Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

5 - P, ROMICO WINTER CUP – kwalifikacja do RUNDY OPEN, Dwufazowy(art. 274.5.3), 2018-05-05
2018-05-05
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
340 m
Ilość przeszkód:
7
Ilość skoków:
8
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
59 s
Sedzia główny:
Bogdan Kuchejda
Gospodarz toru:
Grzegorz Wojtaczka
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
FAZA 1
Czas
FAZA 1
Punkty karne
FAZA 2
Czas
FAZA 2
1 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (106)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
0.0 41.76s 0.0 33.38s
2 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Chaplain (7)
siwa / - / Wałach / Clearway / Capitol I / Kaluga / Campione / - / -
0.0 47.64s 0.0 34.63s
3 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (61)
c.gn. / - / Klacz / Love Affair / Lauries Crusador / Pampa / Pumpers / Aleksandra Ryt / Szczepan Prokopowicz
0.0 39.71s 0.0 35.39s
4 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lala (124)
sk.gn. / - / Klacz / Bekas / Arcus / Labelle / Lando / Agnieszka Ciurzyńska / Stanisław Siebielec
0.0 40.45s 0.0 35.52s
5 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (62)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemohle
0.0 44.87s 0.0 35.60s
6 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Czakram (125)
gn. / - / Wałach / Grand De La Cour / Graf Grannus / Czamira / Rulon / Jerzy Dominiak / x
0.0 53.95s 4.0 41.50s
7 Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (96)
gn. / - / Klacz / Bijou Be / Balou Du Rouet / Osada W / Desant / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 46.07s 16.0 35.12s
8 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (103)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / Lidia Gajdzik / Lidia Gajdzik
4.0 41.63s
9 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
DUKAT (104)
gn. / - / Wałach / Karmel / Cugnot / Domra / Orsini / Barbara Rygoł / Mirosław Kulpiński
4.0 42.11s
10 Aleksandra Pietryszyn
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Amanita (42)
gn. / - / Klacz / Lordano / Lord / Amareta / Amaretto D Ii / Agnieszka Pietryszyn / Pavel Kondziolka
4.0 42.50s
11 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lordon (88)
gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Liwia / Arcus / - / -
4.0 44.19s
12 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (4)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
4.0 44.27s
13 Katarzyna Piela
JKS "Czanki" Dąbie Chrobakowe
Cziko (22)
gn. / - / Wałach / Ludger / Laptop / Czejenka / Lombardo / ELAY Sławomir Piela / Sylwester Kosiński
4.0 44.73s
14 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Lord Ii W (95)
gn. / - / Wałach / Desant / Lando / Lukarna / Kwartet / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
4.0 46.71s
15 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (105)
sk.gn. / - / Wałach / Horalas / Brazilija / Elektronas / IWONA STRZAŁKOWSKA -JAROCKA / NEMUNO ZIRGYNAS
4.0 47.24s
16 Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (90)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
4.0 48.55s
17 Julia Orszulak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sumak (118)
gn. / - / Wałach / Carbid / Calypso I I / Surprise / Sao Paulo / Orszulak Krzysztof / Roszkiewicz Roman
4.0 48.83s
18 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Quinda-Quando (76)
c.gn. / - / Klacz / Quando-Quando / Quattro B / Sabrina / Sandro / Rafał Janota / niemiecki hodowca
4.0 49.05s
19 Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (110)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Gracja / Grajcar / Karolina Kobylec / Przemysław Kruszyński
4.0 49.78s
20 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Dafne (81)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / - / -
4.0 50.76s
21 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro VDH (119)
gn. / - / Ogier / G.Ramiro Z. / Paccalonie K / Voltaire / Barbara Kollar / Holandia
4.0 53.95s
22 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grom (89)
kaszt. / - / Wałach / Arizona / Airport / Gamarra / Lord Hippo / - / -
8.0 40.89s
23 Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (15)
gn. / - / Wałach / Lamberk / Lordanos / Cendra / Contendro I / - / -
8.0 45.77s
24 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Q 7 (120)
sk.gn. / - / Wałach / Quaid / Quidam's Rubin / Eika / Embassy I / Paulina Koza / Niemcy
8.0 53.26s
25 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Apollo (78)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Anastazja / Car / Rafał Janota / -
8.0 56.70s
26 Anna Kruczek
Klub Jazdy Konnej Romico
Naitiry (41)
siwa / - / Klacz / Daj Cash / Jakobin / Nektarynka / Jantar / - / -
9.0 62.39s
27 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (94)
siwotar. / - / Klacz / Desant / Lando / Mesalinka / Monsun / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
11.0 70.88s
28 Julia Szydłowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (38)
c.gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Viva Ina / Zeus / - / -
12.0 74.35s
Eliminacja Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (82)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
Eliminacja Natalia Janota
LKJ przy stadninie koni w Ochabach
Conflikt (108)
siwa / - / Wałach / Clamiro / Clearway / Kira M / Kilian / Rafał Janota / Robert Lindner
Eliminacja Aleksandra Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (123)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
31
1
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (106)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
0.0 / 41.76s / 0.0 / 33.38s
16
2
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Chaplain (7)
siwa / - / Wałach / Clearway / Capitol I / Kaluga / Campione / - / -
0.0 / 47.64s / 0.0 / 34.63s
27
3
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (61)
c.gn. / - / Klacz / Love Affair / Lauries Crusador / Pampa / Pumpers / Aleksandra Ryt / Szczepan Prokopowicz
0.0 / 39.71s / 0.0 / 35.39s
33
4
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lala (124)
sk.gn. / - / Klacz / Bekas / Arcus / Labelle / Lando / Agnieszka Ciurzyńska / Stanisław Siebielec
0.0 / 40.45s / 0.0 / 35.52s
1
5
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (62)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemohle
0.0 / 44.87s / 0.0 / 35.60s
7
6
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Czakram (125)
gn. / - / Wałach / Grand De La Cour / Graf Grannus / Czamira / Rulon / Jerzy Dominiak / x
0.0 / 53.95s / 4.0 / 41.50s
8
7
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (96)
gn. / - / Klacz / Bijou Be / Balou Du Rouet / Osada W / Desant / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 / 46.07s / 16.0 / 35.12s
23
8
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (103)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / Lidia Gajdzik / Lidia Gajdzik
4.0 / 41.63s
17
9
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
DUKAT (104)
gn. / - / Wałach / Karmel / Cugnot / Domra / Orsini / Barbara Rygoł / Mirosław Kulpiński
4.0 / 42.11s
20
10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Amanita (42)
gn. / - / Klacz / Lordano / Lord / Amareta / Amaretto D Ii / Agnieszka Pietryszyn / Pavel Kondziolka
4.0 / 42.50s
4
11
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lordon (88)
gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Liwia / Arcus / - / -
4.0 / 44.19s
9
12
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (4)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
4.0 / 44.27s
19
13
JKS "Czanki" Dąbie Chrobakowe
Cziko (22)
gn. / - / Wałach / Ludger / Laptop / Czejenka / Lombardo / ELAY Sławomir Piela / Sylwester Kosiński
4.0 / 44.73s
21
14
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Lord Ii W (95)
gn. / - / Wałach / Desant / Lando / Lukarna / Kwartet / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
4.0 / 46.71s
5
15
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (105)
sk.gn. / - / Wałach / Horalas / Brazilija / Elektronas / IWONA STRZAŁKOWSKA -JAROCKA / NEMUNO ZIRGYNAS
4.0 / 47.24s
14
16
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (90)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
4.0 / 48.55s
25
17
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sumak (118)
gn. / - / Wałach / Carbid / Calypso I I / Surprise / Sao Paulo / Orszulak Krzysztof / Roszkiewicz Roman
4.0 / 48.83s
28
18
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Quinda-Quando (76)
c.gn. / - / Klacz / Quando-Quando / Quattro B / Sabrina / Sandro / Rafał Janota / niemiecki hodowca
4.0 / 49.05s
24
19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (110)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Gracja / Grajcar / Karolina Kobylec / Przemysław Kruszyński
4.0 / 49.78s
29
20
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Dafne (81)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / - / -
4.0 / 50.76s
6
21
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro VDH (119)
gn. / - / Ogier / G.Ramiro Z. / Paccalonie K / Voltaire / Barbara Kollar / Holandia
4.0 / 53.95s
30
22
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grom (89)
kaszt. / - / Wałach / Arizona / Airport / Gamarra / Lord Hippo / - / -
8.0 / 40.89s
10
23
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (15)
gn. / - / Wałach / Lamberk / Lordanos / Cendra / Contendro I / - / -
8.0 / 45.77s
32
24
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Q 7 (120)
sk.gn. / - / Wałach / Quaid / Quidam's Rubin / Eika / Embassy I / Paulina Koza / Niemcy
8.0 / 53.26s
2
25
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Apollo (78)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Anastazja / Car / Rafał Janota / -
8.0 / 56.70s
13
26
Klub Jazdy Konnej Romico
Naitiry (41)
siwa / - / Klacz / Daj Cash / Jakobin / Nektarynka / Jantar / - / -
9.0 / 62.39s
26
27
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (94)
siwotar. / - / Klacz / Desant / Lando / Mesalinka / Monsun / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
11.0 / 70.88s
11
28
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (38)
c.gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Viva Ina / Zeus / - / -
12.0 / 74.35s
3
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (82)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
18
Elim
LKJ przy stadninie koni w Ochabach
Conflikt (108)
siwa / - / Wałach / Clamiro / Clearway / Kira M / Kilian / Rafał Janota / Robert Lindner
15
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (123)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl