Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

6 - L, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. Junior Młodszy, Na styl jedźca Art. 6 reg, 2018-04-06
2018-04-06
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
460 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
85 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-2 Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (107)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Magdalena Kaczmarzyk / Mirosław Kulpiński
2.0 71.40s
1-2 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aperitif (203)
siwa / - / Wałach / Fusain Du Defey / Phosph Or / Auforta / First Des Termes / Roland Kosmol / SK Ochaby
2.0 71.70s
3 Katarzyna Kostarczyk
Klub Jeździecki Facimiech
Fiona (11)
gn. / - / Klacz / Floret / Kulbak / Missouri / Paszkwil / - / -
2.5 73.48s
4-5 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (175)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
3.0 70.02s
4-5 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
C Bas (58)
gn. / - / Wałach / Spartacus / Galina / Catillia / Eurocommerce Berlin / Przemysław Bule / Eco-Abi Ewa Fabińska
3.0 73.21s
6-8 Aleksandra Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (187)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
3.5 71.90s
6-8 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (72)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
3.5 73.16s
6-8 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (69)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
3.5 73.87s
9-12 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (108)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
4.0 72.34s
9-12 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (175)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
4.0 74.72s
9-12 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Deskana (56)
gn. / - / Klacz / Askano / Alcatraz / Destiny / San Juan / Roland Kosmol / -
4.0 75.10s
9-12 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (59)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / Stadnina Koni Rzeczna Sp.z o.o.
4.0 77.20s
13 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aperitif (203)
siwa / - / Wałach / Fusain Du Defey / Phosph Or / Auforta / First Des Termes / Roland Kosmol / SK Ochaby
4.5 80.77s
14-15 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (197)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Sysak Roman / Parkitny
5.5 83.57s
14-15 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (108)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
5.5 86.02s
16 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (68)
sk.gn. / - / Wałach / Horalas / Brazilija / Elektronas / IWONA STRZAŁKOWSKA -JAROCKA / NEMUNO ZIRGYNAS
16.5 109.89s
Eliminacja Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (66)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
Eliminacja Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (72)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
16
1-2
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (107)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Magdalena Kaczmarzyk / Mirosław Kulpiński
2.0 / 71.40s
21
1-2
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aperitif (203)
siwa / - / Wałach / Fusain Du Defey / Phosph Or / Auforta / First Des Termes / Roland Kosmol / SK Ochaby
2.0 / 71.70s
3
3
Klub Jeździecki Facimiech
Fiona (11)
gn. / - / Klacz / Floret / Kulbak / Missouri / Paszkwil / - / -
2.5 / 73.48s
4
4-5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (175)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
3.0 / 70.02s
18
4-5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
C Bas (58)
gn. / - / Wałach / Spartacus / Galina / Catillia / Eurocommerce Berlin / Przemysław Bule / Eco-Abi Ewa Fabińska
3.0 / 73.21s
12
6-8
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (187)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
3.5 / 71.90s
8
6-8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (72)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
3.5 / 73.16s
2
6-8
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (69)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
3.5 / 73.87s
9
9-12
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (108)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
4.0 / 72.34s
6
9-12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (175)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
4.0 / 74.72s
14
9-12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Deskana (56)
gn. / - / Klacz / Askano / Alcatraz / Destiny / San Juan / Roland Kosmol / -
4.0 / 75.10s
1
9-12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (59)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / Stadnina Koni Rzeczna Sp.z o.o.
4.0 / 77.20s
19
13
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aperitif (203)
siwa / - / Wałach / Fusain Du Defey / Phosph Or / Auforta / First Des Termes / Roland Kosmol / SK Ochaby
4.5 / 80.77s
17
14-15
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (197)
c.gn. / - / Wałach / Ron William / Rohdiamant / Tamira-P / Corleone Z / Sysak Roman / Parkitny
5.5 / 83.57s
7
14-15
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (108)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
5.5 / 86.02s
20
16
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (68)
sk.gn. / - / Wałach / Horalas / Brazilija / Elektronas / IWONA STRZAŁKOWSKA -JAROCKA / NEMUNO ZIRGYNAS
16.5 / 109.89s
11
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (66)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
10
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (72)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl