Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

11 - 90 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2019-05-02
2019-05-02
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
360 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
67 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
Przejazd treningowy Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (153)
Gniada / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
0.0 44.28s
Przejazd treningowy Matylda Szczypka
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Bijou ZW (233)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Drobnostka / Szron / - / -
0.0 45.63s
Przejazd treningowy Magdalena Twardoch
ASK Świerklaniec
Koperek (270)
gn. / - / Wałach / Han / Ramzes / Kopiejka / Książe / - / Brożyńska Aleksandra
0.0 46.23s
1-29 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (213)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
0.0 46.31s
1-29 Wiktoria Śliwka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (116)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
0.0 46.32s
Przejazd treningowy Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (107)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
0.0 48.37s
Przejazd treningowy Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (146)
gn. / - / Wałach / Etos / Lascadell / Roza / Rancouver / Agnieszka Krupińska / -
0.0 48.80s
Przejazd treningowy Paulina Grąbczewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Mistrela (177)
Błana / - / Klacz / Baksik / Misterka / - / -
0.0 48.84s
1-29 Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (105)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
0.0 48.88s
1-29 Milena Wiśniewska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (225)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Skadena / Denard / Arkadiusz Wiśniewski / SK Ochaby
0.0 49.02s
1-29 Emilia Puch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gaucho S (67)
gn. / - / Wałach / Concert / Concetto / Galia S / Faust Z / Tomasz Puch / Stanisław Szurik
0.0 49.55s
1-29 Michalina Musiolik
Bpk
Dobra Pani (260)
Gniada / - / Klacz / Pauillac de Meia Lua / Dekadencja / Michalina Musiolik / SK Ochaby
0.0 51.39s
1-29 Matylda Szczypka
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Bijou ZW (233)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Drobnostka / Szron / - / -
0.0 51.68s
1-29 Emilia Piasek
Bpk
Tellur (261)
Kasztanowata / - / Wałach / Donzini / Tessa / - / -
0.0 51.79s
Przejazd treningowy Emilia Nowak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Chamante (119)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
0.0 52.68s
1-29 Anna Zakałużna-Żerebecka
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gerson (247)
gn. / - / Wałach / SWORD / GLIMMERMAN / GALERIA / FANIMO / Agnieszka Kostempska / SK Prudnik
0.0 53.42s
Przejazd treningowy Emilia Piasek
Bpk
Tellur (261)
Kasztanowata / - / Wałach / Donzini / Tessa / - / -
0.0 53.52s
1-29 Nikola Kozłowska
KJ Zbrosławice
Cassawa (185)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Ałtaj / Silver / Castella / Cedrus / Sylwia Kozłowska / -
0.0 53.53s
1-29 Magdalena Pękała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (181)
gn. / - / Klacz / Emetyt / Kwartet / Elektra / Lactat / Piotr Pękała / -
0.0 53.56s
Przejazd treningowy Justyna Śródecka
Klub Jeździecki Amigo
Elaja (129)
gn. / - / Klacz / Emet / Veritas G (Quidamdi Or) / Ara / Nn / - / -
0.0 54.13s
Przejazd treningowy Emilia Puch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gaucho S (67)
gn. / - / Wałach / Concert / Concetto / Galia S / Faust Z / Tomasz Puch / Stanisław Szurik
0.0 55.03s
Przejazd treningowy Joanna Lisewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (79)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
0.0 55.39s
1-29 Joanna Lisewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (79)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
0.0 56.94s
1-29 Joanna Lisewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (77)
c.gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
0.0 56.99s
Przejazd treningowy Elżbieta Pośpiech
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (39)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / Elżbieta Pośpiech / -
0.0 57.00s
1-29 Martyna Zaporowska
Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
Cortes (193)
Siwy / - / Wałach / - / - / Aleksandra Bąk / -
0.0 59.80s
1-29 Kinga Śliż
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Kebir (122)
Ciemnogniady / - / Ogier / Eldorado van de Zeshoek / Tess / - / -
0.0 61.32s
Przejazd treningowy Natalia Bartosik
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Sawant (30)
skarogniady / - / Wałach / Bibigar m / Sabinka sp. / Natalia Bartosik / Barbara Guniewicz
0.0 65.18s
Przejazd treningowy Kinga Śliż
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Kebir (122)
Ciemnogniady / - / Ogier / Eldorado van de Zeshoek / Tess / - / -
0.0 66.79s
30-45 Daria Kotarska
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Eroika (111)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Freedom's Choice / Erotyka / Elmero / Edmund Kloc / SK Racot
4.0 43.79s
30-45 Magdalena Twardoch
ASK Świerklaniec
Koperek (270)
gn. / - / Wałach / Han / Ramzes / Kopiejka / Książe / - / Brożyńska Aleksandra
4.0 46.57s
30-45 Alicja Jóźwiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (46)
gn. / - / Wałach / Miłek / Piast / Wachta / Hawrań / Barbara Chlipała / Gospodarstwo Rolne Ireneusz Hłąd
4.0 47.01s
30-45 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Roller Coaster (109)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 47.16s
Przejazd treningowy Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Roller Coaster (109)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 48.01s
30-45 Emilia Nowak
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Chamante (119)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
4.0 48.29s
30-45 Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (146)
gn. / - / Wałach / Etos / Lascadell / Roza / Rancouver / Agnieszka Krupińska / -
4.0 48.96s
30-45 Joanna Lisewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (78)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.0 49.63s
Przejazd treningowy Joanna Lisewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (78)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.0 50.05s
Przejazd treningowy Michalina Musiolik
Bpk
Dobra Pani (260)
Gniada / - / Klacz / Pauillac de Meia Lua / Dekadencja / Michalina Musiolik / SK Ochaby
4.0 50.11s
30-45 Natalia Bartosik
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Sawant (30)
skarogniady / - / Wałach / Bibigar m / Sabinka sp. / Natalia Bartosik / Barbara Guniewicz
4.0 54.13s
Przejazd treningowy Alicja Jóźwiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (46)
gn. / - / Wałach / Miłek / Piast / Wachta / Hawrań / Barbara Chlipała / Gospodarstwo Rolne Ireneusz Hłąd
4.0 54.14s
30-45 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (150)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
4.0 54.97s
30-45 Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (153)
Gniada / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
4.0 57.70s
30-45 Justyna Śródecka
Klub Jeździecki Amigo
Elaja (129)
gn. / - / Klacz / Emet / Veritas G (Quidamdi Or) / Ara / Nn / - / -
4.0 57.80s
30-45 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Delta I (215)
c.gn. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Dera / Harwest / Katarzyna Guzik / -
4.0 62.59s
46-48 Paulina Grąbczewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Mistrela (177)
Błana / - / Klacz / Baksik / Misterka / - / -
8.0 51.68s
Przejazd treningowy Joanna Lisewska
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (77)
c.gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
8.0 63.63s
46-48 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (107)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
8.0 63.96s
Przejazd treningowy Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (60)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
18.0 89.70s
50 Elżbieta Pośpiech
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (39)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / Elżbieta Pośpiech / -
23.0 108.24s
Eliminacja Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (60)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
Eliminacja Agata Russin
Klub Jeździecki Trachy Sosnicowice
Wamar (69)
Gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Joachim Russin / Beata Fojcik
Eliminacja Julia Kremer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (175)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / - / -
Eliminacja Olga Graboś
KJ Lando
Pozew (145)
Kasztan / - / Wałach / Caretino C / Pola / - / -
Eliminacja Agata Russin
Klub Jeździecki Trachy Sosnicowice
Wamar (69)
Gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Joachim Russin / Beata Fojcik
56 Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Arsen (275)
gniada / - / Ogier / Rytm / Arsa / Piotr Juszczyk / SK Udórz
0.0 40.38s
57 Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cokablanca (128)
gn. / - / Klacz / Imoko / Viking's Way / Melice Du Fruitier / Bon Conseil / - / -
0.0 45.88s
Przejazd treningowy Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Karlos (250)
gniada / - / Wałach / Bischof L / Delicja / Zeljko Iveljić / -
0.0 46.34s
59 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (113)
kaszt. / - / Klacz / Hetman / Trawant / Hańcza / Grey / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
0.0 50.58s
Przejazd treningowy Amelia Kupczyk
Klub Jeździecki PonySport
Arsen (275)
gniada / - / Ogier / Rytm / Arsa / Piotr Juszczyk / SK Udórz
0.0 52.06s
61 Agata Arendt
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Karlos (250)
gniada / - / Wałach / Bischof L / Delicja / Zeljko Iveljić / -
0.0 52.52s
Przejazd treningowy Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Saragoss (249)
Kara / - / Wałach / Boeckmann`s Looping / Saragossa / Andrzej Szewczyk / SK Udórz
0.0 53.52s
63 Dominika Glück
BPK
Cynara (157)
gn. / - / Klacz / Special Power / Cudna / Beaconsfield / Beata Glück / -
0.0 54.23s
Przejazd treningowy Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (53)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
0.0 54.42s
65 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (269)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
0.0 56.49s
Przejazd treningowy Katarzyna Nagrodzka
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Ikra (141)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Katarzyna Nagrodzka / Roman Huzar
0.0 58.65s
67 Katarzyna Nagrodzka
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Ikra (141)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Katarzyna Nagrodzka / Roman Huzar
0.0 59.59s
68 Weronika Polaczek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Furtiva (27)
Gniada / - / Klacz / Ekoton / Florencja / Mariusz Polaczek / -
4.0 46.93s
69 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (130)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
4.0 60.32s
Przejazd treningowy Iwona Domin
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Fajna Sunshine Z (6)
siwa / - / Klacz / Falbrus / Aviano / Sagiwara / Asceta / Femis Sp. z o.o. / Femis Sp. z o.o.
6.0 71.17s
Przejazd treningowy Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (269)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
8.0 53.15s
72 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Saragoss (249)
Kara / - / Wałach / Boeckmann`s Looping / Saragossa / Andrzej Szewczyk / SK Udórz
11.0 75.65s
73 Iwona Domin
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Fajna Sunshine Z (6)
siwa / - / Klacz / Falbrus / Aviano / Sagiwara / Asceta / Femis Sp. z o.o. / Femis Sp. z o.o.
18.0 88.74s
Eliminacja Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (53)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
44 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (153)
Gniada / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
0.0 / 44.28s
18 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Bijou ZW (233)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Drobnostka / Szron / - / -
0.0 / 45.63s
19 (T)
ASK Świerklaniec
Koperek (270)
gn. / - / Wałach / Han / Ramzes / Kopiejka / Książe / - / Brożyńska Aleksandra
0.0 / 46.23s
8
1-29
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Zina (213)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Katarzyna Makowska / Katarzyna Makowska
0.0 / 46.31s
66
1-29
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (116)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
0.0 / 46.32s
33 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (107)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
0.0 / 48.37s
41 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (146)
gn. / - / Wałach / Etos / Lascadell / Roza / Rancouver / Agnieszka Krupińska / -
0.0 / 48.80s
37 (T)
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Mistrela (177)
Błana / - / Klacz / Baksik / Misterka / - / -
0.0 / 48.84s
56
1-29
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (105)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
0.0 / 48.88s
75
1-29
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (225)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Skadena / Denard / Arkadiusz Wiśniewski / SK Ochaby
0.0 / 49.02s
1
1-29
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gaucho S (67)
gn. / - / Wałach / Concert / Concetto / Galia S / Faust Z / Tomasz Puch / Stanisław Szurik
0.0 / 49.55s
Dobra Pani (260)
Gniada / - / Klacz / Pauillac de Meia Lua / Dekadencja / Michalina Musiolik / SK Ochaby
0.0 / 51.39s
15
1-29
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Bijou ZW (233)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Drobnostka / Szron / - / -
0.0 / 51.68s
25
1-29
Tellur (261)
Kasztanowata / - / Wałach / Donzini / Tessa / - / -
0.0 / 51.79s
48 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Chamante (119)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
0.0 / 52.68s
43
1-29
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gerson (247)
gn. / - / Wałach / SWORD / GLIMMERMAN / GALERIA / FANIMO / Agnieszka Kostempska / SK Prudnik
0.0 / 53.42s
27 (T)
Tellur (261)
Kasztanowata / - / Wałach / Donzini / Tessa / - / -
0.0 / 53.52s
14
1-29
KJ Zbrosławice
Cassawa (185)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Ałtaj / Silver / Castella / Cedrus / Sylwia Kozłowska / -
0.0 / 53.53s
12
1-29
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Ekstaza (181)
gn. / - / Klacz / Emetyt / Kwartet / Elektra / Lactat / Piotr Pękała / -
0.0 / 53.56s
38 (T)
Klub Jeździecki Amigo
Elaja (129)
gn. / - / Klacz / Emet / Veritas G (Quidamdi Or) / Ara / Nn / - / -
0.0 / 54.13s
3 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gaucho S (67)
gn. / - / Wałach / Concert / Concetto / Galia S / Faust Z / Tomasz Puch / Stanisław Szurik
0.0 / 55.03s
30 (T)
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (79)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
0.0 / 55.39s
28
1-29
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Cytrus (79)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
0.0 / 56.94s
2
1-29
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (77)
c.gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
0.0 / 56.99s
49 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (39)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / Elżbieta Pośpiech / -
0.0 / 57.00s
62
1-29
Jeździecki Klub Sportowy BCH Międzyrzecze Dolne
Cortes (193)
Siwy / - / Wałach / - / - / Aleksandra Bąk / -
0.0 / 59.80s
79
1-29
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Kebir (122)
Ciemnogniady / - / Ogier / Eldorado van de Zeshoek / Tess / - / -
0.0 / 61.32s
73 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Sawant (30)
skarogniady / - / Wałach / Bibigar m / Sabinka sp. / Natalia Bartosik / Barbara Guniewicz
0.0 / 65.18s
81 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Kebir (122)
Ciemnogniady / - / Ogier / Eldorado van de Zeshoek / Tess / - / -
0.0 / 66.79s
65
30-45
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Eroika (111)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Freedom's Choice / Erotyka / Elmero / Edmund Kloc / SK Racot
4.0 / 43.79s
16
30-45
ASK Świerklaniec
Koperek (270)
gn. / - / Wałach / Han / Ramzes / Kopiejka / Książe / - / Brożyńska Aleksandra
4.0 / 46.57s
7
30-45
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (46)
gn. / - / Wałach / Miłek / Piast / Wachta / Hawrań / Barbara Chlipała / Gospodarstwo Rolne Ireneusz Hłąd
4.0 / 47.01s
6
30-45
ASK Świerklaniec
Roller Coaster (109)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 / 47.16s
17 (T)
ASK Świerklaniec
Roller Coaster (109)
- / - / Wałach / - / - / - / -
4.0 / 48.01s
46
30-45
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Chamante (119)
siwa / - / Klacz / Cannavaro / Cannavaros / Chanel / Chambertin / Nowak Emilia / -
4.0 / 48.29s
39
30-45
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ramino (146)
gn. / - / Wałach / Etos / Lascadell / Roza / Rancouver / Agnieszka Krupińska / -
4.0 / 48.96s
76
30-45
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (78)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.0 / 49.63s
78 (T)
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Nosferatu (78)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
4.0 / 50.05s
Dobra Pani (260)
Gniada / - / Klacz / Pauillac de Meia Lua / Dekadencja / Michalina Musiolik / SK Ochaby
4.0 / 50.11s
71
30-45
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Sawant (30)
skarogniady / - / Wałach / Bibigar m / Sabinka sp. / Natalia Bartosik / Barbara Guniewicz
4.0 / 54.13s
9 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werter (46)
gn. / - / Wałach / Miłek / Piast / Wachta / Hawrań / Barbara Chlipała / Gospodarstwo Rolne Ireneusz Hłąd
4.0 / 54.14s
40
30-45
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (150)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
4.0 / 54.97s
42
30-45
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (153)
Gniada / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
4.0 / 57.70s
36
30-45
Klub Jeździecki Amigo
Elaja (129)
gn. / - / Klacz / Emet / Veritas G (Quidamdi Or) / Ara / Nn / - / -
4.0 / 57.80s
74
30-45
Klub Jeździecki Zbrosławice
Delta I (215)
c.gn. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Dera / Harwest / Katarzyna Guzik / -
4.0 / 62.59s
35
46-48
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Mistrela (177)
Błana / - / Klacz / Baksik / Misterka / - / -
8.0 / 51.68s
4 (T)
Klub Jeździecki " Fart - Gliwice Łabędy "
Iga (77)
c.gn. / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / - / -
8.0 / 63.63s
31
46-48
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (107)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
8.0 / 63.96s
61 (T)
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (60)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
18.0 / 89.70s
47
50
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (39)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / Elżbieta Pośpiech / -
23.0 / 108.24s
59
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (60)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
29
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sosnicowice
Wamar (69)
Gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Joachim Russin / Beata Fojcik
10
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (175)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / - / -
11
Elim
Pozew (145)
Kasztan / - / Wałach / Caretino C / Pola / - / -
50 (T)
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sosnicowice
Wamar (69)
Gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Joachim Russin / Beata Fojcik
51
56
Klub Jeździecki PonySport
Arsen (275)
gniada / - / Ogier / Rytm / Arsa / Piotr Juszczyk / SK Udórz
0.0 / 40.38s
68
57
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cokablanca (128)
gn. / - / Klacz / Imoko / Viking's Way / Melice Du Fruitier / Bon Conseil / - / -
0.0 / 45.88s
57 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Karlos (250)
gniada / - / Wałach / Bischof L / Delicja / Zeljko Iveljić / -
0.0 / 46.34s
63
59
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (113)
kaszt. / - / Klacz / Hetman / Trawant / Hańcza / Grey / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
0.0 / 50.58s
53 (T)
Klub Jeździecki PonySport
Arsen (275)
gniada / - / Ogier / Rytm / Arsa / Piotr Juszczyk / SK Udórz
0.0 / 52.06s
55
61
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Don Karlos (250)
gniada / - / Wałach / Bischof L / Delicja / Zeljko Iveljić / -
0.0 / 52.52s
54 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Saragoss (249)
Kara / - / Wałach / Boeckmann`s Looping / Saragossa / Andrzej Szewczyk / SK Udórz
0.0 / 53.52s
Cynara (157)
gn. / - / Klacz / Special Power / Cudna / Beaconsfield / Beata Glück / -
0.0 / 54.23s
60 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (53)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
0.0 / 54.42s
32
65
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (269)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
0.0 / 56.49s
23 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Ikra (141)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Katarzyna Nagrodzka / Roman Huzar
0.0 / 58.65s
21
67
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Ikra (141)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Katarzyna Nagrodzka / Roman Huzar
0.0 / 59.59s
5
68
Klub Jeździecki Zbrosławice
Furtiva (27)
Gniada / - / Klacz / Ekoton / Florencja / Mariusz Polaczek / -
4.0 / 46.93s
80
69
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (130)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
4.0 / 60.32s
69 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Fajna Sunshine Z (6)
siwa / - / Klacz / Falbrus / Aviano / Sagiwara / Asceta / Femis Sp. z o.o. / Femis Sp. z o.o.
6.0 / 71.17s
34 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Miss Agent (269)
bul. / - / Klacz / Baksik / Misterka / Mindanao / - / -
8.0 / 53.15s
52
72
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Saragoss (249)
Kara / - / Wałach / Boeckmann`s Looping / Saragossa / Andrzej Szewczyk / SK Udórz
11.0 / 75.65s
67
73
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Fajna Sunshine Z (6)
siwa / - / Klacz / Falbrus / Aviano / Sagiwara / Asceta / Femis Sp. z o.o. / Femis Sp. z o.o.
18.0 / 88.74s
58
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (53)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl