Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

11 - P - II Półfinał kat. Junior Młodszy, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-09-29
2018-09-29
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
410 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
71 s
Sedzia główny:
Bogdan Kuchejda
Gospodarz toru:
Grzegorz Wojtaczka
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (201)
siwotar. / - / Klacz / Desant / Lando / Mesalinka / Monsun / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
1.8 65.63s
2 Marta Wypiór
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
Hokey Pokey (34)
siwa / - / Klacz / Namelus R / Concorde / Bijoux / Corland / - / -
2.8 65.79s
3 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (20)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
3.0 64.19s
4-5 Zuzanna Kuc
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
Estera (38)
kaszt. / - / Klacz / Grey / Cynik / Elmoda / Montevideo / - / -
3.3 62.65s
4-5 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (50)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
3.3 69.15s
6-7 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (185)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
3.5 66.38s
6-7 Kaja Langer
Klub Jazdy Konnej Romico
Oriana (9)
kara / - / Klacz / Lord Oder I / Oder / Oliwia Life / Life And Liberty / - / -
3.5 72.82s
8 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (15)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
4.3 71.16s
9-11 Julia Świerkosz
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
Chica's Boy Z (35)
c.gn. / - / Wałach / Chicago I Z / Caretano Z / Namira Z / Nabab De Reve / - / -
4.5 65.81s
9-11 Anna Kruczek
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (144)
c.gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Viva Ina / Zeus / - / -
4.5 66.62s
9-11 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (58)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
4.5 73.80s
12 Zuzanna Kuc
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
Lulana van het Keizershof (37)
gn. / - / Klacz / Fidjy Of Colors / Le Tot De Semilly / Fulana Van Het Keizershof / Nonstop / - / Leon Otten
5.3 75.91s
13 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (48)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
5.5 66.89s
14 Martyna Frąckowiak
Bez Przynależności Klubowej D O S
Flintstone 3 (135)
siwa / - / Wałach / Singapore / Acorado / Mardonna H / Voltaire / - / -
5.8 74.06s
15 Magdalena Kaim
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
Bakłaj (33)
gn. / - / Wałach / Cap De B`Neville / Starter / Bigoteria / Islam / Maciej Kaim / SK Pępowo
6.0 76.53s
16 Aleksandra Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (122)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
13.8 83.06s
17 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada ZK (222)
gn. / - / Klacz / Dakar Z / Dutch Capitol / Doria / Artedy / Ryszard Biliszak / KJ Zbyszko
20.0 106.63s
Eliminacja Martyna Frąckowiak
Bez Przynależności Klubowej D O S
Top Jus D' Euskadi (134)
kaszt. / - / Wałach / Jumpy Des Fotaines / Jus De Pomme / Jade Des Fontaines / Jus De Pomme / Katarzyna Frąckowiak / M. Marc Hiriart Durruty
Rezygnacja Anna Kruczek
Klub Jazdy Konnej Romico
Naitiry (3)
siwa / - / Klacz / Daj Cash / Jakobin / Nektarynka / Jantar / - / -
17
1
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (201)
siwotar. / - / Klacz / Desant / Lando / Mesalinka / Monsun / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
1.8 / 65.63s
12
2
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
Hokey Pokey (34)
siwa / - / Klacz / Namelus R / Concorde / Bijoux / Corland / - / -
2.8 / 65.79s
14
3
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (20)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
3.0 / 64.19s
20
4-5
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
Estera (38)
kaszt. / - / Klacz / Grey / Cynik / Elmoda / Montevideo / - / -
3.3 / 62.65s
13
4-5
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (50)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
3.3 / 69.15s
7
6-7
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (185)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
3.5 / 66.38s
6
6-7
Klub Jazdy Konnej Romico
Oriana (9)
kara / - / Klacz / Lord Oder I / Oder / Oliwia Life / Life And Liberty / - / -
3.5 / 72.82s
10
8
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (15)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
4.3 / 71.16s
15
9-11
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
Chica's Boy Z (35)
c.gn. / - / Wałach / Chicago I Z / Caretano Z / Namira Z / Nabab De Reve / - / -
4.5 / 65.81s
19
9-11
Klub Jazdy Konnej Romico
Varadero "R" (144)
c.gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Viva Ina / Zeus / - / -
4.5 / 66.62s
8
9-11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (58)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
4.5 / 73.80s
11
12
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
Lulana van het Keizershof (37)
gn. / - / Klacz / Fidjy Of Colors / Le Tot De Semilly / Fulana Van Het Keizershof / Nonstop / - / Leon Otten
5.3 / 75.91s
16
13
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (48)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
5.5 / 66.89s
18
14
Bez Przynależności Klubowej D O S
Flintstone 3 (135)
siwa / - / Wałach / Singapore / Acorado / Mardonna H / Voltaire / - / -
5.8 / 74.06s
9
15
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
Bakłaj (33)
gn. / - / Wałach / Cap De B`Neville / Starter / Bigoteria / Islam / Maciej Kaim / SK Pępowo
6.0 / 76.53s
3
16
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (122)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
13.8 / 83.06s
5
17
Klub Jeździecki Zbrosławice
Driada ZK (222)
gn. / - / Klacz / Dakar Z / Dutch Capitol / Doria / Artedy / Ryszard Biliszak / KJ Zbyszko
20.0 / 106.63s
1
Elim
Bez Przynależności Klubowej D O S
Top Jus D' Euskadi (134)
kaszt. / - / Wałach / Jumpy Des Fotaines / Jus De Pomme / Jade Des Fontaines / Jus De Pomme / Katarzyna Frąckowiak / M. Marc Hiriart Durruty
4
Rez
Klub Jazdy Konnej Romico
Naitiry (3)
siwa / - / Klacz / Daj Cash / Jakobin / Nektarynka / Jantar / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl