Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

3B - LL, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-04-14
2018-04-14
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
430 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
74 s
Sedzia główny:
Bogdan Kuchejda
Gospodarz toru:
Krzysztof Wójcik
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
PLEJADA (68)
kaszt. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Polisa / Balisco Ii / Tura Jędrzej / Tura Tomasz
0.0 52.58s
2 Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Hidalgo (69)
c.gn. / - / Wałach / Salazar / Elmero / Halka / Emetyt / Tomasz Tura / Monika Piech
0.0 62.20s
3 Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Korgan (12)
gn. / - / Wałach / Gandis / Maram / Kasandra / Cordial / Weronika Kachel / -
0.0 64.64s
4 Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (52)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
0.0 66.34s
5 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (53)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 68.30s
6 Natalia Walaszek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Chanel (65)
c.gn. / - / Klacz / Liberado / Libertino / Celebres / Lamb / Maria Kaczyna / Norbert Ternka
0.0 69.29s
7 Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (10)
gn. / - / Wałach / Lamberk / Lordanos / Cendra / Contendro I / - / -
0.0 70.70s
8 Maria Dzida
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Duńczyk (24)
siwa / - / Wałach / Ludger / Laptop / Dunka / Ludger / Karolina Dzida / Sylwester Kosiński
0.0 72.86s
9 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (44)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
0.0 73.02s
10 Sandra Kuśka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dorina (66)
gn. / - / Klacz / Lino J / Landgraf I / Dona / Quoniam Ii-238 S.V. / - / -
4.0 58.18s
11 Julia Szydłowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (15)
c.gn. / Koń duży / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Viva Ina / Zeus / - / -
4.0 60.16s
12 Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (5)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.0 60.31s
13 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (67)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
4.0 64.50s
14 Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Malibu (23)
gn. / - / Wałach / Boeckman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / Krakowczyk Martina / Krakowczyk Martina
4.0 65.56s
15 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (35)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / - / -
4.0 66.67s
Przejazd treningowy Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (10)
gn. / - / Wałach / Lamberk / Lordanos / Cendra / Contendro I / - / -
0.0 73.46s
Przejazd treningowy Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (5)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.0 57.80s
Przejazd treningowy Sandra Kuśka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dorina (66)
gn. / - / Klacz / Lino J / Landgraf I / Dona / Quoniam Ii-238 S.V. / - / -
4.0 59.55s
Przejazd treningowy Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (53)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 65.88s
Przejazd treningowy Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Korgan (12)
gn. / - / Wałach / Gandis / Maram / Kasandra / Cordial / Weronika Kachel / -
4.0 67.18s
Eliminacja Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (73)
gn. / - / Klacz / Bibigar / Emetyt / Hrabina / Lirnik / Edward Puchalka / Kazimierz Piecha
23
1
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
PLEJADA (68)
kaszt. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Polisa / Balisco Ii / Tura Jędrzej / Tura Tomasz
0.0 / 52.58s
25
2
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Hidalgo (69)
c.gn. / - / Wałach / Salazar / Elmero / Halka / Emetyt / Tomasz Tura / Monika Piech
0.0 / 62.20s
8
3
Klub Jazdy Konnej Romico
Korgan (12)
gn. / - / Wałach / Gandis / Maram / Kasandra / Cordial / Weronika Kachel / -
0.0 / 64.64s
29
4
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (52)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
0.0 / 66.34s
13
5
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (53)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 / 68.30s
22
6
Bez Przynależności Klubowej S L A
Chanel (65)
c.gn. / - / Klacz / Liberado / Libertino / Celebres / Lamb / Maria Kaczyna / Norbert Ternka
0.0 / 69.29s
18
7
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (10)
gn. / - / Wałach / Lamberk / Lordanos / Cendra / Contendro I / - / -
0.0 / 70.70s
21
8
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Duńczyk (24)
siwa / - / Wałach / Ludger / Laptop / Dunka / Ludger / Karolina Dzida / Sylwester Kosiński
0.0 / 72.86s
17
9
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (44)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
0.0 / 73.02s
26
10
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dorina (66)
gn. / - / Klacz / Lino J / Landgraf I / Dona / Quoniam Ii-238 S.V. / - / -
4.0 / 58.18s
19
11
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (15)
c.gn. / Koń duży / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Viva Ina / Zeus / - / -
4.0 / 60.16s
9
12
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (5)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.0 / 60.31s
27
13
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (67)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
4.0 / 64.50s
12
14
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Malibu (23)
gn. / - / Wałach / Boeckman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / Krakowczyk Martina / Krakowczyk Martina
4.0 / 65.56s
16
15
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (35)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / - / -
4.0 / 66.67s
20 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (10)
gn. / - / Wałach / Lamberk / Lordanos / Cendra / Contendro I / - / -
0.0 / 73.46s
11 (T)
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (5)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.0 / 57.80s
28 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dorina (66)
gn. / - / Klacz / Lino J / Landgraf I / Dona / Quoniam Ii-238 S.V. / - / -
4.0 / 59.55s
15 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (53)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 / 65.88s
10 (T)
Klub Jazdy Konnej Romico
Korgan (12)
gn. / - / Wałach / Gandis / Maram / Kasandra / Cordial / Weronika Kachel / -
4.0 / 67.18s
30
Elim
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (73)
gn. / - / Klacz / Bibigar / Emetyt / Hrabina / Lirnik / Edward Puchalka / Kazimierz Piecha

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl