Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

5 - P - „O Puchar Firmy Vital Horse”, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-05-26
2018-05-26
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
460 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
79 s
Sedzia główny:
Zofia Falińska
Gospodarz toru:
Paweł Gołygowski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Agnieszka Osińska
Klub Jeździecki Royal
Artemida L (83)
c.gn. / - / Klacz / Lansjer L / Alexiana L / Alexis Z / Tomek Osiński / -
0.0 57.66s 150.00 zł
2 Kinga Stańczak-Szulc
Klub Jeździecki Pobet
Jantar (55)
kaszt. / - / Wałach / Iskar / Jarla / Luron / Kinga Stańczak Szulc / nw
0.0 58.47s 100.00 zł
3 Sandra Stańczak
KJ Pobet Kurowice
Luna (53)
siwa / - / Klacz / Pengo / Lutnia / Sandra Stańczak / nw
0.0 62.03s 50.00 zł
4 Daniel Wieliczko
KJ Pobet
Hebertino (97)
gniada / - / Wałach / Caretino K / Hebe / Bajou du Rouet / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
0.0 62.72s
5 Wiktoria Woźniak
Karkonoski Klub Jeździecki
Lafmi J (37)
Ciemnogniada / - / Klacz / Castiglione L / La Scala L / Anna Woźniak / Juszczak Kwiron
0.0 65.56s
6 Zofia Kubacka
KJ Bachmat
Black Jack (106)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 66.90s
7 Beata Szuber
KJ Bachmat
Czester (102)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 67.19s
8 Karolina Godoś
Politechnika Opolska
Quickcorde K Z (82)
gniada / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 70.78s
9 Mariusz Łupkowski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Silvio Son 56 (123)
kaszt. / - / Wałach / Silvio I / Sandro / Wilja / Woermann / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Ingrit i Jurgen Burlwinkel
0.0 73.91s
10 Daniel Wieliczko
KJ Pobet
Hajlatino (98)
siwa / - / Wałach / Caretino k / Hajla / CHIPPENDALE Z / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
0.0 78.69s
11 Martyna Frąckowiak
Jks Hanna
Flintstone 3 (126)
- / - / Wałach / - / - / - / -
1.0 81.09s
12 Jakub Nowacki
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Locato 13 n (135)
- / - / Wałach / / / - / -
2.0 83.19s
13 Karolina Kuwik
KJ Ślęża
Masimo (64)
c.gn. / - / Wałach / MORS / MELISSA / BACHUS / KUWIK / B.JARZĄBEK
4.0 55.87s
14 Joanna Zawadka
KJ Picador
Boss (112)
kaszt. / - / Ogier / BONAPARTE / PICK WICK / META / MARZĄCY / Marian Gomułkiewicz / Anna Zając
4.0 64.16s
15 Kaja Żuk
Klub Jeździecki Kietlów
Boder (76)
gn. / - / Ogier / Oder / Espadron / Begonia / Bask / Marian Gomułkiewicz / Marian Gomułkiewicz
4.0 64.57s
16 Maja Sukiennik
Klub Jeździecki Picador
Genaro (39)
gn. / - / Wałach / Chicago Z / Golanda / Able Albert / Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
4.0 68.08s
17 Katarzyna Hałoń
KJ Picador
Jamais Deux Sans Trois.P (117)
gniada / - / Klacz / Quickfeuer Van Koekshof / Elka Van De Molendrieshoeve / Klaudia Hałoń / François Hofmans
4.0 68.16s
18 Anna Bizoń - Zalewska
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Caprice De Campagne (31)
kara / - / Klacz / Campari M / Clarins / Capucino / Anna Bizoń-Zalewska / Anna Bizoń-Zalewska
4.0 68.53s
19 Kinga Stańczak-Szulc
Klub Jeździecki Pobet
Tin Whistle (56)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 69.18s
20 Beata Szuber
KJ Bachmat
Cometa (101)
siwa / - / Klacz / Carry Son / Avia / Zenon Brzozowski / Kalinowski Andrzej
4.0 73.75s
21 Iga Tokarska
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Damar (108)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 74.63s
22 Paulina Burdyka
KJ Bachmat
Pippi (104)
kara / - / Klacz / Perigeux / A Lafayette / Paulina Burdyka / Niemcy
6.0 85.92s
23 Joanna Zawadka
KJ Picador
C-lancaster (111)
c.gn. / - / Wałach / LANSELOT / LEANDRO / COMA / ATUT / Marian Gomułkiewicz / Marian Gomułkiewicz
8.0 54.63s
24 Zofia Kubacka
KJ Bachmat
Corrmann (105)
gniada / - / Wałach / Colman / N-Kithara / Marta Baczyńska - Nowak / Wojciech Kasperski
8.0 70.87s
25 Michalina Szmuc
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Citizen (18)
gn. / - / Wałach / Contender / Calypso Ii / Isa Iii / Cor De La Bryere / Rafał Szmuc / Albers Jens
8.0 74.07s
26 Klaudia Hałoń
KJ Picador
Cansin (118)
kaszt. / - / Klacz / Chacco-Blue / Wadi el Hasa / Klaudia Hałoń / Saskie Wasserberg
8.0 77.07s
27 Sandra Stańczak
KJ Pobet Kurowice
Gold Caretino (54)
- / - / Wałach / - / - / - / -
9.0 97.16s
28 Paulina Janiszewska
KS Small Cherry
Santi (52)
gniada / - / Klacz / Ludger / Sandis / Agata Janiszewska / Sylwester Kosiński
15.0 89.91s
Eliminacja Adrianna Żelech
PHU "Telekomp" - Marek Kucharski
Coco Chanel (88)
gniadosrokata / - / Klacz / Landjoker S / Landjonker / Centura / Cenzus / Mateusz Hładki / Jarosław Poręba
Rezygnacja Mariusz Łupkowski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Edi (124)
sk.gn. / - / Wałach / Agar / Elsera / Hipokryta / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Edward Osiński
13
1
Klub Jeździecki Royal
Artemida L (83)
c.gn. / - / Klacz / Lansjer L / Alexiana L / Alexis Z / Tomek Osiński / -
0.0 / 57.66s
150.00 zł
28
2
Klub Jeździecki Pobet
Jantar (55)
kaszt. / - / Wałach / Iskar / Jarla / Luron / Kinga Stańczak Szulc / nw
0.0 / 58.47s
100.00 zł
6
3
KJ Pobet Kurowice
Luna (53)
siwa / - / Klacz / Pengo / Lutnia / Sandra Stańczak / nw
0.0 / 62.03s
50.00 zł
2
4
Hebertino (97)
gniada / - / Wałach / Caretino K / Hebe / Bajou du Rouet / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
0.0 / 62.72s
24
5
Karkonoski Klub Jeździecki
Lafmi J (37)
Ciemnogniada / - / Klacz / Castiglione L / La Scala L / Anna Woźniak / Juszczak Kwiron
0.0 / 65.56s
5
6
KJ Bachmat
Black Jack (106)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 66.90s
27
7
KJ Bachmat
Czester (102)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 67.19s
20
8
Politechnika Opolska
Quickcorde K Z (82)
gniada / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 70.78s
32
9
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Silvio Son 56 (123)
kaszt. / - / Wałach / Silvio I / Sandro / Wilja / Woermann / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Ingrit i Jurgen Burlwinkel
0.0 / 73.91s
26
10
Hajlatino (98)
siwa / - / Wałach / Caretino k / Hajla / CHIPPENDALE Z / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
0.0 / 78.69s
15
11
Flintstone 3 (126)
- / - / Wałach / - / - / - / -
1.0 / 81.09s
25
12
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Locato 13 n (135)
- / - / Wałach / / / - / -
2.0 / 83.19s
19
13
KJ Ślęża
Masimo (64)
c.gn. / - / Wałach / MORS / MELISSA / BACHUS / KUWIK / B.JARZĄBEK
4.0 / 55.87s
3
14
KJ Picador
Boss (112)
kaszt. / - / Ogier / BONAPARTE / PICK WICK / META / MARZĄCY / Marian Gomułkiewicz / Anna Zając
4.0 / 64.16s
12
15
Klub Jeździecki Kietlów
Boder (76)
gn. / - / Ogier / Oder / Espadron / Begonia / Bask / Marian Gomułkiewicz / Marian Gomułkiewicz
4.0 / 64.57s
21
16
Klub Jeździecki Picador
Genaro (39)
gn. / - / Wałach / Chicago Z / Golanda / Able Albert / Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
4.0 / 68.08s
16
17
Jamais Deux Sans Trois.P (117)
gniada / - / Klacz / Quickfeuer Van Koekshof / Elka Van De Molendrieshoeve / Klaudia Hałoń / François Hofmans
4.0 / 68.16s
11
18
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Caprice De Campagne (31)
kara / - / Klacz / Campari M / Clarins / Capucino / Anna Bizoń-Zalewska / Anna Bizoń-Zalewska
4.0 / 68.53s
4
19
Klub Jeździecki Pobet
Tin Whistle (56)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 / 69.18s
1
20
KJ Bachmat
Cometa (101)
siwa / - / Klacz / Carry Son / Avia / Zenon Brzozowski / Kalinowski Andrzej
4.0 / 73.75s
18
21
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
Damar (108)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 / 74.63s
8
22
Pippi (104)
kara / - / Klacz / Perigeux / A Lafayette / Paulina Burdyka / Niemcy
6.0 / 85.92s
30
23
KJ Picador
C-lancaster (111)
c.gn. / - / Wałach / LANSELOT / LEANDRO / COMA / ATUT / Marian Gomułkiewicz / Marian Gomułkiewicz
8.0 / 54.63s
29
24
KJ Bachmat
Corrmann (105)
gniada / - / Wałach / Colman / N-Kithara / Marta Baczyńska - Nowak / Wojciech Kasperski
8.0 / 70.87s
14
25
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Citizen (18)
gn. / - / Wałach / Contender / Calypso Ii / Isa Iii / Cor De La Bryere / Rafał Szmuc / Albers Jens
8.0 / 74.07s
17
26
Cansin (118)
kaszt. / - / Klacz / Chacco-Blue / Wadi el Hasa / Klaudia Hałoń / Saskie Wasserberg
8.0 / 77.07s
31
27
KJ Pobet Kurowice
Gold Caretino (54)
- / - / Wałach / - / - / - / -
9.0 / 97.16s
9
28
KS Small Cherry
Santi (52)
gniada / - / Klacz / Ludger / Sandis / Agata Janiszewska / Sylwester Kosiński
15.0 / 89.91s
23
Elim
PHU "Telekomp" - Marek Kucharski
Coco Chanel (88)
gniadosrokata / - / Klacz / Landjoker S / Landjonker / Centura / Cenzus / Mateusz Hładki / Jarosław Poręba
7
Rez
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Edi (124)
sk.gn. / - / Wałach / Agar / Elsera / Hipokryta / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Edward Osiński

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl