Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4 - 80 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2018-09-23
2018-09-23
Wysokość przeszkód:
80 cm
Dystans:
400 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
74 s
Sedzia główny:
Dominika Stan
Gospodarz toru:
Bogdan Chrzanowski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Punkty - ROZGRYWKA Czas - ROZGRYWKA
1 Zuzanna Hatala
LJKS Eldorado Świerklany
Furia (33)
Kasztan / - / Klacz / Kingsten / Fauna / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 57.34s 0.0 39.41s
2 Nadia Pasieka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Black Little Coffe (15)
kara / - / Klacz / nn / nn / Aneta Pasieka / nn
0.0 61.12s 0.0 43.90s
3 Emilia Kolaniak
Hakuna Ma Tata (53)
siwa / - / Klacz / Alczyk / Bolivar / Hipnoza / Maraton / Nagrodzka Katarzyna / Kowalczyk Zbigniew
0.0 61.60s 0.0 44.37s
4 Malwina Marekwia
Emilia (54)
Ciemnogniada / - / Klacz / Albrex G / Esencja / Jerzy Dominiak / Majer Konrad
0.0 54.56s 1.0 45.16s
5 Magdalena Pawlas
Gitti (23)
- / - / Klacz / / / Pawlas Roman / -
0.0 64.75s 1.0 46.12s
6 Paulina Zerzoń
LJSK Eldorado Świerklany
Engel (24)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 58.32s 1.0 46.68s
7 Tomasz Sowiński
Volvo (55)
Gniada / - / Ogier / Caretino K / Vincenza / - / Kowalczyk Zbigniew
0.0 64.72s 1.0 47.16s
8 Izabela Pełka
Bpk
Tellur (44)
- / - / Wałach / - / - / - / -
0.0 65.54s 1.0 47.63s
9 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (38)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 58.75s 2.0 50.46s
10 Jagna Guzińska
Carrera Be (21)
Gniada / - / Klacz / BIJOU BE / CORNEA / Jagna Guzińska / Jagna Guzińska
0.0 70.28s 3.0 53.28s
11 Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (52)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
0.0 58.63s 3.0 53.69s
12 Kinga Markiewka
LJKS Eldorado Świerklany
Intryga (34)
Kasztan / - / Klacz / Kalderon / Interna / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 60.40s
13 Natalia Leśniewska
LJKS Eldorado Świerklany
Napar (27)
gniadosrokaty / - / Wałach / Jarosz / Orla / Golonka Bogdan / Berkan - Roman Teresa
4.0 60.63s
14 Martyna Michalik
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Eros (18)
gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Katarzyna Nagrodzka / -
5.0 74.97s
15-17 Emilia Piasek
Bpk
Tellur (44)
- / - / Wałach / - / - / - / -
6.0 78.87s
15-17 Martyna Kot
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Malina (32)
- / - / Klacz / / / - / -
6.0 79.75s
15-17 Kinga Markiewka
LJKS Eldorado Świerklany
Intryga (34)
Kasztan / - / Klacz / Kalderon / Interna / Roman Pawlas / Roman Pawlas
6.0 82.00s
18-19 Michalina Musiolik
Bpk
Dobra Pani (45)
- / - / Klacz / - / - / - / -
9.0 76.09s
18-19 Aleksandra Organ
Klub Jeździecki JD Apollo
Szejk (41)
SIWA / - / Ogier / SZACH / SIWKA / - / WALASZEK JANUSZ
9.0 91.84s
20 Kaludia Groborz
LJKS Eldorado Świerklany
Castello (25)
- / - / Wałach / / / - / -
16.0 86.22s
Eliminacja Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (19)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
Eliminacja Natalia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Pati (36)
bul. / - / Klacz / Kentacky / Kalisto / Persi / Nn / Natalia Babicka / Helena Wiosna
Eliminacja Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Person (22)
gniada / - / Wałach / Gryf / Pliska / Ostarek Kazimierz / Kucias Henryk
Rezygnacja Dominika Dyrda-brzezińska
BPK
Oderon (16)
gniada / - / Wałach / Lord Oder I / Orawka / Dominika Dyrda-Brzezińska / Łukasz Mrzygłód
Rezygnacja Monika Rapciak
Bpk
Galia (42)
gniada / - / Klacz / Czambuł / Gracja / 1 / Benedykt Dyrda
Przejazd treningowy Martyna Kot
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Malina (32)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 68.43s
Przejazd treningowy Jagna Guzińska
Carrera Be (21)
Gniada / - / Klacz / BIJOU BE / CORNEA / Jagna Guzińska / Jagna Guzińska
0.0 69.50s
Eliminacja Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (19)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
7
1
LJKS Eldorado Świerklany
Furia (33)
Kasztan / - / Klacz / Kingsten / Fauna / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 / 57.34s / 0.0 / 39.41s
2
2
Bez Przynależności Klubowej S L A
Black Little Coffe (15)
kara / - / Klacz / nn / nn / Aneta Pasieka / nn
0.0 / 61.12s / 0.0 / 43.90s
Hakuna Ma Tata (53)
siwa / - / Klacz / Alczyk / Bolivar / Hipnoza / Maraton / Nagrodzka Katarzyna / Kowalczyk Zbigniew
0.0 / 61.60s / 0.0 / 44.37s
Emilia (54)
Ciemnogniada / - / Klacz / Albrex G / Esencja / Jerzy Dominiak / Majer Konrad
0.0 / 54.56s / 1.0 / 45.16s
Gitti (23)
- / - / Klacz / / / Pawlas Roman / -
0.0 / 64.75s / 1.0 / 46.12s
4
6
LJSK Eldorado Świerklany
Volvo (55)
Gniada / - / Ogier / Caretino K / Vincenza / - / Kowalczyk Zbigniew
0.0 / 64.72s / 1.0 / 47.16s
9
9
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (38)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 / 58.75s / 2.0 / 50.46s
Carrera Be (21)
Gniada / - / Klacz / BIJOU BE / CORNEA / Jagna Guzińska / Jagna Guzińska
0.0 / 70.28s / 3.0 / 53.28s
1
11
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (52)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Ostarek Kazimierz
0.0 / 58.63s / 3.0 / 53.69s
11
12
LJKS Eldorado Świerklany
Intryga (34)
Kasztan / - / Klacz / Kalderon / Interna / Roman Pawlas / Roman Pawlas
0.0 / 60.40s
13
13
LJKS Eldorado Świerklany
Napar (27)
gniadosrokaty / - / Wałach / Jarosz / Orla / Golonka Bogdan / Berkan - Roman Teresa
4.0 / 60.63s
3
14
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Eros (18)
gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Katarzyna Nagrodzka / -
5.0 / 74.97s
23
15-17
Tellur (44)
- / - / Wałach / - / - / - / -
6.0 / 78.87s
15
15-17
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Malina (32)
- / - / Klacz / / / - / -
6.0 / 79.75s
8
15-17
LJKS Eldorado Świerklany
Intryga (34)
Kasztan / - / Klacz / Kalderon / Interna / Roman Pawlas / Roman Pawlas
6.0 / 82.00s
Dobra Pani (45)
- / - / Klacz / - / - / - / -
9.0 / 76.09s
21
18-19
Klub Jeździecki JD Apollo
Szejk (41)
SIWA / - / Ogier / SZACH / SIWKA / - / WALASZEK JANUSZ
9.0 / 91.84s
6
20
LJKS Eldorado Świerklany
Castello (25)
- / - / Wałach / / / - / -
16.0 / 86.22s
10
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (19)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
18
Elim
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Pati (36)
bul. / - / Klacz / Kentacky / Kalisto / Persi / Nn / Natalia Babicka / Helena Wiosna
26
Elim
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Person (22)
gniada / - / Wałach / Gryf / Pliska / Ostarek Kazimierz / Kucias Henryk
Oderon (16)
gniada / - / Wałach / Lord Oder I / Orawka / Dominika Dyrda-Brzezińska / Łukasz Mrzygłód
22
Rez
Galia (42)
gniada / - / Klacz / Czambuł / Gracja / 1 / Benedykt Dyrda
17 (T)
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Malina (32)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 / 68.43s
Carrera Be (21)
Gniada / - / Klacz / BIJOU BE / CORNEA / Jagna Guzińska / Jagna Guzińska
0.0 / 69.50s
14 (T)
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (19)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl