Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

17 - P, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 /245.3, 2018-04-07
2018-04-07
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
410 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
76 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Punkty - ROZGRYWKA Czas - ROZGRYWKA Nagroda
1 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Czakram (163)
gn. / - / Wałach / Grand De La Cour / Graf Grannus / Czamira / Rulon / Jerzy Dominiak / x
0.0 60.96s 0.0 34.28s 100.00 zł
2 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
C Bas (58)
gn. / - / Wałach / Spartacus / Galina / Catillia / Eurocommerce Berlin / Przemysław Bule / Eco-Abi Ewa Fabińska
0.0 55.97s 0.0 35.08s 90.00 zł
3 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (69)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
0.0 60.98s 0.0 35.91s 80.00 zł
4 Dominika Szotek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Coffee 23 (110)
gn. / - / Wałach / Contender / Calypso Ii / V-Quinara / Quidam De Revel / Leszek Szotek / Leszek Szotek
0.0 61.85s 0.0 36.27s 70.00 zł
5 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carmen-N (198)
gn. / - / Klacz / Cancoon / Colman / Capri / Campari "M" / Grażyna Kozioł / Włodzimierz Niedźwiedzki
0.0 75.29s 0.0 37.04s 50.00 zł
6 Mikołaj Szulakowski
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ramirado 0002 (128)
gn. / - / Wałach / Ramirado / Ramiro / Delore / Renomee Z / Mikołaj Szulakowski / .
0.0 71.29s 0.0 41.98s
7 Agata Ciaciura
LZJ Drama Zbrosławice
Chateau Mouton (171)
gn. / - / Wałach / Contendros / Contendro I / Salinde / Sandro / Agata Ciaciura / Gestüt Lewitz
0.0 72.67s 0.0 43.61s
8 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (139)
gn. / - / Wałach / Efekt / Veritas 6 ? Quidam D'or / Lusi / Lubań / Żaneta Martinez / Marek Kołcon
0.0 69.72s 4.0 34.48s
9 Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (17)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
0.0 69.10s 4.0 45.54s
10-12 Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Test (98)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / Marek Zalega / Laskowska Gizela
4.0 59.53s
10-12 Monika Jendro
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malaquida (148)
gn. / - / Klacz / Lando / Landadel / Mantyla / Gordon I / Sosiński Stanisław / -
4.0 66.54s
10-12 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (59)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / Stadnina Koni Rzeczna Sp.z o.o.
4.0 66.67s
13 Aleksandra Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (187)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
7.0 86.78s
14-16 Katarzyna Łopatka
Klub Jeździecki Facimiech
Okland (62)
gn. / - / Wałach / Elliot / Ofelia / My Will / Paweł Łopatka / Małgorzata Siergiej
8.0 60.77s
14-16 Kinga Śliż
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cichy (53)
gn. / - / Wałach / Savage / Adam / Cicha Toń / Dinard / Bartosz Śliż / Marek Szweda
8.0 62.02s
14-16 Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (107)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Magdalena Kaczmarzyk / Mirosław Kulpiński
8.0 71.11s
17 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (154)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
9.0 95.30s
18-20 Magdalena Potysz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Laur (162)
gn. / - / Wałach / Professional / Lady In Heaven / Magic Ring / Agnieszka Ciurzyńska / Marian Pokrywka
12.0 62.20s
18-20 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (180)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
12.0 69.87s
18-20 Weronika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kasafi (134)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / Agata Poliwoda / Tomasz Gałczyński
12.0 71.55s
21 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (129)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
23.0 103.78s
Eliminacja Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (113)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / Lidia Gajdzik / Lidia Gajdzik
Eliminacja Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Antares (88)
c.gn. / - / Wałach / Quality / Quinar / Almera / Landor S / Iwona Kluska / Janiszewski Jacek
Eliminacja Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dance (181)
gn. / - / Klacz / Bekas / Arcus / Dalia / Egon / - / -
Eliminacja Katarzyna Piela
JKS "Czanki" Dąbie Chrobakowe
Cziko (70)
gn. / - / Wałach / Ludger / Laptop / Czejenka / Lombardo / ELAY Sławomir Piela / Sylwester Kosiński
Eliminacja Anna Pilarska
Stowarzyszenie klub jeździecki Profit Orzesze
Planeta (125)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Prymulka / Gulsary / Marek Szweda / Marek Szweda
18
1
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Czakram (163)
gn. / - / Wałach / Grand De La Cour / Graf Grannus / Czamira / Rulon / Jerzy Dominiak / x
0.0 / 60.96s / 0.0 / 34.28s
100.00 zł
3
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
C Bas (58)
gn. / - / Wałach / Spartacus / Galina / Catillia / Eurocommerce Berlin / Przemysław Bule / Eco-Abi Ewa Fabińska
0.0 / 55.97s / 0.0 / 35.08s
90.00 zł
17
3
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (69)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
0.0 / 60.98s / 0.0 / 35.91s
80.00 zł
21
4
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Coffee 23 (110)
gn. / - / Wałach / Contender / Calypso Ii / V-Quinara / Quidam De Revel / Leszek Szotek / Leszek Szotek
0.0 / 61.85s / 0.0 / 36.27s
70.00 zł
1
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carmen-N (198)
gn. / - / Klacz / Cancoon / Colman / Capri / Campari "M" / Grażyna Kozioł / Włodzimierz Niedźwiedzki
0.0 / 75.29s / 0.0 / 37.04s
50.00 zł
19
6
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ramirado 0002 (128)
gn. / - / Wałach / Ramirado / Ramiro / Delore / Renomee Z / Mikołaj Szulakowski / .
0.0 / 71.29s / 0.0 / 41.98s
11
7
LZJ Drama Zbrosławice
Chateau Mouton (171)
gn. / - / Wałach / Contendros / Contendro I / Salinde / Sandro / Agata Ciaciura / Gestüt Lewitz
0.0 / 72.67s / 0.0 / 43.61s
13
8
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (139)
gn. / - / Wałach / Efekt / Veritas 6 ? Quidam D'or / Lusi / Lubań / Żaneta Martinez / Marek Kołcon
0.0 / 69.72s / 4.0 / 34.48s
4
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (17)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
0.0 / 69.10s / 4.0 / 45.54s
8
10-12
Klub Jeździecki Amigo
Test (98)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / Marek Zalega / Laskowska Gizela
4.0 / 59.53s
16
10-12
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malaquida (148)
gn. / - / Klacz / Lando / Landadel / Mantyla / Gordon I / Sosiński Stanisław / -
4.0 / 66.54s
27
10-12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (59)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / Stadnina Koni Rzeczna Sp.z o.o.
4.0 / 66.67s
15
13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (187)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
7.0 / 86.78s
6
14-16
Klub Jeździecki Facimiech
Okland (62)
gn. / - / Wałach / Elliot / Ofelia / My Will / Paweł Łopatka / Małgorzata Siergiej
8.0 / 60.77s
7
14-16
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cichy (53)
gn. / - / Wałach / Savage / Adam / Cicha Toń / Dinard / Bartosz Śliż / Marek Szweda
8.0 / 62.02s
12
14-16
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (107)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Magdalena Kaczmarzyk / Mirosław Kulpiński
8.0 / 71.11s
28
17
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (154)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
9.0 / 95.30s
9
18-20
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Laur (162)
gn. / - / Wałach / Professional / Lady In Heaven / Magic Ring / Agnieszka Ciurzyńska / Marian Pokrywka
12.0 / 62.20s
2
18-20
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (180)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
12.0 / 69.87s
24
18-20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kasafi (134)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / Agata Poliwoda / Tomasz Gałczyński
12.0 / 71.55s
14
21
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (129)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
23.0 / 103.78s
20
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (113)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / Lidia Gajdzik / Lidia Gajdzik
22
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Antares (88)
c.gn. / - / Wałach / Quality / Quinar / Almera / Landor S / Iwona Kluska / Janiszewski Jacek
26
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dance (181)
gn. / - / Klacz / Bekas / Arcus / Dalia / Egon / - / -
23
Elim
JKS "Czanki" Dąbie Chrobakowe
Cziko (70)
gn. / - / Wałach / Ludger / Laptop / Czejenka / Lombardo / ELAY Sławomir Piela / Sylwester Kosiński
10
Elim
Stowarzyszenie klub jeździecki Profit Orzesze
Planeta (125)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Prymulka / Gulsary / Marek Szweda / Marek Szweda

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl