Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-06-01
2019-06-01
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
330 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
61 s
Sedzia główny:
Łukasz Małek
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzyczpczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-27 Joanna Sajkowska
Stajnia Via Vitae
Gierda (188)
Gniada / - / Klacz / Groszek / Czarusia / - / -
0.0 37.04s
1-27 Maja Bertoldi
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lord Eduard (7)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Barbara Chlipała / Tadeusz Sobczyński
0.0 43.44s
1-27 Alicja Jóźwiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (4)
gn. / - / Wałach / Miłek / Piast / Wachta / Hawrań / Barbara Chlipała / Gospodarstwo Rolne Ireneusz Hłąd
0.0 43.63s
1-27 Julia Maciejewska
Bez Przynależności Klubowej
Plebiscyt (207)
gn. / - / Wałach / Sentender / Kamp / Pilawa / Juniperus / Julia Maciejewska / Karol Zychowicz
0.0 43.89s
1-27 Julia Maciejewska
Bez Przynależności Klubowej
Plebiscyt (207)
gn. / - / Wałach / Sentender / Kamp / Pilawa / Juniperus / Julia Maciejewska / Karol Zychowicz
0.0 44.82s
1-27 Maria Kanior-Schott
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sahara (137)
gn. / - / Klacz / Mar Bej / Elsing / Semida / Sas / Maria Kanior-Schott / Chotkowski kazimierz
0.0 45.69s
1-27 Kevin Pszowski
Bez Przynależności Klubowej O P O
Boni (154)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 46.09s
1-27 Emilia Sznurkowska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Skadena (45)
gniada / - / Klacz / DENARD / SKARBNICA / - / Stadnina Koni Ochaby
0.0 46.48s
1-27 Aleksandra Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (100)
bul.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Borowczak / Karolina Makowska
0.0 46.69s
1-27 Colleen Moore
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Eter (47)
siwa / - / Wałach / Bonaparte / Pick Wick / Egipcja / Erfurt / Colleen Moore / -
0.0 47.38s
1-27 Kevin Pszowski
Bez Przynależności Klubowej O P O
Legionista (153)
SROKATA / - / Wałach / FACET / LEGIA / GAWAŁEK STANISŁAWA / MAREK PIETRZYK
0.0 47.60s
1-27 Katarzyna Sajkowska
Stajnia Via Vitae
Funstrom (189)
Kasztanowaty / - / Wałach / Tempeltänzer / Finta / - / -
0.0 47.70s
1-27 Martyna Grobelny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
El-Willow Michael (52)
wilcz. / Kuc / Wałach / Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo / Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist / - / -
0.0 48.20s
1-27 Ludwik Michalski
Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dywizja (179)
kary / - / Klacz / Diakon / Auforta / Piotr Kubaczka / -
0.0 48.27s
1-27 Aleksandra Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (100)
bul.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Borowczak / Karolina Makowska
0.0 48.55s
1-27 Colleen Moore
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Eter (47)
siwa / - / Wałach / Bonaparte / Pick Wick / Egipcja / Erfurt / Colleen Moore / -
0.0 49.11s
1-27 Julia Kremer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (202)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / - / -
0.0 49.40s
1-27 Zofia Standura
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Korsyka (196)
gniada / - / Klacz / First des Termes AA / Kortina sp / - / Stansiław Standura
0.0 49.87s
1-27 Małgorzata Babczyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Jagienka (171)
gn. / - / Klacz / Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando / Koekoekshof Jannique / Corbyon / Agnieszka Babczyńska / Śniegucki Zdzisław
0.0 50.27s
1-27 Kevin Pszowski
Bez Przynależności Klubowej O P O
Legionista (153)
SROKATA / - / Wałach / FACET / LEGIA / GAWAŁEK STANISŁAWA / MAREK PIETRZYK
0.0 51.52s
1-27 Kevin Pszowski
Bez Przynależności Klubowej O P O
Boni (154)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 51.61s
1-27 Zofia Ivelijć
LKJ Ochaby
Don Karlos (23)
gniada / - / Wałach / Bischof L / Delicja / Zeljko Iveljić / -
0.0 52.72s
1-27 Iga Chojowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Maroko (175)
ciemnogniada / - / Wałach / Marafon / Balza / PCUH BEHPOL I Rafał Chojowski / Damian Juraszek
0.0 54.28s
1-27 Nadia Bierska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Coffee (89)
Srokata / - / Klacz / . / . / - / -
0.0 55.85s
1-27 Nadia Bierska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Coffee (89)
Srokata / - / Klacz / . / . / - / -
0.0 58.08s
1-27 Kinga Górny
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mors (121)
Kasztan / - / Wałach / Psalm / Magia / Bogdan Górny / Walczak Henryk
0.0 58.19s
1-27 Maja Dreger
Klub Jazdy Konnej Solka
K-Nico (86)
gn.tar. / - / Wałach / Tabasco / Cotton Club / Karina / Magnat / - / -
0.0 58.90s
28-34 Julia Ganiek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Melady (186)
gn. / - / Klacz / Joker / Judex / Morawia / Larysz / - / -
4.0 44.60s
28-34 Maja Bertoldi
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lord Eduard (7)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Barbara Chlipała / Tadeusz Sobczyński
4.0 46.82s
28-34 Julia Radwańska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dhalila (167)
siwa / - / Klacz / Berberys / Partner / Dora / Omen / Julia Radwańska / -
4.0 48.49s
28-34 Wiktoria Walczysko
Lkj Ochaby
April (46)
ciemnogniada / - / Klacz / LAKMIN / AMAZONKA / - / -
4.0 50.46s
28-34 Elżbieta Koziak
Tran (208)
Myszata / - / Wałach / Kapral / Tina / Elżbieta Koziak / Jackiewicz Hipolit
4.0 53.80s
28-34 Kinga Górny
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mors (121)
Kasztan / - / Wałach / Psalm / Magia / Bogdan Górny / Walczak Henryk
4.0 59.01s
28-34 Julia Ganiek
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Melady (186)
gn. / - / Klacz / Joker / Judex / Morawia / Larysz / - / -
4.0 59.99s
35 Martyna Grobelny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
El-Willow Michael (52)
wilcz. / Kuc / Wałach / Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo / Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist / - / -
16.0 76.29s
36 Angelika Benigni-Szydłowska
PLKJ Plessówka
Gepard (62)
Skarogniada / - / Wałach / Wieland / Gloria V / Angelika Benigni Szydłowska / -
18.0 84.26s
37 Nadia Leśniak
Ludowy Klub Jezdziecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Brego (25)
gniada / - / Wałach / Bik / Baska / Katarzyna Mencfel-Wenglarczyk / -
21.0 94.93s
Przejazd treningowy Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ewerton (150)
gn. / - / Wałach / Emetyt / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Elegancja / Harpun / Wojciech Matuszczyk / Sęczek Grzegorz
0.0 48.45s
Przejazd treningowy Sylwia Synowiec
Klub Jazdy Konnej Solka
Bamako Paboma (87)
gniady / - / Wałach / . / . / - / -
0.0 50.66s
Przejazd treningowy Magdalena Meller
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chalandra (33)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 54.47s
Przejazd treningowy Magdalena Meller
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chalandra (33)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 54.73s
18
1-27
Stajnia Via Vitae
Gierda (188)
Gniada / - / Klacz / Groszek / Czarusia / - / -
0.0 / 37.04s
5
1-27
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lord Eduard (7)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Barbara Chlipała / Tadeusz Sobczyński
0.0 / 43.44s
28
1-27
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (4)
gn. / - / Wałach / Miłek / Piast / Wachta / Hawrań / Barbara Chlipała / Gospodarstwo Rolne Ireneusz Hłąd
0.0 / 43.63s
31
1-27
Bez Przynależności Klubowej
Plebiscyt (207)
gn. / - / Wałach / Sentender / Kamp / Pilawa / Juniperus / Julia Maciejewska / Karol Zychowicz
0.0 / 43.89s
29
1-27
Bez Przynależności Klubowej
Plebiscyt (207)
gn. / - / Wałach / Sentender / Kamp / Pilawa / Juniperus / Julia Maciejewska / Karol Zychowicz
0.0 / 44.82s
35
1-27
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sahara (137)
gn. / - / Klacz / Mar Bej / Elsing / Semida / Sas / Maria Kanior-Schott / Chotkowski kazimierz
0.0 / 45.69s
10
1-27
Bez Przynależności Klubowej O P O
Boni (154)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 46.09s
12
1-27
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Skadena (45)
gniada / - / Klacz / DENARD / SKARBNICA / - / Stadnina Koni Ochaby
0.0 / 46.48s
3
1-27
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (100)
bul.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Borowczak / Karolina Makowska
0.0 / 46.69s
34
1-27
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Eter (47)
siwa / - / Wałach / Bonaparte / Pick Wick / Egipcja / Erfurt / Colleen Moore / -
0.0 / 47.38s
40
1-27
Bez Przynależności Klubowej O P O
Legionista (153)
SROKATA / - / Wałach / FACET / LEGIA / GAWAŁEK STANISŁAWA / MAREK PIETRZYK
0.0 / 47.60s
19
1-27
Stajnia Via Vitae
Funstrom (189)
Kasztanowaty / - / Wałach / Tempeltänzer / Finta / - / -
0.0 / 47.70s
23
1-27
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
El-Willow Michael (52)
wilcz. / Kuc / Wałach / Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo / Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist / - / -
0.0 / 48.20s
17
1-27
Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dywizja (179)
kary / - / Klacz / Diakon / Auforta / Piotr Kubaczka / -
0.0 / 48.27s
1
1-27
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ksena (100)
bul.sr. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Borowczak / Karolina Makowska
0.0 / 48.55s
32
1-27
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Eter (47)
siwa / - / Wałach / Bonaparte / Pick Wick / Egipcja / Erfurt / Colleen Moore / -
0.0 / 49.11s
42
1-27
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (202)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / - / -
0.0 / 49.40s
9
1-27
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Korsyka (196)
gniada / - / Klacz / First des Termes AA / Kortina sp / - / Stansiław Standura
0.0 / 49.87s
43
1-27
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Jagienka (171)
gn. / - / Klacz / Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando / Koekoekshof Jannique / Corbyon / Agnieszka Babczyńska / Śniegucki Zdzisław
0.0 / 50.27s
38
1-27
Bez Przynależności Klubowej O P O
Legionista (153)
SROKATA / - / Wałach / FACET / LEGIA / GAWAŁEK STANISŁAWA / MAREK PIETRZYK
0.0 / 51.52s
8
1-27
Bez Przynależności Klubowej O P O
Boni (154)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 51.61s
30
1-27
LKJ Ochaby
Don Karlos (23)
gniada / - / Wałach / Bischof L / Delicja / Zeljko Iveljić / -
0.0 / 52.72s
2
1-27
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Maroko (175)
ciemnogniada / - / Wałach / Marafon / Balza / PCUH BEHPOL I Rafał Chojowski / Damian Juraszek
0.0 / 54.28s
26
1-27
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Coffee (89)
Srokata / - / Klacz / . / . / - / -
0.0 / 55.85s
24
1-27
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Coffee (89)
Srokata / - / Klacz / . / . / - / -
0.0 / 58.08s
25
1-27
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mors (121)
Kasztan / - / Wałach / Psalm / Magia / Bogdan Górny / Walczak Henryk
0.0 / 58.19s
33
1-27
Klub Jazdy Konnej Solka
K-Nico (86)
gn.tar. / - / Wałach / Tabasco / Cotton Club / Karina / Magnat / - / -
0.0 / 58.90s
41
28-34
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Melady (186)
gn. / - / Klacz / Joker / Judex / Morawia / Larysz / - / -
4.0 / 44.60s
7
28-34
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lord Eduard (7)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Barbara Chlipała / Tadeusz Sobczyński
4.0 / 46.82s
37
28-34
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dhalila (167)
siwa / - / Klacz / Berberys / Partner / Dora / Omen / Julia Radwańska / -
4.0 / 48.49s
14
28-34
April (46)
ciemnogniada / - / Klacz / LAKMIN / AMAZONKA / - / -
4.0 / 50.46s
Tran (208)
Myszata / - / Wałach / Kapral / Tina / Elżbieta Koziak / Jackiewicz Hipolit
4.0 / 53.80s
27
28-34
Bez Przynależności Klubowej S L A
Mors (121)
Kasztan / - / Wałach / Psalm / Magia / Bogdan Górny / Walczak Henryk
4.0 / 59.01s
39
28-34
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Melady (186)
gn. / - / Klacz / Joker / Judex / Morawia / Larysz / - / -
4.0 / 59.99s
21
35
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
El-Willow Michael (52)
wilcz. / Kuc / Wałach / Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo / Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist / - / -
16.0 / 76.29s
22
36
Gepard (62)
Skarogniada / - / Wałach / Wieland / Gloria V / Angelika Benigni Szydłowska / -
18.0 / 84.26s
6
37
Ludowy Klub Jezdziecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Brego (25)
gniada / - / Wałach / Bik / Baska / Katarzyna Mencfel-Wenglarczyk / -
21.0 / 94.93s
36 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ewerton (150)
gn. / - / Wałach / Emetyt / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Elegancja / Harpun / Wojciech Matuszczyk / Sęczek Grzegorz
0.0 / 48.45s
15 (T)
Klub Jazdy Konnej Solka
Bamako Paboma (87)
gniady / - / Wałach / . / . / - / -
0.0 / 50.66s
13 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chalandra (33)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 / 54.47s
11 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chalandra (33)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 / 54.73s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl