Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-01
2018-05-01
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
390 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
67 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (83)
gn. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Linda / Balisco Ii / Kamelia Babicka / Tomasz Tura
0.0 41.95s
2 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sabatini (137)
gn. / - / Klacz / Stoizenberg / Stakkato / Bahiya / Balou Du Rouet / Wiktor Larkowski / Niemcy
0.0 45.67s
3 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (68)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 46.01s
4 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (88)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
0.0 47.40s
5 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (77)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 49.15s
6 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (15)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 50.02s
7 Marta Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Likura (59)
c.kaszt. / - / Klacz / Mywill / Googwill / Lutnia / Sterowiec / - / -
0.0 51.18s
8 Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (6)
gn. / - / Wałach / Rhodesian Winner (Ger / Junuszu / Who Knows (Ire) / Katarzyna Kuśnierz / SK Moszna
0.0 53.00s
9 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Bolivia (103)
gn. / - / Klacz / Placido / Animo / Bajka / Louis / Marcin Zając / Zawiślok
0.0 53.56s
10 Maria Adamek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Grubianin (159)
gn. / - / Wałach / Banita / Arcus / Graffa / First Des Termes / - / -
0.0 54.22s
11 Julia Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (87)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
0.0 54.70s
12 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (140)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Michał Tomanek / -
0.0 55.87s
13 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (107)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
0.0 56.85s
14 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Niwar (124)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Magdalena Ferdyn / Dariusz Mantaj
0.0 58.00s
15 Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (118)
siwa / - / Klacz / CATILIO / CASSINI I / LA BARCELONA / LEANDRO / Dorota Lenik / Wojciech Cypcer
0.0 58.53s
16 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada ZK (108)
gn. / - / Klacz / Dakar Z / Dutch Capitol / Doria / Artedy / Ryszard Biliszak / KJ Zbyszko
0.0 59.94s
17 Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (105)
gn. / - / Wałach / Alczyk / Bolivar / Lasma / Askar / - / -
0.0 60.12s
18-19 Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (56)
gn. / - / Klacz / Bibigar / Emetyt / Hrabina / Lirnik / Edward Puchalka / Kazimierz Piecha
0.0 60.19s
18-19 Marcelina Wolny
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (101)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
0.0 60.19s
20 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (102)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
0.0 61.30s
21 Anna Badura
Klub Jeździecki Impuls
Della Rosa (53)
gn. / - / Klacz / Cannavaros / Cassini I / Sien Lady / Comics / - / -
0.0 61.42s
22 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mizar (162)
c.gn. / - / Wałach / Brawo / Czubaryk / Magnatka / Magnat / Wioletta Wołek-Reszka / Beata Sadowiec
0.0 62.20s
23 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Powiew (50)
kara / - / Ogier / Czar / Lwów / Prowansja / Gluosnis / Marcin Olszowski / Andrzej Przeczewski
0.0 62.33s
24 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orion (49)
kara / - / Wałach / Lord Oder I / Oder / Orawka / Arak / Marcin Olszowski / Adam Krysiak
0.0 63.05s
25 Jarosław Grycz
Klub Jazdy Konnej Elizar
Cop The Line (175)
kara / - / Ogier / Coupe De Coeur / Calido / Rakete / Roncalli / Krzysztof Semmann / Krzysztof Semmann
1.0 68.31s
26 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Roma (178)
gn. / - / Klacz / Landino / Landgraf I / Raissa / Ramiro's Son / Katarzyna Nagórka / Wójtowicz Jacek
1.0 70.68s
27 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (24)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
4.0 51.85s
28 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (61)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 52.55s
29 Anna Laszczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Contessa (23)
gn. / - / Klacz / Cassilano / Cassini I / Zofia I / Contender / Anna Laszczak / Jarosław Sekuła
4.0 53.49s
30 Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (130)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
4.0 53.55s
31 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (90)
siwosr. / - / Klacz / Tulon / Basir / Loteria / Lupanar / Karolina Brysz / SKJ Omega
4.0 55.43s
32 Karolina Moi
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
Joker (172)
gn. / - / Wałach / Concord / Cockpit / Jarla / Luron / Grzegorz Gawlik / Grzegorz Gawlik
4.0 56.56s
33 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (129)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
4.0 59.59s
34 Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (45)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michał Słoniec / -
4.0 60.22s
35 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (78)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
4.0 62.69s
36 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (165)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
6.0 71.54s
37 Anna Zakałużna-Żerebecka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aramis (136)
gn. / - / Wałach / Ladykracher 8 / Landclassic / Aronia / Diexieland / Anna Zakałużna / SK Widzów
8.0 56.00s
38 Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (3)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
8.0 56.67s
39 Katja Miąso
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DRAGON (34)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Małgorzata Miąso / -
8.0 58.38s
40 Sebastian Gawłowski
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Sedan (58)
kasztan / - / Wałach / Szkrab / Setia/Empik / Sebastian Gawłowski / SK w Udorzu
12.0 61.30s
41 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dance (79)
gn. / - / Klacz / Bekas / Arcus / Dalia / Egon / - / -
14.0 73.02s
Przejazd treningowy Marta Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Likura (59)
c.kaszt. / - / Klacz / Mywill / Googwill / Lutnia / Sterowiec / - / -
0.0 50.31s
Przejazd treningowy Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (61)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 52.70s
Przejazd treningowy Anna Laszczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Contessa (23)
gn. / - / Klacz / Cassilano / Cassini I / Zofia I / Contender / Anna Laszczak / Jarosław Sekuła
0.0 52.83s
Przejazd treningowy Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (140)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Michał Tomanek / -
0.0 55.73s
Przejazd treningowy Marcelina Wolny
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (101)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
0.0 56.34s
Przejazd treningowy Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (3)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
0.0 57.64s
Przejazd treningowy Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (102)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
0.0 57.78s
Przejazd treningowy Sebastian Gawłowski
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Sedan (58)
kasztan / - / Wałach / Szkrab / Setia/Empik / Sebastian Gawłowski / SK w Udorzu
0.0 58.24s
Przejazd treningowy Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (107)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
0.0 58.57s
Przejazd treningowy Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (105)
gn. / - / Wałach / Alczyk / Bolivar / Lasma / Askar / - / -
0.0 60.34s
Przejazd treningowy Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (129)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
0.0 61.02s
Przejazd treningowy Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (68)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
4.0 44.99s
Przejazd treningowy Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Bolivia (103)
gn. / - / Klacz / Placido / Animo / Bajka / Louis / Marcin Zając / Zawiślok
4.0 52.38s
Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mizar (162)
c.gn. / - / Wałach / Brawo / Czubaryk / Magnatka / Magnat / Wioletta Wołek-Reszka / Beata Sadowiec
4.0 59.54s
Przejazd treningowy Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orion (49)
kara / - / Wałach / Lord Oder I / Oder / Orawka / Arak / Marcin Olszowski / Adam Krysiak
4.0 60.65s
Przejazd treningowy Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Powiew (50)
kara / - / Ogier / Czar / Lwów / Prowansja / Gluosnis / Marcin Olszowski / Andrzej Przeczewski
4.0 61.98s
Przejazd treningowy Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (24)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
8.0 55.52s
Przejazd treningowy Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (165)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
25.0 115.60s
Eliminacja Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (151)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
Eliminacja Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (67)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / - / -
Eliminacja Julia Majer
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Waness (177)
kaszt. / - / Klacz / Stilios / Wanessa / Donnerschlag / Julia Majer / Piotr Tracz
Eliminacja Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (151)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
Eliminacja Anna Rumin
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (67)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / - / -
26
1
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (83)
gn. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Linda / Balisco Ii / Kamelia Babicka / Tomasz Tura
0.0 / 41.95s
58
2
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sabatini (137)
gn. / - / Klacz / Stoizenberg / Stakkato / Bahiya / Balou Du Rouet / Wiktor Larkowski / Niemcy
0.0 / 45.67s
22
3
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (68)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 / 46.01s
40
4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (88)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
0.0 / 47.40s
64
5
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (77)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 / 49.15s
54
6
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (15)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 / 50.02s
46
7
Bez Przynależności Klubowej S L A
Likura (59)
c.kaszt. / - / Klacz / Mywill / Googwill / Lutnia / Sterowiec / - / -
0.0 / 51.18s
66
8
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (6)
gn. / - / Wałach / Rhodesian Winner (Ger / Junuszu / Who Knows (Ire) / Katarzyna Kuśnierz / SK Moszna
0.0 / 53.00s
72
9
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Bolivia (103)
gn. / - / Klacz / Placido / Animo / Bajka / Louis / Marcin Zając / Zawiślok
0.0 / 53.56s
70
10
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Grubianin (159)
gn. / - / Wałach / Banita / Arcus / Graffa / First Des Termes / - / -
0.0 / 54.22s
33
11
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (87)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
0.0 / 54.70s
65
12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (140)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Michał Tomanek / -
0.0 / 55.87s
75
13
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (107)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
0.0 / 56.85s
1
14
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Niwar (124)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Magdalena Ferdyn / Dariusz Mantaj
0.0 / 58.00s
60
15
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (118)
siwa / - / Klacz / CATILIO / CASSINI I / LA BARCELONA / LEANDRO / Dorota Lenik / Wojciech Cypcer
0.0 / 58.53s
5
16
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada ZK (108)
gn. / - / Klacz / Dakar Z / Dutch Capitol / Doria / Artedy / Ryszard Biliszak / KJ Zbyszko
0.0 / 59.94s
50
17
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (105)
gn. / - / Wałach / Alczyk / Bolivar / Lasma / Askar / - / -
0.0 / 60.12s
68
18-19
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (56)
gn. / - / Klacz / Bibigar / Emetyt / Hrabina / Lirnik / Edward Puchalka / Kazimierz Piecha
0.0 / 60.19s
49
18-19
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (101)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
0.0 / 60.19s
4
20
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (102)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
0.0 / 61.30s
59
21
Klub Jeździecki Impuls
Della Rosa (53)
gn. / - / Klacz / Cannavaros / Cassini I / Sien Lady / Comics / - / -
0.0 / 61.42s
8
22
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mizar (162)
c.gn. / - / Wałach / Brawo / Czubaryk / Magnatka / Magnat / Wioletta Wołek-Reszka / Beata Sadowiec
0.0 / 62.20s
45
23
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Powiew (50)
kara / - / Ogier / Czar / Lwów / Prowansja / Gluosnis / Marcin Olszowski / Andrzej Przeczewski
0.0 / 62.33s
42
24
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orion (49)
kara / - / Wałach / Lord Oder I / Oder / Orawka / Arak / Marcin Olszowski / Adam Krysiak
0.0 / 63.05s
61
25
Klub Jazdy Konnej Elizar
Cop The Line (175)
kara / - / Ogier / Coupe De Coeur / Calido / Rakete / Roncalli / Krzysztof Semmann / Krzysztof Semmann
1.0 / 68.31s
63
26
Klub Jeździecki Global
Roma (178)
gn. / - / Klacz / Landino / Landgraf I / Raissa / Ramiro's Son / Katarzyna Nagórka / Wójtowicz Jacek
1.0 / 70.68s
7
27
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (24)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
4.0 / 51.85s
19
28
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (61)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 / 52.55s
36
29
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Contessa (23)
gn. / - / Klacz / Cassilano / Cassini I / Zofia I / Contender / Anna Laszczak / Jarosław Sekuła
4.0 / 53.49s
31
30
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (130)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
4.0 / 53.55s
39
31
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (90)
siwosr. / - / Klacz / Tulon / Basir / Loteria / Lupanar / Karolina Brysz / SKJ Omega
4.0 / 55.43s
71
32
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
Joker (172)
gn. / - / Wałach / Concord / Cockpit / Jarla / Luron / Grzegorz Gawlik / Grzegorz Gawlik
4.0 / 56.56s
32
33
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (129)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
4.0 / 59.59s
56
34
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (45)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michał Słoniec / -
4.0 / 60.22s
2
35
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (78)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
4.0 / 62.69s
11
36
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (165)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
6.0 / 71.54s
57
37
Klub Jeździecki Zbrosławice
Aramis (136)
gn. / - / Wałach / Ladykracher 8 / Landclassic / Aronia / Diexieland / Anna Zakałużna / SK Widzów
8.0 / 56.00s
41
38
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (3)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
8.0 / 56.67s
12
39
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DRAGON (34)
kaszt. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Małgorzata Miąso / -
8.0 / 58.38s
18
40
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Sedan (58)
kasztan / - / Wałach / Szkrab / Setia/Empik / Sebastian Gawłowski / SK w Udorzu
12.0 / 61.30s
73
41
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dance (79)
gn. / - / Klacz / Bekas / Arcus / Dalia / Egon / - / -
14.0 / 73.02s
48 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Likura (59)
c.kaszt. / - / Klacz / Mywill / Googwill / Lutnia / Sterowiec / - / -
0.0 / 50.31s
21 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (61)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 / 52.70s
38 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Contessa (23)
gn. / - / Klacz / Cassilano / Cassini I / Zofia I / Contender / Anna Laszczak / Jarosław Sekuła
0.0 / 52.83s
67 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (140)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Michał Tomanek / -
0.0 / 55.73s
51 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (101)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
0.0 / 56.34s
43 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (3)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
0.0 / 57.64s
6 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (102)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
0.0 / 57.78s
20 (T)
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Sedan (58)
kasztan / - / Wałach / Szkrab / Setia/Empik / Sebastian Gawłowski / SK w Udorzu
0.0 / 58.24s
77 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (107)
gn. / - / Klacz / Catango Z / Cantus / Marion / Long Meadows / - / -
0.0 / 58.57s
52 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (105)
gn. / - / Wałach / Alczyk / Bolivar / Lasma / Askar / - / -
0.0 / 60.34s
34 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (129)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
0.0 / 61.02s
24 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (68)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
4.0 / 44.99s
74 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Bolivia (103)
gn. / - / Klacz / Placido / Animo / Bajka / Louis / Marcin Zając / Zawiślok
4.0 / 52.38s
10 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mizar (162)
c.gn. / - / Wałach / Brawo / Czubaryk / Magnatka / Magnat / Wioletta Wołek-Reszka / Beata Sadowiec
4.0 / 59.54s
44 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orion (49)
kara / - / Wałach / Lord Oder I / Oder / Orawka / Arak / Marcin Olszowski / Adam Krysiak
4.0 / 60.65s
47 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Powiew (50)
kara / - / Ogier / Czar / Lwów / Prowansja / Gluosnis / Marcin Olszowski / Andrzej Przeczewski
4.0 / 61.98s
9 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (24)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
8.0 / 55.52s
13 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (165)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
25.0 / 115.60s
28
Elim
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (151)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
35
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (67)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / - / -
62
Elim
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Waness (177)
kaszt. / - / Klacz / Stilios / Wanessa / Donnerschlag / Julia Majer / Piotr Tracz
30 (T)
Elim
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (151)
gn. / - / Klacz / Pro-Savage / Polox / Izyda / Rambo / Joachim Stiborski / Anna Błońska
37 (T)
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (67)
- / - / Klacz / Psalm / Sekstans / Czajka / Espoir De Roulard / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl