Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-11-16
2018-11-16
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
360 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
67 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Kamila Czyż
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Kastor Van De Noordheuvel (12)
gn. / - / Wałach / Borisvan Het Kluizebos / Heartbreaker 89.4336 / Valelaika Vd Noordhevvel / Lys De Darmen 77037115E / - / -
0.0 46.52s 100.00 zł
2 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (160)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 49.20s 80.00 zł
3 Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (138)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 49.44s 60.00 zł
4 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Nefra (166)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / - / Bieliński Pawel
0.0 50.68s 50.00 zł
5 Klaudia Koj
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (87)
gn. / - / Klacz / Mineapolis / Larysz / Era Ii / Dziurawiec / Izabela Koj / Gierszawski Krzysztof
0.0 51.76s 30.00 zł
6 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (65)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
0.0 52.82s
7 Rafał Walaszek
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Simi (107)
sk.gn. / - / Wałach / Minaret / Sisley / - / -
0.0 52.84s
8 Hanna Matusiak
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
La Costa (104)
siwa / - / Klacz / Cassino / Lukrecja / - / -
0.0 54.69s
9 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (170)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 55.11s
10 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (115)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Michał Tomanek / -
0.0 55.67s
11 Natalia Słoniec
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (37)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michał Słoniec / Brak
0.0 55.78s
12 Wioletta Karpińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Flintstone Utopia (18)
gn. / - / Wałach / Pierrot / Concorde / Halmeta Utopia / Beisar / Wioleta Karpińska / Wioleta Karpińska
0.0 56.21s
13 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gaucho S (101)
gn. / - / Wałach / Concert / Concetto / Galia S / Faust Z / Tomasz Puch / Stanisław Szurik
0.0 59.05s
14 Wiktoria Koza
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Lord Of The Dance Iii (105)
gn. / - / Wałach / Lordanos / Landos / Lady Sunshine / Landsieger I / - / -
0.0 61.70s
15 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (156)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Storia / Kamp / Aleksandra Demel-Klekot / Stadnina Koni w Udorzu
4.0 47.49s
16 Rafał Walaszek
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Connet Du Rouet (108)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 62.82s
17 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Enjoy Me Z (155)
gn. / - / Klacz / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Newada / Dido / - / -
4.0 63.55s
18 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (165)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
5.0 70.40s
19 Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Larios Hero (120)
siwa / - / Wałach / Chaltaire Z / Laguna / Castilio / Jolanta Zielińska / Brak informacji
6.0 74.16s
20 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (91)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / - / -
8.0 79.06s
21 Milena Wiśniewska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (34)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Skadena / Denard / Arkadiusz Wiśniewski / SK Ochaby
12.0 58.69s
22 Zofia Poradomska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Tarnina (55)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / - / -
20.0 98.68s
23 Patrycja Kamińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lucky (60)
siwa / - / Wałach / Aperitif / Fusain / Lukrecja / Maraton / - / -
25.0 115.49s
Eliminacja Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Czakram (117)
gn. / - / Wałach / Grand De La Cour / Graf Grannus / Czamira / Rulon / Dariusz Donderowicz / Kukowski Karol
Przejazd treningowy Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (165)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
0.0 53.59s
Przejazd treningowy Klaudia Koj
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (87)
gn. / - / Klacz / Mineapolis / Larysz / Era Ii / Dziurawiec / Izabela Koj / Gierszawski Krzysztof
0.0 58.75s
Przejazd treningowy Rafał Walaszek
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Connet Du Rouet (108)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 61.74s
Przejazd treningowy Patrycja Kamińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lucky (60)
siwa / - / Wałach / Aperitif / Fusain / Lukrecja / Maraton / - / -
4.0 52.99s
Przejazd treningowy Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Larios Hero (120)
siwa / - / Wałach / Chaltaire Z / Laguna / Castilio / Jolanta Zielińska / Brak informacji
4.0 57.61s
Przejazd treningowy Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (91)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / - / -
4.0 63.31s
Przejazd treningowy Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gaucho S (101)
gn. / - / Wałach / Concert / Concetto / Galia S / Faust Z / Tomasz Puch / Stanisław Szurik
8.0 57.75s
9
1
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Kastor Van De Noordheuvel (12)
gn. / - / Wałach / Borisvan Het Kluizebos / Heartbreaker 89.4336 / Valelaika Vd Noordhevvel / Lys De Darmen 77037115E / - / -
0.0 / 46.52s
100.00 zł
11
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (160)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 49.20s
80.00 zł
16
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (138)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 / 49.44s
60.00 zł
32
4
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Nefra (166)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / - / Bieliński Pawel
0.0 / 50.68s
50.00 zł
21
5
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (87)
gn. / - / Klacz / Mineapolis / Larysz / Era Ii / Dziurawiec / Izabela Koj / Gierszawski Krzysztof
0.0 / 51.76s
30.00 zł
24
6
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (65)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
0.0 / 52.82s
29
7
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Simi (107)
sk.gn. / - / Wałach / Minaret / Sisley / - / -
0.0 / 52.84s
25
8
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
La Costa (104)
siwa / - / Klacz / Cassino / Lukrecja / - / -
0.0 / 54.69s
33
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
Watra (170)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Aleksandra Demel-Klekot / Goździor Zdzisław
0.0 / 55.11s
13
10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (115)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Michał Tomanek / -
0.0 / 55.67s
1
11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (37)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michał Słoniec / Brak
0.0 / 55.78s
15
12
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Flintstone Utopia (18)
gn. / - / Wałach / Pierrot / Concorde / Halmeta Utopia / Beisar / Wioleta Karpińska / Wioleta Karpińska
0.0 / 56.21s
35
13
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gaucho S (101)
gn. / - / Wałach / Concert / Concetto / Galia S / Faust Z / Tomasz Puch / Stanisław Szurik
0.0 / 59.05s
26
14
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Lord Of The Dance Iii (105)
gn. / - / Wałach / Lordanos / Landos / Lady Sunshine / Landsieger I / - / -
0.0 / 61.70s
39
15
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sztorm (156)
gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Storia / Kamp / Aleksandra Demel-Klekot / Stadnina Koni w Udorzu
4.0 / 47.49s
2
16
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Connet Du Rouet (108)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 / 62.82s
3
17
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Enjoy Me Z (155)
gn. / - / Klacz / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Newada / Dido / - / -
4.0 / 63.55s
5
18
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (165)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
5.0 / 70.40s
12
19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Larios Hero (120)
siwa / - / Wałach / Chaltaire Z / Laguna / Castilio / Jolanta Zielińska / Brak informacji
6.0 / 74.16s
17
20
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (91)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / - / -
8.0 / 79.06s
10
21
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (34)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Skadena / Denard / Arkadiusz Wiśniewski / SK Ochaby
12.0 / 58.69s
22
22
Bez Przynależności Klubowej S L A
Tarnina (55)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / - / -
20.0 / 98.68s
18
23
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lucky (60)
siwa / - / Wałach / Aperitif / Fusain / Lukrecja / Maraton / - / -
25.0 / 115.49s
27
Elim
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Czakram (117)
gn. / - / Wałach / Grand De La Cour / Graf Grannus / Czamira / Rulon / Dariusz Donderowicz / Kukowski Karol
6 (T)
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (165)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
0.0 / 53.59s
23 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (87)
gn. / - / Klacz / Mineapolis / Larysz / Era Ii / Dziurawiec / Izabela Koj / Gierszawski Krzysztof
0.0 / 58.75s
4 (T)
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Connet Du Rouet (108)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 61.74s
20 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lucky (60)
siwa / - / Wałach / Aperitif / Fusain / Lukrecja / Maraton / - / -
4.0 / 52.99s
14 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Larios Hero (120)
siwa / - / Wałach / Chaltaire Z / Laguna / Castilio / Jolanta Zielińska / Brak informacji
4.0 / 57.61s
19 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (91)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / - / -
4.0 / 63.31s
37 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gaucho S (101)
gn. / - / Wałach / Concert / Concetto / Galia S / Faust Z / Tomasz Puch / Stanisław Szurik
8.0 / 57.75s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl