Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-10-14
2018-10-14
Dystans:
440 m
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
82 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Dariusz Świderski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Robin Hood-LS (165)
gn. / - / Wałach / Quick Lauro Z / Quick Star / Rokina Vd Wateringhoeve / Jokinal De Bornival / Aleksandra Demel-Klekot / Struzinsky Libor
0.0 54.19s 100.00 zł
2 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (142)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 55.10s 80.00 zł
3 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (183)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 58.34s 60.00 zł
4 Anna Kulawik
ASK Świerklaniec
Niwar (172)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Magdalena Ferdyn / Dariusz Mantaj
0.0 59.46s 50.00 zł
5 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (14)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 62.70s 30.00 zł
6 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (176)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 66.26s
7 Wioletta Wołek - Sarek
Katowicki Klub Jeździecki
Mizar (94)
c.gn. / - / Wałach / Brawo / Czubaryk / Magnatka / Magnat / Wiolleta Wołek-Sarek / -
0.0 67.04s
8 Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (108)
gn. / - / Wałach / Efekt / Veritas 6 ? Quidam D'or / Lusi / Lubań / Żaneta Martinez / Marek Kołcon
0.0 67.25s
9 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (144)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
0.0 73.45s
10 Adam Michnik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gracje (179)
- / - / Klacz / - / - / - / MVDr. Polak Jozef
0.0 73.79s
11 Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (175)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
0.0 74.23s
12 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (218)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
0.0 76.23s
13 Anna Pęciak
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Lavina 45 (41)
gn. / - / Klacz / Lantino / Landos / Havina / Carthago / Anna Pęciak / Paul Sprehe
0.0 77.04s
14 Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (117)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
4.0 53.97s
15 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DANTE (153)
gn.sr. / - / Wałach / Pentagram / Druid / Duma / Harap / Bożena Cylok-Walczuch / SKJ Omega
4.0 57.23s
16 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (93)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
4.0 58.50s
17 Wojciech Korzeczek
BPK
Marcepan (211)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / Justyna Korzeczek / Aleksander Łój
4.0 62.69s
18-19 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (85)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
4.0 65.59s
18-19 Marek Czaja
Bez Przynależności Klubowej S L A
Zargo (210)
c.gn. / - / Wałach / Domel / Lagrain / Zięba / Sekat / Marek Czaja / Staniek Diter
4.0 65.59s
20 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (190)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / Ireneusz Ćwik / Ireneusz Ćwik
4.0 68.45s
21 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (31)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 70.78s
22 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (205)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Storia / Kamp / - / -
4.0 72.24s
23 Emilia Kuźma
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Proxima-Noor (122)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-J-Noor / Kannan / Pokusa / Nn / - / -
4.0 73.07s
24 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Quicky B Z (209)
gn. / - / Wałach / Quidam's Adel / Quidam De Revel / Dream Girl B Z / Diarado / - / -
4.0 74.32s
25 Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (191)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
4.0 77.80s
26 Maciej Handzlik
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (28)
gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Pawanka / Pawiment / Marek Handzlik / -
4.0 78.37s
27 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (105)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
6.0 89.16s
28 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (152)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
8.0 65.59s
29 Nikola Wolny
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (195)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / - / -
8.0 69.88s
30 Jagna Silarska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Oldfield (186)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Opta / Otmar / - / -
8.0 79.33s
31 Kinga Sack
BPK
Sikorsky-II-WM (160)
gn. / - / Wałach / Landcordek / Lavall I / Sikorka / Sonnenstrahl / Katarzyna Stefaniak / Wojciech Majewski
9.0 83.89s
32 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (46)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
12.0 76.10s
33 Adam Michnik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Warna (178)
kaszt. / - / Klacz / Lou Reed / Lauries Crusador / Wiena / Conteur / - / Mazurek Piotr
12.0 78.26s
34 Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (45)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
13.0 84.96s
35 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Oldfield (186)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Opta / Otmar / - / -
14.0 103.38s
Eliminacja Emilia Szyja
Stajnia Laredo
Peggy (82)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Emilia Szyja / Mzyk Edmund
Eliminacja Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (96)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
Przejazd treningowy Marek Czaja
Bez Przynależności Klubowej S L A
Zargo (210)
c.gn. / - / Wałach / Domel / Lagrain / Zięba / Sekat / Marek Czaja / Staniek Diter
0.0 66.69s
Przejazd treningowy Emilia Szyja
Stajnia Laredo
Peggy (82)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Emilia Szyja / Mzyk Edmund
0.0 71.55s
Przejazd treningowy Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (190)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / Ireneusz Ćwik / Ireneusz Ćwik
0.0 72.04s
Przejazd treningowy Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (31)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 73.57s
Przejazd treningowy Anna Kulawik
ASK Świerklaniec
Niwar (172)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Magdalena Ferdyn / Dariusz Mantaj
4.0 61.67s
Przejazd treningowy Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (45)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
4.0 65.17s
Przejazd treningowy Wojciech Korzeczek
BPK
Marcepan (211)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / Justyna Korzeczek / Aleksander Łój
4.0 69.72s
Przejazd treningowy Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (191)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
4.0 82.00s
Przejazd treningowy Maciej Handzlik
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (28)
gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Pawanka / Pawiment / Marek Handzlik / -
5.0 82.43s
Przejazd treningowy Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (152)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
12.0 66.80s
Przejazd treningowy Emilia Kuźma
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Proxima-Noor (122)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-J-Noor / Kannan / Pokusa / Nn / - / -
12.0 72.73s
Przejazd treningowy Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (46)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
12.0 73.83s
Eliminacja Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (96)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
42
1
Klub Jeździecki Zbrosławice
Robin Hood-LS (165)
gn. / - / Wałach / Quick Lauro Z / Quick Star / Rokina Vd Wateringhoeve / Jokinal De Bornival / Aleksandra Demel-Klekot / Struzinsky Libor
0.0 / 54.19s
100.00 zł
40
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (142)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 / 55.10s
80.00 zł
30
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (183)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 / 58.34s
60.00 zł
24
4
ASK Świerklaniec
Niwar (172)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Magdalena Ferdyn / Dariusz Mantaj
0.0 / 59.46s
50.00 zł
25
5
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (14)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 / 62.70s
30.00 zł
27
6
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (176)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 / 66.26s
37
7
Katowicki Klub Jeździecki
Mizar (94)
c.gn. / - / Wałach / Brawo / Czubaryk / Magnatka / Magnat / Wiolleta Wołek-Sarek / -
0.0 / 67.04s
35
8
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (108)
gn. / - / Wałach / Efekt / Veritas 6 ? Quidam D'or / Lusi / Lubań / Żaneta Martinez / Marek Kołcon
0.0 / 67.25s
41
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (144)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
0.0 / 73.45s
50
10
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gracje (179)
- / - / Klacz / - / - / - / MVDr. Polak Jozef
0.0 / 73.79s
19
11
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (175)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
0.0 / 74.23s
51
12
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (218)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
0.0 / 76.23s
31
13
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Lavina 45 (41)
gn. / - / Klacz / Lantino / Landos / Havina / Carthago / Anna Pęciak / Paul Sprehe
0.0 / 77.04s
39
14
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (117)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
4.0 / 53.97s
29
15
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
DANTE (153)
gn.sr. / - / Wałach / Pentagram / Druid / Duma / Harap / Bożena Cylok-Walczuch / SKJ Omega
4.0 / 57.23s
36
16
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (93)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
4.0 / 58.50s
Marcepan (211)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / Justyna Korzeczek / Aleksander Łój
4.0 / 62.69s
33
18-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (85)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
4.0 / 65.59s
11
18-19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Zargo (210)
c.gn. / - / Wałach / Domel / Lagrain / Zięba / Sekat / Marek Czaja / Staniek Diter
4.0 / 65.59s
47
20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (190)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / Ireneusz Ćwik / Ireneusz Ćwik
4.0 / 68.45s
21
21
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (31)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 / 70.78s
46
22
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (205)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Storia / Kamp / - / -
4.0 / 72.24s
16
23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Proxima-Noor (122)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-J-Noor / Kannan / Pokusa / Nn / - / -
4.0 / 73.07s
48
24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Quicky B Z (209)
gn. / - / Wałach / Quidam's Adel / Quidam De Revel / Dream Girl B Z / Diarado / - / -
4.0 / 74.32s
45
25
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (191)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
4.0 / 77.80s
20
26
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (28)
gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Pawanka / Pawiment / Marek Handzlik / -
4.0 / 78.37s
38
27
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (105)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
6.0 / 89.16s
3
28
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (152)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
8.0 / 65.59s
28
29
Bez Przynależności Klubowej S L A
Malibu (195)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / - / -
8.0 / 69.88s
12
30
Bez Przynależności Klubowej S L A
Oldfield (186)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Opta / Otmar / - / -
8.0 / 79.33s
6
31
Sikorsky-II-WM (160)
gn. / - / Wałach / Landcordek / Lavall I / Sikorka / Sonnenstrahl / Katarzyna Stefaniak / Wojciech Majewski
9.0 / 83.89s
7
32
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (46)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
12.0 / 76.10s
14
33
Bez Przynależności Klubowej S L A
Warna (178)
kaszt. / - / Klacz / Lou Reed / Lauries Crusador / Wiena / Conteur / - / Mazurek Piotr
12.0 / 78.26s
8
34
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (45)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
13.0 / 84.96s
1
35
Klub Jeździecki Zbrosławice
Oldfield (186)
gn. / - / Wałach / Qulester / Quinar / Opta / Otmar / - / -
14.0 / 103.38s
32
Elim
Stajnia Laredo
Peggy (82)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Emilia Szyja / Mzyk Edmund
2
Elim
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (96)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
13 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Zargo (210)
c.gn. / - / Wałach / Domel / Lagrain / Zięba / Sekat / Marek Czaja / Staniek Diter
0.0 / 66.69s
52 (T)
Stajnia Laredo
Peggy (82)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Emilia Szyja / Mzyk Edmund
0.0 / 71.55s
49 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (190)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / Ireneusz Ćwik / Ireneusz Ćwik
0.0 / 72.04s
23 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (31)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 / 73.57s
26 (T)
ASK Świerklaniec
Niwar (172)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Magdalena Ferdyn / Dariusz Mantaj
4.0 / 61.67s
10 (T)
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (45)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
4.0 / 65.17s
Marcepan (211)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / Justyna Korzeczek / Aleksander Łój
4.0 / 69.72s
53 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (191)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
4.0 / 82.00s
22 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
PIGMENT (28)
gn. / - / Wałach / Goofi "R" / Campari "M" / Pawanka / Pawiment / Marek Handzlik / -
5.0 / 82.43s
5 (T)
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (152)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
12.0 / 66.80s
18 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Proxima-Noor (122)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-J-Noor / Kannan / Pokusa / Nn / - / -
12.0 / 72.73s
9 (T)
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (46)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
12.0 / 73.83s
4 (T)
Elim
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (96)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl