Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

15 - L, Zawody Regionalne, (Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska OPEN), Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-10
2019-03-10
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
320 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
60 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (112)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 42.79s 100.00 zł
2 Larysa Haberstroh
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Claire LG (49)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
0.0 44.13s 90.00 zł
3 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (25)
gn. / - / Klacz / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Loberlina / Libero H / Iwona Kluska / -
0.0 44.70s 80.00 zł
4 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (69)
gn. / - / Wałach / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / - / -
0.0 44.79s 70.00 zł
5 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Aperitif (8)
siwa / - / Wałach / Fusain Du Defey / Phosph Or / Auforta / First Des Termes / Roland Kosmol / SK Ochaby
0.0 45.43s 50.00 zł
6 Maciej Czarnik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Nikita (106)
mysz. / - / Klacz / Carmana's Neptun / Breeton Dai / Nokia / Galant / Marcin Czarnik / -
0.0 45.90s
7 Wojciech Korzeczek
Klub Jeździecki Global
Aktiw (12)
gn. / - / Wałach / Lider / Le Grand Iii / Austria / Aster / Justyna Korzeczek / Karol Gmyrek
0.0 46.75s
8 Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Chalandra (66)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 47.23s
9 Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (102)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
0.0 48.97s
10 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (113)
gn. / - / Wałach / Davinci / Veloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
0.0 49.45s
11 Sandra Kuśka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Chanel (104)
c.gn. / - / Klacz / Liberado / Libertino / Celebres / Lamb / Maria Kaczyna / Norbert Ternka
0.0 49.70s
12 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Monito (124)
siwa / - / Wałach / San Luis / Dixieland / Moldau Iii / Shahir / Amelia Kupczyk / Sk Janów Podlaski
0.0 50.57s
13 Julia Ślązak
Politechnika Śląska w Gliwicach
Casani (42)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 50.83s
14 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (32)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 50.86s
15 Grzegorz Wypchlak
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (43)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
0.0 50.97s
16 Natalia Słoniec
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (126)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michał Słoniec / -
0.0 51.21s
17 Gabriela Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Ines (115)
gn. / - / Klacz / Rhodesian Winner / Izara / Jape / Sk Moszna / Sk Moszna
0.0 52.13s
18 Dominik Słodczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Claire LG (49)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
4.0 40.92s
19 Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki Omega
DANTE (58)
gn.sr. / - / Wałach / Pentagram / Druid / Duma / Harap / Bożena Cylok-Walczuch / SKJ Omega
4.0 45.71s
20 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Dolce Vita (122)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Caprilli / Drahma / Ros / Małgorzata Hornig / P.U.H.P Purus
4.0 50.24s
21 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (88)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
4.0 50.67s
22 Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Arabika (114)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / Zbigniew Kowalkowski / Sk Janów Podlaski
4.0 51.19s
23 Maria Kaczyna
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lord of Fame (27)
gn. / - / Wałach / Lord Siclau / Lord Pesi / Miss Gento / Gento / - / -
4.0 56.68s
24 Anna Baca
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SALVADOR (35)
gn. / - / Wałach / Sanvaro / Sandro Boy / Champs Rouge / Cardero / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
6.0 65.78s
25 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Euforia (31)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas / Elena / Cytrus / Robert Sawczak / -
8.0 51.04s
26 Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (57)
c.gn. / - / Klacz / Cpn Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
8.0 59.99s
27 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (26)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
12.0 51.30s
28 Joanna Włodarz
Bez Przynależności Klubowej O P O
HERON (28)
gn. / - / Wałach / Zoon / Fordon / Hiriana / Emetyt / Agnieszka czekaj / -
12.0 51.66s
29 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus MK (78)
gn. / - / Wałach / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / MK Stadnina Koni Filice
17.0 77.40s
30 Marta Grzyśka
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Easy to love (51)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Escada As Erika / Earl / Marta Grzyśka / Marta Grzyśka
22.0 97.55s
31 Katarzyna Cieślińska
SKJ OMEGA
Sabra (23)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
27.0 86.93s
Eliminacja Daria Feliks
BPK
Szalony Chicco (93)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
Eliminacja Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ritus (87)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
Przejazd treningowy Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Chalandra (66)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 40.84s
Przejazd treningowy Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (112)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 43.81s
Przejazd treningowy Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (25)
gn. / - / Klacz / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Loberlina / Libero H / Iwona Kluska / -
0.0 45.41s
Przejazd treningowy Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (26)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
0.0 47.25s
Przejazd treningowy Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (88)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
0.0 50.10s
Przejazd treningowy Roksana Walczuch
Sportowy Klub Jeździecki Omega
DANTE (58)
gn.sr. / - / Wałach / Pentagram / Druid / Duma / Harap / Bożena Cylok-Walczuch / SKJ Omega
0.0 50.50s
Przejazd treningowy Anna Baca
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SALVADOR (35)
gn. / - / Wałach / Sanvaro / Sandro Boy / Champs Rouge / Cardero / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
0.0 51.42s
Przejazd treningowy Natalia Słoniec
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (126)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michał Słoniec / -
0.0 54.45s
Przejazd treningowy Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus MK (78)
gn. / - / Wałach / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / MK Stadnina Koni Filice
0.0 54.56s
Przejazd treningowy Tomasz Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Arabika (114)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / Zbigniew Kowalkowski / Sk Janów Podlaski
4.0 54.99s
Przejazd treningowy Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (57)
c.gn. / - / Klacz / Cpn Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
8.0 49.55s
Przejazd treningowy Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ritus (87)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
10.0 67.20s
Przejazd treningowy Katarzyna Cieślińska
SKJ OMEGA
Sabra (23)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
11.0 69.05s
Przejazd treningowy Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Dolce Vita (122)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Caprilli / Drahma / Ros / Małgorzata Hornig / P.U.H.P Purus
12.0 49.75s
Przejazd treningowy Joanna Włodarz
Bez Przynależności Klubowej O P O
HERON (28)
gn. / - / Wałach / Zoon / Fordon / Hiriana / Emetyt / Agnieszka czekaj / -
24.0 49.92s
Eliminacja Daria Feliks
BPK
Szalony Chicco (93)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
34
1
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (112)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 / 42.79s
100.00 zł
25
2
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Claire LG (49)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
0.0 / 44.13s
90.00 zł
33
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (25)
gn. / - / Klacz / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Loberlina / Libero H / Iwona Kluska / -
0.0 / 44.70s
80.00 zł
41
4
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Checkpoint (69)
gn. / - / Wałach / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / - / -
0.0 / 44.79s
70.00 zł
22
5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Aperitif (8)
siwa / - / Wałach / Fusain Du Defey / Phosph Or / Auforta / First Des Termes / Roland Kosmol / SK Ochaby
0.0 / 45.43s
50.00 zł
26
6
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Nikita (106)
mysz. / - / Klacz / Carmana's Neptun / Breeton Dai / Nokia / Galant / Marcin Czarnik / -
0.0 / 45.90s
46
7
Klub Jeździecki Global
Aktiw (12)
gn. / - / Wałach / Lider / Le Grand Iii / Austria / Aster / Justyna Korzeczek / Karol Gmyrek
0.0 / 46.75s
15
8
Klub Jeździecki Global
Chalandra (66)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 / 47.23s
6
9
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (102)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
0.0 / 48.97s
37
10
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (113)
gn. / - / Wałach / Davinci / Veloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
0.0 / 49.45s
7
11
Bez Przynależności Klubowej S L A
Chanel (104)
c.gn. / - / Klacz / Liberado / Libertino / Celebres / Lamb / Maria Kaczyna / Norbert Ternka
0.0 / 49.70s
44
12
Klub Jeździecki PonySport
Monito (124)
siwa / - / Wałach / San Luis / Dixieland / Moldau Iii / Shahir / Amelia Kupczyk / Sk Janów Podlaski
0.0 / 50.57s
43
13
Politechnika Śląska w Gliwicach
Casani (42)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 / 50.83s
23
14
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (32)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 / 50.86s
42
15
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (43)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / .
0.0 / 50.97s
45
16
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (126)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michał Słoniec / -
0.0 / 51.21s
39
17
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Ines (115)
gn. / - / Klacz / Rhodesian Winner / Izara / Jape / Sk Moszna / Sk Moszna
0.0 / 52.13s
16
18
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Claire LG (49)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
4.0 / 40.92s
19
19
Sportowy Klub Jeździecki Omega
DANTE (58)
gn.sr. / - / Wałach / Pentagram / Druid / Duma / Harap / Bożena Cylok-Walczuch / SKJ Omega
4.0 / 45.71s
11
20
Katowicki Klub Jeździecki
Dolce Vita (122)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Caprilli / Drahma / Ros / Małgorzata Hornig / P.U.H.P Purus
4.0 / 50.24s
8
21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (88)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
4.0 / 50.67s
38
22
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Arabika (114)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / Zbigniew Kowalkowski / Sk Janów Podlaski
4.0 / 51.19s
24
23
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lord of Fame (27)
gn. / - / Wałach / Lord Siclau / Lord Pesi / Miss Gento / Gento / - / -
4.0 / 56.68s
27
24
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SALVADOR (35)
gn. / - / Wałach / Sanvaro / Sandro Boy / Champs Rouge / Cardero / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
6.0 / 65.78s
1
25
Klub Jeździecki Zbrosławice
Euforia (31)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas / Elena / Cytrus / Robert Sawczak / -
8.0 / 51.04s
31
26
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (57)
c.gn. / - / Klacz / Cpn Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
8.0 / 59.99s
28
27
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (26)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
12.0 / 51.30s
12
28
Bez Przynależności Klubowej O P O
HERON (28)
gn. / - / Wałach / Zoon / Fordon / Hiriana / Emetyt / Agnieszka czekaj / -
12.0 / 51.66s
2
29
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus MK (78)
gn. / - / Wałach / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / MK Stadnina Koni Filice
17.0 / 77.40s
9
30
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Easy to love (51)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Escada As Erika / Earl / Marta Grzyśka / Marta Grzyśka
22.0 / 97.55s
Sabra (23)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
27.0 / 86.93s
18
Elim
Szalony Chicco (93)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
48
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ritus (87)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
17 (T)
Klub Jeździecki Global
Chalandra (66)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 / 40.84s
36 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (112)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 / 43.81s
35 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (25)
gn. / - / Klacz / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Loberlina / Libero H / Iwona Kluska / -
0.0 / 45.41s
30 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (26)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
0.0 / 47.25s
10 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (88)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
0.0 / 50.10s
21 (T)
Sportowy Klub Jeździecki Omega
DANTE (58)
gn.sr. / - / Wałach / Pentagram / Druid / Duma / Harap / Bożena Cylok-Walczuch / SKJ Omega
0.0 / 50.50s
29 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SALVADOR (35)
gn. / - / Wałach / Sanvaro / Sandro Boy / Champs Rouge / Cardero / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
0.0 / 51.42s
47 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Con Chira (126)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michał Słoniec / -
0.0 / 54.45s
4 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Focus MK (78)
gn. / - / Wałach / Corde Star / Cor De La Bryere / First Lady / Roland / - / MK Stadnina Koni Filice
0.0 / 54.56s
40 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Arabika (114)
kaszt. / - / Klacz / Efekt / Veritas 6 (Quidam D'or) / Aragona / Szał / Zbigniew Kowalkowski / Sk Janów Podlaski
4.0 / 54.99s
32 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (57)
c.gn. / - / Klacz / Cpn Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
8.0 / 49.55s
49 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ritus (87)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
10.0 / 67.20s
5 (T)
Sabra (23)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
11.0 / 69.05s
13 (T)
Katowicki Klub Jeździecki
Dolce Vita (122)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Caprilli / Drahma / Ros / Małgorzata Hornig / P.U.H.P Purus
12.0 / 49.75s
14 (T)
Bez Przynależności Klubowej O P O
HERON (28)
gn. / - / Wałach / Zoon / Fordon / Hiriana / Emetyt / Agnieszka czekaj / -
24.0 / 49.92s
20 (T)
Elim
Szalony Chicco (93)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl