Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-07-28
2018-07-28
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
370 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
64 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Grzegorz Wojtaczka
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Free Star (191)
c.gn. / - / Klacz / Nintender / Namelus R / Farina / Donzini / Stanisława gawałek / Staniek
0.0 46.82s
2 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (62)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 47.31s
3 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (28)
gn. / - / Klacz / Quamiro / Quidam De Revel / Carrera / Corrado I / Katarzyna Borowczak / Damian Wechta
0.0 48.18s
4 Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (82)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Izabela Skorupa / Marek Szweda
0.0 48.38s
5 Wiktoria Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Don S (85)
c.gn. / - / Wałach / Donzini / Dinard L / Sycylia / Wantoz / Artur Wełna / Adam Safinowski
0.0 48.98s
6 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (167)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
0.0 49.30s
7 Katarzyna Łopatka
Klub Jeździecki Facimiech
Romania (15)
siwa / - / Klacz / Corrado Boy / Corrado I / Ramona Kg / Campari "M" / Aleksandra Kochaniewicz / Magdalena Jeżewska
0.0 49.66s
8 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 49.92s
9 Jennifer Lewandowska
Klub Jazdy Konnej Elizar
FOUR ROSES (193)
gn. / - / Klacz / 856 Silvio Ii / Sandro Z / Runa / Lumen I / Stanisława / Czechy
0.0 50.96s
10 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Den-Lady (105)
gn. / - / Klacz / Ordan / Lombardo / Donata / Elvis / Rogosz Dorota / Skrzypek Lech
0.0 53.05s
11 Bartosz Bomba
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ilona (114)
gn. / - / Klacz / Regal / Alpinex / Iza / Itamar / - / -
0.0 53.39s
12 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (66)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
0.0 53.50s
13 Katarzyna Łopatka
Klub Jeździecki Facimiech
Okland (14)
gn. / - / Wałach / Elliot / Ofelia / My Will / Paweł Łopatka / Małgorzata Siergiej
0.0 53.94s
14 Nikola Wolny
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bockman's Looping (87)
c.gn. / - / Ogier / Lasino / Landgaf I / Elena / Lantaan / Krakowczyk / Boeckmann Anton
0.0 54.23s
15 Tomasz Klein
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
Coletta 33 (197)
gn. / - / Klacz / Cloney / Contender / Scarlett / Stakkato / - / -
0.0 54.63s
16 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Antares (126)
c.gn. / - / Wałach / Quality / Quinar / Almera / Landor S / Iwona Kluska / Janiszewski Jacek
0.0 55.17s
17 Anna Kruczek
Klub Jazdy Konnej Romico
Naitiry (198)
siwa / - / Klacz / Daj Cash / Jakobin / Nektarynka / Jantar / - / -
0.0 55.20s
18-19 Joanna Gardulska
Klub Jeździecki Facimiech
Dioryt (18)
siwa / - / Wałach / Rubin / Rabino / Dyplomacja / Jantar / Iwona Niemiec - Satoła / Zbigniew Piecuch
0.0 55.74s
18-19 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lord of Fame (92)
gn. / - / Wałach / Lord Siclau / Lord Pesi / Miss Gento / Gento / - / -
0.0 55.74s
20 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (176)
siwosr. / - / Klacz / Tulon / Basir / Loteria / Lupanar / Karolina Brysz / SKJ Omega
0.0 55.91s
21 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (127)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 56.35s
22 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (206)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / - / -
0.0 56.64s
23 Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (208)
gn. / - / Wałach / Alczyk / Bolivar / Lasma / Askar / - / -
0.0 57.15s
24 Joanna Gardulska
Klub Jeździecki Facimiech
Don Guffi (17)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Donna Lissa / Anna Nowak / Zenon Brzozowski
0.0 58.34s
25 Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
Aquador (57)
kaszt. / - / Ogier / Heartbreaker / 147Stb-H Nimmerdor / Sharmeta / Calvados / Ewa i Stefan Kaprzyk / Van Noorloos
0.0 58.61s
26 Elżbieta Jodłowska
Klub Jeździecki Facimiech
Julien (23)
kara w siw. / - / Ogier / Landino / Landgraf I / Josephine / Consor / Marek Tarnawa / NN
0.0 58.80s
27 Julia Szydłowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (52)
c.gn. / Koń duży / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Viva Ina / Zeus / - / -
0.0 59.26s
28 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (106)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
0.0 59.67s
29 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (37)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 60.88s
30 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Toffi (205)
gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Tiffany / Experte / - / -
0.0 61.27s
31 Piotr Spendel
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (89)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
0.0 61.89s
32 Maria Dzida
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Duńczyk (27)
siwa / - / Wałach / Ludger / Laptop / Dunka / Ludger / Karolina Dzida / Sylwester Kosiński
0.0 62.56s
33 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
L-Quick Jump (78)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / - / -
0.0 62.61s
34 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (101)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
0.0 63.12s
35 Aleksandra Kawa
Klub Jazdy Konnej Romico
Indi (51)
siwa / Koń duży / Klacz / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Inez / Hajfong / - / -
0.0 63.27s
36 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Chanel (91)
c.gn. / - / Klacz / Liberado / Libertino / Celebres / Lamb / Maria Kaczyna / Norbert Ternka
0.0 63.61s
37 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Heart Lightning (172)
gn. / - / Klacz / Heartbeat / Heartbreaker / La Mirage / Lando / Beata Majer / Beata Majer
1.0 65.30s
38 Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (109)
c.gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
2.0 69.49s
39 Adrianna Krzanowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Zantino-V (54)
gn. / - / Ogier / Lantino / Landos / Zora / Boston / - / -
2.0 70.17s
40 Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (107)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
2.0 71.49s
41 Weronika Kuc
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Amaretis (12)
gn. / - / Klacz / Celt / Condor M / Alia Res / Abke / - / -
4.0 51.80s
42 Zuzanna Marugi
JKS A-Prim
Metro (30)
gn. / - / Wałach / Czynel / Club House / Mera / Anapolis / Roksana Kręcina / Stadnina koni Racot
4.0 51.92s
43 Paulina Kłóska
Ludowy klub jezdziecki przy Stadninie Koni Ochaby w Ochabach.
Bafra (139)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Fusain Du Defey / Phosph'or / Baja / Jarabub / Paulina Kłóska / SK Ochaby Sp.z o.o
4.0 52.78s
44 Elżbieta Jodłowska
Klub Jeździecki Facimiech
Nashville (22)
kaszt. / - / Wałach / Glousnis / Gerodot / Nawarona / Rabiatos Z / Agata Jodłowska / Marek Romanowski
4.0 53.15s
45 Małgorzata Zoń
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (65)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
4.0 53.25s
46 Michalina Sztuka
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (60)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.0 54.49s
47 Katarzyna Nagórka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Osadkowski Borodin (173)
siwa / - / Wałach / King Kolibri / Kolibri / Renette / Julio Mariner / - / -
4.0 55.34s
48 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Dolores (142)
c.gn. / - / Klacz / Elman / Grey / Doriana / Jantar / - / -
4.0 55.39s
49 Karolina Pala
Politechnika Śląska w Gliwicach
ROMICA R (1)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Carprili / Romana / Lancier / Joanna Gotzmann Pokorny / Romuald Hałabuda
4.0 60.44s
50 Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (48)
gn. / - / Wałach / Lamberk / Lordanos / Cendra / Contendro I / - / -
4.0 60.60s
51 Zuzanna Sztangret
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Iriane (67)
kaszt. / - / Klacz / Vittorio / Calippo / Tessa / Goodtimes / Izabela Sztangret / Titulaer
4.0 62.82s
52 Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (147)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
5.0 64.87s
53 Karolina Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (113)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
5.0 67.77s
54 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Henry VD Tojopehove Z (164)
gn. / - / Ogier / Hooch Dk / Dulf Van Debisschop / Cerna Tojope Hoeve / Kreator / Marek Szweda / Belgia
6.0 68.38s
55 Marcelina Wolny
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (207)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
6.0 69.75s
56 Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (72)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
7.0 72.74s
57 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Cichy (166)
gn. / - / Wałach / Savage / Adam / Cicha Toń / Dinard / Kinga Śliż / Marek Szweda
7.0 74.38s
58 Maciej Handzlik
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (33)
gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Pawanka / Pawiment / Marek Handzlik / -
7.0 75.29s
59 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (217)
gn. / - / Wałach / Salamon / Darco / Szeplak Xi Szepseq / Szeplak X-4 / - / -
8.0 48.21s
60 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (141)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
8.0 54.93s
61 Dominika Glück
BPK
Cynara (75)
gn. / - / Klacz / Special Power / Cudna / Beaconsfield / Beata Glück / -
8.0 57.66s
62 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (161)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
9.0 65.12s
63 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (160)
c.gn. / - / Wałach / Bekas / Divisor / Emika / El-Vis / Grzegorz Łukasik / Wójcik Zbigniew
9.0 65.60s
64 Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Malaquando (50)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / - / -
12.0 53.44s
65 Zuzanna Janczak
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Polo (174)
c.gn. / - / Wałach / Czort "R" / Campari M" / Pawanka / Pawiment / ZSAiO / ZSAiO
12.0 56.11s
66 Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (108)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
13.0 81.96s
67 Agnieszka Pławińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-Cares (238)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Agnieszka Gruca / Jerzy Różecki
18.0 87.44s
68 Aleksandra Dziwisz
BPK S L A
Samuraj (6)
gn. / - / Wałach / Barnaba / Bolivar / Samba / Brek / Anna Ostafińska-Dziwisz / Ćwiertniak Henryk
19.0 91.64s
69 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (182)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
20.0 92.77s
70 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (209)
siwa / - / Wałach / Harwest / Indoctro / Gina / Budrys / - / -
21.0 99.95s
71 Paulina Klimek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Leandra (183)
gn. / - / Klacz / Lordano / Lord / Acordia / Acord Ii / Paulina Klimek / Ing. Minx Jindrich
22.0 71.30s
Eliminacja Oliwia Pasternak
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Atrakcyjna Olimpia (45)
kara / - / Klacz / Logos / Lord Alexander / Aisza / Patric / - / -
Eliminacja Aleksandra Urbaniec
Klub Jazdy Konnej Solka
BROSZKA (59)
kara / - / Klacz / Asm / As / Bretania / Brest / - / -
Eliminacja Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (177)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
Eliminacja Wiktoria Janosz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Gavia (236)
gn. / - / Klacz / Rytm / Rio Branco / Gordonka / Gordon I / janosz wiktoria / -
Eliminacja Wiktoria Janosz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Urgent Gold (237)
sk.gn. / - / Wałach / Egipt / Ester / Urocza / Zoon / Beata Janosz / Beata Janosz
Przejazd treningowy Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (141)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
0.0 52.30s
Przejazd treningowy Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Antares (126)
c.gn. / - / Wałach / Quality / Quinar / Almera / Landor S / Iwona Kluska / Janiszewski Jacek
0.0 55.02s
Przejazd treningowy Maria Dzida
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Duńczyk (27)
siwa / - / Wałach / Ludger / Laptop / Dunka / Ludger / Karolina Dzida / Sylwester Kosiński
0.0 56.95s
Przejazd treningowy Aleksandra Dziwisz
BPK S L A
Samuraj (6)
gn. / - / Wałach / Barnaba / Bolivar / Samba / Brek / Anna Ostafińska-Dziwisz / Ćwiertniak Henryk
0.0 57.38s
Przejazd treningowy Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (106)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
0.0 58.98s
Przejazd treningowy Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
Aquador (57)
kaszt. / - / Ogier / Heartbreaker / 147Stb-H Nimmerdor / Sharmeta / Calvados / Ewa i Stefan Kaprzyk / Van Noorloos
4.0 55.76s
Przejazd treningowy Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (208)
gn. / - / Wałach / Alczyk / Bolivar / Lasma / Askar / - / -
4.0 57.45s
Przejazd treningowy Marcelina Wolny
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (207)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
4.0 61.75s
Przejazd treningowy Dominika Glück
BPK
Cynara (75)
gn. / - / Klacz / Special Power / Cudna / Beaconsfield / Beata Glück / -
8.0 56.57s
Przejazd treningowy Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (161)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
8.0 56.81s
Przejazd treningowy Bartosz Bomba
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ilona (114)
gn. / - / Klacz / Regal / Alpinex / Iza / Itamar / - / -
8.0 56.86s
Przejazd treningowy Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (28)
gn. / - / Klacz / Quamiro / Quidam De Revel / Carrera / Corrado I / Katarzyna Borowczak / Damian Wechta
12.0 47.96s
Przejazd treningowy Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (209)
siwa / - / Wałach / Harwest / Indoctro / Gina / Budrys / - / -
12.0 59.33s
Przejazd treningowy Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Henry VD Tojopehove Z (164)
gn. / - / Ogier / Hooch Dk / Dulf Van Debisschop / Cerna Tojope Hoeve / Kreator / Marek Szweda / Belgia
22.0 68.03s
Eliminacja Wiktoria Janosz
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Urgent Gold (237)
sk.gn. / - / Wałach / Egipt / Ester / Urocza / Zoon / Beata Janosz / Beata Janosz
80
1
Klub Jazdy Konnej Elizar
Free Star (191)
c.gn. / - / Klacz / Nintender / Namelus R / Farina / Donzini / Stanisława gawałek / Staniek
0.0 / 46.82s
35
2
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (62)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 / 47.31s
25
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (28)
gn. / - / Klacz / Quamiro / Quidam De Revel / Carrera / Corrado I / Katarzyna Borowczak / Damian Wechta
0.0 / 48.18s
70
4
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (82)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Izabela Skorupa / Marek Szweda
0.0 / 48.38s
71
5
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Don S (85)
c.gn. / - / Wałach / Donzini / Dinard L / Sycylia / Wantoz / Artur Wełna / Adam Safinowski
0.0 / 48.98s
77
6
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (167)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
0.0 / 49.30s
91
7
Klub Jeździecki Facimiech
Romania (15)
siwa / - / Klacz / Corrado Boy / Corrado I / Ramona Kg / Campari "M" / Aleksandra Kochaniewicz / Magdalena Jeżewska
0.0 / 49.66s
20
8
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 / 49.92s
64
9
Klub Jazdy Konnej Elizar
FOUR ROSES (193)
gn. / - / Klacz / 856 Silvio Ii / Sandro Z / Runa / Lumen I / Stanisława / Czechy
0.0 / 50.96s
5
10
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Den-Lady (105)
gn. / - / Klacz / Ordan / Lombardo / Donata / Elvis / Rogosz Dorota / Skrzypek Lech
0.0 / 53.05s
45
11
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ilona (114)
gn. / - / Klacz / Regal / Alpinex / Iza / Itamar / - / -
0.0 / 53.39s
3
12
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (66)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
0.0 / 53.50s
58
13
Klub Jeździecki Facimiech
Okland (14)
gn. / - / Wałach / Elliot / Ofelia / My Will / Paweł Łopatka / Małgorzata Siergiej
0.0 / 53.94s
74
14
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bockman's Looping (87)
c.gn. / - / Ogier / Lasino / Landgaf I / Elena / Lantaan / Krakowczyk / Boeckmann Anton
0.0 / 54.23s
83
15
Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie
Coletta 33 (197)
gn. / - / Klacz / Cloney / Contender / Scarlett / Stakkato / - / -
0.0 / 54.63s
73
16
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Antares (126)
c.gn. / - / Wałach / Quality / Quinar / Almera / Landor S / Iwona Kluska / Janiszewski Jacek
0.0 / 55.17s
56
17
Klub Jazdy Konnej Romico
Naitiry (198)
siwa / - / Klacz / Daj Cash / Jakobin / Nektarynka / Jantar / - / -
0.0 / 55.20s
90
18-19
Klub Jeździecki Facimiech
Dioryt (18)
siwa / - / Wałach / Rubin / Rabino / Dyplomacja / Jantar / Iwona Niemiec - Satoła / Zbigniew Piecuch
0.0 / 55.74s
60
18-19
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lord of Fame (92)
gn. / - / Wałach / Lord Siclau / Lord Pesi / Miss Gento / Gento / - / -
0.0 / 55.74s
78
20
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (176)
siwosr. / - / Klacz / Tulon / Basir / Loteria / Lupanar / Karolina Brysz / SKJ Omega
0.0 / 55.91s
34
21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (127)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 56.35s
88
22
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (206)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / - / -
0.0 / 56.64s
50
23
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (208)
gn. / - / Wałach / Alczyk / Bolivar / Lasma / Askar / - / -
0.0 / 57.15s
59
24
Klub Jeździecki Facimiech
Don Guffi (17)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Donna Lissa / Anna Nowak / Zenon Brzozowski
0.0 / 58.34s
13
25
Vanto Jumping Team
Aquador (57)
kaszt. / - / Ogier / Heartbreaker / 147Stb-H Nimmerdor / Sharmeta / Calvados / Ewa i Stefan Kaprzyk / Van Noorloos
0.0 / 58.61s
4
26
Klub Jeździecki Facimiech
Julien (23)
kara w siw. / - / Ogier / Landino / Landgraf I / Josephine / Consor / Marek Tarnawa / NN
0.0 / 58.80s
55
27
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (52)
c.gn. / Koń duży / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Viva Ina / Zeus / - / -
0.0 / 59.26s
30
28
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (106)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
0.0 / 59.67s
66
29
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (37)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 / 60.88s
87
30
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Toffi (205)
gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Tiffany / Experte / - / -
0.0 / 61.27s
21
31
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (89)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
0.0 / 61.89s
65
32
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Duńczyk (27)
siwa / - / Wałach / Ludger / Laptop / Dunka / Ludger / Karolina Dzida / Sylwester Kosiński
0.0 / 62.56s
92
33
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
L-Quick Jump (78)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / - / -
0.0 / 62.61s
22
34
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (101)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
0.0 / 63.12s
54
35
Klub Jazdy Konnej Romico
Indi (51)
siwa / Koń duży / Klacz / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Inez / Hajfong / - / -
0.0 / 63.27s
93
36
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Chanel (91)
c.gn. / - / Klacz / Liberado / Libertino / Celebres / Lamb / Maria Kaczyna / Norbert Ternka
0.0 / 63.61s
62
37
Klub Jeździecki Global
Heart Lightning (172)
gn. / - / Klacz / Heartbeat / Heartbreaker / La Mirage / Lando / Beata Majer / Beata Majer
1.0 / 65.30s
95
38
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (109)
c.gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
2.0 / 69.49s
89
39
Klub Jazdy Konnej Romico
Zantino-V (54)
gn. / - / Ogier / Lantino / Landos / Zora / Boston / - / -
2.0 / 70.17s
1
40
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (107)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
2.0 / 71.49s
7
41
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Amaretis (12)
gn. / - / Klacz / Celt / Condor M / Alia Res / Abke / - / -
4.0 / 51.80s
8
42
JKS A-Prim
Metro (30)
gn. / - / Wałach / Czynel / Club House / Mera / Anapolis / Roksana Kręcina / Stadnina koni Racot
4.0 / 51.92s
23
43
Ludowy klub jezdziecki przy Stadninie Koni Ochaby w Ochabach.
Bafra (139)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Fusain Du Defey / Phosph'or / Baja / Jarabub / Paulina Kłóska / SK Ochaby Sp.z o.o
4.0 / 52.78s
29
44
Klub Jeździecki Facimiech
Nashville (22)
kaszt. / - / Wałach / Glousnis / Gerodot / Nawarona / Rabiatos Z / Agata Jodłowska / Marek Romanowski
4.0 / 53.15s
18
45
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (65)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
4.0 / 53.25s
17
46
Klub Jazdy Konnej Solka
Romeo (60)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.0 / 54.49s
72
47
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Osadkowski Borodin (173)
siwa / - / Wałach / King Kolibri / Kolibri / Renette / Julio Mariner / - / -
4.0 / 55.34s
94
48
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Dolores (142)
c.gn. / - / Klacz / Elman / Grey / Doriana / Jantar / - / -
4.0 / 55.39s
6
49
Politechnika Śląska w Gliwicach
ROMICA R (1)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Carprili / Romana / Lancier / Joanna Gotzmann Pokorny / Romuald Hałabuda
4.0 / 60.44s
68
50
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (48)
gn. / - / Wałach / Lamberk / Lordanos / Cendra / Contendro I / - / -
4.0 / 60.60s
19
51
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Iriane (67)
kaszt. / - / Klacz / Vittorio / Calippo / Tessa / Goodtimes / Izabela Sztangret / Titulaer
4.0 / 62.82s
36
52
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (147)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
5.0 / 64.87s
53
53
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (113)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
5.0 / 67.77s
31
54
Klub Jeździecki Global
Henry VD Tojopehove Z (164)
gn. / - / Ogier / Hooch Dk / Dulf Van Debisschop / Cerna Tojope Hoeve / Kreator / Marek Szweda / Belgia
6.0 / 68.38s
49
55
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (207)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
6.0 / 69.75s
69
56
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (72)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
7.0 / 72.74s
96
57
Klub Jeździecki Global
Cichy (166)
gn. / - / Wałach / Savage / Adam / Cicha Toń / Dinard / Kinga Śliż / Marek Szweda
7.0 / 74.38s
44
58
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (33)
gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Pawanka / Pawiment / Marek Handzlik / -
7.0 / 75.29s
98
59
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (217)
gn. / - / Wałach / Salamon / Darco / Szeplak Xi Szepseq / Szeplak X-4 / - / -
8.0 / 48.21s
61
60
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (141)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
8.0 / 54.93s
Cynara (75)
gn. / - / Klacz / Special Power / Cudna / Beaconsfield / Beata Glück / -
8.0 / 57.66s
10
62
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (161)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
9.0 / 65.12s
39
63
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estaban (160)
c.gn. / - / Wałach / Bekas / Divisor / Emika / El-Vis / Grzegorz Łukasik / Wójcik Zbigniew
9.0 / 65.60s
14
64
Klub Jazdy Konnej Romico
Malaquando (50)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / - / -
12.0 / 53.44s
9
65
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Polo (174)
c.gn. / - / Wałach / Czort "R" / Campari M" / Pawanka / Pawiment / ZSAiO / ZSAiO
12.0 / 56.11s
57
66
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (108)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
13.0 / 81.96s
2
67
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-Cares (238)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Agnieszka Gruca / Jerzy Różecki
18.0 / 87.44s
40
68
Samuraj (6)
gn. / - / Wałach / Barnaba / Bolivar / Samba / Brek / Anna Ostafińska-Dziwisz / Ćwiertniak Henryk
19.0 / 91.64s
41
69
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Pola (182)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
20.0 / 92.77s
84
70
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (209)
siwa / - / Wałach / Harwest / Indoctro / Gina / Budrys / - / -
21.0 / 99.95s
11
71
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Leandra (183)
gn. / - / Klacz / Lordano / Lord / Acordia / Acord Ii / Paulina Klimek / Ing. Minx Jindrich
22.0 / 71.30s
43
Elim
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Atrakcyjna Olimpia (45)
kara / - / Klacz / Logos / Lord Alexander / Aisza / Patric / - / -
16
Elim
Klub Jazdy Konnej Solka
BROSZKA (59)
kara / - / Klacz / Asm / As / Bretania / Brest / - / -
38
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (177)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
28
Elim
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Gavia (236)
gn. / - / Klacz / Rytm / Rio Branco / Gordonka / Gordon I / janosz wiktoria / -
97
Elim
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Urgent Gold (237)
sk.gn. / - / Wałach / Egipt / Ester / Urocza / Zoon / Beata Janosz / Beata Janosz
63 (T)
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (141)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
0.0 / 52.30s
75 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Antares (126)
c.gn. / - / Wałach / Quality / Quinar / Almera / Landor S / Iwona Kluska / Janiszewski Jacek
0.0 / 55.02s
67 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Duńczyk (27)
siwa / - / Wałach / Ludger / Laptop / Dunka / Ludger / Karolina Dzida / Sylwester Kosiński
0.0 / 56.95s
42 (T)
Samuraj (6)
gn. / - / Wałach / Barnaba / Bolivar / Samba / Brek / Anna Ostafińska-Dziwisz / Ćwiertniak Henryk
0.0 / 57.38s
32 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (106)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
0.0 / 58.98s
15 (T)
Vanto Jumping Team
Aquador (57)
kaszt. / - / Ogier / Heartbreaker / 147Stb-H Nimmerdor / Sharmeta / Calvados / Ewa i Stefan Kaprzyk / Van Noorloos
4.0 / 55.76s
52 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (208)
gn. / - / Wałach / Alczyk / Bolivar / Lasma / Askar / - / -
4.0 / 57.45s
51 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (207)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
4.0 / 61.75s
Cynara (75)
gn. / - / Klacz / Special Power / Cudna / Beaconsfield / Beata Glück / -
8.0 / 56.57s
12 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (161)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
8.0 / 56.81s
47 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ilona (114)
gn. / - / Klacz / Regal / Alpinex / Iza / Itamar / - / -
8.0 / 56.86s
27 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (28)
gn. / - / Klacz / Quamiro / Quidam De Revel / Carrera / Corrado I / Katarzyna Borowczak / Damian Wechta
12.0 / 47.96s
86 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (209)
siwa / - / Wałach / Harwest / Indoctro / Gina / Budrys / - / -
12.0 / 59.33s
33 (T)
Klub Jeździecki Global
Henry VD Tojopehove Z (164)
gn. / - / Ogier / Hooch Dk / Dulf Van Debisschop / Cerna Tojope Hoeve / Kreator / Marek Szweda / Belgia
22.0 / 68.03s
99 (T)
Elim
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Urgent Gold (237)
sk.gn. / - / Wałach / Egipt / Ester / Urocza / Zoon / Beata Janosz / Beata Janosz

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl