Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

24 - 80 cm - II Półfinał kat. Amator, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2018-11-17
2018-11-17
Wysokość przeszkód:
80 cm
Dystans:
360 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
12
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
67 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-2 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus MK (69)
gn. / - / Wałach / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / MK Stadnina Koni Filice
2.0 62.61s
1-2 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (86)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
2.0 64.02s
3 Antonina Krawczyk
Bpk
Gira (5)
- / - / Klacz / - / - / - / -
2.2 62.50s
4 Zofia Poradomska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Tarnina (55)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / - / -
2.3 66.15s
5-6 Jagoda Kuszka
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (28)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -
2.5 63.10s
5-6 Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (40)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / - / -
2.5 64.98s
7 Aleksandra Panek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Kosmiczny Przypadek (6)
gn. / - / Wałach / Nn / Kopciuszek / Centesimo / Roman Panek / Jarosław Poręba
3.2 68.64s
8-9 Aleksandra Babczyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Marco (9)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / Agnieszka Babczyńska / Mario Bauwens
3.3 65.59s
8-9 Monika Materlik
Politechnika Śląska w Gliwicach
S-Rubin (58)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
3.3 66.91s
10-12 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (81)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
3.7 61.75s
10-12 Sylwia Piwoń
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (41)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
3.7 64.10s
10-12 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (162)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
3.7 67.43s
13-14 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (80)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
3.8 62.72s
13-14 Zuzanna Muc
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Abidżan (26)
gn. / - / Wałach / Nektar / Demetrios / Afra / Tornado / Dominika Zielińska / -
3.8 64.74s
15 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (133)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
4.3 66.17s
16-17 Julia Oleszczuk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mirabela (141)
c.gn. / - / Klacz / Cpn Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
4.5 70.24s
16-17 Anna Kulawik
ASK Świerklaniec
Niwar (21)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Magdalena Ferdyn / Dariusz Mantaj
4.5 71.39s
18 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (145)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
4.7 69.76s
19 Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (102)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
5.5 69.21s
20 Agata Kotynia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Gala (72)
kara / - / Klacz / Etos / Santiego / Gejsza / Jakobin / Szyszka Krzysztof / Pawlikowski Grzegorz
6.0 67.63s
21 Magdalena Twardoch
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
Koperek (62)
gn. / - / Wałach / Han / Ramzes / Kopiejka / Książe / - / Brożyńska Aleksandra
6.5 72.38s
22 Barbara Domagała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Epitet (14)
gn. / - / Wałach / Parnas / Emir / Esterka / Akrobata / Domagała Barbara / Kania Edward
7.0 71.25s
23 Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (77)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
7.3 71.45s
24 Nadia Pasieka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Black Little Coffee (76)
kara / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Aneta Pasieka / nn
8.5 76.35s
25 Amelia Kula
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Test (93)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / - / -
11.3 85.39s
26 Natalia Kurzok
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (23)
kasztanowata / - / Wałach / - / - / Marek Szweda / -
14.7 71.03s
Eliminacja Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (25)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
Eliminacja Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (121)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
Eliminacja Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ametys (79)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
Eliminacja Colleen Moore
LKJ Ochaby
Eter (42)
siwa / - / Wałach / Bonaparte / Egipcja / Colleen More / -
19
1-2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus MK (69)
gn. / - / Wałach / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / MK Stadnina Koni Filice
2.0 / 62.61s
15
1-2
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (86)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
2.0 / 64.02s
Gira (5)
- / - / Klacz / - / - / - / -
2.2 / 62.50s
34
4
Bez Przynależności Klubowej S L A
Tarnina (55)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / - / -
2.3 / 66.15s
10
5-6
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (28)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -
2.5 / 63.10s
26
5-6
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (40)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / - / -
2.5 / 64.98s
6
7
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Kosmiczny Przypadek (6)
gn. / - / Wałach / Nn / Kopciuszek / Centesimo / Roman Panek / Jarosław Poręba
3.2 / 68.64s
28
8-9
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Marco (9)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / Agnieszka Babczyńska / Mario Bauwens
3.3 / 65.59s
18
8-9
Politechnika Śląska w Gliwicach
S-Rubin (58)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
3.3 / 66.91s
3
10-12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (81)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
3.7 / 61.75s
31
10-12
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Elipsa (41)
kaszt. / - / Klacz / Emigrant I / Jehol / Zorza / Nn / Izabela Piwoń / nn
3.7 / 64.10s
20
10-12
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (162)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
3.7 / 67.43s
30
13-14
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (80)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
3.8 / 62.72s
29
13-14
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Abidżan (26)
gn. / - / Wałach / Nektar / Demetrios / Afra / Tornado / Dominika Zielińska / -
3.8 / 64.74s
17
15
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (133)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
4.3 / 66.17s
25
16-17
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mirabela (141)
c.gn. / - / Klacz / Cpn Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
4.5 / 70.24s
33
16-17
ASK Świerklaniec
Niwar (21)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Magdalena Ferdyn / Dariusz Mantaj
4.5 / 71.39s
21
18
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (145)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
4.7 / 69.76s
23
19
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (102)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
5.5 / 69.21s
22
20
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
Gala (72)
kara / - / Klacz / Etos / Santiego / Gejsza / Jakobin / Szyszka Krzysztof / Pawlikowski Grzegorz
6.0 / 67.63s
24
21
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
Koperek (62)
gn. / - / Wałach / Han / Ramzes / Kopiejka / Książe / - / Brożyńska Aleksandra
6.5 / 72.38s
8
22
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Epitet (14)
gn. / - / Wałach / Parnas / Emir / Esterka / Akrobata / Domagała Barbara / Kania Edward
7.0 / 71.25s
27
23
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (77)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
7.3 / 71.45s
9
24
Bez Przynależności Klubowej S L A
Black Little Coffee (76)
kara / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Aneta Pasieka / nn
8.5 / 76.35s
12
25
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Test (93)
kaszt. / - / Wałach / Delgor / Dancing / Tersja / Tasman Ii / - / -
11.3 / 85.39s
11
26
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hodar (23)
kasztanowata / - / Wałach / - / - / Marek Szweda / -
14.7 / 71.03s
14
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (25)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
16
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (121)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
13
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ametys (79)
Kasztanowata / - / Wałach / Łut / Aria/ Arcus / Marcin Jonca / Nn
7
Elim
LKJ Ochaby
Eter (42)
siwa / - / Wałach / Bonaparte / Egipcja / Colleen More / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl