Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

11 - 80 cm - I Półfinał kat. Amator, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-11-16
2018-11-16
Wysokość przeszkód:
80 cm
Dystans:
370 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
64 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-2 Zofia Poradomska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Tarnina (55)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / - / -
2.0 56.60s
1-2 Anna Kulawik
ASK Świerklaniec
Niwar (21)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Magdalena Ferdyn / Dariusz Mantaj
2.0 58.10s
3 Antonina Krawczyk
Bpk
Gira (5)
- / - / Klacz / - / - / - / -
2.3 56.90s
4-5 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (41)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
2.5 49.76s
4-5 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (80)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
2.5 54.19s
6-8 Zuzanna Muc
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Abidżan (26)
gn. / - / Wałach / Nektar / Demetrios / Afra / Tornado / Dominika Zielińska / -
2.7 56.81s
6-8 Aleksandra Babczyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Marco (9)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / Agnieszka Babczyńska / Mario Bauwens
2.7 59.02s
6-8 Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (77)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
2.7 63.99s
9-11 Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (40)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / - / -
2.8 56.51s
9-11 Julia Oleszczuk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mirabela (141)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
2.8 58.96s
9-11 Magdalena Twardoch
ASK Świerklaniec
Koperek (62)
gn. / - / Wałach / Han / Ramzes / Kopiejka / Książe / - / Brożyńska Aleksandra
2.8 63.17s
12-13 Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (102)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
3.0 52.58s
12-13 Agata Kotynia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Gala (72)
kara / - / Klacz / Etos / Santiego / Gejsza / Jakobin / Szyszka Krzysztof / Pawlikowski Grzegorz
3.0 59.72s
14-15 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (145)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
3.2 56.71s
14-15 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (162)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
3.2 62.79s
16-19 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus MK (69)
gn. / - / Wałach / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / MK Stadnina Koni Filice
3.5 52.18s
16-19 Monika Materlik
Katowicki Klub Jeździecki
S-Rubin (58)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
3.5 55.44s
16-19 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (133)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
3.5 58.16s
16-19 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (121)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
3.5 60.40s
20 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (86)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
3.7 58.88s
21 Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (25)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
4.7 62.26s
22 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ametys (79)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
4.8 57.39s
23 Amelia Kula
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Test (93)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / - / -
5.5 50.67s
24 Natalia Kurzok
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (23)
kasztanowata / - / Wałach / - / - / Marek Szweda / -
12.0 78.91s
25 Jagoda Kuszka
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (28)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -
14.8 89.30s
26 Nadia Pasieka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Black Little Coffe (76)
kara / - / Klacz / nn / nn / Aneta Pasieka / nn
15.2 86.84s
27 Barbara Domagała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Epitet (14)
gn. / - / Wałach / Parnas / Emir / Esterka / Akrobata / Domagała Barbara / Kania Edward
16.3 88.22s
28 Colleen Moore
LKJ Ochaby
Eter (42)
siwa / - / Wałach / Bonaparte / Egipcja / Colleen More / -
20.3 88.15s
Eliminacja Aleksandra Panek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Kosmiczny Przypadek (6)
gn. / - / Wałach / Nn / Kopciuszek / Centesimo / Roman Panek / Jarosław Poręba
Eliminacja Alicja Czogalla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dar Lord (44)
c.gn. / - / Wałach / Lord Oder I / Oder / Daria / Sambór / Alicja Czogalla / Jarosław Skrzypiec
Eliminacja Aniela Jeżyna
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Paleface (84)
gn. / - / Wałach / Security Risk / Red Ransom / Patony / Pips Pride / - / -
Eliminacja Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (81)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
17
1-2
Bez Przynależności Klubowej S L A
Tarnina (55)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / - / -
2.0 / 56.60s
6
1-2
ASK Świerklaniec
Niwar (21)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Magdalena Ferdyn / Dariusz Mantaj
2.0 / 58.10s
Gira (5)
- / - / Klacz / - / - / - / -
2.3 / 56.90s
14
4-5
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (41)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
2.5 / 49.76s
22
4-5
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (80)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
2.5 / 54.19s
11
6-8
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Abidżan (26)
gn. / - / Wałach / Nektar / Demetrios / Afra / Tornado / Dominika Zielińska / -
2.7 / 56.81s
3
6-8
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Marco (9)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / Agnieszka Babczyńska / Mario Bauwens
2.7 / 59.02s
10
6-8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (77)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
2.7 / 63.99s
13
9-11
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (40)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / - / -
2.8 / 56.51s
32
9-11
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mirabela (141)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
2.8 / 58.96s
34
9-11
ASK Świerklaniec
Koperek (62)
gn. / - / Wałach / Han / Ramzes / Kopiejka / Książe / - / Brożyńska Aleksandra
2.8 / 63.17s
28
12-13
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (102)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
3.0 / 52.58s
20
12-13
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Gala (72)
kara / - / Klacz / Etos / Santiego / Gejsza / Jakobin / Szyszka Krzysztof / Pawlikowski Grzegorz
3.0 / 59.72s
33
14-15
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (145)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
3.2 / 56.71s
35
14-15
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (162)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
3.2 / 62.79s
19
16-19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus MK (69)
gn. / - / Wałach / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / MK Stadnina Koni Filice
3.5 / 52.18s
18
16-19
Katowicki Klub Jeździecki
S-Rubin (58)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
3.5 / 55.44s
31
16-19
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (133)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
3.5 / 58.16s
29
16-19
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (121)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
3.5 / 60.40s
25
20
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (86)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
3.7 / 58.88s
8
21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (25)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
4.7 / 62.26s
21
22
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ametys (79)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
4.8 / 57.39s
26
23
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Test (93)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / - / -
5.5 / 50.67s
7
24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (23)
kasztanowata / - / Wałach / - / - / Marek Szweda / -
12.0 / 78.91s
12
25
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (28)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -
14.8 / 89.30s
9
26
Bez Przynależności Klubowej S L A
Black Little Coffe (76)
kara / - / Klacz / nn / nn / Aneta Pasieka / nn
15.2 / 86.84s
5
27
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Epitet (14)
gn. / - / Wałach / Parnas / Emir / Esterka / Akrobata / Domagała Barbara / Kania Edward
16.3 / 88.22s
15
28
LKJ Ochaby
Eter (42)
siwa / - / Wałach / Bonaparte / Egipcja / Colleen More / -
20.3 / 88.15s
2
Elim
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Kosmiczny Przypadek (6)
gn. / - / Wałach / Nn / Kopciuszek / Centesimo / Roman Panek / Jarosław Poręba
16
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dar Lord (44)
c.gn. / - / Wałach / Lord Oder I / Oder / Daria / Sambór / Alicja Czogalla / Jarosław Skrzypiec
24
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Paleface (84)
gn. / - / Wałach / Security Risk / Red Ransom / Patony / Pips Pride / - / -
23
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (81)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl