Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

5 - P, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2019-06-01
2019-06-01
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
370 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
64 s
Sedzia główny:
Łukasz Małek
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzyczpczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty bonifikacyjne Czas Nagroda
1 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Scarto (162)
kara / - / Wałach / Palermo / Paradiesfalter / Synteza / Alywar / - / -
65.0 43.47s 250.00 zł
2 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (12)
siwotar. / - / Klacz / Desant / Lando / Mesalinka / Monsun / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
65.0 44.95s 200.00 zł
3 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Toffi (30)
gn. / - / Ogier / Ordon / Biskwit / Tiffany / Tamarin / Leszek Kośnik / Leszek Kośnik
65.0 46.08s 150.00 zł
4 Jennifer Lewandowska
Klub Jazdy Konnej Elizar
Free Star (194)
c.gn. / - / Klacz / Nintender / Namelus R / Farina / Donzini / Stanisława gawałek / Staniek
65.0 47.70s
5 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Casalita Elizar (192)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / -
65.0 47.76s
6 Paulina Biskup
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (1)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Sisi Queen / Quidam De Revel / Bronisława Biskup / Mirosław Loska
65.0 48.45s
7-8 Ewa Zimny
Klub Jazdy Konnej Elizar
Maximus (21)
sk.gn. / - / Wałach / Stakkato Top / Stakkato / Dream Girl / Rhytmus S / - / -
65.0 48.74s
7-8 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (68)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / - / -
65.0 48.74s
9 Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Cassinia (181)
gn. / - / Klacz / Cassini Ii / Capitol I / Bonita / Cabrol Amicor / - / -
65.0 49.77s
10 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (10)
c.gn. / - / Klacz / Desant / Lando / Alexandria Ex Turbud Aria / Carenzo / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
65.0 50.92s
11 Wioletta Karpińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
FLINSTONE UTOPIA (143)
gn. / - / Wałach / Pierrot / Concorde / Halmeta Utopia / Belisar / Wioleta Karpińska / Wioleta Karpińska
65.0 51.96s
12 Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (15)
gn. / - / Klacz / Bijou Be / Balou Du Rouet / Osada W / Desant / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
65.0 52.71s
13 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Aquador (109)
kaszt. / Koń duży / Wałach / Heartbreaker / 147Stb-H Nimmerdor / Sharmeta / Calvados / Rafał Janota / -
65.0 52.73s
14 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cuerly Sue (58)
gn. / - / Klacz / Contender / Calypso I I / Hanaria / Corleone / A. Walaszek / -
65.0 53.83s
15 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chaplain (107)
siwa / - / Wałach / Clearway / Capitol I / Kaluga / Campione / Rafał Janota / Peters Hans Jakob
65.0 56.06s
16 Mirella Ruczka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Roxy (65)
gn. / - / Klacz / Rock'n Roll / Rasso / Cita / Doven / - / -
65.0 56.69s
17 Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (144)
siwa / - / Klacz / Castilio / Cassini I / La Barcelona / Leandro / Dorota Lenik / Wojciech Cypser
65.0 60.90s
18 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bushido (104)
gniady / - / Wałach / Balou Du Rouet / Contessa / Janota Rafał / -
65.0 63.54s
19 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Shirocco Des Chaines (191)
Siwa / - / Ogier / Cassini Ii / Lola Des Chaines / Julia Gawałek / -
64.0 64.48s
20 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (173)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Chrząszczkiewicz Renata
62.0 49.17s
21 Barbara Chlipała
Jeździecki Klub Sportowy BCH
Caryca (2)
kara / - / Klacz / Carlos Dz / Cantus / Celtica / Conteur / Barbara Chlipała / -
61.0 59.91s
22 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Basalino FS (18)
gn. / - / Wałach / Black Jack / Cornet Obolensky / Salanda Fs / Landsieger / - / -
60.0 57.51s
23 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Polonia (49)
kara / - / Klacz / Grand De La Cour / Graf Grannus / Parma Ii / Marago / Walaszek Agrypina / Zygmunt Jedrzejczyk
59.0 54.87s
24 Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Concord F (148)
c.gn. / - / Wałach / Contendor / Contendro / Carmen / Calypso Iii / Łukasz Gruca / -
57.0 52.86s
25 Anna Badura
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (130)
gn. / - / Klacz / Cannavaros / Cassini I / Sien Lady / Comics / Jan Badura / Aholainen Erja
57.0 58.23s
26 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lucky M (163)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
57.0 78.41s
27 Klaudia Bażan
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lusi (70)
siwa / - / Klacz / Novum / Louis / Lota / Nn / Bażan Klaudia / Kowol Marek
56.0 50.31s
28 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (136)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
56.0 57.41s
29 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (142)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
55.0 56.44s
30 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (125)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
55.0 59.79s
31 Adam Kaźmierczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Camillo Song (96)
gn. / - / Wałach / Now Or Never M / Voltaire / Allegra Giulia / Argentinus / - / -
55.0 64.25s
32 Weronika Poliwoda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Akbar Angel (90)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Arlin / Aloube Z / - / -
54.0 65.73s
33 Adam Kaźmierczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kon'Amie (93)
gn. / - / Klacz / Kontador V.D. Doorndonkhoeve C / Nabab De Reve / Titanic S / Marlon / - / -
53.0 68.47s
34 Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (170)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Golec Henryk
52.0 63.99s
35 Dominika Szotek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Oskar Blue (174)
gn. / - / Wałach / Chacco-Blue / Chambertin / Bali / Acobat Ii / Hss sp. z o.o / Dr. Jobs Hartmann
51.0 67.02s
36 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (98)
gn. / - / Klacz / Quamiro / Quidam De Revel / Carrera / Corrado I / Katarzyna Borowczak / Damian Wechta
49.0 66.97s
37 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (183)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
47.0 54.84s
38 Piotr Spendel
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (157)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
27.0 86.41s
39 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (99)
kaszt. / - / Wałach / Goethe / Grosso Z / Candy / Pablo / Katarzyna Borowczak / Johann Schinhan
25.0 48.63s
40 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (8)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
25.0 58.74s
41 Klara Gierek
Vanto Jumping Team
J'T'Adore van de Zuidhoek (177)
gn. / - / Wałach / Ferro / Ulft / Misse Lucernaise / Qredo De Paulastra / Gierek Aleksander / -
25.0 63.09s
42 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cisco 241 (101)
gn. / - / Wałach / Casiro / Cassini I / Granny / Goldex / Rafał Janota / niemiecka hodowla
25.0 63.49s
43 Mirella Ruczka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Czumiz (64)
gn. / - / Wałach / Literat / Czandor / Czumiza / Lesotho / - / -
22.0 57.79s
44 Małgorzata Zoń
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (156)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
22.0 59.25s
45 Aleksandra Kośnik
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Reflex (29)
gn. / - / Wałach / Regent / Rock'n Roll / Marquis / Lancester / Kośnik Leszek / Hrncir Zdenek
18.0 73.16s
46 Klaudia Koj
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (60)
gn. / - / Klacz / Mineapolis / Larysz / Era Ii / Dziurawiec / Izabela Koj / Gierszawski Krzysztof
16.0 51.35s
Eliminacja Paulina Musiał
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Leda Naja - W (11)
siwa / - / Klacz / Desant / Lando / Lukarna / Kwartet / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Eliminacja Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (5)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
Eliminacja Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (197)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
48
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Scarto (162)
kara / - / Wałach / Palermo / Paradiesfalter / Synteza / Alywar / - / -
65.0 / 43.47s
250.00 zł
38
2
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (12)
siwotar. / - / Klacz / Desant / Lando / Mesalinka / Monsun / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
65.0 / 44.95s
200.00 zł
51
3
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Toffi (30)
gn. / - / Ogier / Ordon / Biskwit / Tiffany / Tamarin / Leszek Kośnik / Leszek Kośnik
65.0 / 46.08s
150.00 zł
45
4
Klub Jazdy Konnej Elizar
Free Star (194)
c.gn. / - / Klacz / Nintender / Namelus R / Farina / Donzini / Stanisława gawałek / Staniek
65.0 / 47.70s
29
5
Klub Jazdy Konnej Elizar
Casalita Elizar (192)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / -
65.0 / 47.76s
11
6
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (1)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Sisi Queen / Quidam De Revel / Bronisława Biskup / Mirosław Loska
65.0 / 48.45s
39
7-8
Klub Jazdy Konnej Elizar
Maximus (21)
sk.gn. / - / Wałach / Stakkato Top / Stakkato / Dream Girl / Rhytmus S / - / -
65.0 / 48.74s
50
7-8
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (68)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / - / -
65.0 / 48.74s
56
9
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Cassinia (181)
gn. / - / Klacz / Cassini Ii / Capitol I / Bonita / Cabrol Amicor / - / -
65.0 / 49.77s
36
10
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (10)
c.gn. / - / Klacz / Desant / Lando / Alexandria Ex Turbud Aria / Carenzo / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
65.0 / 50.92s
40
11
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
FLINSTONE UTOPIA (143)
gn. / - / Wałach / Pierrot / Concorde / Halmeta Utopia / Belisar / Wioleta Karpińska / Wioleta Karpińska
65.0 / 51.96s
1
12
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (15)
gn. / - / Klacz / Bijou Be / Balou Du Rouet / Osada W / Desant / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
65.0 / 52.71s
5
13
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Aquador (109)
kaszt. / Koń duży / Wałach / Heartbreaker / 147Stb-H Nimmerdor / Sharmeta / Calvados / Rafał Janota / -
65.0 / 52.73s
54
14
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cuerly Sue (58)
gn. / - / Klacz / Contender / Calypso I I / Hanaria / Corleone / A. Walaszek / -
65.0 / 53.83s
3
15
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chaplain (107)
siwa / - / Wałach / Clearway / Capitol I / Kaluga / Campione / Rafał Janota / Peters Hans Jakob
65.0 / 56.06s
4
16
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Roxy (65)
gn. / - / Klacz / Rock'n Roll / Rasso / Cita / Doven / - / -
65.0 / 56.69s
55
17
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (144)
siwa / - / Klacz / Castilio / Cassini I / La Barcelona / Leandro / Dorota Lenik / Wojciech Cypser
65.0 / 60.90s
53
18
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bushido (104)
gniady / - / Wałach / Balou Du Rouet / Contessa / Janota Rafał / -
65.0 / 63.54s
7
19
Klub Jazdy Konnej Elizar
Shirocco Des Chaines (191)
Siwa / - / Ogier / Cassini Ii / Lola Des Chaines / Julia Gawałek / -
64.0 / 64.48s
28
20
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (173)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Chrząszczkiewicz Renata
62.0 / 49.17s
35
21
Jeździecki Klub Sportowy BCH
Caryca (2)
kara / - / Klacz / Carlos Dz / Cantus / Celtica / Conteur / Barbara Chlipała / -
61.0 / 59.91s
31
22
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Basalino FS (18)
gn. / - / Wałach / Black Jack / Cornet Obolensky / Salanda Fs / Landsieger / - / -
60.0 / 57.51s
2
23
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Polonia (49)
kara / - / Klacz / Grand De La Cour / Graf Grannus / Parma Ii / Marago / Walaszek Agrypina / Zygmunt Jedrzejczyk
59.0 / 54.87s
41
24
Bez Przynależności Klubowej S L A
Concord F (148)
c.gn. / - / Wałach / Contendor / Contendro / Carmen / Calypso Iii / Łukasz Gruca / -
57.0 / 52.86s
43
25
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (130)
gn. / - / Klacz / Cannavaros / Cassini I / Sien Lady / Comics / Jan Badura / Aholainen Erja
57.0 / 58.23s
6
26
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lucky M (163)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
57.0 / 78.41s
17
27
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lusi (70)
siwa / - / Klacz / Novum / Louis / Lota / Nn / Bażan Klaudia / Kowol Marek
56.0 / 50.31s
22
28
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (136)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
56.0 / 57.41s
44
29
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (142)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
55.0 / 56.44s
19
30
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (125)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
55.0 / 59.79s
9
31
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Camillo Song (96)
gn. / - / Wałach / Now Or Never M / Voltaire / Allegra Giulia / Argentinus / - / -
55.0 / 64.25s
42
32
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Akbar Angel (90)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Arlin / Aloube Z / - / -
54.0 / 65.73s
46
33
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kon'Amie (93)
gn. / - / Klacz / Kontador V.D. Doorndonkhoeve C / Nabab De Reve / Titanic S / Marlon / - / -
53.0 / 68.47s
26
34
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (170)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Golec Henryk
52.0 / 63.99s
18
35
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Oskar Blue (174)
gn. / - / Wałach / Chacco-Blue / Chambertin / Bali / Acobat Ii / Hss sp. z o.o / Dr. Jobs Hartmann
51.0 / 67.02s
34
36
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (98)
gn. / - / Klacz / Quamiro / Quidam De Revel / Carrera / Corrado I / Katarzyna Borowczak / Damian Wechta
49.0 / 66.97s
25
37
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (183)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
47.0 / 54.84s
24
38
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (157)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
27.0 / 86.41s
52
39
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (99)
kaszt. / - / Wałach / Goethe / Grosso Z / Candy / Pablo / Katarzyna Borowczak / Johann Schinhan
25.0 / 48.63s
13
40
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (8)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
25.0 / 58.74s
10
41
Vanto Jumping Team
J'T'Adore van de Zuidhoek (177)
gn. / - / Wałach / Ferro / Ulft / Misse Lucernaise / Qredo De Paulastra / Gierek Aleksander / -
25.0 / 63.09s
21
42
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cisco 241 (101)
gn. / - / Wałach / Casiro / Cassini I / Granny / Goldex / Rafał Janota / niemiecka hodowla
25.0 / 63.49s
49
43
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Czumiz (64)
gn. / - / Wałach / Literat / Czandor / Czumiza / Lesotho / - / -
22.0 / 57.79s
23
44
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (156)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
22.0 / 59.25s
27
45
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Reflex (29)
gn. / - / Wałach / Regent / Rock'n Roll / Marquis / Lancester / Kośnik Leszek / Hrncir Zdenek
18.0 / 73.16s
16
46
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (60)
gn. / - / Klacz / Mineapolis / Larysz / Era Ii / Dziurawiec / Izabela Koj / Gierszawski Krzysztof
16.0 / 51.35s
37
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Leda Naja - W (11)
siwa / - / Klacz / Desant / Lando / Lukarna / Kwartet / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
12
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (5)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
30
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (197)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl