Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

2 - 70 cm, Towarzyski zwykły art. 238.2.1 ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY KIDS , 2018-05-05
2018-05-05
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
380 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
66 s
Sedzia główny:
Bogdan Kuchejda
Gospodarz toru:
Grzegorz Wojtaczka
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Iwona Ficek
PLKJ Plessówka
Don Hetman (71)
siwa / - / Wałach / Hetman / Dula / Iwona Ficek / Goraus
0.0 38.64s
2 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (11)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 40.51s
3 Zuzanna Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (47)
gn. / - / Wałach / Dereń / Belcanto / Hańcza / Lap Bej / Paweł Kamiński / Piotr Iskrzycki
0.0 40.85s
4 Zofia Standura
PLKJ Plessówka
KORSYKA (70)
gn. / - / Klacz / Galileusz / Rancouver / Kortina / First Des Termes Aa / Marcin Standura / Stanisław Standura
0.0 41.90s
5 Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (27)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
0.0 42.81s
6 Amelia Suwała
PLKJ Plessówka
Irys (75)
gniada / - / Wałach / Iryd / Karusia / Wojciech Suwała / -
0.0 44.91s
7 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (24)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
0.0 46.20s
8 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (130)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / - / -
0.0 46.40s
9 Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (52)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
0.0 46.79s
10 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Charlotte (21)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Marcin Piksa / Andrzej Skibiński
0.0 47.67s
11 Dalia Syrokosz
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (99)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
0.0 51.53s
12 Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (111)
gn. / - / Klacz / Emetyt / Kwartet / Elektra / Lactat / Piotr Pękała / -
0.0 54.65s
13 Kaja Pietraszko
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (37)
kaszt. / - / Klacz / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Olga / Forman / /
0.0 56.44s
14 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (5)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 57.13s
15 Laura Kóska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lord Eduard (68)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Barbara Chlipała / Tadeusz Sobczyński
4.0 42.70s
16 Masza Galocz
Klub Jazdy Konnej Romico
Jessi (36)
gn. / - / Klacz / Joker / Judex / Iluzja / Nn / Klaudia Klimosz / Agata Mendrok
4.0 50.65s
17 Oliwia Jakubowska
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Enrico Pony Sport (66)
gn.w siw. / Kuc / Wałach / Waron / Waluś / Eza-Eris / Drinck / - / -
4.0 57.72s
18 Stefania Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Brawada (69)
kaszt. / Kuc / Klacz / Mandaryn / Grosz / Bajka / Delfin / Barbara Chlipała / Fulman Zofia
4.0 59.54s
19 Roksana Musiolik
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Misshoe Van De Landhorst (74)
izab. / - / Klacz / Wairan / Winterstein / Nina Van De Boelenham / Stat / Wojciech Musiolik / -
8.0 48.26s
20 Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Aloa (100)
- / - / Klacz / - / - / - / G. Van Driel
8.0 79.64s
21 Nina Sokalska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cuppers Monty (131)
kaszt. / - / Wałach / Breeton Dai / Byarth Rio / Cuppers Melodi / Synod Prophet / SZWEDA MAREK / M.J.A JANSEN
9.0 68.03s
Przejazd treningowy Laura Kóska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lord Eduard (68)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Barbara Chlipała / Tadeusz Sobczyński
0.0 42.34s
Przejazd treningowy Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (27)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
0.0 44.32s
Przejazd treningowy Zuzanna Kamińska
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (47)
gn. / - / Wałach / Dereń / Belcanto / Hańcza / Lap Bej / Paweł Kamiński / Piotr Iskrzycki
0.0 44.40s
Przejazd treningowy Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Ilario Di Bua (23)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Iryda / Dalen / - / -
0.0 44.63s
Przejazd treningowy Masza Galocz
Klub Jazdy Konnej Romico
Jessi (36)
gn. / - / Klacz / Joker / Judex / Iluzja / Nn / Klaudia Klimosz / Agata Mendrok
0.0 46.43s
Przejazd treningowy Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (52)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
0.0 48.14s
Przejazd treningowy Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (111)
gn. / - / Klacz / Emetyt / Kwartet / Elektra / Lactat / Piotr Pękała / -
4.0 54.96s
Przejazd treningowy Nina Sokalska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cuppers Monty (131)
kaszt. / - / Wałach / Breeton Dai / Byarth Rio / Cuppers Melodi / Synod Prophet / SZWEDA MAREK / M.J.A JANSEN
5.0 66.98s
Przejazd treningowy Oliwia Jakubowska
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Enrico Pony Sport (66)
gn.w siw. / Kuc / Wałach / Waron / Waluś / Eza-Eris / Drinck / - / -
8.0 80.01s
Eliminacja Nikola Jakubiec
Bpk
Lady (117)
Srokata / - / Klacz / Okoń / Luca / Stajnia Miejska w Żywcu / Wapienik Władysław
Eliminacja Natasza Jakubiec
Bpk
Lotka (116)
- / - / Klacz / - / - / - / -
28
1
PLKJ Plessówka
Don Hetman (71)
siwa / - / Wałach / Hetman / Dula / Iwona Ficek / Goraus
0.0 / 38.64s
9
2
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (11)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 / 40.51s
14
3
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (47)
gn. / - / Wałach / Dereń / Belcanto / Hańcza / Lap Bej / Paweł Kamiński / Piotr Iskrzycki
0.0 / 40.85s
27
4
PLKJ Plessówka
KORSYKA (70)
gn. / - / Klacz / Galileusz / Rancouver / Kortina / First Des Termes Aa / Marcin Standura / Stanisław Standura
0.0 / 41.90s
13
5
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (27)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
0.0 / 42.81s
5
6
PLKJ Plessówka
Irys (75)
gniada / - / Wałach / Iryd / Karusia / Wojciech Suwała / -
0.0 / 44.91s
24
7
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (24)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
0.0 / 46.20s
8
8
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (130)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / - / -
0.0 / 46.40s
17
9
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (52)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
0.0 / 46.79s
10
10
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Charlotte (21)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Marcin Piksa / Andrzej Skibiński
0.0 / 47.67s
30
11
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (99)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
0.0 / 51.53s
32
12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (111)
gn. / - / Klacz / Emetyt / Kwartet / Elektra / Lactat / Piotr Pękała / -
0.0 / 54.65s
26
13
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (37)
kaszt. / - / Klacz / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Olga / Forman / /
0.0 / 56.44s
22
14
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (5)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 / 57.13s
1
15
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lord Eduard (68)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Barbara Chlipała / Tadeusz Sobczyński
4.0 / 42.70s
23
16
Klub Jazdy Konnej Romico
Jessi (36)
gn. / - / Klacz / Joker / Judex / Iluzja / Nn / Klaudia Klimosz / Agata Mendrok
4.0 / 50.65s
18
17
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Enrico Pony Sport (66)
gn.w siw. / Kuc / Wałach / Waron / Waluś / Eza-Eris / Drinck / - / -
4.0 / 57.72s
2
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
Brawada (69)
kaszt. / Kuc / Klacz / Mandaryn / Grosz / Bajka / Delfin / Barbara Chlipała / Fulman Zofia
4.0 / 59.54s
4
19
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Misshoe Van De Landhorst (74)
izab. / - / Klacz / Wairan / Winterstein / Nina Van De Boelenham / Stat / Wojciech Musiolik / -
8.0 / 48.26s
31
20
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Aloa (100)
- / - / Klacz / - / - / - / G. Van Driel
8.0 / 79.64s
33
21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cuppers Monty (131)
kaszt. / - / Wałach / Breeton Dai / Byarth Rio / Cuppers Melodi / Synod Prophet / SZWEDA MAREK / M.J.A JANSEN
9.0 / 68.03s
3 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lord Eduard (68)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Barbara Chlipała / Tadeusz Sobczyński
0.0 / 42.34s
15 (T)
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (27)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
0.0 / 44.32s
16 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hipis (47)
gn. / - / Wałach / Dereń / Belcanto / Hańcza / Lap Bej / Paweł Kamiński / Piotr Iskrzycki
0.0 / 44.40s
21 (T)
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Ilario Di Bua (23)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Iryda / Dalen / - / -
0.0 / 44.63s
25 (T)
Klub Jazdy Konnej Romico
Jessi (36)
gn. / - / Klacz / Joker / Judex / Iluzja / Nn / Klaudia Klimosz / Agata Mendrok
0.0 / 46.43s
19 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (52)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marek Szweda / Baranowski Andrzej
0.0 / 48.14s
34 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (111)
gn. / - / Klacz / Emetyt / Kwartet / Elektra / Lactat / Piotr Pękała / -
4.0 / 54.96s
35 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cuppers Monty (131)
kaszt. / - / Wałach / Breeton Dai / Byarth Rio / Cuppers Melodi / Synod Prophet / SZWEDA MAREK / M.J.A JANSEN
5.0 / 66.98s
20 (T)
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Enrico Pony Sport (66)
gn.w siw. / Kuc / Wałach / Waron / Waluś / Eza-Eris / Drinck / - / -
8.0 / 80.01s
Lady (117)
Srokata / - / Klacz / Okoń / Luca / Stajnia Miejska w Żywcu / Wapienik Władysław
Lotka (116)
- / - / Klacz / - / - / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl