Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-26
2018-05-26
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
520 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
90 s
Sedzia główny:
Zofia Falińska
Gospodarz toru:
Paweł Gołygowski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-16 Agnieszka Osińska
Klub Jeździecki Royal
Artemida L (83)
c.gn. / - / Klacz / Lansjer L / Alexiana L / Alexis Z / Tomek Osiński / -
0.0 60.56s
1-16 Paulina Burdyka
KJ Bachmat
Pippi (104)
kara / - / Klacz / Perigeux / A Lafayette / Paulina Burdyka / Niemcy
0.0 62.03s
1-16 Daniel Wieliczko
KJ Pobet
Hebertino (97)
gniada / - / Wałach / Caretino K / Hebe / Bajou du Rouet / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
0.0 66.00s
1-16 Mariusz Łupkowski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Edi (124)
sk.gn. / - / Wałach / Agar / Elsera / Hipokryta / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Edward Osiński
0.0 67.82s
1-16 Anna Bizoń - Zalewska
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Caprice De Campagne (31)
kara / - / Klacz / Campari M / Clarins / Capucino / Anna Bizoń-Zalewska / Anna Bizoń-Zalewska
0.0 68.22s
1-16 Zofia Kubacka
KJ Bachmat
Black Jack (106)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 68.22s
1-16 Iga Tokarska
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Damar (108)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 69.63s
1-16 Paulina Janiszewska
KS Small Cherry
Santi (52)
gniada / - / Klacz / Ludger / Sandis / Agata Janiszewska / Sylwester Kosiński
0.0 71.25s
1-16 Karolina Greniuk
Klub Sportowy Small Cherry
B - Ultima (1)
j.kaszt. / - / Klacz / Ulco / Berta / Lider / Małgorzata Greniuk / Krzysztof Kasprzak
0.0 72.25s
1-16 Klaudia Hałoń
KJ Picador
Cansin (118)
kaszt. / - / Klacz / Chacco-Blue / Wadi el Hasa / Klaudia Hałoń / Saskie Wasserberg
0.0 73.15s
1-16 Karolina Kościelniak
OSK Michalscy Trzebnica
Abel Tasman (33)
kaszt. / - / Wałach / Tenerife Vdl / Raphael / Nibalia / Nimmerdor / Dorota Kościelniak / -
0.0 73.53s
1-16 Aleksandra Szczepaniszyn
Stowarzyszenie Jeździeckie Vidavia
Chacco Rjt (87)
- / - / Wałach / - / - / Aleksandra Szczepaniszyn / -
0.0 75.62s
1-16 Aleksandra Szczepaniszyn
Stowarzyszenie Jeździeckie Vidavia
Chacco Rjt (87)
- / - / Wałach / - / - / Aleksandra Szczepaniszyn / -
0.0 79.00s
1-16 Julia Szmuc
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Ice Coffe (17)
gn. / - / Klacz / Conus B / Izera / Caretino K / Rafał Szmuc / L. Hilla
0.0 79.25s
1-16 Aleksandra Maziarz
Klub Sportowy Small Cherry
Carlass I (16)
c.gn. / - / Wałach / Carlos Dz / Cantus / Pergola / Lascadell / ALEKSANDRA MAZIARZ / WALDEMAR KASPERSKI
0.0 81.09s
1-16 Martyna Frąckowiak
Jks Hanna
Flintstone 3 (126)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 86.65s
17-27 Kaja Żuk
Klub Jeździecki Kietlów
Boder (76)
gn. / - / Ogier / Oder / Espadron / Begonia / Bask / Marian Gomułkiewicz / Marian Gomułkiewicz
4.0 63.37s
17-27 Beata Szuber
KJ Bachmat
Czester (102)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 65.69s
17-27 Mariusz Łupkowski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Silvio Son 56 (123)
kaszt. / - / Wałach / Silvio I / Sandro / Wilja / Woermann / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Ingrit i Jurgen Burlwinkel
4.0 65.72s
17-27 Beata Szuber
KJ Bachmat
Cometa (101)
siwa / - / Klacz / Carry Son / Avia / Zenon Brzozowski / Kalinowski Andrzej
4.0 67.41s
17-27 Maria Siennicka
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Hortencja (132)
- / - / Klacz / / / - / -
4.0 68.75s
17-27 Dawid Sacherski
BPK
E Nduro M (120)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 71.87s
17-27 Michalina Szmuc
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Citizen (18)
gn. / - / Wałach / Contender / Calypso Ii / Isa Iii / Cor De La Bryere / Rafał Szmuc / Albers Jens
4.0 72.75s
17-27 Karolina Kościelniak
OSK Michalscy Trzebnica
Abel Tasman (33)
kaszt. / - / Wałach / Tenerife Vdl / Raphael / Nibalia / Nimmerdor / Dorota Kościelniak / -
4.0 73.59s
17-27 Julia Szmuc
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Ice Coffe (17)
gn. / - / Klacz / Conus B / Izera / Caretino K / Rafał Szmuc / L. Hilla
4.0 76.28s
17-27 Wiktoria Szebysty
Klub Jeździecki Volta
Sweet Star (113)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 76.78s
17-27 Dawid Sacherski
BPK
E Nduro M (120)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 89.59s
28 Kinga Stańczak-Szulc
Klub Jeździecki Pobet
Tin Whistle (56)
- / - / Wałach / - / - / - / -
5.0 90.53s
29 Wiktoria Szebysty
Klub Jeździecki Volta
Sweet Star (113)
- / - / Klacz / - / - / - / -
8.0 78.19s
30-32 Oliwia Hałka
Bpk
Strzałka (119)
- / - / Klacz / - / - / - / -
12.0 76.62s
30-32 Łukasz Chuczak
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
L - Kaprys (5)
gn. / - / Wałach / Lanos / Karina / Ismael / Zareba magdalena / -
12.0 77.72s
30-32 Karolina Greniuk
Klub Sportowy Small Cherry
B - Ultima (1)
j.kaszt. / - / Klacz / Ulco / Berta / Lider / Małgorzata Greniuk / Krzysztof Kasprzak
12.0 84.80s
33 Kamila Błaszczyk
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (36)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
13.0 90.13s
34-35 Łukasz Chuczak
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
L - Kaprys (5)
gn. / - / Wałach / Lanos / Karina / Ismael / Zareba magdalena / -
16.0 79.16s
34-35 Katarzyna Hałoń
KJ Picador
Atlantic Magic (Kuc) (116)
- / - / Wałach / - / - / - / -
16.0 103.15s
36 Natalia Zielant
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (114)
gn. / - / Klacz / Lucky Lord-Loxgraff Ii / Missy Quin / Mariensztat / Anna Miśkiewicz / Karol Gmyrek
19.0 101.12s
Przejazd treningowy Nina Jarosz
Ludowy KJ Platan Wrocław
Ucayali (42)
kaszt. / - / Klacz / Qumbal / Kimball / Uraca V. D. Haydehoe / Esprit De Conquete / - / -
0.0 72.28s
Eliminacja Agnieszka Środecka
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Harfa (3)
siwa / - / Klacz / Canloon / Hita / Talent / Agnieszka Środecka / -
Eliminacja Agnieszka Środecka
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Harfa (3)
siwa / - / Klacz / Canloon / Hita / Talent / Agnieszka Środecka / -
Eliminacja Kamila Błaszczyk
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (36)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
Eliminacja Natalia Zielant
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (114)
gn. / - / Klacz / Lucky Lord-Loxgraff Ii / Missy Quin / Mariensztat / Anna Miśkiewicz / Karol Gmyrek
Rezygnacja Karina Wesołowska
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Adagio LD (129)
gn. / - / Wałach / Caretino K / Caretino / Allegra / Ahorn Z / Zbigniew Głuszek / Zbigniew Głuszek
37
1-16
Klub Jeździecki Royal
Artemida L (83)
c.gn. / - / Klacz / Lansjer L / Alexiana L / Alexis Z / Tomek Osiński / -
0.0 / 60.56s
29
1-16
Pippi (104)
kara / - / Klacz / Perigeux / A Lafayette / Paulina Burdyka / Niemcy
0.0 / 62.03s
40
1-16
Hebertino (97)
gniada / - / Wałach / Caretino K / Hebe / Bajou du Rouet / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
0.0 / 66.00s
45
1-16
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Edi (124)
sk.gn. / - / Wałach / Agar / Elsera / Hipokryta / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Edward Osiński
0.0 / 67.82s
32
1-16
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Caprice De Campagne (31)
kara / - / Klacz / Campari M / Clarins / Capucino / Anna Bizoń-Zalewska / Anna Bizoń-Zalewska
0.0 / 68.22s
31
1-16
KJ Bachmat
Black Jack (106)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 68.22s
43
1-16
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Damar (108)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 69.63s
34
1-16
KS Small Cherry
Santi (52)
gniada / - / Klacz / Ludger / Sandis / Agata Janiszewska / Sylwester Kosiński
0.0 / 71.25s
14
1-16
Klub Sportowy Small Cherry
B - Ultima (1)
j.kaszt. / - / Klacz / Ulco / Berta / Lider / Małgorzata Greniuk / Krzysztof Kasprzak
0.0 / 72.25s
42
1-16
Cansin (118)
kaszt. / - / Klacz / Chacco-Blue / Wadi el Hasa / Klaudia Hałoń / Saskie Wasserberg
0.0 / 73.15s
20
1-16
OSK Michalscy Trzebnica
Abel Tasman (33)
kaszt. / - / Wałach / Tenerife Vdl / Raphael / Nibalia / Nimmerdor / Dorota Kościelniak / -
0.0 / 73.53s
28
1-16
Stowarzyszenie Jeździeckie Vidavia
Chacco Rjt (87)
- / - / Wałach / - / - / Aleksandra Szczepaniszyn / -
0.0 / 75.62s
26
1-16
Stowarzyszenie Jeździeckie Vidavia
Chacco Rjt (87)
- / - / Wałach / - / - / Aleksandra Szczepaniszyn / -
0.0 / 79.00s
18
1-16
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Ice Coffe (17)
gn. / - / Klacz / Conus B / Izera / Caretino K / Rafał Szmuc / L. Hilla
0.0 / 79.25s
30
1-16
Klub Sportowy Small Cherry
Carlass I (16)
c.gn. / - / Wałach / Carlos Dz / Cantus / Pergola / Lascadell / ALEKSANDRA MAZIARZ / WALDEMAR KASPERSKI
0.0 / 81.09s
41
1-16
Flintstone 3 (126)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 86.65s
36
17-27
Klub Jeździecki Kietlów
Boder (76)
gn. / - / Ogier / Oder / Espadron / Begonia / Bask / Marian Gomułkiewicz / Marian Gomułkiewicz
4.0 / 63.37s
44
17-27
KJ Bachmat
Czester (102)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 / 65.69s
3
17-27
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Silvio Son 56 (123)
kaszt. / - / Wałach / Silvio I / Sandro / Wilja / Woermann / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Ingrit i Jurgen Burlwinkel
4.0 / 65.72s
2
17-27
KJ Bachmat
Cometa (101)
siwa / - / Klacz / Carry Son / Avia / Zenon Brzozowski / Kalinowski Andrzej
4.0 / 67.41s
4
17-27
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Hortencja (132)
- / - / Klacz / / / - / -
4.0 / 68.75s
27
17-27
E Nduro M (120)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 / 71.87s
39
17-27
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Citizen (18)
gn. / - / Wałach / Contender / Calypso Ii / Isa Iii / Cor De La Bryere / Rafał Szmuc / Albers Jens
4.0 / 72.75s
17
17-27
OSK Michalscy Trzebnica
Abel Tasman (33)
kaszt. / - / Wałach / Tenerife Vdl / Raphael / Nibalia / Nimmerdor / Dorota Kościelniak / -
4.0 / 73.59s
19
17-27
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Ice Coffe (17)
gn. / - / Klacz / Conus B / Izera / Caretino K / Rafał Szmuc / L. Hilla
4.0 / 76.28s
21
17-27
Klub Jeździecki Volta
Sweet Star (113)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 / 76.78s
25
17-27
E Nduro M (120)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 / 89.59s
35
28
Klub Jeździecki Pobet
Tin Whistle (56)
- / - / Wałach / - / - / - / -
5.0 / 90.53s
23
29
Klub Jeździecki Volta
Sweet Star (113)
- / - / Klacz / - / - / - / -
8.0 / 78.19s
10
30-32
Strzałka (119)
- / - / Klacz / - / - / - / -
12.0 / 76.62s
5
30-32
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
L - Kaprys (5)
gn. / - / Wałach / Lanos / Karina / Ismael / Zareba magdalena / -
12.0 / 77.72s
12
30-32
Klub Sportowy Small Cherry
B - Ultima (1)
j.kaszt. / - / Klacz / Ulco / Berta / Lider / Małgorzata Greniuk / Krzysztof Kasprzak
12.0 / 84.80s
9
33
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (36)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
13.0 / 90.13s
7
34-35
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
L - Kaprys (5)
gn. / - / Wałach / Lanos / Karina / Ismael / Zareba magdalena / -
16.0 / 79.16s
1
34-35
Atlantic Magic (Kuc) (116)
- / - / Wałach / - / - / - / -
16.0 / 103.15s
24
36
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (114)
gn. / - / Klacz / Lucky Lord-Loxgraff Ii / Missy Quin / Mariensztat / Anna Miśkiewicz / Karol Gmyrek
19.0 / 101.12s
33 (T)
Ludowy KJ Platan Wrocław
Ucayali (42)
kaszt. / - / Klacz / Qumbal / Kimball / Uraca V. D. Haydehoe / Esprit De Conquete / - / -
0.0 / 72.28s
13
Elim
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Harfa (3)
siwa / - / Klacz / Canloon / Hita / Talent / Agnieszka Środecka / -
15
Elim
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Harfa (3)
siwa / - / Klacz / Canloon / Hita / Talent / Agnieszka Środecka / -
11
Elim
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (36)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
22
Elim
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (114)
gn. / - / Klacz / Lucky Lord-Loxgraff Ii / Missy Quin / Mariensztat / Anna Miśkiewicz / Karol Gmyrek
8
Rez
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Adagio LD (129)
gn. / - / Wałach / Caretino K / Caretino / Allegra / Ahorn Z / Zbigniew Głuszek / Zbigniew Głuszek

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl