Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
2019-05-01
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
450 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
81 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Aleksandra Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (242)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 55.33s
2 Katarzyna Kuśnierz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (4)
gn. / - / Wałach / Rhodesian Winner (Ger / Junuszu / Who Knows (Ire) / Katarzyna Kuśnierz / SK Moszna
0.0 57.89s
3 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (127)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Chrząszczkiewicz Renata
0.0 58.04s
4 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Bacardia (98)
kaszt. / - / Klacz / Baracuda / Baloubet D.Rouet / Una V / Limbus / Marek Szweda / -
0.0 59.73s
5 Paulina Biskup
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Sisi Queen / Quidam De Revel / Bronisława Biskup / Mirosław Loska
0.0 60.48s
6 Małgorzata Zoń
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (29)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
0.0 60.62s
7 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
BRENDI S (86)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Agnieszka Potysz / Józef Mikula
0.0 60.68s
8 Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Chalandra (259)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 61.08s
9 Szymon Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (101)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
0.0 61.90s
10 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (54)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 62.67s
11 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (2)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
0.0 63.13s
12 Monika Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Clintus (83)
gn. / - / Wałach / Clinton / Oh Oh / Coriano / Andrzej Zawadka / -
0.0 63.87s
13 Emilia Szyja
Stajnia Laredo
Peggy (239)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Emilia Szyja / Mzyk Edmund
0.0 65.25s
14 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (236)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
0.0 65.37s
15 Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (195)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / Katarzyna Badura / P. Burg
0.0 65.57s
16 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Monito (238)
siwa / - / Wałach / San Luis / Dixieland / Moldau Iii / Shahir / Amelia Kupczyk / Sk Janów Podlaski
0.0 65.66s
17 Aneta Woźniak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Erissa (152)
kaszt. / - / Klacz / Irches / Chef Supreme / Erma / Maram / Aneta Woźniak / SK Prudnik Sp. z o. o.
0.0 65.83s
18 Julia Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Casani (254)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 66.11s
19 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (174)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Zofia Bugla / -
0.0 66.39s
20 Gabriela Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Ines (237)
gn. / - / Klacz / Rhodesian Winner / Izara / Jape / Sk Moszna / Sk Moszna
0.0 66.93s
21 Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (63)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / Anna Nowak / bieliński paweł
0.0 67.74s
22 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (255)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / Ewa Gajda / Sk Moszna
0.0 68.11s
23 Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (258)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Gracja / Grajcar / Karolina Kobylec / Przemysław Kruszyński
0.0 69.07s
24 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (189)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
0.0 69.12s
25 Julia Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (90)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
0.0 69.64s
26 Martyna Tuleja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lacosta (229)
gn. / - / Klacz / Lancet / Lokan / Wanda / Nn / Martyna Tuleja / -
0.0 70.28s
27 Daria Kotarska
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Eroika (111)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Freedom's Choice / Erotyka / Elmero / Edmund Kloc / SK Racot
0.0 71.77s
28 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (244)
kaszt. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Wiza / Waćpan / Michał Tomanek / Marta Heblik
0.0 72.21s
29 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Erazm (99)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
0.0 72.76s
30 Natalia Słoniec
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Chira (44)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michal Słoniec / -
0.0 72.82s
31 Kamila Czyż
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kastor Van De Noordheuvel (8)
gn. / - / Wałach / Borisvan Het Kluizebos / Heartbreaker 89.4336 / Valelaika Vd Noordhevvel / Lys De Darmen 77037115E / Tomasz Czyż / Franken Corneel
0.0 73.54s
32 Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cover Boy (22)
c.gn. / - / Wałach / Cato / Cantus / Wilde / Rex Gotthard / Mouffack Zbibi / Agrar Crawinkel
0.0 74.00s
33 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
DUKAT (263)
gn. / - / Wałach / Karmel / Cugnot / Domra / Orsini / Barbara Rygoł / Mirosław Kulpiński
0.0 75.54s
34 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (60)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
0.0 75.83s
35 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (168)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 76.26s
36 Iwona Domin
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Hamilton F (7)
kaszt. / - / Wałach / Tenerife Vdl / Raphael / Queda Vid Grundeval / Landetto / Femis Sp. z o.o. / Baert Filip
0.0 77.11s
37 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Julius (11)
siwa / - / Ogier / Indorado / Corrado I / Willemun / Sydney / - / -
0.0 77.39s
38 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Colandro (264)
c.gn. / - / Wałach / Com Air / Contender / K-Lina D / Leandro / Barbara Rygoł / Petzold Susanne
0.0 80.80s
39 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Honneur van de Bernsehoeve (5)
siwa / - / Wałach / Tornesch / Lux / Sierra Nevada / Corland / Marcin Piksa / F.A.B. van de Pas
2.0 87.50s
40 Oliwia Nepora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (144)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
3.0 89.26s
41 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (272)
c.gn. / - / Klacz / Desant / Lando / Alexandria Ex Turbud Aria / Carenzo / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
4.0 57.22s
42 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (130)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
4.0 58.57s
43 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (133)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
4.0 62.32s
44 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (156)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
4.0 68.20s
45 Jagoda Kuszka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Samiro "KA" (114)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / Zdzisław Kamola / Piotr Liberda
4.0 68.54s
46 Maja Słowikowska
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Sztaluga (9)
kaszt. / - / Klacz / Graf Quidam / Quidam De Revel / Szansa / Sir Laryks / Danuta Słowikowska / SK Ochaby Sp. z o.o.
4.0 69.16s
47 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (59)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
4.0 69.91s
48 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (36)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
4.0 70.45s
49 Klaudia Jasnos
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dakota II (84)
siwa / - / Klacz / Hetman / Trawant / Dubeltówka / Bemol / Klaudia Jasnos / Jerzy Hławiczka
4.0 70.62s
50 Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (194)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
4.0 70.67s
51 Tomasz Burzyński
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (209)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
4.0 79.02s
52 Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cokablanca (128)
gn. / - / Klacz / Imoko / Viking's Way / Melice Du Fruitier / Bon Conseil / - / -
8.0 59.82s
53 Paulina Wolf
Klub Sportowy Faruk
Demolka (66)
c.gn. / - / Klacz / Trefl / Cabrol / Donna Welt / Weltstein / - / -
8.0 60.44s
54 Wiktoria Śliwka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (116)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
8.0 66.45s
55 Natalia Nosal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (62)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / anna nowak / marek siwiec
8.0 75.18s
56 Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Bianco (228)
sk.gn. / - / Wałach / Audan / Pluton / Birma / Magg / Gonera Paulina / .
8.0 80.33s
57 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (235)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
8.0 80.38s
58 Hanna Kozołup
Bez Przynależności Klubowej S L A
Borówka (176)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Hanna Kozołup / nieznany
12.0 73.84s
59 Elżbieta Pośpiech
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (39)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / Elżbieta Pośpiech / -
14.0 85.45s
60 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Calida R (104)
siwa / - / Klacz / Chalet / Calido / Guste / Gotthardsen / Anna Michalik / mgr inż. DIRK ROST
14.0 86.09s
Eliminacja Emilia Puch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gaucho S (67)
gn. / - / Wałach / Concert / Concetto / Galia S / Faust Z / Tomasz Puch / Stanisław Szurik
Eliminacja Paulina Orlicka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (62)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / anna nowak / marek siwiec
Przejazd treningowy Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Chalandra (259)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 58.09s
Przejazd treningowy Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (244)
kaszt. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Wiza / Waćpan / Michał Tomanek / Marta Heblik
0.0 65.03s
Przejazd treningowy Monika Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Clintus (83)
gn. / - / Wałach / Clinton / Oh Oh / Coriano / Andrzej Zawadka / -
0.0 65.90s
Przejazd treningowy Tomasz Burzyński
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (209)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 67.89s
Przejazd treningowy Jagoda Kuszka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Samiro "KA" (114)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / Zdzisław Kamola / Piotr Liberda
0.0 68.36s
Przejazd treningowy Julia Rozpondek
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (90)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
0.0 68.80s
Przejazd treningowy Justyna Wacławek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cover Boy (22)
c.gn. / - / Wałach / Cato / Cantus / Wilde / Rex Gotthard / Mouffack Zbibi / Agrar Crawinkel
0.0 74.09s
Przejazd treningowy Iwona Domin
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Hamilton F (7)
kaszt. / - / Wałach / Tenerife Vdl / Raphael / Queda Vid Grundeval / Landetto / Femis Sp. z o.o. / Baert Filip
0.0 76.04s
Przejazd treningowy Natalia Słoniec
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Chira (44)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michal Słoniec / -
0.0 76.23s
Przejazd treningowy Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (156)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
0.0 80.96s
Przejazd treningowy Hanna Kozołup
Bez Przynależności Klubowej S L A
Borówka (176)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Hanna Kozołup / nieznany
1.0 81.03s
Przejazd treningowy Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Honneur van de Bernsehoeve (5)
siwa / - / Wałach / Tornesch / Lux / Sierra Nevada / Corland / Marcin Piksa / F.A.B. van de Pas
1.0 83.40s
Przejazd treningowy Oliwia Nepora
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (144)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
2.0 86.11s
Przejazd treningowy Szymon Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (101)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
4.0 64.42s
Przejazd treningowy Anna Nowak
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (63)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / Anna Nowak / bieliński paweł
4.0 65.94s
Przejazd treningowy Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (2)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
4.0 67.91s
Przejazd treningowy Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (235)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
4.0 71.59s
Przejazd treningowy Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Bianco (228)
sk.gn. / - / Wałach / Audan / Pluton / Birma / Magg / Gonera Paulina / .
4.0 74.20s
Przejazd treningowy Klaudia Jasnos
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dakota II (84)
siwa / - / Klacz / Hetman / Trawant / Dubeltówka / Bemol / Klaudia Jasnos / Jerzy Hławiczka
8.0 64.13s
Przejazd treningowy Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (59)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
8.0 66.45s
Przejazd treningowy Emilia Szyja
Stajnia Laredo
Peggy (239)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Emilia Szyja / Mzyk Edmund
8.0 67.28s
Przejazd treningowy Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cokablanca (128)
gn. / - / Klacz / Imoko / Viking's Way / Melice Du Fruitier / Bon Conseil / - / -
16.0 55.94s
Przejazd treningowy Wiktoria Śliwka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (116)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
16.0 76.81s
59
1
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (242)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 / 55.33s
37
2
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jigo (4)
gn. / - / Wałach / Rhodesian Winner (Ger / Junuszu / Who Knows (Ire) / Katarzyna Kuśnierz / SK Moszna
0.0 / 57.89s
72
3
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (127)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Chrząszczkiewicz Renata
0.0 / 58.04s
18
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Bacardia (98)
kaszt. / - / Klacz / Baracuda / Baloubet D.Rouet / Una V / Limbus / Marek Szweda / -
0.0 / 59.73s
49
5
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Sisi Queen / Quidam De Revel / Bronisława Biskup / Mirosław Loska
0.0 / 60.48s
90
6
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (29)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
0.0 / 60.62s
64
7
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
BRENDI S (86)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Agnieszka Potysz / Józef Mikula
0.0 / 60.68s
87
8
Klub Jeździecki Global
Chalandra (259)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 / 61.08s
69
9
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (101)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
0.0 / 61.90s
56
10
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (54)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 / 62.67s
45
11
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (2)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
0.0 / 63.13s
60
12
Bez Przynależności Klubowej S L A
Clintus (83)
gn. / - / Wałach / Clinton / Oh Oh / Coriano / Andrzej Zawadka / -
0.0 / 63.87s
78
13
Stajnia Laredo
Peggy (239)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Emilia Szyja / Mzyk Edmund
0.0 / 65.25s
79
14
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (236)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
0.0 / 65.37s
23
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (195)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / Katarzyna Badura / P. Burg
0.0 / 65.57s
82
16
Klub Jeździecki PonySport
Monito (238)
siwa / - / Wałach / San Luis / Dixieland / Moldau Iii / Shahir / Amelia Kupczyk / Sk Janów Podlaski
0.0 / 65.66s
32
17
Bez Przynależności Klubowej S L A
Erissa (152)
kaszt. / - / Klacz / Irches / Chef Supreme / Erma / Maram / Aneta Woźniak / SK Prudnik Sp. z o. o.
0.0 / 65.83s
83
18
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Casani (254)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 / 66.11s
73
19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (174)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Zofia Bugla / -
0.0 / 66.39s
81
20
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Ines (237)
gn. / - / Klacz / Rhodesian Winner / Izara / Jape / Sk Moszna / Sk Moszna
0.0 / 66.93s
13
21
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (63)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / Anna Nowak / bieliński paweł
0.0 / 67.74s
70
22
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Wigonia M (255)
kaszt. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Wersja M / Pluspunkt / Ewa Gajda / Sk Moszna
0.0 / 68.11s
85
23
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (258)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Gracja / Grajcar / Karolina Kobylec / Przemysław Kruszyński
0.0 / 69.07s
75
24
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (189)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
0.0 / 69.12s
66
25
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (90)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
0.0 / 69.64s
19
26
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Lacosta (229)
gn. / - / Klacz / Lancet / Lokan / Wanda / Nn / Martyna Tuleja / -
0.0 / 70.28s
24
27
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Eroika (111)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Freedom's Choice / Erotyka / Elmero / Edmund Kloc / SK Racot
0.0 / 71.77s
51
28
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (244)
kaszt. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Wiza / Waćpan / Michał Tomanek / Marta Heblik
0.0 / 72.21s
52
29
Klub Jeździecki Lando
Erazm (99)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
0.0 / 72.76s
20
30
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Chira (44)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michal Słoniec / -
0.0 / 72.82s
42
31
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kastor Van De Noordheuvel (8)
gn. / - / Wałach / Borisvan Het Kluizebos / Heartbreaker 89.4336 / Valelaika Vd Noordhevvel / Lys De Darmen 77037115E / Tomasz Czyż / Franken Corneel
0.0 / 73.54s
46
32
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cover Boy (22)
c.gn. / - / Wałach / Cato / Cantus / Wilde / Rex Gotthard / Mouffack Zbibi / Agrar Crawinkel
0.0 / 74.00s
88
33
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
DUKAT (263)
gn. / - / Wałach / Karmel / Cugnot / Domra / Orsini / Barbara Rygoł / Mirosław Kulpiński
0.0 / 75.54s
6
34
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (60)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
0.0 / 75.83s
21
35
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (168)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 / 76.26s
2
36
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Hamilton F (7)
kaszt. / - / Wałach / Tenerife Vdl / Raphael / Queda Vid Grundeval / Landetto / Femis Sp. z o.o. / Baert Filip
0.0 / 77.11s
44
37
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Julius (11)
siwa / - / Ogier / Indorado / Corrado I / Willemun / Sydney / - / -
0.0 / 77.39s
67
38
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Colandro (264)
c.gn. / - / Wałach / Com Air / Contender / K-Lina D / Leandro / Barbara Rygoł / Petzold Susanne
0.0 / 80.80s
38
39
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Honneur van de Bernsehoeve (5)
siwa / - / Wałach / Tornesch / Lux / Sierra Nevada / Corland / Marcin Piksa / F.A.B. van de Pas
2.0 / 87.50s
31
40
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (144)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
3.0 / 89.26s
84
41
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (272)
c.gn. / - / Klacz / Desant / Lando / Alexandria Ex Turbud Aria / Carenzo / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
4.0 / 57.22s
1
42
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (130)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
4.0 / 58.57s
86
43
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (133)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
4.0 / 62.32s
74
44
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (156)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
4.0 / 68.20s
25
45
Klub Jeździecki Zbrosławice
Samiro "KA" (114)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / Zdzisław Kamola / Piotr Liberda
4.0 / 68.54s
43
46
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Sztaluga (9)
kaszt. / - / Klacz / Graf Quidam / Quidam De Revel / Szansa / Sir Laryks / Danuta Słowikowska / SK Ochaby Sp. z o.o.
4.0 / 69.16s
5
47
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (59)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
4.0 / 69.91s
50
48
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (36)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
4.0 / 70.45s
61
49
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dakota II (84)
siwa / - / Klacz / Hetman / Trawant / Dubeltówka / Bemol / Klaudia Jasnos / Jerzy Hławiczka
4.0 / 70.62s
77
50
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (194)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
4.0 / 70.67s
9
51
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (209)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
4.0 / 79.02s
29
52
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cokablanca (128)
gn. / - / Klacz / Imoko / Viking's Way / Melice Du Fruitier / Bon Conseil / - / -
8.0 / 59.82s
16
53
Klub Sportowy Faruk
Demolka (66)
c.gn. / - / Klacz / Trefl / Cabrol / Donna Welt / Weltstein / - / -
8.0 / 60.44s
26
54
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (116)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
8.0 / 66.45s
14
55
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (62)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / anna nowak / marek siwiec
8.0 / 75.18s
34
56
Stajnia Bastion
Bianco (228)
sk.gn. / - / Wałach / Audan / Pluton / Birma / Magg / Gonera Paulina / .
8.0 / 80.33s
10
57
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (235)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
8.0 / 80.38s
35
58
Bez Przynależności Klubowej S L A
Borówka (176)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Hanna Kozołup / nieznany
12.0 / 73.84s
3
59
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (39)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / Elżbieta Pośpiech / -
14.0 / 85.45s
91
60
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Calida R (104)
siwa / - / Klacz / Chalet / Calido / Guste / Gotthardsen / Anna Michalik / mgr inż. DIRK ROST
14.0 / 86.09s
17
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gaucho S (67)
gn. / - / Wałach / Concert / Concetto / Galia S / Faust Z / Tomasz Puch / Stanisław Szurik
57
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (62)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / anna nowak / marek siwiec
89 (T)
Klub Jeździecki Global
Chalandra (259)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 / 58.09s
53 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (244)
kaszt. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Wiza / Waćpan / Michał Tomanek / Marta Heblik
0.0 / 65.03s
62 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Clintus (83)
gn. / - / Wałach / Clinton / Oh Oh / Coriano / Andrzej Zawadka / -
0.0 / 65.90s
11 (T)
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (209)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 / 67.89s
27 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Samiro "KA" (114)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / Zdzisław Kamola / Piotr Liberda
0.0 / 68.36s
68 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
MEBORA (90)
izab. / - / Klacz / Bonsun / Bastion / Meduza / Majestat / Marzena Rozpondek / -
0.0 / 68.80s
48 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cover Boy (22)
c.gn. / - / Wałach / Cato / Cantus / Wilde / Rex Gotthard / Mouffack Zbibi / Agrar Crawinkel
0.0 / 74.09s
4 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Hamilton F (7)
kaszt. / - / Wałach / Tenerife Vdl / Raphael / Queda Vid Grundeval / Landetto / Femis Sp. z o.o. / Baert Filip
0.0 / 76.04s
22 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Chira (44)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michal Słoniec / -
0.0 / 76.23s
76 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (156)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
0.0 / 80.96s
39 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Borówka (176)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Hanna Kozołup / nieznany
1.0 / 81.03s
41 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Honneur van de Bernsehoeve (5)
siwa / - / Wałach / Tornesch / Lux / Sierra Nevada / Corland / Marcin Piksa / F.A.B. van de Pas
1.0 / 83.40s
33 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Hahi'Ya (144)
gn. / - / Klacz / Chacco-Fly / Chacco-Blue / Heliana / Cabrol / - / -
2.0 / 86.11s
71 (T)
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (101)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
4.0 / 64.42s
15 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Nefra (63)
gn. / - / Klacz / Frazes / Sebastian / Nike / Emetyt / Anna Nowak / bieliński paweł
4.0 / 65.94s
47 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (2)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Krystyna Zejer / Bernhard Janetzko
4.0 / 67.91s
12 (T)
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (235)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
4.0 / 71.59s
36 (T)
Stajnia Bastion
Bianco (228)
sk.gn. / - / Wałach / Audan / Pluton / Birma / Magg / Gonera Paulina / .
4.0 / 74.20s
63 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dakota II (84)
siwa / - / Klacz / Hetman / Trawant / Dubeltówka / Bemol / Klaudia Jasnos / Jerzy Hławiczka
8.0 / 64.13s
7 (T)
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (59)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
8.0 / 66.45s
80 (T)
Stajnia Laredo
Peggy (239)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Emilia Szyja / Mzyk Edmund
8.0 / 67.28s
92 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cokablanca (128)
gn. / - / Klacz / Imoko / Viking's Way / Melice Du Fruitier / Bon Conseil / - / -
16.0 / 55.94s
30 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (116)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
16.0 / 76.81s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl