Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

13 - L/L1, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.2), 2018-07-29
2018-07-29
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
300 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
9
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
52 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Grzegorz Wojtaczka
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
FAZA 1
Czas
FAZA 1
Punkty karne
FAZA 2
Czas
FAZA 2
1 Katarzyna Łopatka
Klub Jeździecki Facimiech
Romania (15)
siwa / - / Klacz / Corrado Boy / Corrado I / Ramona Kg / Campari "M" / Aleksandra Kochaniewicz / Magdalena Jeżewska
0.0 45.36s 0.0 24.57s
2 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (28)
gn. / - / Klacz / Quamiro / Quidam De Revel / Carrera / Corrado I / Katarzyna Borowczak / Damian Wechta
0.0 46.00s 0.0 26.81s
3 Katarzyna Łopatka
Klub Jeździecki Facimiech
Okland (14)
gn. / - / Wałach / Elliot / Ofelia / My Will / Paweł Łopatka / Małgorzata Siergiej
0.0 46.40s 0.0 27.35s
4-5 Elżbieta Jodłowska
Klub Jeździecki Facimiech
Julien (23)
kara w siw. / - / Ogier / Landino / Landgraf I / Josephine / Consor / Marek Tarnawa / NN
0.0 45.25s 0.0 28.13s
4-5 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Antares (126)
c.gn. / - / Wałach / Quality / Quinar / Almera / Landor S / Iwona Kluska / Janiszewski Jacek
0.0 45.87s 0.0 28.13s
6 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lord of Fame (92)
gn. / - / Wałach / Lord Siclau / Lord Pesi / Miss Gento / Gento / - / -
0.0 50.49s 0.0 29.87s
7 Maria Dzida
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Duńczyk (27)
siwa / - / Wałach / Ludger / Laptop / Dunka / Ludger / Karolina Dzida / Sylwester Kosiński
0.0 50.64s 0.0 31.30s
8 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (217)
gn. / - / Wałach / Salamon / Darco / Szeplak Xi Szepseq / Szeplak X-4 / - / -
0.0 43.78s 0.0 32.10s
9 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (106)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
0.0 51.41s 0.0 32.18s
10 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Reflex (241)
gn. / - / Wałach / Regent / Rock'n Roll / Marquis / Lancaster / - / -
0.0 49.51s 0.0 32.78s
11 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
L-Quick Jump (78)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / - / -
0.0 51.33s 0.0 33.57s
12 Joanna Gardulska
Klub Jeździecki Facimiech
Ashanti Solier (20)
siwa / - / Klacz / Lubań / Hippies / Alkaida / Wig / Joanna Gardulska / -
0.0 51.20s 0.0 34.45s
13 Martyna Łakota
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jachranka (232)
sk.gn. / - / Klacz / Texas / Wolver Heights / Jawajka / Orsini / Martyna Łakota / Stanisław Białowąs
0.0 51.86s 0.0 37.10s
14 Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (82)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Izabela Skorupa / Marek Szweda
0.0 45.09s 4.0 27.14s
15 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (127)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 50.91s 4.0 30.19s
16 Julia Satoła
Klub Jeździecki Facimiech
Dioryt (18)
siwa / - / Wałach / Rubin / Rabino / Dyplomacja / Jantar / Iwona Niemiec - Satoła / Zbigniew Piecuch
0.0 45.42s 4.0 31.33s
17 Dominik Lorek
OHiJ Tara Kamionka Wielka
Dunaj (189)
c.gn. / - / Wałach / Czekan / Dorina / Sonet / Lorek Dominik / Popławski Stanisław
0.0 50.93s 7.0 48.23s
18 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 50.11s 8.0 29.59s
19 Katarzyna Nagórka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Osadkowski Borodin (173)
siwa / - / Wałach / King Kolibri / Kolibri / Renette / Julio Mariner / - / -
0.0 51.79s 8.0 35.93s
20-24 Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Leap Star (201)
kaszt. / - / Wałach / Long Star / Longchamp / Zofia / Zaandam / Karolina Gruca / -
1.0 52.70s
20-24 Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (208)
gn. / - / Wałach / Alczyk / Bolivar / Lasma / Askar / - / -
1.0 52.83s
20-24 Nikola Wolny
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bockman's Looping (87)
c.gn. / - / Ogier / Lasino / Landgaf I / Elena / Lantaan / Krakowczyk / Boeckmann Anton
1.0 53.53s
20-24 Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
Aquador (57)
kaszt. / - / Ogier / Heartbreaker / 147Stb-H Nimmerdor / Sharmeta / Calvados / Ewa i Stefan Kaprzyk / Van Noorloos
1.0 54.85s
20-24 Eliza Masny
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (48)
gn. / - / Wałach / Lamberk / Lordanos / Cendra / Contendro I / - / -
1.0 55.65s
25-26 Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (108)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
2.0 56.39s
25-26 Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (107)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
2.0 57.39s
27-32 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (62)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 45.03s
27-32 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (206)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / - / -
4.0 45.32s
27-32 Bartosz Bomba
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ilona (114)
gn. / - / Klacz / Regal / Alpinex / Iza / Itamar / - / -
4.0 46.70s
27-32 Marek Drzyżdżyk
Bez Przynależności Klubowej M A L
Elbra (228)
sk.gn. / - / Klacz / Bój / Elba / - / -
4.0 46.87s
27-32 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (167)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
4.0 48.39s
27-32 Agata Słupianek
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (109)
c.gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.0 52.42s
33-35 Marcelina Wolny
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (207)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
5.0 53.48s
33-35 Karolina Pala
Politechnika Śląska w Gliwicach
ROMICA R (1)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Carprili / Romana / Lancier / Joanna Gotzmann Pokorny / Romuald Hałabuda
5.0 53.65s
33-35 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Henry VD Tojopehove Z (164)
gn. / - / Ogier / Hooch Dk / Dulf Van Debisschop / Cerna Tojope Hoeve / Kreator / Marek Szweda / Belgia
5.0 54.89s
36-37 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (209)
siwa / - / Wałach / Harwest / Indoctro / Gina / Budrys / - / -
9.0 54.06s
36-37 Julia Szydłowska
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (52)
c.gn. / Koń duży / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Viva Ina / Zeus / - / -
9.0 54.70s
38-40 Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Malaquando (50)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / - / -
12.0 46.13s
38-40 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (101)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
12.0 49.47s
38-40 Aleksandra Kawa
Klub Jazdy Konnej Romico
Indi (51)
siwa / Koń duży / Klacz / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Inez / Hajfong / - / -
12.0 83.04s
Przejazd treningowy Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
Aquador (57)
kaszt. / - / Ogier / Heartbreaker / 147Stb-H Nimmerdor / Sharmeta / Calvados / Ewa i Stefan Kaprzyk / Van Noorloos
0.0 51.77s
Przejazd treningowy Marcelina Wolny
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (207)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
1.0 55.01s
Przejazd treningowy Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (208)
gn. / - / Wałach / Alczyk / Bolivar / Lasma / Askar / - / -
2.0 58.23s
Przejazd treningowy Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (28)
gn. / - / Klacz / Quamiro / Quidam De Revel / Carrera / Corrado I / Katarzyna Borowczak / Damian Wechta
4.0 43.92s
Przejazd treningowy Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Malaquando (50)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / - / -
4.0 49.03s
Przejazd treningowy Martyna Łakota
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jachranka (232)
sk.gn. / - / Klacz / Texas / Wolver Heights / Jawajka / Orsini / Martyna Łakota / Stanisław Białowąs
4.0 49.54s
Przejazd treningowy Karolina Pala
Politechnika Śląska w Gliwicach
ROMICA R (1)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Carprili / Romana / Lancier / Joanna Gotzmann Pokorny / Romuald Hałabuda
4.0 51.26s
Przejazd treningowy Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (209)
siwa / - / Wałach / Harwest / Indoctro / Gina / Budrys / - / -
9.0 52.66s
Przejazd treningowy Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (101)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
13.0 52.11s
54
1
Klub Jeździecki Facimiech
Romania (15)
siwa / - / Klacz / Corrado Boy / Corrado I / Ramona Kg / Campari "M" / Aleksandra Kochaniewicz / Magdalena Jeżewska
0.0 / 45.36s / 0.0 / 24.57s
7
2
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (28)
gn. / - / Klacz / Quamiro / Quidam De Revel / Carrera / Corrado I / Katarzyna Borowczak / Damian Wechta
0.0 / 46.00s / 0.0 / 26.81s
32
3
Klub Jeździecki Facimiech
Okland (14)
gn. / - / Wałach / Elliot / Ofelia / My Will / Paweł Łopatka / Małgorzata Siergiej
0.0 / 46.40s / 0.0 / 27.35s
51
4-5
Klub Jeździecki Facimiech
Julien (23)
kara w siw. / - / Ogier / Landino / Landgraf I / Josephine / Consor / Marek Tarnawa / NN
0.0 / 45.25s / 0.0 / 28.13s
40
4-5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Antares (126)
c.gn. / - / Wałach / Quality / Quinar / Almera / Landor S / Iwona Kluska / Janiszewski Jacek
0.0 / 45.87s / 0.0 / 28.13s
49
6
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lord of Fame (92)
gn. / - / Wałach / Lord Siclau / Lord Pesi / Miss Gento / Gento / - / -
0.0 / 50.49s / 0.0 / 29.87s
34
7
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Duńczyk (27)
siwa / - / Wałach / Ludger / Laptop / Dunka / Ludger / Karolina Dzida / Sylwester Kosiński
0.0 / 50.64s / 0.0 / 31.30s
50
8
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (217)
gn. / - / Wałach / Salamon / Darco / Szeplak Xi Szepseq / Szeplak X-4 / - / -
0.0 / 43.78s / 0.0 / 32.10s
36
9
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (106)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
0.0 / 51.41s / 0.0 / 32.18s
43
10
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Reflex (241)
gn. / - / Wałach / Regent / Rock'n Roll / Marquis / Lancaster / - / -
0.0 / 49.51s / 0.0 / 32.78s
47
11
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
L-Quick Jump (78)
gn. / - / Klacz / Quality / Quinar / La Greta / Celano / - / -
0.0 / 51.33s / 0.0 / 33.57s
33
12
Klub Jeździecki Facimiech
Ashanti Solier (20)
siwa / - / Klacz / Lubań / Hippies / Alkaida / Wig / Joanna Gardulska / -
0.0 / 51.20s / 0.0 / 34.45s
25
13
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jachranka (232)
sk.gn. / - / Klacz / Texas / Wolver Heights / Jawajka / Orsini / Martyna Łakota / Stanisław Białowąs
0.0 / 51.86s / 0.0 / 37.10s
39
14
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (82)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Izabela Skorupa / Marek Szweda
0.0 / 45.09s / 4.0 / 27.14s
1
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (127)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 50.91s / 4.0 / 30.19s
16
16
Klub Jeździecki Facimiech
Dioryt (18)
siwa / - / Wałach / Rubin / Rabino / Dyplomacja / Jantar / Iwona Niemiec - Satoła / Zbigniew Piecuch
0.0 / 45.42s / 4.0 / 31.33s
42
17
OHiJ Tara Kamionka Wielka
Dunaj (189)
c.gn. / - / Wałach / Czekan / Dorina / Sonet / Lorek Dominik / Popławski Stanisław
0.0 / 50.93s / 7.0 / 48.23s
2
18
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (83)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Renata Chrząszczkiewicz
0.0 / 50.11s / 8.0 / 29.59s
41
19
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Osadkowski Borodin (173)
siwa / - / Wałach / King Kolibri / Kolibri / Renette / Julio Mariner / - / -
0.0 / 51.79s / 8.0 / 35.93s
21
20-24
Bez Przynależności Klubowej S L A
Leap Star (201)
kaszt. / - / Wałach / Long Star / Longchamp / Zofia / Zaandam / Karolina Gruca / -
1.0 / 52.70s
53
20-24
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (208)
gn. / - / Wałach / Alczyk / Bolivar / Lasma / Askar / - / -
1.0 / 52.83s
37
20-24
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bockman's Looping (87)
c.gn. / - / Ogier / Lasino / Landgaf I / Elena / Lantaan / Krakowczyk / Boeckmann Anton
1.0 / 53.53s
13
20-24
Vanto Jumping Team
Aquador (57)
kaszt. / - / Ogier / Heartbreaker / 147Stb-H Nimmerdor / Sharmeta / Calvados / Ewa i Stefan Kaprzyk / Van Noorloos
1.0 / 54.85s
35
20-24
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cherokee (48)
gn. / - / Wałach / Lamberk / Lordanos / Cendra / Contendro I / - / -
1.0 / 55.65s
52
25-26
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (108)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
2.0 / 56.39s
29
25-26
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (107)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
2.0 / 57.39s
12
27-32
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (62)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 / 45.03s
45
27-32
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (206)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / - / -
4.0 / 45.32s
38
27-32
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ilona (114)
gn. / - / Klacz / Regal / Alpinex / Iza / Itamar / - / -
4.0 / 46.70s
26
27-32
Bez Przynależności Klubowej M A L
Elbra (228)
sk.gn. / - / Klacz / Bój / Elba / - / -
4.0 / 46.87s
4
27-32
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (167)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
4.0 / 48.39s
3
27-32
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (109)
c.gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.0 / 52.42s
17
33-35
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (207)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
5.0 / 53.48s
20
33-35
Politechnika Śląska w Gliwicach
ROMICA R (1)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Carprili / Romana / Lancier / Joanna Gotzmann Pokorny / Romuald Hałabuda
5.0 / 53.65s
24
33-35
Klub Jeździecki Global
Henry VD Tojopehove Z (164)
gn. / - / Ogier / Hooch Dk / Dulf Van Debisschop / Cerna Tojope Hoeve / Kreator / Marek Szweda / Belgia
5.0 / 54.89s
28
36-37
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (209)
siwa / - / Wałach / Harwest / Indoctro / Gina / Budrys / - / -
9.0 / 54.06s
11
36-37
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (52)
c.gn. / Koń duży / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Viva Ina / Zeus / - / -
9.0 / 54.70s
8
38-40
Klub Jazdy Konnej Romico
Malaquando (50)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / - / -
12.0 / 46.13s
44
38-40
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (101)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
12.0 / 49.47s
31
38-40
Klub Jazdy Konnej Romico
Indi (51)
siwa / Koń duży / Klacz / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet / Inez / Hajfong / - / -
12.0 / 83.04s
15 (T)
Vanto Jumping Team
Aquador (57)
kaszt. / - / Ogier / Heartbreaker / 147Stb-H Nimmerdor / Sharmeta / Calvados / Ewa i Stefan Kaprzyk / Van Noorloos
0.0 / 51.77s
19 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Paco (207)
c.gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Primiera / Wolant / Marcelina Wolny / Leszek Kośnik
1.0 / 55.01s
55 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Leszczyk (208)
gn. / - / Wałach / Alczyk / Bolivar / Lasma / Askar / - / -
2.0 / 58.23s
9 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (28)
gn. / - / Klacz / Quamiro / Quidam De Revel / Carrera / Corrado I / Katarzyna Borowczak / Damian Wechta
4.0 / 43.92s
10 (T)
Klub Jazdy Konnej Romico
Malaquando (50)
gn. / - / Wałach / Genius / Gepard / Mantyla / Gordon I / - / -
4.0 / 49.03s
27 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jachranka (232)
sk.gn. / - / Klacz / Texas / Wolver Heights / Jawajka / Orsini / Martyna Łakota / Stanisław Białowąs
4.0 / 49.54s
22 (T)
Politechnika Śląska w Gliwicach
ROMICA R (1)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Carprili / Romana / Lancier / Joanna Gotzmann Pokorny / Romuald Hałabuda
4.0 / 51.26s
30 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Grys (209)
siwa / - / Wałach / Harwest / Indoctro / Gina / Budrys / - / -
9.0 / 52.66s
46 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Waczafa (101)
gn. / - / Klacz / Czarczaf / Ogar / Ważka / Divisor / - / -
13.0 / 52.11s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl