Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

12 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-02
2019-06-02
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
340 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
59 s
Sedzia główny:
Łukasz Małek
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzyczpczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (12)
siwotar. / - / Klacz / Desant / Lando / Mesalinka / Monsun / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 44.96s 350.00 zł
2 Jakub Lubszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (112)
gn. / - / Wałach / Chin Chin / Constant / Sataja Verte / Julio Mariner / Jakub Lubszczyk / A G. Vissers
0.0 47.68s 300.00 zł
3 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Polonia (49)
kara / - / Klacz / Grand De La Cour / Graf Grannus / Parma Ii / Marago / Walaszek Agrypina / Zygmunt Jedrzejczyk
0.0 48.44s 250.00 zł
4 Ewa Zimny
Klub Jazdy Konnej Elizar
Maximus (21)
sk.gn. / - / Wałach / Stakkato Top / Stakkato / Dream Girl / Rhytmus S / - / -
0.0 48.96s
5 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lucky M (163)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 49.17s
6 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (10)
c.gn. / - / Klacz / Desant / Lando / Alexandria Ex Turbud Aria / Carenzo / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 49.50s
7 Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (77)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / Anna Nowak / Bieliński Paweł
0.0 51.20s
8 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Aquador (109)
kaszt. / Koń duży / Wałach / Heartbreaker / 147Stb-H Nimmerdor / Sharmeta / Calvados / Rafał Janota / -
0.0 52.52s
9 Agrypina Walaszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cuerly Sue (58)
gn. / - / Klacz / Contender / Calypso I I / Hanaria / Corleone / A. Walaszek / -
0.0 57.60s
10 Adam Kaźmierczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Camillo Song (96)
gn. / - / Wałach / Now Or Never M / Voltaire / Allegra Giulia / Argentinus / - / -
0.0 58.86s
11 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Shirocco Des Chaines (191)
Siwa / - / Ogier / Cassini Ii / Lola Des Chaines / Julia Gawałek / -
1.0 59.12s
12 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cisco 241 (101)
gn. / - / Wałach / Casiro / Cassini I / Granny / Goldex / Rafał Janota / niemiecka hodowla
1.0 60.39s
13 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bushido (104)
gniady / - / Wałach / Balou Du Rouet / Contessa / Janota Rafał / -
1.0 60.44s
14 Patrycja Konieczny
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lordon (216)
gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Liwia / Arcus / - / -
2.0 63.02s
15 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chantilly (103)
gn. / - / Wałach / Chacco-Blue / Chambertin / Contidou / Balou Du Rouet / Jarosław Skrzyczyński / -
2.0 64.55s
16 Weronika Poliwoda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Akbar Angel (90)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Arlin / Aloube Z / - / -
2.0 64.87s
17 Dominika Poliwoda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kasafi (91)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / - / -
2.0 66.70s
18 Weronika Sobczyk
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (142)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
4.0 45.96s
19 Lena Gruca
Bez Przynależności Klubowej S L A
Concord F (148)
c.gn. / - / Wałach / Contendor / Contendro / Carmen / Calypso Iii / Łukasz Gruca / -
4.0 49.86s
20 Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Cassinia (181)
gn. / - / Klacz / Cassini Ii / Capitol I / Bonita / Cabrol Amicor / - / -
4.0 50.12s
21 Angelika Kucias
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Scarto (162)
kara / - / Wałach / Palermo / Paradiesfalter / Synteza / Alywar / - / -
4.0 51.31s
22 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Erazm (129)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
4.0 51.60s
23 Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (15)
gn. / - / Klacz / Bijou Be / Balou Du Rouet / Osada W / Desant / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
4.0 51.67s
24 Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (99)
kaszt. / - / Wałach / Goethe / Grosso Z / Candy / Pablo / Katarzyna Borowczak / Johann Schinhan
4.0 51.72s
25 Anna Badura
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (130)
gn. / - / Klacz / Cannavaros / Cassini I / Sien Lady / Comics / Jan Badura / Aholainen Erja
4.0 51.92s
26 Małgorzata Zoń
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (156)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
4.0 52.06s
27 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (125)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
4.0 53.30s
28 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (5)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
4.0 53.72s
29 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (8)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
4.0 56.89s
30 Paulina Musiał
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Leda Naja - W (11)
siwa / - / Klacz / Desant / Lando / Lukarna / Kwartet / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
6.0 64.33s
31 Jennifer Lewandowska
Klub Jazdy Konnej Elizar
Free Star (194)
c.gn. / - / Klacz / Nintender / Namelus R / Farina / Donzini / Stanisława gawałek / Staniek
6.0 65.38s
32 Wioletta Karpińska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
FLINSTONE UTOPIA (143)
gn. / - / Wałach / Pierrot / Concorde / Halmeta Utopia / Belisar / Wioleta Karpińska / Wioleta Karpińska
7.0 67.52s
33 Adam Kaźmierczak
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kon'Amie (93)
gn. / - / Klacz / Kontador V.D. Doorndonkhoeve C / Nabab De Reve / Titanic S / Marlon / - / -
7.0 67.89s
34 Julia Gawałek
Klub Jazdy Konnej Elizar
Casalita Elizar (192)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / -
8.0 47.90s
35 Klaudia Bażan
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lusi (70)
siwa / - / Klacz / Novum / Louis / Lota / Nn / Bażan Klaudia / Kowol Marek
8.0 51.68s
36 Monika Piech
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (69)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
8.0 53.32s
37 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chaplain (107)
siwa / - / Wałach / Clearway / Capitol I / Kaluga / Campione / Rafał Janota / Peters Hans Jakob
8.0 56.79s
38 Kamelia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (32)
gn. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Linda / Balisco Ii / Kamelia Babicka / Tomasz Tura
8.0 71.81s
39 Paulina Biskup
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (1)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Sisi Queen / Quidam De Revel / Bronisława Biskup / Mirosław Loska
9.0 75.32s
40 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (197)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
13.0 59.35s
41 Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (134)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / BERNADETTA WIECZOREK / -
13.0 75.51s
42 Mirella Ruczka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Czumiz (64)
gn. / - / Wałach / Literat / Czandor / Czumiza / Lesotho / - / -
14.0 81.85s
43 Mirella Ruczka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Roxy (65)
gn. / - / Klacz / Rock'n Roll / Rasso / Cita / Doven / - / -
25.0 93.57s
44 Szymon Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (131)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
29.0 94.75s
Eliminacja Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (98)
gn. / - / Klacz / Quamiro / Quidam De Revel / Carrera / Corrado I / Katarzyna Borowczak / Damian Wechta
Eliminacja Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (183)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
Eliminacja Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (170)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Golec Henryk
Eliminacja Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Holandia (215)
gn. / - / Klacz / Sofix / Fanimo / Halna / Glimmerman / - / -
Eliminacja Dominika Szotek
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Oskar Blue (174)
gn. / - / Wałach / Chacco-Blue / Chambertin / Bali / Acobat Ii / Hss sp. z o.o / Dr. Jobs Hartmann
Eliminacja Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Czakram (218)
gn. / - / Wałach / Grand De La Cour / Graf Grannus / Czamira / Rulon / Jerzy Dominiak / x
22
1
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (12)
siwotar. / - / Klacz / Desant / Lando / Mesalinka / Monsun / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 / 44.96s
350.00 zł
39
2
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Duchin (112)
gn. / - / Wałach / Chin Chin / Constant / Sataja Verte / Julio Mariner / Jakub Lubszczyk / A G. Vissers
0.0 / 47.68s
300.00 zł
4
3
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Polonia (49)
kara / - / Klacz / Grand De La Cour / Graf Grannus / Parma Ii / Marago / Walaszek Agrypina / Zygmunt Jedrzejczyk
0.0 / 48.44s
250.00 zł
51
4
Klub Jazdy Konnej Elizar
Maximus (21)
sk.gn. / - / Wałach / Stakkato Top / Stakkato / Dream Girl / Rhytmus S / - / -
0.0 / 48.96s
27
5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Lucky M (163)
gn. / - / Wałach / De Quidams / Quidam's Rubin / Layla / Professional / Manfred Słodczyk / Manfred Słodczyk
0.0 / 49.17s
34
6
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (10)
c.gn. / - / Klacz / Desant / Lando / Alexandria Ex Turbud Aria / Carenzo / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 / 49.50s
14
7
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (77)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / Anna Nowak / Bieliński Paweł
0.0 / 51.20s
45
8
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Aquador (109)
kaszt. / Koń duży / Wałach / Heartbreaker / 147Stb-H Nimmerdor / Sharmeta / Calvados / Rafał Janota / -
0.0 / 52.52s
44
9
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cuerly Sue (58)
gn. / - / Klacz / Contender / Calypso I I / Hanaria / Corleone / A. Walaszek / -
0.0 / 57.60s
2
10
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Camillo Song (96)
gn. / - / Wałach / Now Or Never M / Voltaire / Allegra Giulia / Argentinus / - / -
0.0 / 58.86s
52
11
Klub Jazdy Konnej Elizar
Shirocco Des Chaines (191)
Siwa / - / Ogier / Cassini Ii / Lola Des Chaines / Julia Gawałek / -
1.0 / 59.12s
23
12
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Cisco 241 (101)
gn. / - / Wałach / Casiro / Cassini I / Granny / Goldex / Rafał Janota / niemiecka hodowla
1.0 / 60.39s
35
13
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Bushido (104)
gniady / - / Wałach / Balou Du Rouet / Contessa / Janota Rafał / -
1.0 / 60.44s
43
14
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lordon (216)
gn. / - / Wałach / Ordon / Biskwit / Liwia / Arcus / - / -
2.0 / 63.02s
1
15
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chantilly (103)
gn. / - / Wałach / Chacco-Blue / Chambertin / Contidou / Balou Du Rouet / Jarosław Skrzyczyński / -
2.0 / 64.55s
38
16
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Akbar Angel (90)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Arlin / Aloube Z / - / -
2.0 / 64.87s
15
17
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kasafi (91)
gn. / - / Wałach / Guffi / Grandeur / Kasandra / Pro Savage / - / -
2.0 / 66.70s
24
18
Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
Dunka (142)
c.gn. / - / Klacz / Ordon / Biskwit / Diomeda / Akant / Kamil Sobczyk / Leszek Kośnik
4.0 / 45.96s
37
19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Concord F (148)
c.gn. / - / Wałach / Contendor / Contendro / Carmen / Calypso Iii / Łukasz Gruca / -
4.0 / 49.86s
41
20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Cassinia (181)
gn. / - / Klacz / Cassini Ii / Capitol I / Bonita / Cabrol Amicor / - / -
4.0 / 50.12s
40
21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Scarto (162)
kara / - / Wałach / Palermo / Paradiesfalter / Synteza / Alywar / - / -
4.0 / 51.31s
54
22
Klub Jeździecki Lando
Erazm (129)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
4.0 / 51.60s
5
23
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (15)
gn. / - / Klacz / Bijou Be / Balou Du Rouet / Osada W / Desant / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
4.0 / 51.67s
46
24
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gemini 2 (99)
kaszt. / - / Wałach / Goethe / Grosso Z / Candy / Pablo / Katarzyna Borowczak / Johann Schinhan
4.0 / 51.72s
19
25
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (130)
gn. / - / Klacz / Cannavaros / Cassini I / Sien Lady / Comics / Jan Badura / Aholainen Erja
4.0 / 51.92s
25
26
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (156)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
4.0 / 52.06s
30
27
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (125)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
4.0 / 53.30s
17
28
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (5)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
4.0 / 53.72s
10
29
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (8)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
4.0 / 56.89s
33
30
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Leda Naja - W (11)
siwa / - / Klacz / Desant / Lando / Lukarna / Kwartet / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
6.0 / 64.33s
32
31
Klub Jazdy Konnej Elizar
Free Star (194)
c.gn. / - / Klacz / Nintender / Namelus R / Farina / Donzini / Stanisława gawałek / Staniek
6.0 / 65.38s
36
32
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
FLINSTONE UTOPIA (143)
gn. / - / Wałach / Pierrot / Concorde / Halmeta Utopia / Belisar / Wioleta Karpińska / Wioleta Karpińska
7.0 / 67.52s
50
33
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Kon'Amie (93)
gn. / - / Klacz / Kontador V.D. Doorndonkhoeve C / Nabab De Reve / Titanic S / Marlon / - / -
7.0 / 67.89s
31
34
Klub Jazdy Konnej Elizar
Casalita Elizar (192)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / -
8.0 / 47.90s
13
35
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Lusi (70)
siwa / - / Klacz / Novum / Louis / Lota / Nn / Bażan Klaudia / Kowol Marek
8.0 / 51.68s
12
36
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sepia (69)
gn. / - / Klacz / Salazar / Elmero / Liza / Nn / Monika Piech / Marek Szimke
8.0 / 53.32s
49
37
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Chaplain (107)
siwa / - / Wałach / Clearway / Capitol I / Kaluga / Campione / Rafał Janota / Peters Hans Jakob
8.0 / 56.79s
11
38
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Libia (32)
gn. / - / Klacz / Machmuth Nur / El Konto / Linda / Balisco Ii / Kamelia Babicka / Tomasz Tura
8.0 / 71.81s
9
39
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (1)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Sisi Queen / Quidam De Revel / Bronisława Biskup / Mirosław Loska
9.0 / 75.32s
42
40
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (197)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
13.0 / 59.35s
21
41
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (134)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / BERNADETTA WIECZOREK / -
13.0 / 75.51s
20
42
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Czumiz (64)
gn. / - / Wałach / Literat / Czandor / Czumiza / Lesotho / - / -
14.0 / 81.85s
47
43
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Roxy (65)
gn. / - / Klacz / Rock'n Roll / Rasso / Cita / Doven / - / -
25.0 / 93.57s
53
44
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (131)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
29.0 / 94.75s
3
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cabora (98)
gn. / - / Klacz / Quamiro / Quidam De Revel / Carrera / Corrado I / Katarzyna Borowczak / Damian Wechta
7
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (183)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
28
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (170)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Golec Henryk
29
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Holandia (215)
gn. / - / Klacz / Sofix / Fanimo / Halna / Glimmerman / - / -
16
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Oskar Blue (174)
gn. / - / Wałach / Chacco-Blue / Chambertin / Bali / Acobat Ii / Hss sp. z o.o / Dr. Jobs Hartmann
8
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Czakram (218)
gn. / - / Wałach / Grand De La Cour / Graf Grannus / Czamira / Rulon / Jerzy Dominiak / x

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl