Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

14 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2018-11-24
2018-11-24
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
400 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
74 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Adam Galuba
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
DRAGO (167)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / - / -
0.0 49.78s 100.00 zł
2 Martyna Osior
BPK
Hyrda (72)
siwa / - / Klacz / Garson / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Hewea / Fapsort / anna nowak / majchrzak janusz
0.0 52.77s 80.00 zł
3 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (113)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Henryk Polednia / xx
0.0 53.58s 60.00 zł
4 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Casani (35)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 55.82s 50.00 zł
5 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Lucky M (153)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 55.93s 30.00 zł
6 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (90)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
0.0 56.04s
7 Natalia Słoniec
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (54)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michał Słoniec / Brak
0.0 57.37s
8 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (140)
gn. / - / Wałach / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / - / -
0.0 59.70s
9 Filip Milc
Klub Sportowy Bór
Candy (80)
siwa / - / Wałach / Carambo / Carthago / Melena / Corofino I / Agnieszka Milc / Urlich Stargardt
0.0 64.57s
10 Kaja Czubała
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Sirocco (112)
siwa / - / Wałach / Spartakus / Spartan / Indiana / Kerman / Kaja Czubała / Makowski Remigiusz
4.0 53.68s
11 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (108)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 54.59s
12 Eliza Sas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dafne (100)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Michał Sas / Mirosław Kulpiński
4.0 56.42s
13 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (94)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
4.0 57.29s
14 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (9)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
4.0 58.78s
15 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (97)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
4.0 59.81s
16 Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Arabika (148)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / Zbigniew Kowalkowski / Sk Janów Podlaski
4.0 61.37s
17 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (144)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / - / -
4.0 62.15s
18 Andrei Akulich
Jeździecki Klub Sportowy " Karolewko "
Memphis Blue (135)
gn. / - / Klacz / Memphis / Chaspara / Chacco Blue / - / -
4.0 64.02s
19 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (93)
gn. / - / Wałach / Dusty / Nieuwmoeds Patrick / Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti / Ryszard Barczyk / nn
6.0 78.65s
20 Magdalena Ferdyn
ASK Świerklaniec
Surinam (118)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / AllSet Management / SK OCHABY
8.0 52.85s
21 Marta Baczyńska
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Rosomak (79)
gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Rosa / Balisco Ii / - / -
8.0 60.96s
22 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (163)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
8.0 62.80s
23 Nadia Książkiewicz
Bez Przynależności Klubowej M A L
Kacper (42)
gn. / - / Wałach / Ludger / Laptop / Kopciuszek / Centesimo / - / -
8.0 67.20s
24 Karolina Leda
Bez Przynależności Klubowej S L A
Domare G (99)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
8.0 68.34s
25 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (147)
gn. / - / Wałach / Davinci / Veloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
12.0 59.39s
26 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (95)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
12.0 59.96s
27 Lena Gruca
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Leap Star (111)
kaszt. / - / Wałach / Long Star / Longchamp / Zofia / Zaandam / Karolina Gruca / -
16.0 58.56s
28 Anna Pilarska
Politechnika Śląska w Gliwicach
Planeta (52)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Prymulka / Gulsary / Marek Szweda / Marek Szweda
16.0 89.12s
29 Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Larios Hero (168)
siwa / - / Wałach / Chaltaire Z / Laguna / Castilio / Jolanta Zielińska / Brak informacji
21.0 92.41s
Eliminacja Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (142)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
Eliminacja Paulina Orlicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (64)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / anna nowak / marek siwiec
Eliminacja Anna Kruczek
Klub Jazdy Konnej Romico
Naitiry (32)
siwa / - / Klacz / Daj Cash / Jakobin / Nektarynka / Jantar / - / -
Przejazd treningowy Dominika Kaszuba
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Larios Hero (168)
siwa / - / Wałach / Chaltaire Z / Laguna / Castilio / Jolanta Zielińska / Brak informacji
0.0 57.45s
Przejazd treningowy Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Lucky M (153)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 58.06s
Przejazd treningowy Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (95)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
0.0 60.01s
Przejazd treningowy Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (93)
gn. / - / Wałach / Dusty / Nieuwmoeds Patrick / Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti / Ryszard Barczyk / nn
0.0 60.44s
Przejazd treningowy Filip Milc
Klub Sportowy Bór
Candy (80)
siwa / - / Wałach / Carambo / Carthago / Melena / Corofino I / Agnieszka Milc / Urlich Stargardt
0.0 61.57s
Przejazd treningowy Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (144)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / - / -
0.0 61.61s
Przejazd treningowy Anna Pilarska
Politechnika Śląska w Gliwicach
Planeta (52)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Prymulka / Gulsary / Marek Szweda / Marek Szweda
0.0 62.36s
Przejazd treningowy Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (9)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
4.0 55.19s
Przejazd treningowy Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (94)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
4.0 55.29s
Przejazd treningowy Natalia Słoniec
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (54)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michał Słoniec / Brak
4.0 57.35s
Przejazd treningowy Kaja Czubała
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Sirocco (112)
siwa / - / Wałach / Spartakus / Spartan / Indiana / Kerman / Kaja Czubała / Makowski Remigiusz
8.0 50.72s
Przejazd treningowy Magdalena Ferdyn
ASK Świerklaniec
Surinam (118)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / AllSet Management / SK OCHABY
8.0 53.12s
Przejazd treningowy Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Arabika (148)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / Zbigniew Kowalkowski / Sk Janów Podlaski
9.0 75.57s
Przejazd treningowy Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (108)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
12.0 56.32s
Przejazd treningowy Nadia Książkiewicz
Bez Przynależności Klubowej M A L
Kacper (42)
gn. / - / Wałach / Ludger / Laptop / Kopciuszek / Centesimo / - / -
12.0 63.55s
Eliminacja Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (142)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
Eliminacja Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (90)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
42
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
DRAGO (167)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / - / -
0.0 / 49.78s
100.00 zł
Hyrda (72)
siwa / - / Klacz / Garson / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Hewea / Fapsort / anna nowak / majchrzak janusz
0.0 / 52.77s
80.00 zł
40
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (113)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Henryk Polednia / xx
0.0 / 53.58s
60.00 zł
26
4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Casani (35)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 / 55.82s
50.00 zł
10
5
Klub Jeździecki Global
Lucky M (153)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 / 55.93s
30.00 zł
36
6
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (90)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
0.0 / 56.04s
18
7
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (54)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michał Słoniec / Brak
0.0 / 57.37s
27
8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (140)
gn. / - / Wałach / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / - / -
0.0 / 59.70s
39
9
Klub Sportowy Bór
Candy (80)
siwa / - / Wałach / Carambo / Carthago / Melena / Corofino I / Agnieszka Milc / Urlich Stargardt
0.0 / 64.57s
5
10
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Sirocco (112)
siwa / - / Wałach / Spartakus / Spartan / Indiana / Kerman / Kaja Czubała / Makowski Remigiusz
4.0 / 53.68s
32
11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (108)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 / 54.59s
15
12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dafne (100)
kaszt. / - / Klacz / Portos / Cugnot / Domra / Orsini / Michał Sas / Mirosław Kulpiński
4.0 / 56.42s
1
13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (94)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
4.0 / 57.29s
14
14
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (9)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
4.0 / 58.78s
2
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (97)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
4.0 / 59.81s
43
16
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Arabika (148)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / Zbigniew Kowalkowski / Sk Janów Podlaski
4.0 / 61.37s
31
17
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (144)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / - / -
4.0 / 62.15s
35
18
Jeździecki Klub Sportowy " Karolewko "
Memphis Blue (135)
gn. / - / Klacz / Memphis / Chaspara / Chacco Blue / - / -
4.0 / 64.02s
47
19
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (93)
gn. / - / Wałach / Dusty / Nieuwmoeds Patrick / Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti / Ryszard Barczyk / nn
6.0 / 78.65s
11
20
ASK Świerklaniec
Surinam (118)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / AllSet Management / SK OCHABY
8.0 / 52.85s
25
21
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Rosomak (79)
gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Rosa / Balisco Ii / - / -
8.0 / 60.96s
46
22
Bez Przynależności Klubowej S L A
Burhak (163)
kaszt. / - / Wałach / Tamerlan / Hipokryta / Burgundia / Good Luck / Krystyna Łukasik / Jakubczyk Witold
8.0 / 62.80s
22
23
Bez Przynależności Klubowej M A L
Kacper (42)
gn. / - / Wałach / Ludger / Laptop / Kopciuszek / Centesimo / - / -
8.0 / 67.20s
17
24
Bez Przynależności Klubowej S L A
Domare G (99)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
8.0 / 68.34s
6
25
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (147)
gn. / - / Wałach / Davinci / Veloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
12.0 / 59.39s
51
26
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (95)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
12.0 / 59.96s
24
27
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Leap Star (111)
kaszt. / - / Wałach / Long Star / Longchamp / Zofia / Zaandam / Karolina Gruca / -
16.0 / 58.56s
28
28
Politechnika Śląska w Gliwicach
Planeta (52)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Prymulka / Gulsary / Marek Szweda / Marek Szweda
16.0 / 89.12s
19
29
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Larios Hero (168)
siwa / - / Wałach / Chaltaire Z / Laguna / Castilio / Jolanta Zielińska / Brak informacji
21.0 / 92.41s
4
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (142)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
8
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (64)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / anna nowak / marek siwiec
23
Elim
Klub Jazdy Konnej Romico
Naitiry (32)
siwa / - / Klacz / Daj Cash / Jakobin / Nektarynka / Jantar / - / -
21 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Larios Hero (168)
siwa / - / Wałach / Chaltaire Z / Laguna / Castilio / Jolanta Zielińska / Brak informacji
0.0 / 57.45s
12 (T)
Klub Jeździecki Global
Lucky M (153)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 / 58.06s
48 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Argentik 2 (95)
siwa / - / Wałach / Cassini I / Capitol I / Farina Xv / Lacapo / Dominika Raczkowska / -
0.0 / 60.01s
49 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (93)
gn. / - / Wałach / Dusty / Nieuwmoeds Patrick / Joly's Rasha / Sulaatik's Pavarotti / Ryszard Barczyk / nn
0.0 / 60.44s
41 (T)
Klub Sportowy Bór
Candy (80)
siwa / - / Wałach / Carambo / Carthago / Melena / Corofino I / Agnieszka Milc / Urlich Stargardt
0.0 / 61.57s
33 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (144)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / - / -
0.0 / 61.61s
30 (T)
Politechnika Śląska w Gliwicach
Planeta (52)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Prymulka / Gulsary / Marek Szweda / Marek Szweda
0.0 / 62.36s
16 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (9)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Krywult / Pacek Jarosław
4.0 / 55.19s
3 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (94)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
4.0 / 55.29s
20 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (54)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michał Słoniec / Brak
4.0 / 57.35s
7 (T)
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Sirocco (112)
siwa / - / Wałach / Spartakus / Spartan / Indiana / Kerman / Kaja Czubała / Makowski Remigiusz
8.0 / 50.72s
13 (T)
ASK Świerklaniec
Surinam (118)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / AllSet Management / SK OCHABY
8.0 / 53.12s
45 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Arabika (148)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / Zbigniew Kowalkowski / Sk Janów Podlaski
9.0 / 75.57s
34 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (108)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
12.0 / 56.32s
52 (T)
Bez Przynależności Klubowej M A L
Kacper (42)
gn. / - / Wałach / Ludger / Laptop / Kopciuszek / Centesimo / - / -
12.0 / 63.55s
50 (T)
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (142)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
38 (T)
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (90)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl