Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

7A - 60 cm - II Półfinał kat. Kuce I, Zawody Towarzyskie, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-09-29 konkurs otwarty
2018-09-29
Wysokość przeszkód:
60 cm
Dystans:
440 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
82 s
Sedzia główny:
Bogdan Kuchejda
Gospodarz toru:
Grzegorz Wojtaczka
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (156)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
0.0 53.59s
2 Kevin Pszowski
Bez Przynależności Klubowej O P O
Boni (152)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 58.40s
3 Nina Sokalska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Wirus (157)
siwotar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / SZWEDA MAREK / NN
0.0 58.89s
4 Maja Pluta
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Brawada (162)
kaszt. / Kuc / Klacz / Mandaryn / Grosz / Bajka / Delfin / Barbara Chlipała / Fulman Zofia
0.0 59.02s
5 Amelia Lodek
Klub Jazdy Konnej Solka
Orina (75)
sk.gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / - / -
0.0 59.78s
6 Alicja Jóźwiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Miłek / Piast / Wachta / Hawrań / Barbara Chlipała / Gospodarstwo Rolne Ireneusz Hłąd
0.0 60.10s
7 Viktorie Zerzoňová
Sally Izabey (225)
- / Kuc / Klacz / / / - / -
0.0 60.38s
8 Agnieszka Kołodziejczyk
PLKJ Plessówka
Don Hetman (188)
siwa / - / Wałach / Hetman / Dula / Iwona Ficek / Goraus
0.0 61.35s
9 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Ringo (92)
kaszt.sr. / Kuc / Wałach / Kapsel / Krystek / Tamiza / Nn / Adam Wojda / Kornelia Pryszcz
0.0 61.42s
10 Antonina Benska
Klub Jeździecki Metpol
ROCK (217)
kara / Kuc / Ogier / Pietrek / Rachel V.B.Langenhorst / - / -
0.0 61.92s
11 Martyna Grobelny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Frida (165)
kara / Kuc / Klacz / Bator / Maashoven's Egor / Fiesta / Hertz / Grobelny Martyna / Dembski Andrzej
0.0 63.20s
12 Marta Kawa
Klub Jazdy Konnej Romico
Grappa (8)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 63.83s
13 Victoria Urbańczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (120)
sk.gn. / - / Wałach / Awans / Vis Versa / Emarilla / Decoration / Victoria Urbańczyk / Stadnina koni Janów Podlaski sp. Z.o.o
0.0 63.84s
14 Maja Kliś
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (216)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 65.05s
15 Dominika Kurasz
Katowicki Klub Jeździecki
Whisky (93)
gn. / - / Klacz / Wiedźmin / Ekwipunek / Kronika / Nn / Katowicki Klub Jeździecki / -
0.0 65.20s
16 Nina Sokalska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Benita-betina (158)
Siwa / - / Klacz / NN / NN / Szweda Marek / NN
0.0 66.31s
17 Sophie Urbanová
Sharif (224)
- / Kuc / Wałach / / / - / -
0.0 68.18s
18 Łukasz Perak
PLKJ Plessówka
Dekret (189)
gniada / - / Wałach / Wareg / Des Terma / Łukasz Perak / Stanisław Standura
0.0 69.55s
19 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (136)
gn.sr. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marcin Jońca / Andrzej Jońca
0.0 69.70s
20 Marcelina Łukaszek
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hiki (23)
gn. / - / Klacz / Antek / Antyk / Harfa / Cytron / Janusz Łukaszek / Ewa Kempa
0.0 70.97s
21 Martyna Grobelny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
El-Willow Michael (166)
wilcz. / Kuc / Wałach / Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo / Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist / - / -
0.0 75.51s
22 Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (174)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 76.97s
23 Anna Standura
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Rumianek (205)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 71.67s
24 Antonina Benska
Klub Jeździecki Metpol
Lubaszka (197)
skarogniada / - / Klacz / Lubas / Sara / Adam Benski / Anna Zalewska
4.0 75.92s
25 Maja Likus
Sportowy Klub Jeździecki Husaria
Tamiza (108)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 76.89s
26 Anna Standura
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Rumianek (205)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 77.73s
27 Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (174)
- / - / Wałach / - / - / - / -
20.0 74.62s
Eliminacja Martyna Grobelny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
El-Willow Michael (166)
wilcz. / Kuc / Wałach / Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo / Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist / - / -
Eliminacja Julia Sztaba
Klub Jeździecki Amigo
Vivi Zagorka (218)
- / - / Klacz / - / - / - / -
Eliminacja Klára Klára Mošťková
Lipo (223)
- / Kuc / Wałach / / / - / -
Przejazd treningowy Martyna Grobelny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Frida (165)
kara / Kuc / Klacz / Bator / Maashoven's Egor / Fiesta / Hertz / Grobelny Martyna / Dembski Andrzej
0.0 57.28s
Przejazd treningowy Alicja Jóźwiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Miłek / Piast / Wachta / Hawrań / Barbara Chlipała / Gospodarstwo Rolne Ireneusz Hłąd
0.0 63.41s
Przejazd treningowy Dominika Kurasz
Katowicki Klub Jeździecki
Whisky (93)
gn. / - / Klacz / Wiedźmin / Ekwipunek / Kronika / Nn / Katowicki Klub Jeździecki / -
0.0 64.62s
Przejazd treningowy Klára Klára Mošťková
Lipo (223)
- / Kuc / Wałach / / / - / -
0.0 79.02s
Przejazd treningowy Maja Pluta
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Brawada (162)
kaszt. / Kuc / Klacz / Mandaryn / Grosz / Bajka / Delfin / Barbara Chlipała / Fulman Zofia
4.0 55.73s
Przejazd treningowy Viktorie Zerzoňová
Sally Izabey (225)
- / Kuc / Klacz / / / - / -
4.0 61.43s
Przejazd treningowy Maja Likus
Sportowy Klub Jeździecki Husaria
Tamiza (108)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 61.55s
Eliminacja Julia Sztaba
Klub Jeździecki Amigo
Vivi Zagorka (218)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4
1
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (156)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
0.0 / 53.59s
14
2
Bez Przynależności Klubowej O P O
Boni (152)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 58.40s
15
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Wirus (157)
siwotar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / SZWEDA MAREK / NN
0.0 / 58.89s
11
4
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Brawada (162)
kaszt. / Kuc / Klacz / Mandaryn / Grosz / Bajka / Delfin / Barbara Chlipała / Fulman Zofia
0.0 / 59.02s
18
5
Klub Jazdy Konnej Solka
Orina (75)
sk.gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / - / -
0.0 / 59.78s
2
6
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Miłek / Piast / Wachta / Hawrań / Barbara Chlipała / Gospodarstwo Rolne Ireneusz Hłąd
0.0 / 60.10s
39
8
Don Hetman (188)
siwa / - / Wałach / Hetman / Dula / Iwona Ficek / Goraus
0.0 / 61.35s
5
9
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Ringo (92)
kaszt.sr. / Kuc / Wałach / Kapsel / Krystek / Tamiza / Nn / Adam Wojda / Kornelia Pryszcz
0.0 / 61.42s
17
10
Klub Jeździecki Metpol
ROCK (217)
kara / Kuc / Ogier / Pietrek / Rachel V.B.Langenhorst / - / -
0.0 / 61.92s
29
11
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Frida (165)
kara / Kuc / Klacz / Bator / Maashoven's Egor / Fiesta / Hertz / Grobelny Martyna / Dembski Andrzej
0.0 / 63.20s
13
12
Klub Jazdy Konnej Romico
Grappa (8)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 63.83s
38
13
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (120)
sk.gn. / - / Wałach / Awans / Vis Versa / Emarilla / Decoration / Victoria Urbańczyk / Stadnina koni Janów Podlaski sp. Z.o.o
0.0 / 63.84s
7
14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (216)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 65.05s
8
15
Katowicki Klub Jeździecki
Whisky (93)
gn. / - / Klacz / Wiedźmin / Ekwipunek / Kronika / Nn / Katowicki Klub Jeździecki / -
0.0 / 65.20s
10
16
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Benita-betina (158)
Siwa / - / Klacz / NN / NN / Szweda Marek / NN
0.0 / 66.31s
Sharif (224)
- / Kuc / Wałach / / / - / -
0.0 / 68.18s
33
18
PLKJ Plessówka
Dekret (189)
gniada / - / Wałach / Wareg / Des Terma / Łukasz Perak / Stanisław Standura
0.0 / 69.55s
3
19
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (136)
gn.sr. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Marcin Jońca / Andrzej Jońca
0.0 / 69.70s
42
20
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
Hiki (23)
gn. / - / Klacz / Antek / Antyk / Harfa / Cytron / Janusz Łukaszek / Ewa Kempa
0.0 / 70.97s
41
21
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
El-Willow Michael (166)
wilcz. / Kuc / Wałach / Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo / Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist / - / -
0.0 / 75.51s
34
22
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (174)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 / 76.97s
37
23
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Rumianek (205)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 / 71.67s
12
24
Klub Jeździecki Metpol
Lubaszka (197)
skarogniada / - / Klacz / Lubas / Sara / Adam Benski / Anna Zalewska
4.0 / 75.92s
19
25
Sportowy Klub Jeździecki Husaria
Tamiza (108)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 / 76.89s
35
26
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Rumianek (205)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 / 77.73s
36
27
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Mateo (174)
- / - / Wałach / - / - / - / -
20.0 / 74.62s
43
Elim
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
El-Willow Michael (166)
wilcz. / Kuc / Wałach / Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo / Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist / - / -
1
Elim
Klub Jeździecki Amigo
Vivi Zagorka (218)
- / - / Klacz / - / - / - / -
Lipo (223)
- / Kuc / Wałach / / / - / -
31 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Frida (165)
kara / Kuc / Klacz / Bator / Maashoven's Egor / Fiesta / Hertz / Grobelny Martyna / Dembski Andrzej
0.0 / 57.28s
22 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Miłek / Piast / Wachta / Hawrań / Barbara Chlipała / Gospodarstwo Rolne Ireneusz Hłąd
0.0 / 63.41s
25 (T)
Katowicki Klub Jeździecki
Whisky (93)
gn. / - / Klacz / Wiedźmin / Ekwipunek / Kronika / Nn / Katowicki Klub Jeździecki / -
0.0 / 64.62s
26 (T)
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Brawada (162)
kaszt. / Kuc / Klacz / Mandaryn / Grosz / Bajka / Delfin / Barbara Chlipała / Fulman Zofia
4.0 / 55.73s
21 (T)
Sportowy Klub Jeździecki Husaria
Tamiza (108)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 / 61.55s
20 (T)
Elim
Klub Jeździecki Amigo
Vivi Zagorka (218)
- / - / Klacz / - / - / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl