Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

17 - P, Zawody Regionalne, Eliminacja do Halowego Pucharu Śląska Juniorów, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2019-03-30
2019-03-30
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
360 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
12
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
67 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Punkty - ROZGRYWKA Czas - ROZGRYWKA Nagroda
1 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
East Wood (51)
gn. / - / Wałach / Lordanos / Landos / Lorite / Goodtimes / Przemysław Bule / -
0.0 61.23s 0.0 37.02s 120.00 zł
2 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Aperitif (19)
siwa / - / Wałach / Fusain Du Defey / Phosph Or / Auforta / First Des Termes / Roland Kosmol / SK Ochaby
0.0 57.18s 0.0 37.74s 110.00 zł
3 Maria Kaczyna
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lord of Fame (113)
gn. / - / Wałach / Lord Siclau / Lord Pesi / Miss Gento / Gento / - / -
0.0 61.15s 0.0 37.88s 90.00 zł
4 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (35)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
0.0 62.87s 0.0 38.83s 80.00 zł
5 Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
PLEJADA (140)
kaszt. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Polisa / Balisco Ii / Tura Jędrzej / Tura Tomasz
0.0 58.90s 0.0 40.10s 60.00 zł
6 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Fereusa (17)
gn. / - / Klacz / Vincenzo / Numero Uno / Bereusa / Vittorio / Roland Kosmol / -
0.0 58.96s 0.0 41.25s
7 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lucky M (144)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 58.82s 0.0 42.87s
8 Zuzanna Kaczmarzyk
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (109)
c.gn. / - / Wałach / Stakkatol / Stakkato / La Silla / Lord Sinclair I / Magdalena Kaczmarzyk / Zbigniew Kostrzewski
0.0 60.43s 4.0 35.88s
9 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (36)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
0.0 59.56s 4.0 39.82s
10 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (64)
siwosr. / - / Klacz / Tulon / Basir / Loteria / Lupanar / Karolina Brysz / SKJ Omega
0.0 61.23s 4.0 40.71s
11 Anna Kulawik
ASK Świerklaniec
Niwar (115)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Magdalena Ferdyn / Dariusz Mantaj
0.0 60.54s 4.0 42.78s
Eliminacja Julia Ślązak
Politechnika Śląska w Gliwicach
Casani (134)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 57.95s Eliminacja
13-24 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
DUKAT (57)
gn. / - / Wałach / Karmel / Cugnot / Domra / Orsini / Barbara Rygoł / Mirosław Kulpiński
4.0 53.63s
13-24 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (31)
gn. / - / Klacz / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Loberlina / Libero H / Iwona Kluska / -
4.0 54.04s
13-24 Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (118)
gn. / - / Wałach / Rhodesian Winner (Ger / Junuszu / Who Knows (Ire) / Katarzyna Kuśnierz / SK Moszna
4.0 56.27s
13-24 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (32)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 57.21s
13-24 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Scarto (145)
kara / - / Wałach / Palermo / Synteza / Alywar / - / -
4.0 58.62s
13-24 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (37)
gn. / - / Wałach / Salamon / Darco / Szeplak Xi Szepseq / Szeplak X-4 / Łukasz Kot / Zoltán Krosós
4.0 58.95s
13-24 Katarzyna Bomba
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (136)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
4.0 59.54s
13-24 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (119)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
4.0 59.80s
13-24 Katarzyna Bober
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (82)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
4.0 60.85s
13-24 Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Bajadera (18)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
4.0 63.88s
13-24 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Huan Twang R (53)
c.gn. / - / Wałach / E.T. Cryozootech / Espri / S. Bulisina R / Mermus R / Przemysław Bule / -
4.0 63.97s
13-24 Zuzanna Bernaś
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BALANDO (137)
gn. / - / Wałach / Wencco / Cacao Courcelle / Balladyna / Balisco Ii / Tura Jacek / Tura Tomasz
4.0 64.52s
25-28 Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Cassinia (89)
gn. / - / Klacz / Cassini Ii / Capitol I / Bonita / Cabrol Amicor / - / -
8.0 55.36s
25-28 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (126)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
8.0 61.95s
25-28 Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Hidalgo (141)
c.gn. / - / Wałach / Salazar / Elmero / Halka / Emetyt / Tomasz Tura / Monika Piech
8.0 64.38s
25-28 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (148)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Henryk Polednia / xx
8.0 66.28s
29 Gabriela Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Ines (125)
gn. / - / Klacz / Rhodesian Winner / Izara / Jape / Sk Moszna / Sk Moszna
12.0 59.36s
30 Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (12)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
16.0 59.30s
31 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Robin Hood-LS (135)
gn. / - / Wałach / Quick Lauro Z / Quick Star / Rokina Vd Wateringhoeve / Jokinal De Bornival / Aleksandra Demel-Klekot / Struzinsky Libor
17.0 84.18s
32 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Monito (127)
siwa / - / Wałach / San Luis / Dixieland / Moldau Iii / Shahir / Amelia Kupczyk / Sk Janów Podlaski
29.0 100.66s
Eliminacja Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (60)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
Rezygnacja Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (10)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
Rezygnacja Martyna Szczypa
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Mario (61)
gn. / - / Wałach / Marino / Zeoliet / Manilla / Cottonclub / Krzysztof Szczypa / Jan Ciesielski
39
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
East Wood (51)
gn. / - / Wałach / Lordanos / Landos / Lorite / Goodtimes / Przemysław Bule / -
0.0 / 61.23s / 0.0 / 37.02s
120.00 zł
4
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Aperitif (19)
siwa / - / Wałach / Fusain Du Defey / Phosph Or / Auforta / First Des Termes / Roland Kosmol / SK Ochaby
0.0 / 57.18s / 0.0 / 37.74s
110.00 zł
7
3
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lord of Fame (113)
gn. / - / Wałach / Lord Siclau / Lord Pesi / Miss Gento / Gento / - / -
0.0 / 61.15s / 0.0 / 37.88s
90.00 zł
28
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (35)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
0.0 / 62.87s / 0.0 / 38.83s
80.00 zł
16
5
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
PLEJADA (140)
kaszt. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Polisa / Balisco Ii / Tura Jędrzej / Tura Tomasz
0.0 / 58.90s / 0.0 / 40.10s
60.00 zł
37
6
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Fereusa (17)
gn. / - / Klacz / Vincenzo / Numero Uno / Bereusa / Vittorio / Roland Kosmol / -
0.0 / 58.96s / 0.0 / 41.25s
5
7
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lucky M (144)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 / 58.82s / 0.0 / 42.87s
27
8
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Soprano Hippica (109)
c.gn. / - / Wałach / Stakkatol / Stakkato / La Silla / Lord Sinclair I / Magdalena Kaczmarzyk / Zbigniew Kostrzewski
0.0 / 60.43s / 4.0 / 35.88s
3
9
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (36)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
0.0 / 59.56s / 4.0 / 39.82s
2
10
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
LIBERIA (64)
siwosr. / - / Klacz / Tulon / Basir / Loteria / Lupanar / Karolina Brysz / SKJ Omega
0.0 / 61.23s / 4.0 / 40.71s
22
11
ASK Świerklaniec
Niwar (115)
c.gn. / - / Wałach / Vandamme / Guidam / Nimfa / Czandor / Magdalena Ferdyn / Dariusz Mantaj
0.0 / 60.54s / 4.0 / 42.78s
15
Elim
Politechnika Śląska w Gliwicach
Casani (134)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 / 57.95s / Eliminacja
11
13-24
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
DUKAT (57)
gn. / - / Wałach / Karmel / Cugnot / Domra / Orsini / Barbara Rygoł / Mirosław Kulpiński
4.0 / 53.63s
13
13-24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Heidi (31)
gn. / - / Klacz / Quasimodo Vd Molendreef / Heartbreaker / Loberlina / Libero H / Iwona Kluska / -
4.0 / 54.04s
1
13-24
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (118)
gn. / - / Wałach / Rhodesian Winner (Ger / Junuszu / Who Knows (Ire) / Katarzyna Kuśnierz / SK Moszna
4.0 / 56.27s
12
13-24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (32)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
4.0 / 57.21s
38
13-24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Scarto (145)
kara / - / Wałach / Palermo / Synteza / Alywar / - / -
4.0 / 58.62s
36
13-24
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (37)
gn. / - / Wałach / Salamon / Darco / Szeplak Xi Szepseq / Szeplak X-4 / Łukasz Kot / Zoltán Krosós
4.0 / 58.95s
31
13-24
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ryoko (136)
gn. / - / Klacz / Diatos / Five Star Camp / Reseda / Ravallo / ADAM PARUZEL / KINGA PARUZEL
4.0 / 59.54s
21
13-24
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (119)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
4.0 / 59.80s
33
13-24
Bez Przynależności Klubowej S L A
Sonet G-T (82)
c.gn. / - / Wałach / Stakkato Gold / Stakkato / Fleur Dubalou Z / Balou Du Rouet / Katarzyna Bober / Zinsmeister Emil
4.0 / 60.85s
10
13-24
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Bajadera (18)
gn. / - / Klacz / De Quidams / Quidam's Rubin / Banisza / Rytm / Roland Kosmol / Roland Kosmol
4.0 / 63.88s
6
13-24
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Huan Twang R (53)
c.gn. / - / Wałach / E.T. Cryozootech / Espri / S. Bulisina R / Mermus R / Przemysław Bule / -
4.0 / 63.97s
32
13-24
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BALANDO (137)
gn. / - / Wałach / Wencco / Cacao Courcelle / Balladyna / Balisco Ii / Tura Jacek / Tura Tomasz
4.0 / 64.52s
35
25-28
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Cassinia (89)
gn. / - / Klacz / Cassini Ii / Capitol I / Bonita / Cabrol Amicor / - / -
8.0 / 55.36s
24
25-28
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (126)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
8.0 / 61.95s
17
25-28
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Hidalgo (141)
c.gn. / - / Wałach / Salazar / Elmero / Halka / Emetyt / Tomasz Tura / Monika Piech
8.0 / 64.38s
34
25-28
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (148)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Henryk Polednia / xx
8.0 / 66.28s
23
29
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Ines (125)
gn. / - / Klacz / Rhodesian Winner / Izara / Jape / Sk Moszna / Sk Moszna
12.0 / 59.36s
9
30
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (12)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
16.0 / 59.30s
30
31
Klub Jeździecki Zbrosławice
Robin Hood-LS (135)
gn. / - / Wałach / Quick Lauro Z / Quick Star / Rokina Vd Wateringhoeve / Jokinal De Bornival / Aleksandra Demel-Klekot / Struzinsky Libor
17.0 / 84.18s
25
32
Klub Jeździecki PonySport
Monito (127)
siwa / - / Wałach / San Luis / Dixieland / Moldau Iii / Shahir / Amelia Kupczyk / Sk Janów Podlaski
29.0 / 100.66s
19
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (60)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
8
Rez
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Clintella (10)
siwa / - / Klacz / Clinton / Corrado I / Marena / Jaguar / Izabella Żyglicka / Montis Sp.zo.o.
18
Rez
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Mario (61)
gn. / - / Wałach / Marino / Zeoliet / Manilla / Cottonclub / Krzysztof Szczypa / Jan Ciesielski

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl