Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

3B - 70 cm, Zawody Towarzyskie, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Amatorów), Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2019-03-09
2019-03-09
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
370 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
68 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Kinga Gdynia
Klub Jeździecki Zbrosławice
Karino (47)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Sylwia Gdynia / Zbigniew Zdyb
2.0 55.01s
2-3 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (68)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
2.5 55.13s
2-3 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (34)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
2.5 55.17s
4-8 Agata Chmiel
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (34)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
3.0 55.80s
4-8 Natalia Pierz
LZJ Drama Zbrosławice
Markiza (73)
Gniada / - / Klacz / Grajcar / Magia / Marcin Jońca / Andrzej Jońca
3.0 57.05s
4-8 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (31)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas / Elena / Cytrus / Robert Sawczak / -
3.0 57.24s
4-8 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (64)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
3.0 59.47s
4-8 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (6)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Kosmol Aleksandra / -
3.0 61.16s
9 Katarzyna Bembenek
BPK
Coco MK (48)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
3.5 65.06s
10-11 Oliwia Pielewska
BPK
Afera (98)
Kasztanowata / - / Klacz / Pauillac de Meia Lua / Adena / Marcin Jonca / Jarosław Kajstura
4.0 56.03s
10-11 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (64)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
4.0 63.05s
12-13 Marta Styperek
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (75)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
4.5 52.91s
12-13 Julia Kremer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (105)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / - / -
4.5 56.73s
14-16 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (71)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
5.0 50.28s
14-16 Marta Styperek
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (75)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
5.0 54.84s
14-16 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (6)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Kosmol Aleksandra / -
5.0 55.17s
17-20 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (74)
siwa / - / Wałach / Kłobuk / Saga / Chleb / Bogumiła Paczyna / Białek Natalia
5.5 55.18s
17-20 Milena Cieśla
Bpk
Hrabina (116)
Kasztanowca / - / Klacz / Mer / Harmonia / Kornelia Cieśla / Czerniejewskie przedsiębiorstwo rolno uslugowe
5.5 57.19s
17-20 Katarzyna Spinczyk
SKJ OMEGA
Larysa (54)
- / - / Klacz / - / - / - / -
5.5 58.01s
17-20 Oliwia Pielewska
BPK
Afera (98)
Kasztanowata / - / Klacz / Pauillac de Meia Lua / Adena / Marcin Jonca / Jarosław Kajstura
5.5 61.83s
21-22 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (74)
siwa / - / Wałach / Kłobuk / Saga / Chleb / Bogumiła Paczyna / Białek Natalia
6.0 55.97s
21-22 Katarzyna Bembenek
BPK
Coco MK (48)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
6.0 62.63s
23 Kaja Cot
BPK
Sugestia (107)
- / - / Klacz / - / - / - / -
8.5 60.80s
24-25 Robert Sczendzina
Bpk
Jemen (118)
Gniada / - / Wałach / Plik / Jaskinia / - / -
9.0 62.38s
24-25 Katarzyna Spinczyk
SKJ OMEGA
Larysa (54)
- / - / Klacz / - / - / - / -
9.0 63.12s
26 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (71)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
9.5 77.21s
27 Kinga Gdynia
Klub Jeździecki Zbrosławice
Karino (47)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Sylwia Gdynia / Zbigniew Zdyb
12.0 87.14s
28 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (101)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
12.5 69.01s
29 Martyna Biadacz - Binkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milan (14)
bul. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Martyna Biadacz / -
13.5 83.61s
30 Natalia Pierz
LZJ Drama Zbrosławice
Markiza (73)
Gniada / - / Klacz / Grajcar / Magia / Marcin Jońca / Andrzej Jońca
17.0 87.07s
31 Katarzyna Staniczek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (95)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
5.0 69.08s
Eliminacja Małgorzata Oswald
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Bentley (3)
gn. / - / Wałach / Cordess / Clinton / Brandy / Rotmistrz / - / -
Eliminacja Małgorzata Oswald
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Bentley (3)
gn. / - / Wałach / Cordess / Clinton / Brandy / Rotmistrz / - / -
Eliminacja Aleksandra Makuch
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
Corsarz (38)
- / - / Wałach / - / - / - / -
Eliminacja Aleksandra Makuch
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
Corsarz (38)
- / - / Wałach / - / - / - / -
Eliminacja Kinga Drewniany
Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY
Epsilon (53)
- / - / Wałach / - / - / - / Józef Koczułap
Eliminacja Michalina Zacharz
SKJ OMEGA
Nektar (21)
Gniada / - / Wałach / Torino / Nemeta / Karolina Petrosyan / -
Eliminacja Michalina Zacharz
SKJ OMEGA
Nektar (21)
Gniada / - / Wałach / Torino / Nemeta / Karolina Petrosyan / -
Przejazd treningowy Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Vivi Zagorka (90)
Skarogniada / - / Klacz / C / C / Katarzyna Sztaba / -
1.5 63.83s
Przejazd treningowy Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Vivi Zagorka (90)
Skarogniada / - / Klacz / C / C / Katarzyna Sztaba / -
2.5 63.83s
Przejazd treningowy Karolina Rutkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (72)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
3.5 63.43s
Przejazd treningowy Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (20)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
2.0 62.49s
Eliminacja Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sweet Silvia (22)
siwa / - / Klacz / Wieland / Wernefels / Silvana / Silvio I / Katarzyna Mikołajczyk / Remigiusz Makowski
Eliminacja Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sweet Silvia (22)
siwa / - / Klacz / Wieland / Wernefels / Silvana / Silvio I / Katarzyna Mikołajczyk / Remigiusz Makowski
16
1
Klub Jeździecki Zbrosławice
Karino (47)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Sylwia Gdynia / Zbigniew Zdyb
2.0 / 55.01s
33
2-3
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (68)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
2.5 / 55.13s
47
2-3
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (34)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
2.5 / 55.17s
45
4-8
Klub Jeździecki Zbrosławice
BREGO (34)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / krzysztof Chmiel / Nowatorski Krzysztof
3.0 / 55.80s
11
4-8
LZJ Drama Zbrosławice
Markiza (73)
Gniada / - / Klacz / Grajcar / Magia / Marcin Jońca / Andrzej Jońca
3.0 / 57.05s
44
4-8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (31)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas / Elena / Cytrus / Robert Sawczak / -
3.0 / 57.24s
31
4-8
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (64)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
3.0 / 59.47s
23
4-8
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (6)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Kosmol Aleksandra / -
3.0 / 61.16s
Coco MK (48)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
3.5 / 65.06s
12
10-11
Afera (98)
Kasztanowata / - / Klacz / Pauillac de Meia Lua / Adena / Marcin Jonca / Jarosław Kajstura
4.0 / 56.03s
29
10-11
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (64)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
4.0 / 63.05s
2
12-13
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (75)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
4.5 / 52.91s
41
12-13
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (105)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / - / -
4.5 / 56.73s
36
14-16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (71)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
5.0 / 50.28s
4
14-16
LZJ Drama Zbrosławice
Emma (75)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
5.0 / 54.84s
25
14-16
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (6)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Kosmol Aleksandra / -
5.0 / 55.17s
1
17-20
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (74)
siwa / - / Wałach / Kłobuk / Saga / Chleb / Bogumiła Paczyna / Białek Natalia
5.5 / 55.18s
38
17-20
Hrabina (116)
Kasztanowca / - / Klacz / Mer / Harmonia / Kornelia Cieśla / Czerniejewskie przedsiębiorstwo rolno uslugowe
5.5 / 57.19s
24
17-20
Larysa (54)
- / - / Klacz / - / - / - / -
5.5 / 58.01s
10
17-20
Afera (98)
Kasztanowata / - / Klacz / Pauillac de Meia Lua / Adena / Marcin Jonca / Jarosław Kajstura
5.5 / 61.83s
3
21-22
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sokrates (74)
siwa / - / Wałach / Kłobuk / Saga / Chleb / Bogumiła Paczyna / Białek Natalia
6.0 / 55.97s
Coco MK (48)
Ciemnogniada / - / Klacz / Solaris / Charly Z / - / Marek Kucharski
6.0 / 62.63s
18
23
Sugestia (107)
- / - / Klacz / - / - / - / -
8.5 / 60.80s
48
24-25
Jemen (118)
Gniada / - / Wałach / Plik / Jaskinia / - / -
9.0 / 62.38s
22
24-25
Larysa (54)
- / - / Klacz / - / - / - / -
9.0 / 63.12s
34
26
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (71)
gn. / Kuc / Klacz / Król Karo / Dante / Flagriata / Nn / Jacek Brzyski / Dorota Włodarczyk
9.5 / 77.21s
14
27
Klub Jeździecki Zbrosławice
Karino (47)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Sylwia Gdynia / Zbigniew Zdyb
12.0 / 87.14s
40
28
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (101)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
12.5 / 69.01s
27
29
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milan (14)
bul. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Martyna Biadacz / -
13.5 / 83.61s
9
30
LZJ Drama Zbrosławice
Markiza (73)
Gniada / - / Klacz / Grajcar / Magia / Marcin Jońca / Andrzej Jońca
17.0 / 87.07s
43
31
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dante Hippica (95)
sk.gn. / - / Wałach / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Duńska Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Zbigniew Kostrzewski
5.0 / 69.08s
17
Elim
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Bentley (3)
gn. / - / Wałach / Cordess / Clinton / Brandy / Rotmistrz / - / -
15
Elim
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Bentley (3)
gn. / - / Wałach / Cordess / Clinton / Brandy / Rotmistrz / - / -
39
Elim
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
Corsarz (38)
- / - / Wałach / - / - / - / -
37
Elim
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
Corsarz (38)
- / - / Wałach / - / - / - / -
13
Elim
Uczniowski Klub Jeździecki WIDOK-KĘTY
Epsilon (53)
- / - / Wałach / - / - / - / Józef Koczułap
5
Elim
Nektar (21)
Gniada / - / Wałach / Torino / Nemeta / Karolina Petrosyan / -
7
Elim
Nektar (21)
Gniada / - / Wałach / Torino / Nemeta / Karolina Petrosyan / -
8 (T)
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Vivi Zagorka (90)
Skarogniada / - / Klacz / C / C / Katarzyna Sztaba / -
1.5 / 63.83s
6 (T)
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Vivi Zagorka (90)
Skarogniada / - / Klacz / C / C / Katarzyna Sztaba / -
2.5 / 63.83s
46 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (72)
Kasztanowata / - / Wałach / Valentino / Fine / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
3.5 / 63.43s
42 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (20)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
2.0 / 62.49s
21 (T)
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sweet Silvia (22)
siwa / - / Klacz / Wieland / Wernefels / Silvana / Silvio I / Katarzyna Mikołajczyk / Remigiusz Makowski
19 (T)
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sweet Silvia (22)
siwa / - / Klacz / Wieland / Wernefels / Silvana / Silvio I / Katarzyna Mikołajczyk / Remigiusz Makowski

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl