Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

12 - L, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-05-27
2018-05-27
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
540 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
93 s
Sedzia główny:
Zofia Falińska
Gospodarz toru:
Paweł Gołygowski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-12 Kamila Błaszczyk
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (36)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
0.0 70.22s
1-12 Agnieszka Szlachta
Jeziorki Osieczna
Talia (50)
siwa / - / Klacz / Carolus / Tamiza / Agnieszka Szlachta / -
0.0 70.68s
1-12 Hanna Kunecka
Bez Przynależności Klubowej D O S
Epona (26)
c.gn. / - / Klacz / ITERB / DAVIDOFF / ETOILE / SEIGON / Bogna Krasik / Piotr Nowotarski
0.0 74.48s
1-12 Katarzyna Hałoń
KJ Picador
Atlantic Magic (Kuc) (116)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 74.94s
1-12 Katarzyna Hałoń
KJ Picador
Jamais Deux Sans Trois.P (117)
gniada / - / Klacz / Quickfeuer Van Koekshof / Elka Van De Molendrieshoeve / Klaudia Hałoń / François Hofmans
0.0 76.61s
1-12 Jagoda Wersocka
BPK
Szelma (81)
ciemnogniada / - / Klacz / Saganek / Szarża / Arkadiusz Kaznowski / Maria Filipska
0.0 76.96s
1-12 Dorota Mazur
JKS w Jaroszówce
Authentic dm (44)
kaszt. / - / Klacz / CARETINO / AFRODYTA / HIBRYD / Dorota Mazur / Dorota Mazur
0.0 77.06s
1-12 Anna Bizoń - Zalewska
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Caprice De Campagne (31)
kara / - / Klacz / Campari M / Clarins / Capucino / Anna Bizoń-Zalewska / Anna Bizoń-Zalewska
0.0 79.41s
1-12 Marta Wylęga
KJ Jumping Team Brynica
Pa Lady P (86)
Siwa / - / Klacz / HBC Like Bid / PALA CARRA P / ŁUKASZ WYLĘGA / Witold Polowczyk
0.0 81.24s
1-12 Michalina Szmuc
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Citizen (18)
gn. / - / Wałach / Contender / Calypso Ii / Isa Iii / Cor De La Bryere / Rafał Szmuc / Albers Jens
0.0 81.93s
1-12 Maja Kaźmierczak
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Cadence (34)
gn. / - / Klacz / Canturo / La Le Lu Ii / Landstreicher / Maja Kaźmierczak / Montis Sp.zo.o.
0.0 82.81s
1-12 Julia Szmuc
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Ice Coffe (17)
gn. / - / Klacz / Conus B / Izera / Caretino K / Rafał Szmuc / L. Hilla
0.0 82.82s
13-23 Jagoda Wersocka
BPK
Szelma (81)
ciemnogniada / - / Klacz / Saganek / Szarża / Arkadiusz Kaznowski / Maria Filipska
4.0 74.52s
13-23 Wiktoria Fraczek
KJ Pobet
Grall (77)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 75.77s
13-23 Natalia Till
Sk Kruszyńscy
G-arie (60)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 76.91s
13-23 Bartłomiej Jędrzejczyk
Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia
Scarto (137)
kara / - / Wałach / Palermo / Synteza / Alywar / - / -
4.0 76.93s
13-23 Mariusz Łupkowski
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Edi (124)
sk.gn. / - / Wałach / Agar / Elsera / Hipokryta / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Edward Osiński
4.0 77.08s
13-23 Weronika Staszak
Pallada (84)
kara / - / Klacz / Liberatto P / Polanka / Łukasz Wylęga / Przemysław Śniatała
4.0 77.27s
13-23 Kamila Błaszczyk
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (36)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
4.0 77.37s
13-23 Karina Wesołowska
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Adagio LD (129)
gn. / - / Wałach / Caretino K / Caretino / Allegra / Ahorn Z / Zbigniew Głuszek / Zbigniew Głuszek
4.0 77.58s
13-23 Dorota Mazur
JKS w Jaroszówce
Authentic dm (44)
kaszt. / - / Klacz / CARETINO / AFRODYTA / HIBRYD / Dorota Mazur / Dorota Mazur
4.0 78.11s
13-23 Hanna Kunecka
Bez Przynależności Klubowej D O S
Epona (26)
c.gn. / - / Klacz / ITERB / DAVIDOFF / ETOILE / SEIGON / Bogna Krasik / Piotr Nowotarski
4.0 91.12s
13-23 Natalia Zielant
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (114)
gn. / - / Klacz / Lucky Lord-Loxgraff Ii / Missy Quin / Mariensztat / Anna Miśkiewicz / Karol Gmyrek
4.0 91.49s
24 Magdalena Oleś
KJ Picador
Coco Chanell (29)
Kasztanowata / - / Klacz / Guffi / Classic Lady / Marian Gomułkiewicz / Jonik Krzysztof
8.0 83.25s
25 Agnieszka Szlachta
Jeziorki Osieczna
Talia (50)
siwa / - / Klacz / Carolus / Tamiza / Agnieszka Szlachta / -
12.0 71.83s
26 Wiktoria Szebysty
Klub Jeździecki Volta
Sweet Star (113)
- / - / Klacz / - / - / - / -
17.0 95.00s
27 Sonia Lewandowska
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Cyrkon (109)
sk.gn. / - / Wałach / Colox Cup / Cybina / Barasz / Sonia Lewandowska / SK Rzeczna
19.0 104.19s
Eliminacja Wiktoria Szebysty
Klub Jeździecki Volta
Sweet Star (113)
- / - / Klacz / - / - / - / -
Eliminacja Karina Wesołowska
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Adagio LD (129)
gn. / - / Wałach / Caretino K / Caretino / Allegra / Ahorn Z / Zbigniew Głuszek / Zbigniew Głuszek
Eliminacja Kaja Żuk
Klub Jeździecki Picador
Lady Ewita (Kuc) (75)
kaszt. / - / Klacz / V.I.P / Lady Peggy / - / Apanasewicz Wiesław
11
1-12
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (36)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
0.0 / 70.22s
13
1-12
Jeziorki Osieczna
Talia (50)
siwa / - / Klacz / Carolus / Tamiza / Agnieszka Szlachta / -
0.0 / 70.68s
22
1-12
Bez Przynależności Klubowej D O S
Epona (26)
c.gn. / - / Klacz / ITERB / DAVIDOFF / ETOILE / SEIGON / Bogna Krasik / Piotr Nowotarski
0.0 / 74.48s
1
1-12
Atlantic Magic (Kuc) (116)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 74.94s
34
1-12
Jamais Deux Sans Trois.P (117)
gniada / - / Klacz / Quickfeuer Van Koekshof / Elka Van De Molendrieshoeve / Klaudia Hałoń / François Hofmans
0.0 / 76.61s
16
1-12
Szelma (81)
ciemnogniada / - / Klacz / Saganek / Szarża / Arkadiusz Kaznowski / Maria Filipska
0.0 / 76.96s
12
1-12
JKS w Jaroszówce
Authentic dm (44)
kaszt. / - / Klacz / CARETINO / AFRODYTA / HIBRYD / Dorota Mazur / Dorota Mazur
0.0 / 77.06s
29
1-12
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Caprice De Campagne (31)
kara / - / Klacz / Campari M / Clarins / Capucino / Anna Bizoń-Zalewska / Anna Bizoń-Zalewska
0.0 / 79.41s
30
1-12
KJ Jumping Team Brynica
Pa Lady P (86)
Siwa / - / Klacz / HBC Like Bid / PALA CARRA P / ŁUKASZ WYLĘGA / Witold Polowczyk
0.0 / 81.24s
26
1-12
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Citizen (18)
gn. / - / Wałach / Contender / Calypso Ii / Isa Iii / Cor De La Bryere / Rafał Szmuc / Albers Jens
0.0 / 81.93s
31
1-12
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Cadence (34)
gn. / - / Klacz / Canturo / La Le Lu Ii / Landstreicher / Maja Kaźmierczak / Montis Sp.zo.o.
0.0 / 82.81s
24
1-12
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Ice Coffe (17)
gn. / - / Klacz / Conus B / Izera / Caretino K / Rafał Szmuc / L. Hilla
0.0 / 82.82s
18
13-23
Szelma (81)
ciemnogniada / - / Klacz / Saganek / Szarża / Arkadiusz Kaznowski / Maria Filipska
4.0 / 74.52s
7
13-23
Grall (77)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 / 75.77s
9
13-23
Sk Kruszyńscy
G-arie (60)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 / 76.91s
32
13-23
Dla Zdrowia Dla Sportu Dla Życia
Scarto (137)
kara / - / Wałach / Palermo / Synteza / Alywar / - / -
4.0 / 76.93s
33
13-23
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Edi (124)
sk.gn. / - / Wałach / Agar / Elsera / Hipokryta / FHU KONAN Grażyna Łupkowska / Edward Osiński
4.0 / 77.08s
Pallada (84)
kara / - / Klacz / Liberatto P / Polanka / Łukasz Wylęga / Przemysław Śniatała
4.0 / 77.27s
8
13-23
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (36)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
4.0 / 77.37s
23
13-23
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Adagio LD (129)
gn. / - / Wałach / Caretino K / Caretino / Allegra / Ahorn Z / Zbigniew Głuszek / Zbigniew Głuszek
4.0 / 77.58s
14
13-23
JKS w Jaroszówce
Authentic dm (44)
kaszt. / - / Klacz / CARETINO / AFRODYTA / HIBRYD / Dorota Mazur / Dorota Mazur
4.0 / 78.11s
19
13-23
Bez Przynależności Klubowej D O S
Epona (26)
c.gn. / - / Klacz / ITERB / DAVIDOFF / ETOILE / SEIGON / Bogna Krasik / Piotr Nowotarski
4.0 / 91.12s
3
13-23
Klub Jeździecki Volta
Miss-Loxgraffina (114)
gn. / - / Klacz / Lucky Lord-Loxgraff Ii / Missy Quin / Mariensztat / Anna Miśkiewicz / Karol Gmyrek
4.0 / 91.49s
5
24
Coco Chanell (29)
Kasztanowata / - / Klacz / Guffi / Classic Lady / Marian Gomułkiewicz / Jonik Krzysztof
8.0 / 83.25s
15
25
Jeziorki Osieczna
Talia (50)
siwa / - / Klacz / Carolus / Tamiza / Agnieszka Szlachta / -
12.0 / 71.83s
20
26
Klub Jeździecki Volta
Sweet Star (113)
- / - / Klacz / - / - / - / -
17.0 / 95.00s
10
27
Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
Cyrkon (109)
sk.gn. / - / Wałach / Colox Cup / Cybina / Barasz / Sonia Lewandowska / SK Rzeczna
19.0 / 104.19s
17
Elim
Klub Jeździecki Volta
Sweet Star (113)
- / - / Klacz / - / - / - / -
21
Elim
UKJ "Leśny Dwór" Pakówka
Adagio LD (129)
gn. / - / Wałach / Caretino K / Caretino / Allegra / Ahorn Z / Zbigniew Głuszek / Zbigniew Głuszek
2
Elim
Klub Jeździecki Picador
Lady Ewita (Kuc) (75)
kaszt. / - / Klacz / V.I.P / Lady Peggy / - / Apanasewicz Wiesław

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl