Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

5 - L, Zawody Regionalne , Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-13
2018-10-13
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
320 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
60 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (117)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 41.87s 100.00 zł
2 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Lord II W (212)
gn. / - / Wałach / Desant / Lando / Lukarna / Kwartet / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 42.77s 80.00 zł
3 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Sigma (159)
gn. / - / Klacz / Analog / Lando / Sinez / Lansjer L / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
0.0 42.82s 60.00 zł
4 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (205)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Storia / Kamp / - / -
0.0 42.94s 50.00 zł
5 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (218)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
0.0 43.77s 30.00 zł
6 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Alibi (158)
gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
0.0 43.90s
7 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (183)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 45.01s
8 Wojciech Korzeczek
BPK
Marcepan (211)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / Justyna Korzeczek / Aleksander Łój
0.0 45.13s
9 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (105)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 46.18s
10 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (85)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
0.0 46.35s
11 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DANTE (153)
gn.sr. / - / Wałach / Pentagram / Druid / Duma / Harap / Bożena Cylok-Walczuch / SKJ Omega
0.0 47.21s
12 Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (213)
gn. / - / Klacz / Bijou Be / Balou Du Rouet / Osada W / Desant / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 48.54s
13 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (14)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 49.08s
14 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Robin Hood-LS (165)
gn. / - / Wałach / Quick Lauro Z / Quick Star / Rokina Vd Wateringhoeve / Jokinal De Bornival / Aleksandra Demel-Klekot / Struzinsky Libor
0.0 49.62s
15-16 Maciej Handzlik
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (28)
gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Pawanka / Pawiment / Marek Handzlik / -
0.0 50.12s
15-16 Kamila Czyż
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Kastor Van De Noordheuvel (91)
gn. / - / Wałach / Borisvan Het Kluizebos / Heartbreaker 89.4336 / Valelaika Vd Noordhevvel / Lys De Darmen 77037115E / - / -
0.0 50.12s
17 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (144)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
0.0 51.51s
18 Paulina Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Balou Balou (217)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Sofia / Wantoz / Adam Safinowski / Adam Safinowski
0.0 51.59s
19 Monika Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Clintus (196)
gn. / - / Wałach / Clinton / Oh Oh / Coriano / Andrzej Zawadka / -
0.0 51.62s
20 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Quicky B Z (209)
gn. / - / Wałach / Quidam's Adel / Quidam De Revel / Dream Girl B Z / Diarado / - / -
0.0 52.77s
21 Julia Ślązak
Politechnika Śląska w Gliwicach
Casani (174)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 53.16s
22 Paulina Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quaterbell S (216)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 54.62s
23 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (31)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 46.86s
24 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (99)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
4.0 47.12s
25 Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (108)
gn. / - / Wałach / Efekt / Veritas 6 ? Quidam D'or / Lusi / Lubań / Żaneta Martinez / Marek Kołcon
4.0 49.51s
26 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (176)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
4.0 50.61s
27 Emilia Szyja
Stajnia Laredo
Peggy (82)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Emilia Szyja / Mzyk Edmund
4.0 51.83s
28 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Utopia BS (207)
gn. / - / Klacz / Ustinov / Achill-Libero H / H-Lord Like / Lord / DOMINIK SŁODCZYK / -
4.0 52.75s
29 Emilia Kuźma
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Proxima-Noor (122)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-J-Noor / Kannan / Pokusa / Nn / - / -
4.0 53.39s
30 Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (114)
gn. / - / Wałach / Rhodesian Winner (Ger / Junuszu / Who Knows (Ire) / Katarzyna Kuśnierz / SK Moszna
4.0 54.53s
31 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (142)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
8.0 40.95s
32 Paulina Adamiec
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Moviebird Coletta (131)
siwa / - / Klacz / Cola Zero / Cola / Carnetta / Coupe De Coeur / MovieBird INT. Sp. z o.o. / Jan Sprehe
8.0 50.42s
33 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Enjoy Me Z (206)
gn. / - / Klacz / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Newada / Dido / - / -
8.0 50.68s
34 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (190)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / Ireneusz Ćwik / Ireneusz Ćwik
8.0 52.00s
35 Nikola Wolny
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (195)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / - / -
8.0 53.12s
36 Monika Śmiały
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Chelsea L (132)
gn. / - / Klacz / Albaran / Sure Blade / Galina / Grandilot / Tomasz Śmiały / Theo Lohmann, Niemcy
8.0 54.03s
37 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Gepard (13)
sk.gn. / - / Wałach / Wieland / Werenfels / Gloria V / Roland / - / -
8.0 57.63s
38 Aleksandra Leszczyńska
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Carate L (133)
kaszt. / - / Klacz / Contagio / Colman / Wendi / Wendekreis / Joanna Leszczyńska / Hof Woldar/Niemcy
10.0 64.62s
39 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (96)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
12.0 56.09s
40 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chalandra (10)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
12.0 75.21s
Eliminacja Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (125)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
Przejazd treningowy Monika Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Clintus (196)
gn. / - / Wałach / Clinton / Oh Oh / Coriano / Andrzej Zawadka / -
0.0 43.83s
Przejazd treningowy Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (99)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
0.0 48.18s
Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chalandra (10)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 50.04s
Przejazd treningowy Paulina Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Balou Balou (217)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Sofia / Wantoz / Adam Safinowski / Adam Safinowski
0.0 51.03s
Przejazd treningowy Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (144)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
0.0 51.55s
Przejazd treningowy Julia Ślązak
Politechnika Śląska w Gliwicach
Casani (174)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 53.40s
Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Enjoy Me Z (206)
gn. / - / Klacz / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Newada / Dido / - / -
4.0 50.37s
Przejazd treningowy Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (31)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 51.56s
Przejazd treningowy Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (96)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
8.0 49.17s
Przejazd treningowy Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (190)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / Ireneusz Ćwik / Ireneusz Ćwik
8.0 52.44s
Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Utopia BS (207)
gn. / - / Klacz / Ustinov / Achill-Libero H / H-Lord Like / Lord / DOMINIK SŁODCZYK / -
12.0 52.30s
Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chalandra (10)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
12.0 52.83s
Przejazd treningowy Emilia Szyja
Stajnia Laredo
Peggy (82)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Emilia Szyja / Mzyk Edmund
12.0 55.38s
Przejazd treningowy Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Gepard (13)
sk.gn. / - / Wałach / Wieland / Werenfels / Gloria V / Roland / - / -
20.0 57.76s
43
1
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (117)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 / 41.87s
100.00 zł
52
2
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Lord II W (212)
gn. / - / Wałach / Desant / Lando / Lukarna / Kwartet / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 / 42.77s
80.00 zł
57
3
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Sigma (159)
gn. / - / Klacz / Analog / Lando / Sinez / Lansjer L / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
0.0 / 42.82s
60.00 zł
35
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (205)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Storia / Kamp / - / -
0.0 / 42.94s
50.00 zł
29
5
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (218)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
0.0 / 43.77s
30.00 zł
1
6
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Alibi (158)
gn. / - / Wałach / Kamp / Berlin Bej / Animozja / Arak / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
0.0 / 43.90s
24
7
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (183)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 / 45.01s
Marcepan (211)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / Justyna Korzeczek / Aleksander Łój
0.0 / 45.13s
42
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (105)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 / 46.18s
32
10
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (85)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
0.0 / 46.35s
23
11
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DANTE (153)
gn.sr. / - / Wałach / Pentagram / Druid / Duma / Harap / Bożena Cylok-Walczuch / SKJ Omega
0.0 / 47.21s
41
12
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (213)
gn. / - / Klacz / Bijou Be / Balou Du Rouet / Osada W / Desant / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 / 48.54s
18
13
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (14)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 / 49.08s
58
14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Robin Hood-LS (165)
gn. / - / Wałach / Quick Lauro Z / Quick Star / Rokina Vd Wateringhoeve / Jokinal De Bornival / Aleksandra Demel-Klekot / Struzinsky Libor
0.0 / 49.62s
5
15-16
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (28)
gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Pawanka / Pawiment / Marek Handzlik / -
0.0 / 50.12s
12
15-16
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Kastor Van De Noordheuvel (91)
gn. / - / Wałach / Borisvan Het Kluizebos / Heartbreaker 89.4336 / Valelaika Vd Noordhevvel / Lys De Darmen 77037115E / - / -
0.0 / 50.12s
47
17
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (144)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
0.0 / 51.51s
60
18
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Balou Balou (217)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Sofia / Wantoz / Adam Safinowski / Adam Safinowski
0.0 / 51.59s
44
19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Clintus (196)
gn. / - / Wałach / Clinton / Oh Oh / Coriano / Andrzej Zawadka / -
0.0 / 51.62s
51
20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Quicky B Z (209)
gn. / - / Wałach / Quidam's Adel / Quidam De Revel / Dream Girl B Z / Diarado / - / -
0.0 / 52.77s
48
21
Politechnika Śląska w Gliwicach
Casani (174)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 / 53.16s
3
22
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Quaterbell S (216)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 / 54.62s
26
23
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (31)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 / 46.86s
38
24
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (99)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
4.0 / 47.12s
36
25
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (108)
gn. / - / Wałach / Efekt / Veritas 6 ? Quidam D'or / Lusi / Lubań / Żaneta Martinez / Marek Kołcon
4.0 / 49.51s
27
26
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (176)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
4.0 / 50.61s
31
27
Stajnia Laredo
Peggy (82)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Emilia Szyja / Mzyk Edmund
4.0 / 51.83s
59
28
Klub Jeździecki Zbrosławice
Utopia BS (207)
gn. / - / Klacz / Ustinov / Achill-Libero H / H-Lord Like / Lord / DOMINIK SŁODCZYK / -
4.0 / 52.75s
17
29
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Proxima-Noor (122)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-J-Noor / Kannan / Pokusa / Nn / - / -
4.0 / 53.39s
53
30
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (114)
gn. / - / Wałach / Rhodesian Winner (Ger / Junuszu / Who Knows (Ire) / Katarzyna Kuśnierz / SK Moszna
4.0 / 54.53s
45
31
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (142)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
8.0 / 40.95s
54
32
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Moviebird Coletta (131)
siwa / - / Klacz / Cola Zero / Cola / Carnetta / Coupe De Coeur / MovieBird INT. Sp. z o.o. / Jan Sprehe
8.0 / 50.42s
2
33
Klub Jeździecki Zbrosławice
Enjoy Me Z (206)
gn. / - / Klacz / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Newada / Dido / - / -
8.0 / 50.68s
8
34
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (190)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / Ireneusz Ćwik / Ireneusz Ćwik
8.0 / 52.00s
19
35
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (195)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / - / -
8.0 / 53.12s
55
36
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Chelsea L (132)
gn. / - / Klacz / Albaran / Sure Blade / Galina / Grandilot / Tomasz Śmiały / Theo Lohmann, Niemcy
8.0 / 54.03s
20
37
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Gepard (13)
sk.gn. / - / Wałach / Wieland / Werenfels / Gloria V / Roland / - / -
8.0 / 57.63s
56
38
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
Carate L (133)
kaszt. / - / Klacz / Contagio / Colman / Wendi / Wendekreis / Joanna Leszczyńska / Hof Woldar/Niemcy
10.0 / 64.62s
37
39
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (96)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
12.0 / 56.09s
21
40
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chalandra (10)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
12.0 / 75.21s
30
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (125)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
46 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Clintus (196)
gn. / - / Wałach / Clinton / Oh Oh / Coriano / Andrzej Zawadka / -
0.0 / 43.83s
40 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (99)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
0.0 / 48.18s
25 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chalandra (10)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 / 50.04s
62 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Balou Balou (217)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Sofia / Wantoz / Adam Safinowski / Adam Safinowski
0.0 / 51.03s
49 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (144)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
0.0 / 51.55s
50 (T)
Politechnika Śląska w Gliwicach
Casani (174)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 / 53.40s
4 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Enjoy Me Z (206)
gn. / - / Klacz / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Newada / Dido / - / -
4.0 / 50.37s
28 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (31)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 / 51.56s
39 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (96)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
8.0 / 49.17s
10 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (190)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / Ireneusz Ćwik / Ireneusz Ćwik
8.0 / 52.44s
61 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Utopia BS (207)
gn. / - / Klacz / Ustinov / Achill-Libero H / H-Lord Like / Lord / DOMINIK SŁODCZYK / -
12.0 / 52.30s
63 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chalandra (10)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
12.0 / 52.83s
33 (T)
Stajnia Laredo
Peggy (82)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Emilia Szyja / Mzyk Edmund
12.0 / 55.38s
22 (T)
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Gepard (13)
sk.gn. / - / Wałach / Wieland / Werenfels / Gloria V / Roland / - / -
20.0 / 57.76s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl