Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

14 - L, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska w kat. OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-03-30
2019-03-30
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
350 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
65 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Maciej Czarnik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Nikita (89)
mysz. / - / Klacz / Carmana's Neptun / Breeton Dai / Nokia / Galant / Marcin Czarnik / -
0.0 45.53s 100.00 zł
2 Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (85)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 48.13s 90.00 zł
3 Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
PLEJADA (140)
kaszt. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Polisa / Balisco Ii / Tura Jędrzej / Tura Tomasz
0.0 50.48s 80.00 zł
4 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ritus (124)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
0.0 50.68s 70.00 zł
5 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (36)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
0.0 50.82s 50.00 zł
6 Julia Ślązak
Politechnika Śląska w Gliwicach
Casani (134)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 51.79s
7 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (60)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 51.94s
8 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (44)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
0.0 52.82s
9 Natalia Słoniec
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Chira (102)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michal Słoniec / -
0.0 54.19s
10 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
DUKAT (57)
gn. / - / Wałach / Karmel / Cugnot / Domra / Orsini / Barbara Rygoł / Mirosław Kulpiński
0.0 54.82s
11 Karolina Pala
Politechnika Śląska w Gliwicach
ROMICA R (43)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Carprili / Romana / Lancier / Joanna Gotzmann Pokorny / Romuald Hałabuda
0.0 54.87s
12 Maria Kaczyna
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lord of Fame (113)
gn. / - / Wałach / Lord Siclau / Lord Pesi / Miss Gento / Gento / - / -
0.0 54.88s
13 Maria Wiórek
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Hancor (69)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
0.0 55.92s
14 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (126)
gn. / - / Wałach / Davinci / Veloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
0.0 56.33s
15 Tomasz Burzyński
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (58)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 56.43s
16 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (39)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
0.0 58.47s
17 Gabriela Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Ines (125)
gn. / - / Klacz / Rhodesian Winner / Izara / Jape / Sk Moszna / Sk Moszna
0.0 58.54s
18 Karolina Rutkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (27)
kaszt. / - / Wałach / Valentino / Now Or Never / Fine / For Feeling / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 59.72s
19 Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Hidalgo (141)
c.gn. / - / Wałach / Salazar / Elmero / Halka / Emetyt / Tomasz Tura / Monika Piech
0.0 59.82s
20 Paulina Wolf
Klub Sportowy Faruk
Demolka (5)
c.gn. / - / Klacz / Trefl / Cabrol / Donna Welt / Weltstein / - / -
4.0 47.40s
21 Justyna Kapała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Alegro (101)
gn. / - / Wałach / Grey / Cynik / Auforta / First Des Termes / Justyna Kapała / Stadnina koni Ochaby
4.0 52.66s
22 Anna Baca
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SALVADOR (78)
gn. / - / Wałach / Sanvaro / Sandro Boy / Champs Rouge / Cardero / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
4.0 53.67s
23 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Monito (127)
siwa / - / Wałach / San Luis / Dixieland / Moldau Iii / Shahir / Amelia Kupczyk / Sk Janów Podlaski
4.0 54.15s
24 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Surinam (146)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / AllSet Management / SK OCHABY
4.0 56.24s
25 Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (120)
c.gn. / - / Klacz / Cpn Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
4.0 56.48s
26 Jakub Jędruch
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Rowitto (119)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
4.0 56.67s
27 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Lucky M (144)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
4.0 57.73s
28 Kaja Czubała
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Sirocco (68)
siwa / - / Wałach / Spartakus / Spartan / Indiana / Kerman / Kaja Czubała / Makowski Remigiusz
8.0 52.88s
29 Patrycja Ksiądz
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Heidi (31)
gn. / - / Klacz / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Loberlina / Libero H / Iwona Kluska / -
9.0 67.69s
30 Nicolas Ślęzak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Night Lady (81)
kara / - / Klacz / Landino / Landgraf I / Nubia / Mors I / Jacek Ślęzak / Michal Cygan
12.0 59.44s
31 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (28)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
14.0 71.23s
32 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (88)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
20.0 94.29s
Eliminacja Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (112)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
Eliminacja Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (45)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
Eliminacja Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (59)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
Przejazd treningowy Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (85)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 46.82s
Przejazd treningowy Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (59)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 48.08s
Przejazd treningowy Kaja Czubała
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Sirocco (68)
siwa / - / Wałach / Spartakus / Spartan / Indiana / Kerman / Kaja Czubała / Makowski Remigiusz
0.0 50.69s
Przejazd treningowy Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (28)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
0.0 53.62s
Przejazd treningowy Tomasz Burzyński
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (58)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 57.51s
Przejazd treningowy Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (45)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
0.0 57.98s
Przejazd treningowy Paulina Wolf
Klub Sportowy Faruk
Demolka (5)
c.gn. / - / Klacz / Trefl / Cabrol / Donna Welt / Weltstein / - / -
4.0 52.73s
Przejazd treningowy Anna Baca
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SALVADOR (78)
gn. / - / Wałach / Sanvaro / Sandro Boy / Champs Rouge / Cardero / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
4.0 53.44s
Przejazd treningowy Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Surinam (146)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / AllSet Management / SK OCHABY
4.0 56.12s
Przejazd treningowy Maria Wiórek
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Hancor (69)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
4.0 56.61s
Przejazd treningowy Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (120)
c.gn. / - / Klacz / Cpn Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
4.0 57.48s
Przejazd treningowy Nicolas Ślęzak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Night Lady (81)
kara / - / Klacz / Landino / Landgraf I / Nubia / Mors I / Jacek Ślęzak / Michal Cygan
12.0 56.54s
Przejazd treningowy Karolina Pala
Politechnika Śląska w Gliwicach
ROMICA R (43)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Carprili / Romana / Lancier / Joanna Gotzmann Pokorny / Romuald Hałabuda
12.0 58.57s
Eliminacja Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (112)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
Eliminacja Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (88)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
Eliminacja Natalia Słoniec
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Chira (102)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michal Słoniec / -
53
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Nikita (89)
mysz. / - / Klacz / Carmana's Neptun / Breeton Dai / Nokia / Galant / Marcin Czarnik / -
0.0 / 45.53s
100.00 zł
32
2
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (85)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 / 48.13s
90.00 zł
36
3
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
PLEJADA (140)
kaszt. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Polisa / Balisco Ii / Tura Jędrzej / Tura Tomasz
0.0 / 50.48s
80.00 zł
42
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ritus (124)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / - / -
0.0 / 50.68s
70.00 zł
27
5
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (36)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
0.0 / 50.82s
50.00 zł
35
6
Politechnika Śląska w Gliwicach
Casani (134)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 / 51.79s
40
7
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (60)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 / 51.94s
8
8
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (44)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
0.0 / 52.82s
31
9
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Chira (102)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michal Słoniec / -
0.0 / 54.19s
25
10
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
DUKAT (57)
gn. / - / Wałach / Karmel / Cugnot / Domra / Orsini / Barbara Rygoł / Mirosław Kulpiński
0.0 / 54.82s
4
11
Politechnika Śląska w Gliwicach
ROMICA R (43)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Carprili / Romana / Lancier / Joanna Gotzmann Pokorny / Romuald Hałabuda
0.0 / 54.87s
23
12
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lord of Fame (113)
gn. / - / Wałach / Lord Siclau / Lord Pesi / Miss Gento / Gento / - / -
0.0 / 54.88s
12
13
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Hancor (69)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
0.0 / 55.92s
20
14
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (126)
gn. / - / Wałach / Davinci / Veloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
0.0 / 56.33s
5
15
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (58)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 / 56.43s
30
16
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (39)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
0.0 / 58.47s
19
17
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Ines (125)
gn. / - / Klacz / Rhodesian Winner / Izara / Jape / Sk Moszna / Sk Moszna
0.0 / 58.54s
2
18
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (27)
kaszt. / - / Wałach / Valentino / Now Or Never / Fine / For Feeling / Marcin Jońca / Helmut u. Simone Schröder
0.0 / 59.72s
38
19
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Hidalgo (141)
c.gn. / - / Wałach / Salazar / Elmero / Halka / Emetyt / Tomasz Tura / Monika Piech
0.0 / 59.82s
50
20
Klub Sportowy Faruk
Demolka (5)
c.gn. / - / Klacz / Trefl / Cabrol / Donna Welt / Weltstein / - / -
4.0 / 47.40s
13
21
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Alegro (101)
gn. / - / Wałach / Grey / Cynik / Auforta / First Des Termes / Justyna Kapała / Stadnina koni Ochaby
4.0 / 52.66s
41
22
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SALVADOR (78)
gn. / - / Wałach / Sanvaro / Sandro Boy / Champs Rouge / Cardero / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
4.0 / 53.67s
21
23
Klub Jeździecki PonySport
Monito (127)
siwa / - / Wałach / San Luis / Dixieland / Moldau Iii / Shahir / Amelia Kupczyk / Sk Janów Podlaski
4.0 / 54.15s
22
24
Klub Jeździecki Global
Surinam (146)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / AllSet Management / SK OCHABY
4.0 / 56.24s
46
25
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (120)
c.gn. / - / Klacz / Cpn Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
4.0 / 56.48s
43
26
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Rowitto (119)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
4.0 / 56.67s
51
27
Klub Jeździecki Global
Lucky M (144)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
4.0 / 57.73s
16
28
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Sirocco (68)
siwa / - / Wałach / Spartakus / Spartan / Indiana / Kerman / Kaja Czubała / Makowski Remigiusz
8.0 / 52.88s
29
29
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Heidi (31)
gn. / - / Klacz / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Loberlina / Libero H / Iwona Kluska / -
9.0 / 67.69s
47
30
Bez Przynależności Klubowej S L A
Night Lady (81)
kara / - / Klacz / Landino / Landgraf I / Nubia / Mors I / Jacek Ślęzak / Michal Cygan
12.0 / 59.44s
26
31
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (28)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
14.0 / 71.23s
1
32
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (88)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
20.0 / 94.29s
15
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (112)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
37
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (45)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
9
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (59)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
34 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (85)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 / 46.82s
11 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (59)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 / 48.08s
18 (T)
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Sirocco (68)
siwa / - / Wałach / Spartakus / Spartan / Indiana / Kerman / Kaja Czubała / Makowski Remigiusz
0.0 / 50.69s
28 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (28)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
0.0 / 53.62s
7 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cargo (58)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 / 57.51s
39 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (45)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
0.0 / 57.98s
52 (T)
Klub Sportowy Faruk
Demolka (5)
c.gn. / - / Klacz / Trefl / Cabrol / Donna Welt / Weltstein / - / -
4.0 / 52.73s
44 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SALVADOR (78)
gn. / - / Wałach / Sanvaro / Sandro Boy / Champs Rouge / Cardero / Kamil Chwołka / Gestuet Lewitz
4.0 / 53.44s
24 (T)
Klub Jeździecki Global
Surinam (146)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / AllSet Management / SK OCHABY
4.0 / 56.12s
14 (T)
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Hancor (69)
kara / - / Wałach / Napar / Hamlet Go / Helmainte / Velsas / Joanna Wiórek / Stadnina Koni A.T. Gąsowscy
4.0 / 56.61s
48 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (120)
c.gn. / - / Klacz / Cpn Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
4.0 / 57.48s
49 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Night Lady (81)
kara / - / Klacz / Landino / Landgraf I / Nubia / Mors I / Jacek Ślęzak / Michal Cygan
12.0 / 56.54s
6 (T)
Politechnika Śląska w Gliwicach
ROMICA R (43)
c.gn. / - / Klacz / Campari M / Carprili / Romana / Lancier / Joanna Gotzmann Pokorny / Romuald Hałabuda
12.0 / 58.57s
17 (T)
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (112)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
3 (T)
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (88)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
33 (T)
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Chira (102)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michal Słoniec / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl