Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

15 - L, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska kat. Juniorów Młodszych, Na styl jedźca Art. 6 reg., 2018-04-07
2018-04-07
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
380 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
71 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-3 Aleksandra Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (187)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
2.0 64.77s
1-3 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (175)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
2.0 64.83s
1-3 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (108)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
2.0 65.09s
4 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (59)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / Stadnina Koni Rzeczna Sp.z o.o.
2.5 68.93s
5-6 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aperitif (203)
siwa / - / Wałach / Fusain Du Defey / Phosph Or / Auforta / First Des Termes / Roland Kosmol / SK Ochaby
3.0 66.73s
5-6 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carmen-N (198)
gn. / - / Klacz / Cancoon / Colman / Capri / Campari "M" / Grażyna Kozioł / Włodzimierz Niedźwiedzki
3.0 73.34s
7-9 Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (107)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Magdalena Kaczmarzyk / Mirosław Kulpiński
3.5 64.53s
7-9 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (69)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
3.5 66.22s
7-9 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aperitif (203)
siwa / - / Wałach / Fusain Du Defey / Phosph Or / Auforta / First Des Termes / Roland Kosmol / SK Ochaby
3.5 72.35s
10-12 Katarzyna Kostarczyk
Klub Jeździecki Facimiech
Fiona (11)
gn. / - / Klacz / Floret / Kulbak / Missouri / Paszkwil / - / -
4.0 59.94s
10-12 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (108)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
4.0 64.33s
10-12 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (175)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
4.0 65.92s
13-14 Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (111)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Izabela Skorupa / Marek Szweda
4.5 57.65s
13-14 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
C Bas (58)
gn. / - / Wałach / Spartacus / Galina / Catillia / Eurocommerce Berlin / Przemysław Bule / Eco-Abi Ewa Fabińska
4.5 63.17s
15 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (68)
sk.gn. / - / Wałach / Horalas / Brazilija / Elektronas / IWONA STRZAŁKOWSKA -JAROCKA / NEMUNO ZIRGYNAS
9.0 82.11s
16 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (72)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
9.5 79.66s
Eliminacja Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (72)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
Eliminacja Emilia Szyja
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mistral (200)
siwa / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / Melba / Medar / - / -
14
1-3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (187)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
2.0 / 64.77s
13
1-3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (175)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
2.0 / 64.83s
8
1-3
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (108)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
2.0 / 65.09s
4
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (59)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / Stadnina Koni Rzeczna Sp.z o.o.
2.5 / 68.93s
1
5-6
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aperitif (203)
siwa / - / Wałach / Fusain Du Defey / Phosph Or / Auforta / First Des Termes / Roland Kosmol / SK Ochaby
3.0 / 66.73s
9
5-6
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carmen-N (198)
gn. / - / Klacz / Cancoon / Colman / Capri / Campari "M" / Grażyna Kozioł / Włodzimierz Niedźwiedzki
3.0 / 73.34s
12
7-9
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (107)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Magdalena Kaczmarzyk / Mirosław Kulpiński
3.5 / 64.53s
2
7-9
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (69)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
3.5 / 66.22s
3
7-9
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aperitif (203)
siwa / - / Wałach / Fusain Du Defey / Phosph Or / Auforta / First Des Termes / Roland Kosmol / SK Ochaby
3.5 / 72.35s
5
10-12
Klub Jeździecki Facimiech
Fiona (11)
gn. / - / Klacz / Floret / Kulbak / Missouri / Paszkwil / - / -
4.0 / 59.94s
10
10-12
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (108)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
4.0 / 64.33s
11
10-12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (175)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
4.0 / 65.92s
15
13-14
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (111)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Izabela Skorupa / Marek Szweda
4.5 / 57.65s
17
13-14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
C Bas (58)
gn. / - / Wałach / Spartacus / Galina / Catillia / Eurocommerce Berlin / Przemysław Bule / Eco-Abi Ewa Fabińska
4.5 / 63.17s
16
15
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (68)
sk.gn. / - / Wałach / Horalas / Brazilija / Elektronas / IWONA STRZAŁKOWSKA -JAROCKA / NEMUNO ZIRGYNAS
9.0 / 82.11s
7
16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (72)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
9.5 / 79.66s
6
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (72)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
18
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mistral (200)
siwa / - / Wałach / Fair Play Coudreau / Abdullah / Melba / Medar / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl