Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-01
2019-06-01
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
390 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
67 s
Sedzia główny:
Łukasz Małek
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzyczpczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Anna Hernik
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Madryt-p (198)
ciemnogniada / - / Wałach / Corleone Z / Mafia / Sobiecka Anna / Parkitny Bogdan
0.0 43.71s 200.00 zł
2 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (142)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
0.0 45.24s 150.00 zł
3 Klaudia Bażan
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lusi (70)
siwa / - / Klacz / Novum / Louis / Lota / Nn / Bażan Klaudia / Kowol Marek
0.0 47.22s 100.00 zł
4 Szymon Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (131)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
0.0 47.51s
5 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (183)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 48.14s
6 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (197)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 48.25s
7 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (173)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Chrząszczkiewicz Renata
0.0 48.92s
8 Klaudia Koj
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (60)
gn. / - / Klacz / Mineapolis / Larysz / Era Ii / Dziurawiec / Izabela Koj / Gierszawski Krzysztof
0.0 49.19s
9 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Valea (76)
gn. / - / Klacz / Caretino K / Caretino / Vistula / Firstgraaf / Izabela Marchewka / Kowalczyk Zbigniew
0.0 50.75s
10 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (5)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
0.0 50.83s
11 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Casalita Elizar (192)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / -
0.0 50.99s
12 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lucky M (163)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 51.27s
13 Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (66)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
0.0 51.65s
14 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (136)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
0.0 53.32s
15 Dominika Szotek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Oskar Blue (174)
gn. / - / Wałach / Chacco-Blue / Chambertin / Bali / Acobat Ii / Hss sp. z o.o / Dr. Jobs Hartmann
0.0 53.61s
16 Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Casino Royal (155)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek
0.0 53.68s
17 Nikola Pal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Jackpot (209)
siwa / - / Wałach / Golden Aviator / Aviano / Jasmina N / Jasperado / Nikola Pal / Andrzej Żejmo
0.0 53.83s
18 Julia Radwańska
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Watra (13)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Monika Bertoldi / Kamil Jurczyk
0.0 54.16s
19 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Erazm (129)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
0.0 54.57s
20 Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (210)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
0.0 54.93s
21 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (123)
kaszt. / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
0.0 55.20s
22 Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (31)
kaszt. / - / Wałach / Player / Pilot / Kasandra / Dakar / Agnieszka Kozłowska- Urban / Agnieszka Marzęda
0.0 55.63s
23 Klara Gierek
Vanto Jumping Team
J'T'Adore van de Zuidhoek (177)
gn. / - / Wałach / Ferro / Ulft / Misse Lucernaise / Qredo De Paulastra / Gierek Aleksander / -
0.0 55.70s
24 Paulina Biskup
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (1)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Sisi Queen / Quidam De Revel / Bronisława Biskup / Mirosław Loska
0.0 55.92s
25 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (184)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
0.0 56.16s
26 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Polonia (49)
kara / - / Klacz / Grand De La Cour / Graf Grannus / Parma Ii / Marago / Walaszek Agrypina / Zygmunt Jedrzejczyk
0.0 57.53s
27 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (8)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
0.0 58.35s
28 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Aquador (109)
kaszt. / Koń duży / Wałach / Heartbreaker / 147Stb-H Nimmerdor / Sharmeta / Calvados / Rafał Janota / -
0.0 58.62s
29 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Saragoss (139)
c.gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Saragossa / Lansjer L / Maxtop / Udorz
0.0 59.26s
30 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Shirocco Des Chaines (191)
Siwa / - / Ogier / Cassini Ii / Lola Des Chaines / Julia Gawałek / -
0.0 61.99s
31 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chantilly (103)
gn. / - / Wałach / Chacco-Blue / Chambertin / Contidou / Balou Du Rouet / Jarosław Skrzyczyński / -
0.0 64.33s
32 Jarosław Grycz
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dobrosza (190)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Dekadencja / Denard / Jarosław grycz / Sk ochaby
0.0 64.58s
33 Dominika Poliwoda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kasafi (91)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / - / -
0.0 65.60s
34 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chaplain (107)
siwa / - / Wałach / Clearway / Capitol I / Kaluga / Campione / Rafał Janota / Peters Hans Jakob
0.0 65.75s
35 Adam Kaźmierczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Camillo Song (96)
gn. / - / Wałach / Now Or Never M / Voltaire / Allegra Giulia / Argentinus / - / -
1.0 68.63s
36 Angelika Pilch
Klub Sportowy Bór
Remington (199)
kaszt. / - / Wałach / Ganges / Regentka/Ren / - / -
4.0 53.72s
37 Małgorzata Zoń
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (156)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
4.0 54.09s
38 Natalia Sobolewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
H-Cataa (113)
gn. / - / Klacz / Catoo / Himba / Landgraf I / Arkadiusz Sobolewski / -
4.0 57.24s
39 Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (134)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / BERNADETTA WIECZOREK / -
4.0 59.41s
40 Tomasz Burzyński
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (132)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
4.0 60.10s
41 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Basalino FS (18)
gn. / - / Wałach / Black Jack / Cornet Obolensky / Salanda Fs / Landsieger / - / -
4.0 60.52s
42 Mirella Ruczka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Roxy (65)
gn. / - / Klacz / Rock'n Roll / Rasso / Cita / Doven / - / -
4.0 60.77s
43 Aleksandra Babczyńska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Marco (172)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / Agnieszka Babczyńska / Bauwens Mario Sady
4.0 61.88s
44 Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (170)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Golec Henryk
4.0 62.51s
45 Piotr Spendel
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (157)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
5.0 67.34s
46 Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Super Hero (42)
skarogniada / - / Ogier / Satisfaction Iii / Raissa / Agata Arendt / -
5.0 67.55s
47 Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (200)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / Dobrosława Janasik / -
5.0 68.07s
48 Monika Rzepka
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (44)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
7.0 82.05s
49 Milena Wiśniewska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (35)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Skadena / Denard / Arkadiusz Wiśniewski / SK Ochaby
8.0 58.53s
50 Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (114)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
8.0 59.24s
51 Julia Pypłacz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dolar (180)
gn. / - / Wałach / Leandro / Lenz / Dziwela / Dresk / Joanna Miazek-Pypłacz / Lucyna Koźdra
8.0 61.04s
52 Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bafusaini (43)
gn. / - / Klacz / Fusain Du Defey / Phosph'or / Bakwarta / Kwartet / SK Ochaby / SK Ochaby
8.0 61.65s
53 Jakub Lis
Klub Jazdy Konnej Elizar
Jacobson L (211)
Siwa / - / Wałach / Durango Vdl / Platina / Wiktoria Lis / -
8.0 62.68s
54 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (149)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
8.0 64.81s
55 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (125)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
10.0 71.88s
56 Amelia Suwała
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Liberator (159)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Lara Croft / Lerano / Wojciech Suwała / Szymańscy Wioletta i Leszek
12.0 52.21s
57 Kamil Pszowski
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dux (151)
GNIADA / - / Wałach / Love Affair / Dolores / JOANNA PSZOWSKA / MAKOWSKI REMIGIUSZ
12.0 60.85s
58 Diana Jurczyk
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (39)
gn. / - / Klacz / Bibigar / Emetyt / Hrabina / Lirnik / Edward Puchalka / Kazimierz Piecha
18.0 88.70s
Eliminacja Patrycja Kulpa
Klub Jazdy Konnej Solka
Koral (88)
gn. / - / Wałach / Nobody / Indoctro / Komedia / Dukat / . / .
Eliminacja Łukasz Cywiński
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kiler (185)
Siwa / - / Wałach / Santos / Kaśka / - / -
Przejazd treningowy Ewa Łukasik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Casino Royal (155)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek
0.0 52.89s
Przejazd treningowy Bartłomiej Urban
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (31)
kaszt. / - / Wałach / Player / Pilot / Kasandra / Dakar / Agnieszka Kozłowska- Urban / Agnieszka Marzęda
0.0 54.42s
Przejazd treningowy Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (149)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
0.0 55.10s
Przejazd treningowy Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (134)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / BERNADETTA WIECZOREK / -
0.0 59.65s
Przejazd treningowy Nikola Pal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Jackpot (209)
siwa / - / Wałach / Golden Aviator / Aviano / Jasmina N / Jasperado / Nikola Pal / Andrzej Żejmo
0.0 62.41s
Przejazd treningowy Piotr Spendel
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (157)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
0.0 66.26s
Przejazd treningowy Tomasz Burzyński
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (132)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 67.04s
Przejazd treningowy Jarosław Grycz
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dobrosza (190)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Dekadencja / Denard / Jarosław grycz / Sk ochaby
1.0 67.62s
Przejazd treningowy Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (123)
kaszt. / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
4.0 53.63s
Przejazd treningowy Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (66)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
4.0 57.33s
Przejazd treningowy Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bafusaini (43)
gn. / - / Klacz / Fusain Du Defey / Phosph'or / Bakwarta / Kwartet / SK Ochaby / SK Ochaby
4.0 59.08s
Przejazd treningowy Dobrosława Janasik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (200)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / Dobrosława Janasik / -
4.0 61.42s
Przejazd treningowy Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Super Hero (42)
skarogniada / - / Ogier / Satisfaction Iii / Raissa / Agata Arendt / -
4.0 66.59s
Przejazd treningowy Monika Rzepka
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (44)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
5.0 67.98s
Przejazd treningowy Kamil Pszowski
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dux (151)
GNIADA / - / Wałach / Love Affair / Dolores / JOANNA PSZOWSKA / MAKOWSKI REMIGIUSZ
16.0 57.74s
Przejazd treningowy Milena Wiśniewska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (35)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Skadena / Denard / Arkadiusz Wiśniewski / SK Ochaby
16.0 66.45s
27
1
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Madryt-p (198)
ciemnogniada / - / Wałach / Corleone Z / Mafia / Sobiecka Anna / Parkitny Bogdan
0.0 / 43.71s
200.00 zł
77
2
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (142)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
0.0 / 45.24s
150.00 zł
76
3
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lusi (70)
siwa / - / Klacz / Novum / Louis / Lota / Nn / Bażan Klaudia / Kowol Marek
0.0 / 47.22s
100.00 zł
64
4
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (131)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
0.0 / 47.51s
82
5
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (183)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 / 48.14s
74
6
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (197)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 / 48.25s
71
7
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (173)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Chrząszczkiewicz Renata
0.0 / 48.92s
56
8
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (60)
gn. / - / Klacz / Mineapolis / Larysz / Era Ii / Dziurawiec / Izabela Koj / Gierszawski Krzysztof
0.0 / 49.19s
13
9
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Valea (76)
gn. / - / Klacz / Caretino K / Caretino / Vistula / Firstgraaf / Izabela Marchewka / Kowalczyk Zbigniew
0.0 / 50.75s
52
10
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (5)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
0.0 / 50.83s
59
11
Klub Jazdy Konnej Elizar
Casalita Elizar (192)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / -
0.0 / 50.99s
68
12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lucky M (163)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 / 51.27s
18
13
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (66)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
0.0 / 51.65s
65
14
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (136)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
0.0 / 53.32s
61
15
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Oskar Blue (174)
gn. / - / Wałach / Chacco-Blue / Chambertin / Bali / Acobat Ii / Hss sp. z o.o / Dr. Jobs Hartmann
0.0 / 53.61s
22
16
Bez Przynależności Klubowej S L A
Casino Royal (155)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek
0.0 / 53.68s
49
17
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Jackpot (209)
siwa / - / Wałach / Golden Aviator / Aviano / Jasmina N / Jasperado / Nikola Pal / Andrzej Żejmo
0.0 / 53.83s
6
18
Jeździecki Klub Sportowy "BCH" Międzyrzecze Dolne
Watra (13)
sk.gn. / - / Klacz / Tramal / Cabrol / Warka / Czantor / Monika Bertoldi / Kamil Jurczyk
0.0 / 54.16s
63
19
Klub Jeździecki Lando
Erazm (129)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
0.0 / 54.57s
29
20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (210)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
0.0 / 54.93s
38
21
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (123)
kaszt. / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 55.20s
30
22
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (31)
kaszt. / - / Wałach / Player / Pilot / Kasandra / Dakar / Agnieszka Kozłowska- Urban / Agnieszka Marzęda
0.0 / 55.63s
73
23
Vanto Jumping Team
J'T'Adore van de Zuidhoek (177)
gn. / - / Wałach / Ferro / Ulft / Misse Lucernaise / Qredo De Paulastra / Gierek Aleksander / -
0.0 / 55.70s
47
24
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (1)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Sisi Queen / Quidam De Revel / Bronisława Biskup / Mirosław Loska
0.0 / 55.92s
2
25
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (184)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
0.0 / 56.16s
72
26
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Polonia (49)
kara / - / Klacz / Grand De La Cour / Graf Grannus / Parma Ii / Marago / Walaszek Agrypina / Zygmunt Jedrzejczyk
0.0 / 57.53s
53
27
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (8)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
0.0 / 58.35s
75
28
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Aquador (109)
kaszt. / Koń duży / Wałach / Heartbreaker / 147Stb-H Nimmerdor / Sharmeta / Calvados / Rafał Janota / -
0.0 / 58.62s
19
29
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Saragoss (139)
c.gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Saragossa / Lansjer L / Maxtop / Udorz
0.0 / 59.26s
81
30
Klub Jazdy Konnej Elizar
Shirocco Des Chaines (191)
Siwa / - / Ogier / Cassini Ii / Lola Des Chaines / Julia Gawałek / -
0.0 / 61.99s
80
31
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chantilly (103)
gn. / - / Wałach / Chacco-Blue / Chambertin / Contidou / Balou Du Rouet / Jarosław Skrzyczyński / -
0.0 / 64.33s
48
32
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dobrosza (190)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Dekadencja / Denard / Jarosław grycz / Sk ochaby
0.0 / 64.58s
60
33
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kasafi (91)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / - / -
0.0 / 65.60s
78
34
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chaplain (107)
siwa / - / Wałach / Clearway / Capitol I / Kaluga / Campione / Rafał Janota / Peters Hans Jakob
0.0 / 65.75s
83
35
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Camillo Song (96)
gn. / - / Wałach / Now Or Never M / Voltaire / Allegra Giulia / Argentinus / - / -
1.0 / 68.63s
28
36
Klub Sportowy Bór
Remington (199)
kaszt. / - / Wałach / Ganges / Regentka/Ren / - / -
4.0 / 53.72s
66
37
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (156)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
4.0 / 54.09s
21
38
Bez Przynależności Klubowej S L A
H-Cataa (113)
gn. / - / Klacz / Catoo / Himba / Landgraf I / Arkadiusz Sobolewski / -
4.0 / 57.24s
39
39
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (134)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / BERNADETTA WIECZOREK / -
4.0 / 59.41s
44
40
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (132)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
4.0 / 60.10s
79
41
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Basalino FS (18)
gn. / - / Wałach / Black Jack / Cornet Obolensky / Salanda Fs / Landsieger / - / -
4.0 / 60.52s
57
42
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Roxy (65)
gn. / - / Klacz / Rock'n Roll / Rasso / Cita / Doven / - / -
4.0 / 60.77s
25
43
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Marco (172)
kaszt. / - / Wałach / Quito Mb / Boy De La Barre Ii / Marta / Madryt / Agnieszka Babczyńska / Bauwens Mario Sady
4.0 / 61.88s
70
44
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (170)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Golec Henryk
4.0 / 62.51s
67
45
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (157)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
5.0 / 67.34s
34
46
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Super Hero (42)
skarogniada / - / Ogier / Satisfaction Iii / Raissa / Agata Arendt / -
5.0 / 67.55s
10
47
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (200)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / Dobrosława Janasik / -
5.0 / 68.07s
31
48
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (44)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
7.0 / 82.05s
14
49
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (35)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Skadena / Denard / Arkadiusz Wiśniewski / SK Ochaby
8.0 / 58.53s
55
50
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (114)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
8.0 / 59.24s
26
51
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Dolar (180)
gn. / - / Wałach / Leandro / Lenz / Dziwela / Dresk / Joanna Miazek-Pypłacz / Lucyna Koźdra
8.0 / 61.04s
1
52
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bafusaini (43)
gn. / - / Klacz / Fusain Du Defey / Phosph'or / Bakwarta / Kwartet / SK Ochaby / SK Ochaby
8.0 / 61.65s
5
53
Klub Jazdy Konnej Elizar
Jacobson L (211)
Siwa / - / Wałach / Durango Vdl / Platina / Wiktoria Lis / -
8.0 / 62.68s
43
54
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (149)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
8.0 / 64.81s
62
55
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (125)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
10.0 / 71.88s
23
56
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Liberator (159)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Lara Croft / Lerano / Wojciech Suwała / Szymańscy Wioletta i Leszek
12.0 / 52.21s
35
57
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dux (151)
GNIADA / - / Wałach / Love Affair / Dolores / JOANNA PSZOWSKA / MAKOWSKI REMIGIUSZ
12.0 / 60.85s
17
58
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Horpyna II (39)
gn. / - / Klacz / Bibigar / Emetyt / Hrabina / Lirnik / Edward Puchalka / Kazimierz Piecha
18.0 / 88.70s
58
Elim
Klub Jazdy Konnej Solka
Koral (88)
gn. / - / Wałach / Nobody / Indoctro / Komedia / Dukat / . / .
15
Elim
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kiler (185)
Siwa / - / Wałach / Santos / Kaśka / - / -
24 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Casino Royal (155)
gn. / - / Wałach / Caliro / Calato / Casandra / Coriolan / Grzegorz Łukasik / Szmański Leszek
0.0 / 52.89s
32 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Kapitan Kane (31)
kaszt. / - / Wałach / Player / Pilot / Kasandra / Dakar / Agnieszka Kozłowska- Urban / Agnieszka Marzęda
0.0 / 54.42s
45 (T)
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (149)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
0.0 / 55.10s
41 (T)
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (134)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / BERNADETTA WIECZOREK / -
0.0 / 59.65s
51 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Jackpot (209)
siwa / - / Wałach / Golden Aviator / Aviano / Jasmina N / Jasperado / Nikola Pal / Andrzej Żejmo
0.0 / 62.41s
69 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (157)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
0.0 / 66.26s
46 (T)
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (132)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 / 67.04s
50 (T)
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dobrosza (190)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Dekadencja / Denard / Jarosław grycz / Sk ochaby
1.0 / 67.62s
40 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (123)
kaszt. / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
4.0 / 53.63s
20 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (66)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
4.0 / 57.33s
3 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bafusaini (43)
gn. / - / Klacz / Fusain Du Defey / Phosph'or / Bakwarta / Kwartet / SK Ochaby / SK Ochaby
4.0 / 59.08s
12 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Laufer (200)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / Dobrosława Janasik / -
4.0 / 61.42s
36 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Super Hero (42)
skarogniada / - / Ogier / Satisfaction Iii / Raissa / Agata Arendt / -
4.0 / 66.59s
33 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (44)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
5.0 / 67.98s
37 (T)
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dux (151)
GNIADA / - / Wałach / Love Affair / Dolores / JOANNA PSZOWSKA / MAKOWSKI REMIGIUSZ
16.0 / 57.74s
16 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (35)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Skadena / Denard / Arkadiusz Wiśniewski / SK Ochaby
16.0 / 66.45s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl