Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

1A - 60 cm - I Półfinał kat. Kuce I, Zawody Towarzyski, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-28 konkurs otwarty
2018-09-28
Wysokość przeszkód:
60 cm
Dystans:
450 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
84 s
Sedzia główny:
Bogdan Kuchejda
Gospodarz toru:
Grzegorz Wojtaczka
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Amelia Lodek
Klub Jazdy Konnej Solka
Orina (75)
sk.gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / - / -
0.0 63.91s
2 Katarzyna Siwiec
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Brawura Gold (79)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Siwiec Marek / Siwiec Marek
0.0 65.49s
3 Antonina Benska
Klub Jeździecki Metpol
ROCK (217)
kara / Kuc / Ogier / Pietrek / Rachel V.B.Langenhorst / - / -
0.0 65.97s
4 Viktorie Zerzoňová
Sally Izabey (225)
- / Kuc / Klacz / / / - / -
0.0 66.95s
5 Nina Sokalska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Wirus (157)
siwotar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / SZWEDA MAREK / NN
0.0 66.98s
6 Kevin Pszowski
Bez Przynależności Klubowej O P O
Boni (152)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 67.84s
7 Marta Kawa
Klub Jazdy Konnej Romico
Grappa (8)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 68.43s
8 Antonina Benska
Klub Jeździecki Metpol
Lubaszka (197)
skarogniada / - / Klacz / Lubas / Sara / Adam Benski / Anna Zalewska
0.0 68.68s
9 Anna Cogiel - Zielińska
BPK
Butterfly (80)
gniada / - / Klacz / Berberys / Bonanza / Anna Cogiel- Zielińska / Konrad Zamana
0.0 69.40s
10 Maja Pluta
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Brawada (162)
kaszt. / Kuc / Klacz / Mandaryn / Grosz / Bajka / Delfin / Barbara Chlipała / Fulman Zofia
0.0 70.12s
11 Nina Sokalska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Benita-betina (158)
Siwa / - / Klacz / NN / NN / Szweda Marek / NN
0.0 72.85s
12 Dominika Kurasz
Katowicki Klub Jeździecki
Whisky (93)
gn. / - / Klacz / Wiedźmin / Ekwipunek / Kronika / Nn / Katowicki Klub Jeździecki / -
0.0 73.54s
13 Sophie Urbanová
Sharif (224)
- / Kuc / Wałach / / / - / -
0.0 74.45s
14 Maja Kliś
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (216)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 75.54s
15 Iwona Domin
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Fajna Sunshine Z (69)
siwa / - / Klacz / Falbrus / Aviano / Sagiwara / Asceta / Femis Sp. z o.o. / Femis Sp. z o.o.
0.0 76.62s
16 Klára Klára Mošťková
Lipo (223)
- / Kuc / Wałach / / / - / -
0.0 79.85s
17 Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (174)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 80.49s
18 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Ringo (92)
kaszt.sr. / Kuc / Wałach / Kapsel / Krystek / Tamiza / Nn / Adam Wojda / Kornelia Pryszcz
4.0 56.80s
19 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (156)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
4.0 64.53s
20 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (136)
gn.sr. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marcin Jońca / Andrzej Jońca
4.0 68.10s
21 Marcelina Łukaszek
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hiki (23)
gn. / - / Klacz / Antek / Antyk / Harfa / Cytron / Janusz Łukaszek / Ewa Kempa
4.0 69.86s
22 Alicja Jóźwiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Miłek / Piast / Wachta / Hawrań / Barbara Chlipała / Gospodarstwo Rolne Ireneusz Hłąd
21.0 101.42s
Eliminacja Maja Likus
Sportowy Klub Jeździecki Husaria
Tamiza (108)
- / - / Klacz / - / - / - / -
Eliminacja Julia Sztaba
Klub Jeździecki Amigo
Vivi Zagorka (218)
- / - / Klacz / - / - / - / -
Przejazd treningowy Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (156)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
0.0 48.81s
Przejazd treningowy Alicja Jóźwiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Miłek / Piast / Wachta / Hawrań / Barbara Chlipała / Gospodarstwo Rolne Ireneusz Hłąd
0.0 51.74s
Przejazd treningowy Viktorie Zerzoňová
Sally Izabey (225)
- / Kuc / Klacz / / / - / -
0.0 58.76s
Przejazd treningowy Maja Pluta
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Brawada (162)
kaszt. / Kuc / Klacz / Mandaryn / Grosz / Bajka / Delfin / Barbara Chlipała / Fulman Zofia
0.0 60.68s
Przejazd treningowy Sophie Urbanová
Sharif (224)
- / Kuc / Wałach / / / - / -
0.0 67.15s
Przejazd treningowy Klára Klára Mošťková
Lipo (223)
- / Kuc / Wałach / / / - / -
0.0 70.05s
Przejazd treningowy Dominika Kurasz
Katowicki Klub Jeździecki
Whisky (93)
gn. / - / Klacz / Wiedźmin / Ekwipunek / Kronika / Nn / Katowicki Klub Jeździecki / -
0.0 70.55s
Przejazd treningowy Anna Cogiel - Zielińska
BPK
Butterfly (80)
gniada / - / Klacz / Berberys / Bonanza / Anna Cogiel- Zielińska / Konrad Zamana
0.0 71.85s
Przejazd treningowy Marcelina Łukaszek
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hiki (23)
gn. / - / Klacz / Antek / Antyk / Harfa / Cytron / Janusz Łukaszek / Ewa Kempa
8.0 75.40s
Przejazd treningowy Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (174)
- / - / Wałach / - / - / - / -
8.0 76.41s
Eliminacja Julia Sztaba
Klub Jeździecki Amigo
Vivi Zagorka (218)
- / - / Klacz / - / - / - / -
2
1
Klub Jazdy Konnej Solka
Orina (75)
sk.gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / - / -
0.0 / 63.91s
37
2
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Brawura Gold (79)
gniada / - / Klacz / NN / NN / Siwiec Marek / Siwiec Marek
0.0 / 65.49s
19
3
Klub Jeździecki Metpol
ROCK (217)
kara / Kuc / Ogier / Pietrek / Rachel V.B.Langenhorst / - / -
0.0 / 65.97s
39
5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Wirus (157)
siwotar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / SZWEDA MAREK / NN
0.0 / 66.98s
1
6
Bez Przynależności Klubowej O P O
Boni (152)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 67.84s
10
7
Klub Jazdy Konnej Romico
Grappa (8)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 68.43s
6
8
Klub Jeździecki Metpol
Lubaszka (197)
skarogniada / - / Klacz / Lubas / Sara / Adam Benski / Anna Zalewska
0.0 / 68.68s
Butterfly (80)
gniada / - / Klacz / Berberys / Bonanza / Anna Cogiel- Zielińska / Konrad Zamana
0.0 / 69.40s
16
10
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Brawada (162)
kaszt. / Kuc / Klacz / Mandaryn / Grosz / Bajka / Delfin / Barbara Chlipała / Fulman Zofia
0.0 / 70.12s
20
11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Benita-betina (158)
Siwa / - / Klacz / NN / NN / Szweda Marek / NN
0.0 / 72.85s
14
12
Katowicki Klub Jeździecki
Whisky (93)
gn. / - / Klacz / Wiedźmin / Ekwipunek / Kronika / Nn / Katowicki Klub Jeździecki / -
0.0 / 73.54s
Sharif (224)
- / Kuc / Wałach / / / - / -
0.0 / 74.45s
8
14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (216)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 75.54s
34
15
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Fajna Sunshine Z (69)
siwa / - / Klacz / Falbrus / Aviano / Sagiwara / Asceta / Femis Sp. z o.o. / Femis Sp. z o.o.
0.0 / 76.62s
4
17
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (174)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 80.49s
15
18
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Ringo (92)
kaszt.sr. / Kuc / Wałach / Kapsel / Krystek / Tamiza / Nn / Adam Wojda / Kornelia Pryszcz
4.0 / 56.80s
9
19
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (156)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
4.0 / 64.53s
12
20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (136)
gn.sr. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marcin Jońca / Andrzej Jońca
4.0 / 68.10s
33
21
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hiki (23)
gn. / - / Klacz / Antek / Antyk / Harfa / Cytron / Janusz Łukaszek / Ewa Kempa
4.0 / 69.86s
5
22
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Miłek / Piast / Wachta / Hawrań / Barbara Chlipała / Gospodarstwo Rolne Ireneusz Hłąd
21.0 / 101.42s
11
Elim
Sportowy Klub Jeździecki Husaria
Tamiza (108)
- / - / Klacz / - / - / - / -
13
Elim
Klub Jeździecki Amigo
Vivi Zagorka (218)
- / - / Klacz / - / - / - / -
24 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (156)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
0.0 / 48.81s
23 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Miłek / Piast / Wachta / Hawrań / Barbara Chlipała / Gospodarstwo Rolne Ireneusz Hłąd
0.0 / 51.74s
29 (T)
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Brawada (162)
kaszt. / Kuc / Klacz / Mandaryn / Grosz / Bajka / Delfin / Barbara Chlipała / Fulman Zofia
0.0 / 60.68s
Sharif (224)
- / Kuc / Wałach / / / - / -
0.0 / 67.15s
27 (T)
Katowicki Klub Jeździecki
Whisky (93)
gn. / - / Klacz / Wiedźmin / Ekwipunek / Kronika / Nn / Katowicki Klub Jeździecki / -
0.0 / 70.55s
Butterfly (80)
gniada / - / Klacz / Berberys / Bonanza / Anna Cogiel- Zielińska / Konrad Zamana
0.0 / 71.85s
35 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hiki (23)
gn. / - / Klacz / Antek / Antyk / Harfa / Cytron / Janusz Łukaszek / Ewa Kempa
8.0 / 75.40s
22 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (174)
- / - / Wałach / - / - / - / -
8.0 / 76.41s
26 (T)
Elim
Klub Jeździecki Amigo
Vivi Zagorka (218)
- / - / Klacz / - / - / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl