Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-01
2019-05-01
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
520 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
12
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
90 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1-2 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (118)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
0.0 67.31s 265.00 zł
1-2 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Surinam (252)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / AllSet Management / SK OCHABY
0.0 67.31s 265.00 zł
3 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (271)
siwotar. / - / Klacz / Desant / Lando / Mesalinka / Monsun / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 70.85s 160.00 zł
4 Aleksandra Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (242)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 72.74s 110.00 zł
5 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (121)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / - / -
0.0 72.80s 80.00 zł
6 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (184)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 74.96s 60.00 zł
7 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (54)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 76.48s 40.00 zł
8 Agnieszka Ciurzyńska
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
BRENDI S (86)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Agnieszka Potysz / Józef Mikula
0.0 76.56s 20.00 zł
9 Klaudia Koj
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (89)
gn. / - / Klacz / Mineapolis / Larysz / Era Ii / Dziurawiec / Izabela Koj / Gierszawski Krzysztof
0.0 77.72s
10 Paulina Biskup
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Sisi Queen / Quidam De Revel / Bronisława Biskup / Mirosław Loska
0.0 78.12s
11 Maja Słowikowska
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Sztaluga (9)
kaszt. / - / Klacz / Graf Quidam / Quidam De Revel / Szansa / Sir Laryks / Danuta Słowikowska / SK Ochaby Sp. z o.o.
0.0 80.00s
12 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Cantanis (266)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / - / -
0.0 80.04s
13 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Monito (238)
siwa / - / Wałach / San Luis / Dixieland / Moldau Iii / Shahir / Amelia Kupczyk / Sk Janów Podlaski
0.0 81.72s
14 Sara Szczot
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Volstrupgaard's Comet (243)
c.gn. / - / Wałach / Coronado Ii / Corrado I / Fremads Caletta / Caletto Iii / Sara Szczot / Dania
0.0 84.51s
15 Kamila Czyż
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kastor Van De Noordheuvel (8)
gn. / - / Wałach / Borisvan Het Kluizebos / Heartbreaker 89.4336 / Valelaika Vd Noordhevvel / Lys De Darmen 77037115E / Tomasz Czyż / Franken Corneel
0.0 85.90s
16 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (3)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 85.97s
17 Julia Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Casani (254)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 86.44s
18 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (187)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 86.48s
19 Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (258)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Gracja / Grajcar / Karolina Kobylec / Przemysław Kruszyński
0.0 89.13s
20 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (245)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Michał Tomanek / -
0.0 89.72s
21 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Colandro (264)
c.gn. / - / Wałach / Com Air / Contender / K-Lina D / Leandro / Barbara Rygoł / Petzold Susanne
1.0 93.73s
22 Natalia Kubik
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cocorrado (93)
siwa / - / Wałach / Corrado I / Cor De La Bryere / Cina Z / Caretano Z / Andrzej Kubik / Gestuet Lewitz
2.0 94.53s
23 Jakub Klekot
Klub Jeździecki Zbrosławice
Robin Hood-LS (178)
gn. / - / Wałach / Quick Lauro Z / Quick Star / Rokina Vd Wateringhoeve / Jokinal De Bornival / Aleksandra Demel-Klekot / Struzinsky Libor
2.0 94.99s
24 Paulina Selega
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (236)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
3.0 98.19s
25 Martyna Rostek
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (127)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Chrząszczkiewicz Renata
4.0 74.13s
26 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (272)
c.gn. / - / Klacz / Desant / Lando / Alexandria Ex Turbud Aria / Carenzo / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
4.0 76.88s
27 Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (142)
siwa / - / Klacz / Castilio / Cassini I / La Barcelona / Leandro / Dorota Lenik / Wojciech Cypser
4.0 84.46s
28 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (34)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
4.0 84.67s
29 Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (251)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
4.0 86.27s
30 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orion (169)
kara / - / Wałach / Lord Oder I / Oder / Orawka / Arak / Marcin Olszowski / Adam Krysiak
4.0 89.48s
31 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
De Cameron (110)
gn. / - / Wałach / Check In 2 / Cordalme / Dolores / Welt Gang / - / Remigiusz Makowski
5.0 90.97s
32 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Julius (11)
siwa / - / Ogier / Indorado / Corrado I / Willemun / Sydney / - / -
5.0 92.87s
33 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (133)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
5.0 93.77s
34 Gabriela Stachowiak
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Ines (237)
gn. / - / Klacz / Rhodesian Winner / Izara / Jape / Sk Moszna / Sk Moszna
6.0 95.06s
35 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Powiew (170)
kara / - / Ogier / Czar / Lwów / Prowansja / Gluosnis / Marcin Olszowski / Andrzej Przeczewski
7.0 101.04s
36 Zuzanna Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "M" (18)
gn. / - / Wałach / Sokrates / Corrado I / Samarkanda / Le Voltaire / Zuzanna Kumorek / KJ OCHABY
8.0 77.52s
37 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (189)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
9.0 91.85s
38 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (35)
gn. / - / Wałach / Salamon / Darco / Szeplak Xi Szepseq / Szeplak X-4 / Łukasz Kot / Zoltán Krosós
10.0 95.62s
39 Marta Kusiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Likura (82)
c.kaszt. / - / Klacz / Mywill / Googwill / Lutnia / Sterowiec / - / -
12.0 77.21s
40 Barbara Chlipała
Klub Jazdy Konnej Romico
Caryca (38)
kara / - / Klacz / Carlos Dz / Cantus / Celtica / Conteur / Barbara Chlipała / -
12.0 83.56s
41 Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (194)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
16.0 88.93s
42 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
DUKAT (263)
gn. / - / Wałach / Karmel / Cugnot / Domra / Orsini / Barbara Rygoł / Mirosław Kulpiński
22.0 129.76s
43 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Erazm (99)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
23.0 131.86s
44 Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (72)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / Bernadetta Wieczorek / Martyna Borowska
27.0 116.70s
Eliminacja Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (168)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
Rezygnacja Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (36)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
35
1-2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (118)
siwa / - / Wałach / Cornado I / Cornet Obolensky / Cintana / Co-Pilot / Małgorzata Polok / Heinrich Burmester
0.0 / 67.31s
265.00 zł
9
1-2
Klub Jeździecki Zbrosławice
Surinam (252)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / AllSet Management / SK OCHABY
0.0 / 67.31s
265.00 zł
43
3
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (271)
siwotar. / - / Klacz / Desant / Lando / Mesalinka / Monsun / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 / 70.85s
160.00 zł
18
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (242)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 / 72.74s
110.00 zł
36
5
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (121)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / - / -
0.0 / 72.80s
80.00 zł
31
6
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (184)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 / 74.96s
60.00 zł
17
7
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (54)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 / 76.48s
40.00 zł
3
8
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
BRENDI S (86)
gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Agnieszka Potysz / Józef Mikula
0.0 / 76.56s
20.00 zł
21
9
Bez Przynależności Klubowej S L A
Estela (89)
gn. / - / Klacz / Mineapolis / Larysz / Era Ii / Dziurawiec / Izabela Koj / Gierszawski Krzysztof
0.0 / 77.72s
13
10
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Sisi Queen / Quidam De Revel / Bronisława Biskup / Mirosław Loska
0.0 / 78.12s
11
11
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Sztaluga (9)
kaszt. / - / Klacz / Graf Quidam / Quidam De Revel / Szansa / Sir Laryks / Danuta Słowikowska / SK Ochaby Sp. z o.o.
0.0 / 80.00s
44
12
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Cantanis (266)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / - / -
0.0 / 80.04s
26
13
Klub Jeździecki PonySport
Monito (238)
siwa / - / Wałach / San Luis / Dixieland / Moldau Iii / Shahir / Amelia Kupczyk / Sk Janów Podlaski
0.0 / 81.72s
40
14
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Volstrupgaard's Comet (243)
c.gn. / - / Wałach / Coronado Ii / Corrado I / Fremads Caletta / Caletto Iii / Sara Szczot / Dania
0.0 / 84.51s
10
15
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kastor Van De Noordheuvel (8)
gn. / - / Wałach / Borisvan Het Kluizebos / Heartbreaker 89.4336 / Valelaika Vd Noordhevvel / Lys De Darmen 77037115E / Tomasz Czyż / Franken Corneel
0.0 / 85.90s
34
16
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (3)
c.gn. / - / Wałach / Cadiavolo / Cantus / Bellinda / Wellington / Agnieszka Kolińska / Wassibauer Rudiger
0.0 / 85.97s
29
17
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Casani (254)
gn. / - / Wałach / Castino / Cassini I / Layla / Libertas / - / -
0.0 / 86.44s
8
18
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (187)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 / 86.48s
30
19
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (258)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Gracja / Grajcar / Karolina Kobylec / Przemysław Kruszyński
0.0 / 89.13s
41
20
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Turbud IQ (245)
c.gn. / - / Wałach / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Turbud-Ironia / Turbud Tempo / Michał Tomanek / -
0.0 / 89.72s
47
21
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Colandro (264)
c.gn. / - / Wałach / Com Air / Contender / K-Lina D / Leandro / Barbara Rygoł / Petzold Susanne
1.0 / 93.73s
42
22
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Cocorrado (93)
siwa / - / Wałach / Corrado I / Cor De La Bryere / Cina Z / Caretano Z / Andrzej Kubik / Gestuet Lewitz
2.0 / 94.53s
39
23
Klub Jeździecki Zbrosławice
Robin Hood-LS (178)
gn. / - / Wałach / Quick Lauro Z / Quick Star / Rokina Vd Wateringhoeve / Jokinal De Bornival / Aleksandra Demel-Klekot / Struzinsky Libor
2.0 / 94.99s
24
24
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Wiedźmin (236)
gn. / - / Wałach / Davinci / Voloce De Favi / Wiedźma / Devin Du Maury / Paulina Selega / Anna Modelewska
3.0 / 98.19s
22
25
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Braveheart (127)
gn. / - / Klacz / Candiavolo / Cantus / Bandola / Nimmerdor I / Magdalena Rostek / Chrząszczkiewicz Renata
4.0 / 74.13s
27
26
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (272)
c.gn. / - / Klacz / Desant / Lando / Alexandria Ex Turbud Aria / Carenzo / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
4.0 / 76.88s
38
27
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (142)
siwa / - / Klacz / Castilio / Cassini I / La Barcelona / Leandro / Dorota Lenik / Wojciech Cypser
4.0 / 84.46s
5
28
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (34)
gn. / - / Wałach / Frazes / Sebastian / Awelana / Arcus / Łukasz Kot / Bogusław Dąbrowski
4.0 / 84.67s
28
29
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (251)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
4.0 / 86.27s
4
30
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Orion (169)
kara / - / Wałach / Lord Oder I / Oder / Orawka / Arak / Marcin Olszowski / Adam Krysiak
4.0 / 89.48s
2
31
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
De Cameron (110)
gn. / - / Wałach / Check In 2 / Cordalme / Dolores / Welt Gang / - / Remigiusz Makowski
5.0 / 90.97s
12
32
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Julius (11)
siwa / - / Ogier / Indorado / Corrado I / Willemun / Sydney / - / -
5.0 / 92.87s
37
33
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (133)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
5.0 / 93.77s
25
34
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Ines (237)
gn. / - / Klacz / Rhodesian Winner / Izara / Jape / Sk Moszna / Sk Moszna
6.0 / 95.06s
45
35
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Powiew (170)
kara / - / Ogier / Czar / Lwów / Prowansja / Gluosnis / Marcin Olszowski / Andrzej Przeczewski
7.0 / 101.04s
32
36
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "M" (18)
gn. / - / Wałach / Sokrates / Corrado I / Samarkanda / Le Voltaire / Zuzanna Kumorek / KJ OCHABY
8.0 / 77.52s
23
37
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (189)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
9.0 / 91.85s
46
38
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salamon Don Darco (35)
gn. / - / Wałach / Salamon / Darco / Szeplak Xi Szepseq / Szeplak X-4 / Łukasz Kot / Zoltán Krosós
10.0 / 95.62s
19
39
Bez Przynależności Klubowej S L A
Likura (82)
c.kaszt. / - / Klacz / Mywill / Googwill / Lutnia / Sterowiec / - / -
12.0 / 77.21s
33
40
Klub Jazdy Konnej Romico
Caryca (38)
kara / - / Klacz / Carlos Dz / Cantus / Celtica / Conteur / Barbara Chlipała / -
12.0 / 83.56s
20
41
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (194)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
16.0 / 88.93s
6
42
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
DUKAT (263)
gn. / - / Wałach / Karmel / Cugnot / Domra / Orsini / Barbara Rygoł / Mirosław Kulpiński
22.0 / 129.76s
1
43
Klub Jeździecki Lando
Erazm (99)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
23.0 / 131.86s
7
44
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (72)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / Bernadetta Wieczorek / Martyna Borowska
27.0 / 116.70s
16
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (168)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
15
Rez
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (36)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl