Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

13B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-02-24
2019-02-24
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
340 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
63 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (157)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
2.5 58.64s
2-4 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (55)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
3.0 55.36s
2-4 Adrianna Zwolińska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (157)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
3.0 59.08s
2-4 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (43)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Kosmol Aleksandra / -
3.0 60.76s
5-10 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (61)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
3.5 53.59s
5-10 Kinga Gdynia
Klub Jeździecki Zbrosławice
Karino (97)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Sylwia Gdynia / Zbigniew Zdyb
3.5 55.67s
5-10 Wiktoria Dymer
Bpk
Lancero V (13)
Gniada / - / Wałach / Lobster / Charming V / - / -
3.5 57.73s
5-10 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (78)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
3.5 60.25s
5-10 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (32)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas / Elena / Cytrus / Robert Sawczak / -
3.5 60.79s
5-10 Marta Styperek
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (38)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.5 61.56s
11-14 Kinga Gdynia
Klub Jeździecki Zbrosławice
Karino (97)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Sylwia Gdynia / Zbigniew Zdyb
4.0 53.02s
11-14 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (78)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
4.0 58.08s
11-14 Marta Styperek
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (38)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
4.0 62.26s
11-14 Robert Sczędzina
Bpk
Sukcesja (142)
Gniada / - / Klacz / Analog / Sumka / Robert Sczendzina / Sk Udórz
4.0 66.14s
15-18 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (55)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
4.5 51.74s
15-18 Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cevita (51)
gn. / - / Klacz / Vulkan L / Vulkano / Cyganka / Harwest / Urszula Gocyk / Grytka Andrzej
4.5 55.42s
15-18 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (61)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
4.5 55.67s
15-18 Julia Sobiecka
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Bonus Cannabis (141)
gn.czapr.tar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.5 58.21s
19-21 Nikola Szweda
BPK
BREGO (96)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
5.0 53.73s
19-21 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (43)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Kosmol Aleksandra / -
5.0 57.81s
19-21 Lena Czajkowska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Sandra De Finibus Terrae (133)
gn. / - / Klacz / Beaumont D’Alme / sandra Song Z / Marek Czajkowski / -
5.0 59.15s
22 Wiktoria Dymer
Bpk
Lancero V (13)
Gniada / - / Wałach / Lobster / Charming V / - / -
5.5 57.83s
23-24 Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (33)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
6.0 59.49s
23-24 Zuzanna Klak
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
Roller Coaster (85)
- / - / Wałach / - / - / - / -
6.0 59.67s
25-28 Nikola Szweda
BPK
BREGO (96)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
6.5 54.62s
25-28 Maja Kliś
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (124)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Marek Szweda
6.5 58.29s
25-28 Emilia Nowak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (33)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
6.5 59.99s
25-28 Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cevita (51)
gn. / - / Klacz / Vulkan L / Vulkano / Cyganka / Harwest / Urszula Gocyk / Grytka Andrzej
6.5 63.87s
29-31 Natalia Dębogórska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Heyda (129)
gniada / - / Klacz / Dzielżan / Haisa / Grabowska Zuzanna / SK Walewice
7.0 55.56s
29-31 Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (28)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
7.0 64.06s
29-31 Lena Czajkowska
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Sandra De Finibus Terrae (133)
gn. / - / Klacz / Beaumont D’Alme / sandra Song Z / Marek Czajkowski / -
7.0 73.03s
32 Emilia Kolaniak
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Hakuna Ma Tata (92)
siwa / - / Klacz / Alczyk / Bolivar / Hipnoza / Maraton / Nagrodzka Katarzyna / Kowalczyk Zbigniew
7.5 59.34s
33 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (62)
siwa / - / Wałach / Kłobuk / Saga / Chleb / Bogumiła Paczyna / Białek Natalia
8.0 65.08s
34-35 Zuzanna Klak
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
Roller Coaster (85)
- / - / Wałach / - / - / - / -
8.5 57.18s
34-35 Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (28)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
8.5 70.64s
36-37 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (62)
siwa / - / Wałach / Kłobuk / Saga / Chleb / Bogumiła Paczyna / Białek Natalia
10.0 59.33s
36-37 Natalia Dębogórska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Heyda (129)
gniada / - / Klacz / Dzielżan / Haisa / Grabowska Zuzanna / SK Walewice
10.0 71.10s
38 Natalia Pierz
LZJ Drama Zbrosławice
Markiza (139)
Gniada / - / Klacz / Grajcar / Magia / Marcin Jońca / Andrzej Jońca
13.5 88.71s
Eliminacja Oliwia Roter
BPK
Markiza (65)
Gniada / - / Klacz / Grajcar / Magia / Marcin Jońca / Andrzej Jońca
Eliminacja Julia Kremer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (56)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / - / -
Eliminacja Julia Burzyńska
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Malta (167)
kaszt. / - / Klacz / Drop / Vis Versa / Miki / Wolant / Grabowska Zuzanna / Kwiatek Władysław
Przejazd treningowy Victoria Urbańczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (6)
sk.gn. / - / Wałach / Awans / Vis Versa / Emarilla / Decoration / Victoria Urbańczyk / Stadnina koni Janów Podlaski sp. Z.o.o
3.5 63.48s
Przejazd treningowy Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (31)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
4.0 63.84s
Przejazd treningowy Victoria Urbańczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (6)
sk.gn. / - / Wałach / Awans / Vis Versa / Emarilla / Decoration / Victoria Urbańczyk / Stadnina koni Janów Podlaski sp. Z.o.o
5.0 58.05s
Przejazd treningowy Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (72)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
6.0 62.81s
Przejazd treningowy Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (31)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
6.5 64.61s
Przejazd treningowy Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (72)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
9.0 68.48s
34
1
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (157)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
2.5 / 58.64s
33
2-4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (55)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
3.0 / 55.36s
36
2-4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Waterlo (157)
c.kaszt. / - / Wałach / Lou Reed / Lauries Crusador / Wenecja / Pastisz / Joanna Zwolińska- Szałek / Piotr Mazurek
3.0 / 59.08s
22
2-4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (43)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Kosmol Aleksandra / -
3.0 / 60.76s
1
5-10
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (61)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
3.5 / 53.59s
8
5-10
Klub Jeździecki Zbrosławice
Karino (97)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Sylwia Gdynia / Zbigniew Zdyb
3.5 / 55.67s
29
5-10
Lancero V (13)
Gniada / - / Wałach / Lobster / Charming V / - / -
3.5 / 57.73s
17
5-10
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (78)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
3.5 / 60.25s
44
5-10
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (32)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas / Elena / Cytrus / Robert Sawczak / -
3.5 / 60.79s
2
5-10
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (38)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
3.5 / 61.56s
6
11-14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Karino (97)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Sylwia Gdynia / Zbigniew Zdyb
4.0 / 53.02s
19
11-14
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (78)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
4.0 / 58.08s
4
11-14
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (38)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
4.0 / 62.26s
10
11-14
Sukcesja (142)
Gniada / - / Klacz / Analog / Sumka / Robert Sczendzina / Sk Udórz
4.0 / 66.14s
35
15-18
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (55)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
4.5 / 51.74s
13
15-18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cevita (51)
gn. / - / Klacz / Vulkan L / Vulkano / Cyganka / Harwest / Urszula Gocyk / Grytka Andrzej
4.5 / 55.42s
3
15-18
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (61)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
4.5 / 55.67s
46
15-18
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Bonus Cannabis (141)
gn.czapr.tar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.5 / 58.21s
7
19-21
BREGO (96)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
5.0 / 53.73s
20
19-21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (43)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Kosmol Aleksandra / -
5.0 / 57.81s
26
19-21
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Sandra De Finibus Terrae (133)
gn. / - / Klacz / Beaumont D’Alme / sandra Song Z / Marek Czajkowski / -
5.0 / 59.15s
Lancero V (13)
Gniada / - / Wałach / Lobster / Charming V / - / -
5.5 / 57.83s
14
23-24
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (33)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
6.0 / 59.49s
32
23-24
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
Roller Coaster (85)
- / - / Wałach / - / - / - / -
6.0 / 59.67s
9
25-28
BREGO (96)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
6.5 / 54.62s
31
25-28
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (124)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / - / Marek Szweda
6.5 / 58.29s
12
25-28
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Chamante (33)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
6.5 / 59.99s
11
25-28
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cevita (51)
gn. / - / Klacz / Vulkan L / Vulkano / Cyganka / Harwest / Urszula Gocyk / Grytka Andrzej
6.5 / 63.87s
23
29-31
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Heyda (129)
gniada / - / Klacz / Dzielżan / Haisa / Grabowska Zuzanna / SK Walewice
7.0 / 55.56s
43
29-31
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (28)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
7.0 / 64.06s
25
29-31
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Sandra De Finibus Terrae (133)
gn. / - / Klacz / Beaumont D’Alme / sandra Song Z / Marek Czajkowski / -
7.0 / 73.03s
38
32
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Hakuna Ma Tata (92)
siwa / - / Klacz / Alczyk / Bolivar / Hipnoza / Maraton / Nagrodzka Katarzyna / Kowalczyk Zbigniew
7.5 / 59.34s
47
33
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (62)
siwa / - / Wałach / Kłobuk / Saga / Chleb / Bogumiła Paczyna / Białek Natalia
8.0 / 65.08s
30
34-35
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
Roller Coaster (85)
- / - / Wałach / - / - / - / -
8.5 / 57.18s
41
34-35
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (28)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
8.5 / 70.64s
45
36-37
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (62)
siwa / - / Wałach / Kłobuk / Saga / Chleb / Bogumiła Paczyna / Białek Natalia
10.0 / 59.33s
21
36-37
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Heyda (129)
gniada / - / Klacz / Dzielżan / Haisa / Grabowska Zuzanna / SK Walewice
10.0 / 71.10s
28
38
LZJ Drama Zbrosławice
Markiza (139)
Gniada / - / Klacz / Grajcar / Magia / Marcin Jońca / Andrzej Jońca
13.5 / 88.71s
5
Elim
Markiza (65)
Gniada / - / Klacz / Grajcar / Magia / Marcin Jońca / Andrzej Jońca
15
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (56)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / - / -
24
Elim
Stajnia Pasat Wielki-Bór
Malta (167)
kaszt. / - / Klacz / Drop / Vis Versa / Miki / Wolant / Grabowska Zuzanna / Kwiatek Władysław
39 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (6)
sk.gn. / - / Wałach / Awans / Vis Versa / Emarilla / Decoration / Victoria Urbańczyk / Stadnina koni Janów Podlaski sp. Z.o.o
3.5 / 63.48s
16 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (31)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
4.0 / 63.84s
37 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emundo (6)
sk.gn. / - / Wałach / Awans / Vis Versa / Emarilla / Decoration / Victoria Urbańczyk / Stadnina koni Janów Podlaski sp. Z.o.o
5.0 / 58.05s
40 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (72)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
6.0 / 62.81s
18 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (31)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
6.5 / 64.61s
42 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (72)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
9.0 / 68.48s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl