Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

13 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-04-07
2018-04-07
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
320 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
60 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-33 Paulina Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (201)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / Stadnina Koni Prudnik
0.0 42.48s
1-33 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (76)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
0.0 42.59s
1-33 Katarzyna Łopatka
Klub Jeździecki Facimiech
Romania (63)
siwa / - / Klacz / Corrado Boy / Corrado I / Ramona Kg / Campari "M" / Aleksandra Kochaniewicz / Magdalena Jeżewska
0.0 43.49s
1-33 Natalia Krakowiak
Klub Jeździecki Facimiech
Pirat (52)
gn. / - / Wałach / Jumz / Parada / Mat / Magdalena Gregorarz / Dariusz Mackiewicz
0.0 44.17s
1-33 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (101)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 45.28s
1-33 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (169)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 45.42s
1-33 Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (127)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / Jolanta Zielińska / -
0.0 46.16s
1-33 Maria Adamek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Grubianin (86)
gn. / - / Wałach / Banita / Arcus / Graffa / First Des Termes / - / -
0.0 46.49s
1-33 Natalie Bochenski
Klub Jeździecki Facimiech
Bonanza (64)
gn.sr. / - / Klacz / Wiek / Arbil / Broszka / Jaśmin / Jarosław Pędrys / Stadnina Koni Huculskich Gładyszów sp. z o.o.
0.0 48.47s
1-33 Natalia Bartosik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (35)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
0.0 48.59s
1-33 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (145)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
0.0 48.61s
1-33 Elżbieta Jodłowska
Klub Jeździecki Facimiech
Nashville (65)
kaszt. / - / Wałach / Glousnis / Gerodot / Nawarona / Rabiatos Z / Agata Jodłowska / Marek Romanowski
0.0 48.86s
1-33 Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (84)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
0.0 48.96s
1-33 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (101)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 49.34s
1-33 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (184)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
0.0 49.68s
1-33 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (74)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 49.85s
1-33 Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (84)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
0.0 50.15s
1-33 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (184)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
0.0 50.33s
1-33 Izabela Chęcińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kaskada (146)
gn. / - / Klacz / Donzini / Dinard L / Komedia / Dukat / - / -
0.0 50.67s
1-33 Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (116)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 50.92s
1-33 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (145)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
0.0 51.15s
1-33 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
Brego (207)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / Anna Połap / nn
0.0 51.73s
1-33 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Ilario Di Bua (85)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Iryda / Dalen / - / -
0.0 51.77s
1-33 Dalia Syrokosz
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (124)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
0.0 51.88s
1-33 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Bajadera (54)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
0.0 52.07s
1-33 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (66)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
0.0 52.26s
1-33 Dalia Syrokosz
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (124)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
0.0 52.37s
1-33 Maria Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Nixon (143)
gn. / - / Wałach / Heliopolis / Heleris / Nordica / Gluosnis / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
0.0 53.14s
1-33 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (131)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
0.0 53.36s
1-33 Izabela Chęcińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kaskada (146)
gn. / - / Klacz / Donzini / Dinard L / Komedia / Dukat / - / -
0.0 54.49s
1-33 Maria Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Nixon (143)
gn. / - / Wałach / Heliopolis / Heleris / Nordica / Gluosnis / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
0.0 55.27s
1-33 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Monito (206)
siwa / - / Wałach / San Luis / Moldau Iii / Shahir / Anna Wójcik-Pruszyńska / Artur Społowicz
0.0 55.68s
1-33 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (151)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
0.0 59.81s
34-38 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (102)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Storia / Kamp / Aleksandra Demel-Klekot / Stadnina Koni w Udorzu
4.0 49.40s
34-38 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Ilario Di Bua (85)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Iryda / Dalen / - / -
4.0 50.56s
34-38 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (66)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
4.0 50.79s
34-38 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Bajadera (54)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
4.0 52.21s
34-38 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Monito (206)
siwa / - / Wałach / San Luis / Moldau Iii / Shahir / Anna Wójcik-Pruszyńska / Artur Społowicz
4.0 59.64s
39 Maria Adamek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Grubianin (86)
gn. / - / Wałach / Banita / Arcus / Graffa / First Des Termes / - / -
6.0 65.00s
40-42 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (75)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
8.0 49.07s
40-42 Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dragon (172)
kaszt. / - / Wałach / Samalant / Draga / Michał Słoniec / -
8.0 54.97s
40-42 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (151)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
8.0 75.80s
43 Anna Nowak
Klub Jeździecki Facimiech
Don Guffi (61)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Donna Lissa / Anna Nowak / Zenon Brzozowski
12.0 58.55s
Eliminacja Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Charlotte (71)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Marcin Piksa / Andrzej Skibiński
Eliminacja Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
Brego (207)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / Anna Połap / nn
47
1-33
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dominacja (201)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 42.48s
13
1-33
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (76)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
0.0 / 42.59s
36
1-33
Klub Jeździecki Facimiech
Romania (63)
siwa / - / Klacz / Corrado Boy / Corrado I / Ramona Kg / Campari "M" / Aleksandra Kochaniewicz / Magdalena Jeżewska
0.0 / 43.49s
3
1-33
Klub Jeździecki Facimiech
Pirat (52)
gn. / - / Wałach / Jumz / Parada / Mat / Magdalena Gregorarz / Dariusz Mackiewicz
0.0 / 44.17s
48
1-33
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (101)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 / 45.28s
33
1-33
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (169)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 / 45.42s
9
1-33
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (127)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / Jolanta Zielińska / -
0.0 / 46.16s
23
1-33
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Grubianin (86)
gn. / - / Wałach / Banita / Arcus / Graffa / First Des Termes / - / -
0.0 / 46.49s
6
1-33
Klub Jeździecki Facimiech
Bonanza (64)
gn.sr. / - / Klacz / Wiek / Arbil / Broszka / Jaśmin / Jarosław Pędrys / Stadnina Koni Huculskich Gładyszów sp. z o.o.
0.0 / 48.47s
34
1-33
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (35)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
0.0 / 48.59s
41
1-33
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (145)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
0.0 / 48.61s
38
1-33
Klub Jeździecki Facimiech
Nashville (65)
kaszt. / - / Wałach / Glousnis / Gerodot / Nawarona / Rabiatos Z / Agata Jodłowska / Marek Romanowski
0.0 / 48.86s
8
1-33
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (84)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
0.0 / 48.96s
46
1-33
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (101)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 / 49.34s
14
1-33
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (184)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
0.0 / 49.68s
4
1-33
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (74)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 / 49.85s
10
1-33
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (84)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
0.0 / 50.15s
12
1-33
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (184)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
0.0 / 50.33s
24
1-33
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kaskada (146)
gn. / - / Klacz / Donzini / Dinard L / Komedia / Dukat / - / -
0.0 / 50.67s
40
1-33
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (116)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 / 50.92s
39
1-33
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (145)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
0.0 / 51.15s
31
1-33
Klub Jeździecki Zbrosławice
Brego (207)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / Anna Połap / nn
0.0 / 51.73s
18
1-33
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Ilario Di Bua (85)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Iryda / Dalen / - / -
0.0 / 51.77s
42
1-33
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (124)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
0.0 / 51.88s
37
1-33
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Bajadera (54)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
0.0 / 52.07s
17
1-33
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (66)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
0.0 / 52.26s
44
1-33
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (124)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
0.0 / 52.37s
45
1-33
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Nixon (143)
gn. / - / Wałach / Heliopolis / Heleris / Nordica / Gluosnis / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
0.0 / 53.14s
16
1-33
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (131)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
0.0 / 53.36s
22
1-33
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kaskada (146)
gn. / - / Klacz / Donzini / Dinard L / Komedia / Dukat / - / -
0.0 / 54.49s
43
1-33
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Nixon (143)
gn. / - / Wałach / Heliopolis / Heleris / Nordica / Gluosnis / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
0.0 / 55.27s
30
1-33
Klub Jeździecki PonySport
Monito (206)
siwa / - / Wałach / San Luis / Moldau Iii / Shahir / Anna Wójcik-Pruszyńska / Artur Społowicz
0.0 / 55.68s
27
1-33
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (151)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
0.0 / 59.81s
1
34-38
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (102)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Storia / Kamp / Aleksandra Demel-Klekot / Stadnina Koni w Udorzu
4.0 / 49.40s
20
34-38
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Ilario Di Bua (85)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Iryda / Dalen / - / -
4.0 / 50.56s
19
34-38
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (66)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
4.0 / 50.79s
35
34-38
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Bajadera (54)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
4.0 / 52.21s
32
34-38
Klub Jeździecki PonySport
Monito (206)
siwa / - / Wałach / San Luis / Moldau Iii / Shahir / Anna Wójcik-Pruszyńska / Artur Społowicz
4.0 / 59.64s
21
39
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Grubianin (86)
gn. / - / Wałach / Banita / Arcus / Graffa / First Des Termes / - / -
6.0 / 65.00s
7
40-42
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (75)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
8.0 / 49.07s
11
40-42
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Dragon (172)
kaszt. / - / Wałach / Samalant / Draga / Michał Słoniec / -
8.0 / 54.97s
25
40-42
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (151)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
8.0 / 75.80s
5
43
Klub Jeździecki Facimiech
Don Guffi (61)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Donna Lissa / Anna Nowak / Zenon Brzozowski
12.0 / 58.55s
26
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Charlotte (71)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Marcin Piksa / Andrzej Skibiński
29
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
Brego (207)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / Anna Połap / nn

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl