Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

1 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2018-07-28
Wysokość przeszkód:
50 cm
Dystans:
330 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
61 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Grzegorz Wojtaczka
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Ringo (61)
kaszt.sr. / Kuc / Wałach / Kapsel / Krystek / Tamiza / Nn / Adam Wojda / Kornelia Pryszcz
0.0 42.03s
2 Natalia Walczak
Kj Szarża Bolęcin
Karmen (133)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 42.70s
3 Małgorzata Babczyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Elegant (148)
siwa / - / Wałach / Grafit / Cedr / Emocja / Grosz / Aneta Puchalska / Uniwersytet przyrodniczy w Lublinie
0.0 43.48s
4 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Giewont (181)
Myszata / - / Wałach / Nort / Gala / Paulina Klimek / Michał Kuban
0.0 45.21s
5 Jagoda Flis
Profit Orzesze
Klara (229)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 46.57s
6 Daria Kania
Stajnia Sandro-Hero
Amadis (63)
Kara / - / Wałach / NN / NN / - / -
0.0 47.20s
7 Sylwia Nejfeld
Stajnia Sandro-Hero
Hanter (64)
Gniada / - / Wałach / Hindus / Haftka / Dorota Opyd / Sk Walewice
0.0 48.20s
8 Kinga Drewniany
Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY
Epsilon (194)
- / - / Wałach / - / - / - / Józef Koczułap
0.0 49.86s
9 Paulina Wolf
Klub Sportowy Faruk
Barka (200)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 50.30s
10 Grzegorz Gaczorek
BPK
Don Pedro (131)
Kasztanowata / - / Wałach / Epolet / Groteska / Grzegorz Gaczorek / Józef Krzempek
0.0 50.46s
11 Wiktoria Bratek
KJ PROFIT Orzesze
Flawia Gold (169)
mysz.sr. / - / Klacz / Folkert / Boreas Ubbo / Łata / Marek Szweda / -
0.0 51.30s
12 Anna Cogiel - Zielińska
BPK
Butterfly (226)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 51.76s
13 Joanna Lisewska
Klub Jeździecki Fart
Chilli Chilli (111)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 56.38s
14 Natalia Brachmańska
Profit Orzesze
Łezka (171)
gniada / - / Klacz / - / - / Marek Szweda / -
0.0 57.61s
15 Emilia Kuźma
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Prixima-noor (158)
- / - / Klacz / - / - / - / -
1.0 62.75s
16 Patrycja Golańska
Bpk
Emir (150)
- / - / Wałach / - / - / - / -
2.0 66.16s
17 Julia Rusin
Profit Orzesze
Harma (170)
gniada / - / Klacz / - / - / Marek Szweda / -
4.0 46.90s
18 Wiktoria Gracjas
BPK
Sophie (35)
kasztanowata / - / Klacz / HEXON / SIGMA / Wiktoria Gracjas / Wiktoria Gracjas
4.0 60.56s
19 Łukasz Perak
PLKJ Plessówka
Dekret (154)
gniada / - / Wałach / Wareg / Des Terma / Łukasz Perak / Stanisław Standura
5.0 63.88s
20 Natasza Jakubiec
Bpk
Cyprys (188)
Gniady / - / Wałach / - / - / - / -
8.0 73.53s
21 Nikola Jakubiec
Bpk
Lady (187)
Srokata / - / Klacz / Okoń / Luca / Stajnia Miejska w Żywcu / Wapienik Władysław
16.0 75.45s
Eliminacja Julia Gicala
BPK
Brawada (70)
kaszt. / Kuc / Klacz / Mandaryn / Grosz / Bajka / Delfin / Barbara Chlipała / Fulman Zofia
Eliminacja Nikola Jakubiec
Bpk
Lady (187)
Srokata / - / Klacz / Okoń / Luca / Stajnia Miejska w Żywcu / Wapienik Władysław
Przejazd treningowy Jagoda Flis
Profit Orzesze
Klara (229)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 45.19s
Przejazd treningowy Julia Gicala
BPK
Brawada (70)
kaszt. / Kuc / Klacz / Mandaryn / Grosz / Bajka / Delfin / Barbara Chlipała / Fulman Zofia
0.0 50.53s
Przejazd treningowy Anna Cogiel - Zielińska
BPK
Butterfly (226)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 51.88s
Przejazd treningowy Paulina Wolf
Klub Sportowy Faruk
Barka (200)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 48.98s
Przejazd treningowy Wiktoria Gracjas
BPK
Sophie (35)
kasztanowata / - / Klacz / HEXON / SIGMA / Wiktoria Gracjas / Wiktoria Gracjas
8.0 58.55s
10
1
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Ringo (61)
kaszt.sr. / Kuc / Wałach / Kapsel / Krystek / Tamiza / Nn / Adam Wojda / Kornelia Pryszcz
0.0 / 42.03s
17
2
Kj Szarża Bolęcin
Karmen (133)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 42.70s
18
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Elegant (148)
siwa / - / Wałach / Grafit / Cedr / Emocja / Grosz / Aneta Puchalska / Uniwersytet przyrodniczy w Lublinie
0.0 / 43.48s
1
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Giewont (181)
Myszata / - / Wałach / Nort / Gala / Paulina Klimek / Michał Kuban
0.0 / 45.21s
2
5
Profit Orzesze
Klara (229)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 / 46.57s
11
6
Stajnia Sandro-Hero
Amadis (63)
Kara / - / Wałach / NN / NN / - / -
0.0 / 47.20s
12
7
Stajnia Sandro-Hero
Hanter (64)
Gniada / - / Wałach / Hindus / Haftka / Dorota Opyd / Sk Walewice
0.0 / 48.20s
28
8
Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY
Epsilon (194)
- / - / Wałach / - / - / - / Józef Koczułap
0.0 / 49.86s
3
9
Klub Sportowy Faruk
Barka (200)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 50.30s
Don Pedro (131)
Kasztanowata / - / Wałach / Epolet / Groteska / Grzegorz Gaczorek / Józef Krzempek
0.0 / 50.46s
21
11
KJ PROFIT Orzesze
Flawia Gold (169)
mysz.sr. / - / Klacz / Folkert / Boreas Ubbo / Łata / Marek Szweda / -
0.0 / 51.30s
14
13
Klub Jeździecki Fart
Chilli Chilli (111)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 56.38s
29
14
Profit Orzesze
Łezka (171)
gniada / - / Klacz / - / - / Marek Szweda / -
0.0 / 57.61s
20
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Prixima-noor (158)
- / - / Klacz / - / - / - / -
1.0 / 62.75s
Emir (150)
- / - / Wałach / - / - / - / -
2.0 / 66.16s
22
17
Profit Orzesze
Harma (170)
gniada / - / Klacz / - / - / Marek Szweda / -
4.0 / 46.90s
Sophie (35)
kasztanowata / - / Klacz / HEXON / SIGMA / Wiktoria Gracjas / Wiktoria Gracjas
4.0 / 60.56s
27
19
PLKJ Plessówka
Dekret (154)
gniada / - / Wałach / Wareg / Des Terma / Łukasz Perak / Stanisław Standura
5.0 / 63.88s
Cyprys (188)
Gniady / - / Wałach / - / - / - / -
8.0 / 73.53s
Lady (187)
Srokata / - / Klacz / Okoń / Luca / Stajnia Miejska w Żywcu / Wapienik Władysław
16.0 / 75.45s
13
Elim
Brawada (70)
kaszt. / Kuc / Klacz / Mandaryn / Grosz / Bajka / Delfin / Barbara Chlipała / Fulman Zofia
23
Elim
Lady (187)
Srokata / - / Klacz / Okoń / Luca / Stajnia Miejska w Żywcu / Wapienik Władysław
4 (T)
Profit Orzesze
Klara (229)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 / 45.19s
15 (T)
Brawada (70)
kaszt. / Kuc / Klacz / Mandaryn / Grosz / Bajka / Delfin / Barbara Chlipała / Fulman Zofia
0.0 / 50.53s
5 (T)
Klub Sportowy Faruk
Barka (200)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 / 48.98s
Sophie (35)
kasztanowata / - / Klacz / HEXON / SIGMA / Wiktoria Gracjas / Wiktoria Gracjas
8.0 / 58.55s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl