Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

11 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-06-02
2018-06-02
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
400 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
69 s
Sedzia główny:
Elżbieta Janik
Gospodarz toru:
Grzegorz Wojtaczka
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Anna Stęchły
Sks Kjk Szary Michałowice
Tornado Ii (57)
gn. / - / Wałach / Aravel I I / Luron / Tesmiran / Creool / - / -
0.0 56.57s
2 Martyna Kasprzak
Kj Trachy Gliwice
Belveder (50)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 57.88s
3 Maria Dzida
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Duńczyk (17)
siwa / - / Wałach / Ludger / Laptop / Dunka / Ludger / Karolina Dzida / Sylwester Kosiński
0.0 66.20s
4 Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (12)
gn. / - / Wałach / Lamberk / Lordanos / Cendra / Contendro I / - / -
0.0 67.14s
5 Klaudia Danecka
LZJ Drama Zbrosławice
Celebrity (54)
siwa / - / Wałach / Cosido / Cosimo / Bawaria / Castilio / - / -
0.0 68.99s
6 Jarosław Grycz
Klub Jazdy Konnej Elizar
Cop The Line (64)
kara / - / Ogier / Coupe De Coeur / Calido / Rakete / Roncalli / Krzysztof Semmann / Krzysztof Semmann
3.0 80.78s
7 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (1)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 62.26s
8 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Charlotte (27)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Marcin Piksa / Andrzej Skibiński
4.0 64.88s
9 Aleksandra Kawa
Klub Jazdy Konnej Romico
Indi (41)
siwa / - / Klacz / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Inez / Hajfong / - / -
4.0 65.07s
10 Zuzanna Sztangret
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Iriane (34)
kaszt. / - / Klacz / Vittorio / Calippo / Tessa / Goodtimes / Izabela Sztangret / Titulaer
4.0 66.08s
11 Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Zantino-V (56)
gn. / - / Ogier / Lantino / Landos / Zora / Boston / - / -
4.0 66.94s
12 Victoria Urbańczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (46)
sk.gn. / - / Wałach / Awans / Vis Versa / Emarilla / Decoration / Victoria Urbańczyk / Stadnina koni Janów Podlaski sp. Z.o.o
6.0 74.01s
13 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (24)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
6.0 76.02s
14 Marta Starzec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Czumiz (32)
gn. / - / Wałach / Literat / Czandor / Czumiza / Lesotho / - / -
6.0 76.15s
15 Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Leap Star (16)
kaszt. / - / Wałach / Long Star / Longchamp / Zofia / Zaandam / Karolina Gruca / -
8.0 62.98s
16 Marek Drzyżdżyk
Bez Przynależności Klubowej M A L
Elbra (62)
sk.gn. / - / Klacz / Bój / Elba / - / -
8.0 64.51s
17 Maciej Handzlik
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (47)
gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Pawanka / Pawiment / Marek Handzlik / -
8.0 65.17s
18 Anna Laszczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Contessa (28)
gn. / - / Klacz / Cassilano / Cassini I / Zofia I / Contender / Anna Laszczak / Jarosław Sekuła
19.0 94.91s
19 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (33)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
22.0 89.86s
Przejazd treningowy Klaudia Danecka
LZJ Drama Zbrosławice
Celebrity (54)
siwa / - / Wałach / Cosido / Cosimo / Bawaria / Castilio / - / -
0.0 68.16s
Przejazd treningowy Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Charlotte (27)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Marcin Piksa / Andrzej Skibiński
1.0 70.52s
Przejazd treningowy Anna Laszczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Contessa (28)
gn. / - / Klacz / Cassilano / Cassini I / Zofia I / Contender / Anna Laszczak / Jarosław Sekuła
4.0 59.54s
Przejazd treningowy Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Leap Star (16)
kaszt. / - / Wałach / Long Star / Longchamp / Zofia / Zaandam / Karolina Gruca / -
4.0 63.26s
Przejazd treningowy Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (1)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 65.79s
Przejazd treningowy Marta Starzec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Czumiz (32)
gn. / - / Wałach / Literat / Czandor / Czumiza / Lesotho / - / -
7.0 77.39s
Przejazd treningowy Victoria Urbańczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (46)
sk.gn. / - / Wałach / Awans / Vis Versa / Emarilla / Decoration / Victoria Urbańczyk / Stadnina koni Janów Podlaski sp. Z.o.o
8.0 58.39s
Przejazd treningowy Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (24)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
9.0 70.23s
Eliminacja Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (58)
gn. / - / Klacz / Bibigar / Emetyt / Hrabina / Lirnik / Edward Puchalka / Kazimierz Piecha
Eliminacja Marek Drzyżdżyk
Bez Przynależności Klubowej M A L
Elbra (62)
sk.gn. / - / Klacz / Bój / Elba / - / -
28
1
Sks Kjk Szary Michałowice
Tornado Ii (57)
gn. / - / Wałach / Aravel I I / Luron / Tesmiran / Creool / - / -
0.0 / 56.57s
27
2
Kj Trachy Gliwice
Belveder (50)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 57.88s
25
3
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Duńczyk (17)
siwa / - / Wałach / Ludger / Laptop / Dunka / Ludger / Karolina Dzida / Sylwester Kosiński
0.0 / 66.20s
30
4
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (12)
gn. / - / Wałach / Lamberk / Lordanos / Cendra / Contendro I / - / -
0.0 / 67.14s
9
5
LZJ Drama Zbrosławice
Celebrity (54)
siwa / - / Wałach / Cosido / Cosimo / Bawaria / Castilio / - / -
0.0 / 68.99s
33
6
Klub Jazdy Konnej Elizar
Cop The Line (64)
kara / - / Ogier / Coupe De Coeur / Calido / Rakete / Roncalli / Krzysztof Semmann / Krzysztof Semmann
3.0 / 80.78s
1
7
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (1)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 / 62.26s
19
8
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Charlotte (27)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Marcin Piksa / Andrzej Skibiński
4.0 / 64.88s
18
9
Klub Jazdy Konnej Romico
Indi (41)
siwa / - / Klacz / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Inez / Hajfong / - / -
4.0 / 65.07s
6
10
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Iriane (34)
kaszt. / - / Klacz / Vittorio / Calippo / Tessa / Goodtimes / Izabela Sztangret / Titulaer
4.0 / 66.08s
31
11
Klub Jazdy Konnej Romico
Zantino-V (56)
gn. / - / Ogier / Lantino / Landos / Zora / Boston / - / -
4.0 / 66.94s
8
12
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (46)
sk.gn. / - / Wałach / Awans / Vis Versa / Emarilla / Decoration / Victoria Urbańczyk / Stadnina koni Janów Podlaski sp. Z.o.o
6.0 / 74.01s
5
13
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (24)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
6.0 / 76.02s
21
14
Bez Przynależności Klubowej S L A
Czumiz (32)
gn. / - / Wałach / Literat / Czandor / Czumiza / Lesotho / - / -
6.0 / 76.15s
2
15
Bez Przynależności Klubowej S L A
Leap Star (16)
kaszt. / - / Wałach / Long Star / Longchamp / Zofia / Zaandam / Karolina Gruca / -
8.0 / 62.98s
15
16
Bez Przynależności Klubowej M A L
Elbra (62)
sk.gn. / - / Klacz / Bój / Elba / - / -
8.0 / 64.51s
11
17
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (47)
gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Pawanka / Pawiment / Marek Handzlik / -
8.0 / 65.17s
22
18
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Contessa (28)
gn. / - / Klacz / Cassilano / Cassini I / Zofia I / Contender / Anna Laszczak / Jarosław Sekuła
19.0 / 94.91s
26
19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (33)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
22.0 / 89.86s
12 (T)
LZJ Drama Zbrosławice
Celebrity (54)
siwa / - / Wałach / Cosido / Cosimo / Bawaria / Castilio / - / -
0.0 / 68.16s
20 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Charlotte (27)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Marcin Piksa / Andrzej Skibiński
1.0 / 70.52s
24 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Contessa (28)
gn. / - / Klacz / Cassilano / Cassini I / Zofia I / Contender / Anna Laszczak / Jarosław Sekuła
4.0 / 59.54s
4 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Leap Star (16)
kaszt. / - / Wałach / Long Star / Longchamp / Zofia / Zaandam / Karolina Gruca / -
4.0 / 63.26s
3 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (1)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 / 65.79s
23 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Czumiz (32)
gn. / - / Wałach / Literat / Czandor / Czumiza / Lesotho / - / -
7.0 / 77.39s
10 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (46)
sk.gn. / - / Wałach / Awans / Vis Versa / Emarilla / Decoration / Victoria Urbańczyk / Stadnina koni Janów Podlaski sp. Z.o.o
8.0 / 58.39s
7 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (24)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
9.0 / 70.23s
29
Elim
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (58)
gn. / - / Klacz / Bibigar / Emetyt / Hrabina / Lirnik / Edward Puchalka / Kazimierz Piecha
17 (T)
Elim
Bez Przynależności Klubowej M A L
Elbra (62)
sk.gn. / - / Klacz / Bój / Elba / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl