Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

29 - 85 cm/LL - Finał HMŚl kat. Amator, Dwunawrotowy, 2018-11-18
2018-11-18
Wysokość przeszkód:
85 cm
Dystans:
370 m
Ilość przeszkód:
11
Ilość skoków:
13
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
69 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
nawrót 1
Czas
nawrót 1
Punkty karne
nawrót 2
Czas
nawrót 2
1 Anna Kulawik
ASK Świerklaniec
Niwar (21)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Magdalena Ferdyn / Dariusz Mantaj
0.0 61.94s 0.0 43.27s
2 Zuzanna Muc
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Abidżan (26)
gn. / - / Wałach / Nektar / Demetrios / Afra / Tornado / Dominika Zielińska / -
0.0 60.30s 0.0 45.93s
3 Aleksandra Babczyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Marco (9)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / Agnieszka Babczyńska / Mario Bauwens
0.0 59.29s 0.0 48.31s
4 Zofia Poradomska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Tarnina (55)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / - / -
0.0 57.31s 0.0 48.66s
5 Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (40)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / - / -
0.0 59.65s 0.0 49.30s
6 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (86)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
0.0 60.41s 0.0 51.46s
7 Antonina Krawczyk
Bpk
Gira (5)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 55.56s 1.0 48.95s
8 Monika Materlik
Politechnika Śląska w Gliwicach
S-Rubin (58)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
0.0 57.77s 1.0 49.37s
9 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (41)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
0.0 59.76s 2.0 44.28s
10 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (162)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
0.0 62.40s 2.0 51.88s
11-15 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (133)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
0.0 59.12s
11-15 Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (102)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
0.0 60.66s
11-15 Agata Kotynia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Gala (72)
kara / - / Klacz / Etos / Santiego / Gejsza / Jakobin / Szyszka Krzysztof / Pawlikowski Grzegorz
0.0 62.53s
11-15 Aleksandra Panek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Kosmiczny Przypadek (6)
gn. / - / Wałach / Nn / Kopciuszek / Centesimo / Roman Panek / Jarosław Poręba
0.0 63.81s
11-15 Julia Oleszczuk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mirabela (141)
c.gn. / - / Klacz / Cpn Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
0.0 64.71s
16 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ametys (79)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
1.0 58.97s
17 Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (77)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
4.0 71.94s
18-19 Amelia Kula
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Test (93)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / - / -
6.0 79.81s
18-19 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (145)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
6.0 80.27s
20 Magdalena Twardoch
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
Koperek (62)
gn. / - / Wałach / Han / Ramzes / Kopiejka / Książe / - / Brożyńska Aleksandra
7.0 87.19s
21 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (80)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
12.0 86.61s
22 Barbara Domagała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Epitet (14)
gn. / - / Wałach / Parnas / Emir / Esterka / Akrobata / Domagała Barbara / Kania Edward
13.0 95.14s
23 Natalia Kurzok
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (23)
kasztanowata / - / Wałach / - / - / Marek Szweda / -
16.0 104.48s
Eliminacja Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (25)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
Eliminacja Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus MK (69)
gn. / - / Wałach / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / MK Stadnina Koni Filice
Eliminacja Nadia Pasieka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Black Little Coffee (76)
kara / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Aneta Pasieka / nn
Eliminacja Colleen Moore
LKJ Ochaby
Eter (42)
siwa / - / Wałach / Bonaparte / Egipcja / Colleen More / -
Eliminacja Jagoda Kuszka
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (28)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -
3
1
ASK Świerklaniec
Niwar (21)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Magdalena Ferdyn / Dariusz Mantaj
0.0 / 61.94s / 0.0 / 43.27s
4
2
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Abidżan (26)
gn. / - / Wałach / Nektar / Demetrios / Afra / Tornado / Dominika Zielińska / -
0.0 / 60.30s / 0.0 / 45.93s
6
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Marco (9)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / Agnieszka Babczyńska / Mario Bauwens
0.0 / 59.29s / 0.0 / 48.31s
10
4
Bez Przynależności Klubowej S L A
Tarnina (55)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / - / -
0.0 / 57.31s / 0.0 / 48.66s
8
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (40)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / - / -
0.0 / 59.65s / 0.0 / 49.30s
7
6
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (86)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
0.0 / 60.41s / 0.0 / 51.46s
2
8
Politechnika Śląska w Gliwicach
S-Rubin (58)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
0.0 / 57.77s / 1.0 / 49.37s
5
9
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (41)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
0.0 / 59.76s / 2.0 / 44.28s
1
10
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (162)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
0.0 / 62.40s / 2.0 / 51.88s
25
11-15
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (133)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
0.0 / 59.12s
23
11-15
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (102)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
0.0 / 60.66s
22
11-15
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Gala (72)
kara / - / Klacz / Etos / Santiego / Gejsza / Jakobin / Szyszka Krzysztof / Pawlikowski Grzegorz
0.0 / 62.53s
12
11-15
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Kosmiczny Przypadek (6)
gn. / - / Wałach / Nn / Kopciuszek / Centesimo / Roman Panek / Jarosław Poręba
0.0 / 63.81s
26
11-15
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mirabela (141)
c.gn. / - / Klacz / Cpn Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
0.0 / 64.71s
13
16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ametys (79)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
1.0 / 58.97s
20
17
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (77)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
4.0 / 71.94s
19
18-19
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Test (93)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / - / -
6.0 / 79.81s
24
18-19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (145)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
6.0 / 80.27s
21
20
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
Koperek (62)
gn. / - / Wałach / Han / Ramzes / Kopiejka / Książe / - / Brożyńska Aleksandra
7.0 / 87.19s
27
21
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (80)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
12.0 / 86.61s
17
22
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Epitet (14)
gn. / - / Wałach / Parnas / Emir / Esterka / Akrobata / Domagała Barbara / Kania Edward
13.0 / 95.14s
15
23
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (23)
kasztanowata / - / Wałach / - / - / Marek Szweda / -
16.0 / 104.48s
14
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (25)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
28
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus MK (69)
gn. / - / Wałach / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / MK Stadnina Koni Filice
16
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Black Little Coffee (76)
kara / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Aneta Pasieka / nn
11
Elim
LKJ Ochaby
Eter (42)
siwa / - / Wałach / Bonaparte / Egipcja / Colleen More / -
18
Elim
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (28)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl