Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

3B - 90 cm, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2018-07-28
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
330 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
61 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Grzegorz Wojtaczka
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Karolina Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (113)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 38.01s
2 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (66)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
0.0 40.78s
3 Małgorzata Zoń
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (65)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
0.0 41.29s
4 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 42.42s
5 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (29)
kaszt. / - / Wałach / Goethe / Grosso Z / Candy / Pablo / Katarzyna Borowczak / Johann Schinhan
0.0 42.50s
6 Zuzanna Sztangret
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Iriane (67)
kaszt. / - / Klacz / Vittorio / Calippo / Tessa / Goodtimes / Izabela Sztangret / Titulaer
0.0 44.39s
7 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (62)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 44.75s
8 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Den-Lady (105)
gn. / - / Klacz / Ordan / Lombardo / Donata / Elvis / Rogosz Dorota / Skrzypek Lech
0.0 45.07s
9 Elżbieta Jodłowska
Klub Jeździecki Facimiech
Nashville (22)
kaszt. / - / Wałach / Glousnis / Gerodot / Nawarona / Rabiatos Z / Agata Jodłowska / Marek Romanowski
0.0 45.27s
10 Eliza Sas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dafne (153)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Michał Sas / Mirosław Kulpiński
0.0 46.46s
11 Natalia Krakowiak
Klub Jeździecki Facimiech
Pirat (24)
gn. / - / Wałach / Jumz / Parada / Mat / Magdalena Gregorarz / Dariusz Mackiewicz
0.0 46.55s
12 Weronika Kuc
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Amaretis (12)
gn. / - / Klacz / Celt / Condor M / Alia Res / Abke / - / -
0.0 47.52s
13 Elżbieta Jodłowska
Klub Jeździecki Facimiech
Julien (23)
kara w siw. / - / Ogier / Landino / Landgraf I / Josephine / Consor / Marek Tarnawa / NN
0.0 47.62s
14 Natalie Bochenski
Klub Jeździecki Facimiech
Bonanza (13)
gn.sr. / - / Klacz / Wiek / Arbil / Broszka / Jaśmin / Jarosław Pędrys / Stadnina Koni Huculskich Gładyszów sp. z o.o.
0.0 49.36s
15 Katarzyna Miazga
Klub Jeździecki Facimiech
Sorinna (25)
gn. / - / Klacz / Nobody / Indoctro / Sorbona / Genius / Joanna Gardulska / Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
0.0 49.76s
16 Zuzanna Janczak
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Polo (174)
c.gn. / - / Wałach / Czort "R" / Campari M" / Pawanka / Pawiment / ZSAiO / ZSAiO
0.0 50.51s
17 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (127)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 50.88s
18 Wiktoria Śliwka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (11)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
0.0 52.21s
19 Wiktoria Janosz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Gavia (236)
gn. / - / Klacz / Rytm / Rio Branco / Gordonka / Gordon I / janosz wiktoria / -
0.0 52.95s
20 Weronika Sikora
Klub Jeździecki Facimiech
Sarannah (19)
siwa / - / Klacz / Ekwador / Heraldik / Sahara / Sagan / Mariusz Więtczak / Danuta Kloczkowska
0.0 53.62s
21-22 Karolina Pala
Politechnika Śląska w Gliwicach
ROMICA R (1)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Carprili / Romana / Lancier / Joanna Gotzmann Pokorny / Romuald Hałabuda
0.0 53.73s
21-22 Agnieszka Pławińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-Cares (238)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Agnieszka Gruca / Jerzy Różecki
0.0 53.73s
23 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (99)
gn. / - / Wałach / Dusty / Nieuwmoeds Patrick / Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti / Ryszard Barczyk / nn
0.0 54.27s
24 Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Iwa (221)
kaszt. / - / Klacz / Wisol / Irka / Isolani / - / -
0.0 54.96s
25 Paulina Matuszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Ewerton (86)
gn. / - / Wałach / Emetyt / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Elegancja / Harpun / Iwona Matuszczyk / Paulina Matuszczyk
0.0 55.05s
26 Paulina Kłóska
Ludowy klub jezdziecki przy Stadninie Koni Ochaby w Ochabach.
Bafra (139)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Fusain Du Defey / Phosph'or / Baja / Jarabub / Paulina Kłóska / SK Ochaby Sp.z o.o
0.0 55.28s
27 Aleksandra Urbaniec
Klub Jazdy Konnej Solka
BROSZKA (59)
kara / - / Klacz / Asm / As / Bretania / Brest / - / -
0.0 55.39s
28 Anna Strzałka
Klub Jeździecki Facimiech
Hoky J (26)
kara / - / Wałach / Karbon / Landor S / Herbata / Revel / Jolanta Drabczyk / BLG Consulting
0.0 55.68s
29 Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (109)
c.gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
1.0 61.81s
30 Piotr Spendel
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (89)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
1.0 62.40s
31 Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (107)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
2.0 66.84s
32 Zuzanna Marugi
JKS A-Prim
Metro (30)
gn. / - / Wałach / Czynel / Club House / Mera / Anapolis / Roksana Kręcina / Stadnina koni Racot
4.0 42.95s
33 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (98)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
4.0 44.84s
34 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (182)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
4.0 45.73s
35 Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (60)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.0 47.29s
36 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (160)
c.gn. / - / Wałach / Bekas / Divisor / Emika / El-Vis / Grzegorz Łukasik / Wójcik Zbigniew
4.0 49.93s
37 Magdalena Gregorarz
Klub Jeździecki Facimiech
Honey N (21)
siwa / - / Klacz / Carlos Dz / Cantus / Hajka / Czeladnik / Tadeusz Szymoniak / M. Nobik
4.0 51.50s
38 Kaja Badellino
Bez Przynależności Klubowej S L A
Eros (7)
c.kaszt. / - / Wałach / Ramzes / Emetyt / Emisja / Mkler Ii / Ewelina Oczkowicz / Dalmata Aleksander
4.0 53.33s
39 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (177)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
4.0 54.88s
40 Agnieszka Waliczek
PLKJ Plessówka
Pegasus Son (157)
gn. / - / Wałach / Pegasus Hb / Flemmingh / Pretty Woman / Spartakus / - / -
4.0 56.45s
41 Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (147)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
4.0 58.23s
42 Aleksandra Majeranowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Hawana W (152)
siwa / - / Klacz / Hbc Lake Bid / Lansing / Harfa / Harmoniusz / Aleksandra Majeranowska / Rinaldo Kiecoń
4.0 59.05s
43 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Leandra (183)
gn. / - / Klacz / Lordano / Lord / Acordia / Acord Ii / Paulina Klimek / Ing. Minx Jindrich
5.0 63.14s
44 Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (108)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
6.0 66.81s
45 Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (180)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
7.0 86.77s
46 Victoria Urbańczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (31)
sk.gn. / - / Wałach / Awans / Vis Versa / Emarilla / Decoration / Victoria Urbańczyk / Stadnina koni Janów Podlaski sp. Z.o.o
8.0 50.25s
47 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (101)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
8.0 53.11s
48 Oliwia Pasternak
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Atrakcyjna Olimpia (45)
kara / - / Klacz / Logos / Lord Alexander / Aisza / Patric / - / -
9.0 61.91s
Eliminacja Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Malaquando (50)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / - / -
Eliminacja Kaja Pietraszko
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (53)
kaszt. / - / Klacz / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Olga / Forman / /
Eliminacja Maciej Handzlik
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (33)
gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Pawanka / Pawiment / Marek Handzlik / -
Eliminacja Piotr Kubaczka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (151)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
Rezygnacja Wiktoria Śliwka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (11)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
Przejazd treningowy Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (29)
kaszt. / - / Wałach / Goethe / Grosso Z / Candy / Pablo / Katarzyna Borowczak / Johann Schinhan
0.0 43.54s
Przejazd treningowy Natalie Bochenski
Klub Jeździecki Facimiech
Bonanza (13)
gn.sr. / - / Klacz / Wiek / Arbil / Broszka / Jaśmin / Jarosław Pędrys / Stadnina Koni Huculskich Gładyszów sp. z o.o.
0.0 47.08s
Przejazd treningowy Wiktoria Śliwka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (11)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
0.0 52.21s
Przejazd treningowy Weronika Sikora
Klub Jeździecki Facimiech
Sarannah (19)
siwa / - / Klacz / Ekwador / Heraldik / Sahara / Sagan / Mariusz Więtczak / Danuta Kloczkowska
4.0 53.88s
Przejazd treningowy Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (180)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
4.0 55.39s
Przejazd treningowy Krzysztof Widzyk
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Iwa (221)
kaszt. / - / Klacz / Wisol / Irka / Isolani / - / -
8.0 51.23s
Przejazd treningowy Kaja Badellino
Bez Przynależności Klubowej S L A
Eros (7)
c.kaszt. / - / Wałach / Ramzes / Emetyt / Emisja / Mkler Ii / Ewelina Oczkowicz / Dalmata Aleksander
8.0 74.01s
Przejazd treningowy Kaja Pietraszko
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (53)
kaszt. / - / Klacz / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Olga / Forman / /
20.0 92.41s
56
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (113)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 / 38.01s
67
2
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (66)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
0.0 / 40.78s
43
3
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (65)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
0.0 / 41.29s
45
4
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 / 42.42s
60
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (29)
kaszt. / - / Wałach / Goethe / Grosso Z / Candy / Pablo / Katarzyna Borowczak / Johann Schinhan
0.0 / 42.50s
44
6
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Iriane (67)
kaszt. / - / Klacz / Vittorio / Calippo / Tessa / Goodtimes / Izabela Sztangret / Titulaer
0.0 / 44.39s
42
7
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (62)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 / 44.75s
47
8
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Den-Lady (105)
gn. / - / Klacz / Ordan / Lombardo / Donata / Elvis / Rogosz Dorota / Skrzypek Lech
0.0 / 45.07s
3
9
Klub Jeździecki Facimiech
Nashville (22)
kaszt. / - / Wałach / Glousnis / Gerodot / Nawarona / Rabiatos Z / Agata Jodłowska / Marek Romanowski
0.0 / 45.27s
55
10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dafne (153)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Michał Sas / Mirosław Kulpiński
0.0 / 46.46s
13
11
Klub Jeździecki Facimiech
Pirat (24)
gn. / - / Wałach / Jumz / Parada / Mat / Magdalena Gregorarz / Dariusz Mackiewicz
0.0 / 46.55s
28
12
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Amaretis (12)
gn. / - / Klacz / Celt / Condor M / Alia Res / Abke / - / -
0.0 / 47.52s
61
13
Klub Jeździecki Facimiech
Julien (23)
kara w siw. / - / Ogier / Landino / Landgraf I / Josephine / Consor / Marek Tarnawa / NN
0.0 / 47.62s
9
14
Klub Jeździecki Facimiech
Bonanza (13)
gn.sr. / - / Klacz / Wiek / Arbil / Broszka / Jaśmin / Jarosław Pędrys / Stadnina Koni Huculskich Gładyszów sp. z o.o.
0.0 / 49.36s
15
15
Klub Jeździecki Facimiech
Sorinna (25)
gn. / - / Klacz / Nobody / Indoctro / Sorbona / Genius / Joanna Gardulska / Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
0.0 / 49.76s
53
16
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Polo (174)
c.gn. / - / Wałach / Czort "R" / Campari M" / Pawanka / Pawiment / ZSAiO / ZSAiO
0.0 / 50.51s
48
17
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (127)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 50.88s
33
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (11)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
0.0 / 52.21s
59
19
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Gavia (236)
gn. / - / Klacz / Rytm / Rio Branco / Gordonka / Gordon I / janosz wiktoria / -
0.0 / 52.95s
10
20
Klub Jeździecki Facimiech
Sarannah (19)
siwa / - / Klacz / Ekwador / Heraldik / Sahara / Sagan / Mariusz Więtczak / Danuta Kloczkowska
0.0 / 53.62s
5
21-22
Politechnika Śląska w Gliwicach
ROMICA R (1)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Carprili / Romana / Lancier / Joanna Gotzmann Pokorny / Romuald Hałabuda
0.0 / 53.73s
66
21-22
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-Cares (238)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Agnieszka Gruca / Jerzy Różecki
0.0 / 53.73s
1
23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (99)
gn. / - / Wałach / Dusty / Nieuwmoeds Patrick / Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti / Ryszard Barczyk / nn
0.0 / 54.27s
20
24
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Iwa (221)
kaszt. / - / Klacz / Wisol / Irka / Isolani / - / -
0.0 / 54.96s
24
25
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Ewerton (86)
gn. / - / Wałach / Emetyt / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Elegancja / Harpun / Iwona Matuszczyk / Paulina Matuszczyk
0.0 / 55.05s
49
26
Ludowy klub jezdziecki przy Stadninie Koni Ochaby w Ochabach.
Bafra (139)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Fusain Du Defey / Phosph'or / Baja / Jarabub / Paulina Kłóska / SK Ochaby Sp.z o.o
0.0 / 55.28s
40
27
Klub Jazdy Konnej Solka
BROSZKA (59)
kara / - / Klacz / Asm / As / Bretania / Brest / - / -
0.0 / 55.39s
17
28
Klub Jeździecki Facimiech
Hoky J (26)
kara / - / Wałach / Karbon / Landor S / Herbata / Revel / Jolanta Drabczyk / BLG Consulting
0.0 / 55.68s
2
29
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (109)
c.gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
1.0 / 61.81s
46
30
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (89)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
1.0 / 62.40s
64
31
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (107)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
2.0 / 66.84s
29
32
JKS A-Prim
Metro (30)
gn. / - / Wałach / Czynel / Club House / Mera / Anapolis / Roksana Kręcina / Stadnina koni Racot
4.0 / 42.95s
65
33
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (98)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
4.0 / 44.84s
7
34
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (182)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
4.0 / 45.73s
41
35
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (60)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.0 / 47.29s
27
36
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (160)
c.gn. / - / Wałach / Bekas / Divisor / Emika / El-Vis / Grzegorz Łukasik / Wójcik Zbigniew
4.0 / 49.93s
14
37
Klub Jeździecki Facimiech
Honey N (21)
siwa / - / Klacz / Carlos Dz / Cantus / Hajka / Czeladnik / Tadeusz Szymoniak / M. Nobik
4.0 / 51.50s
6
38
Bez Przynależności Klubowej S L A
Eros (7)
c.kaszt. / - / Wałach / Ramzes / Emetyt / Emisja / Mkler Ii / Ewelina Oczkowicz / Dalmata Aleksander
4.0 / 53.33s
54
39
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (177)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
4.0 / 54.88s
23
40
PLKJ Plessówka
Pegasus Son (157)
gn. / - / Wałach / Pegasus Hb / Flemmingh / Pretty Woman / Spartakus / - / -
4.0 / 56.45s
50
41
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (147)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
4.0 / 58.23s
25
42
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Hawana W (152)
siwa / - / Klacz / Hbc Lake Bid / Lansing / Harfa / Harmoniusz / Aleksandra Majeranowska / Rinaldo Kiecoń
4.0 / 59.05s
63
43
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Leandra (183)
gn. / - / Klacz / Lordano / Lord / Acordia / Acord Ii / Paulina Klimek / Ing. Minx Jindrich
5.0 / 63.14s
38
44
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (108)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
6.0 / 66.81s
16
45
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (180)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
7.0 / 86.77s
30
46
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (31)
sk.gn. / - / Wałach / Awans / Vis Versa / Emarilla / Decoration / Victoria Urbańczyk / Stadnina koni Janów Podlaski sp. Z.o.o
8.0 / 50.25s
4
47
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (101)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
8.0 / 53.11s
31
48
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Atrakcyjna Olimpia (45)
kara / - / Klacz / Logos / Lord Alexander / Aisza / Patric / - / -
9.0 / 61.91s
36
Elim
Klub Jazdy Konnej Romico
Malaquando (50)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / - / -
34
Elim
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (53)
kaszt. / - / Klacz / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Olga / Forman / /
32
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (33)
gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Pawanka / Pawiment / Marek Handzlik / -
78
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (151)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
26
Rez
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (11)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
62 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (29)
kaszt. / - / Wałach / Goethe / Grosso Z / Candy / Pablo / Katarzyna Borowczak / Johann Schinhan
0.0 / 43.54s
11 (T)
Klub Jeździecki Facimiech
Bonanza (13)
gn.sr. / - / Klacz / Wiek / Arbil / Broszka / Jaśmin / Jarosław Pędrys / Stadnina Koni Huculskich Gładyszów sp. z o.o.
0.0 / 47.08s
35 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (11)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
0.0 / 52.21s
12 (T)
Klub Jeździecki Facimiech
Sarannah (19)
siwa / - / Klacz / Ekwador / Heraldik / Sahara / Sagan / Mariusz Więtczak / Danuta Kloczkowska
4.0 / 53.88s
18 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (180)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
4.0 / 55.39s
22 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Iwa (221)
kaszt. / - / Klacz / Wisol / Irka / Isolani / - / -
8.0 / 51.23s
8 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Eros (7)
c.kaszt. / - / Wałach / Ramzes / Emetyt / Emisja / Mkler Ii / Ewelina Oczkowicz / Dalmata Aleksander
8.0 / 74.01s
37 (T)
Klub Jazdy Konnej Romico
Olimpia (53)
kaszt. / - / Klacz / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Olga / Forman / /
20.0 / 92.41s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl