Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-05-02
2019-05-02
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
410 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
76 s
Sedzia główny:
Paweł Przybyła
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Maja Bromboszcz
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (271)
siwotar. / - / Klacz / Desant / Lando / Mesalinka / Monsun / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 46.58s 1.00 zł
2 Paulina Wolf
Klub Sportowy Faruk
Demolka (66)
c.gn. / - / Klacz / Trefl / Cabrol / Donna Welt / Weltstein / - / -
0.0 48.18s 1.00 zł
3 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (184)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 50.33s 1.00 zł
4 Patryk Mike
KLUB JEŹDZIECKI GLOBAL
Chalandra (259)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 50.63s
5 Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (246)
gn. / - / Klacz / Bijou Be / Balou Du Rouet / Osada W / Desant / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 50.85s
6 Aleksandra Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (242)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 51.89s
7 Bianka Łakomiec
Klub Jeździecki Volta
Cumbria (205)
kaszt. / - / Klacz / Paquito Go / Maizauber / Cordea / Hamlet Go / ŁAKOMIEC / -
0.0 54.04s
8 Szymon Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (101)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
0.0 55.23s
9 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (268)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / Grzegorz Wypchlak
0.0 56.51s
10 Kamila Czyż
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kastor Van De Noordheuvel (8)
gn. / - / Wałach / Borisvan Het Kluizebos / Heartbreaker 89.4336 / Valelaika Vd Noordhevvel / Lys De Darmen 77037115E / Tomasz Czyż / Franken Corneel
0.0 56.89s
11 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (235)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
0.0 56.94s
12 Paulina Biskup
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Sisi Queen / Quidam De Revel / Bronisława Biskup / Mirosław Loska
0.0 56.98s
13 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Erazm (99)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
0.0 58.24s
14 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Calida R (104)
siwa / - / Klacz / Chalet / Calido / Guste / Gotthardsen / Anna Michalik / mgr inż. DIRK ROST
0.0 58.68s
15 Maja Słowikowska
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Sztaluga (9)
kaszt. / - / Klacz / Graf Quidam / Quidam De Revel / Szansa / Sir Laryks / Danuta Słowikowska / SK Ochaby Sp. z o.o.
0.0 58.92s
16 Zuzanna Zejer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (2)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Wiesław Piecha / Bernhard Janetzko
0.0 59.99s
17 Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (195)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / Katarzyna Badura / P. Burg
0.0 60.32s
18 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
DUKAT (263)
gn. / - / Wałach / Karmel / Cugnot / Domra / Orsini / Barbara Rygoł / Mirosław Kulpiński
0.0 60.89s
19 Barbara Chlipała
Klub Jazdy Konnej Romico
Caryca (38)
kara / - / Klacz / Carlos Dz / Cantus / Celtica / Conteur / Barbara Chlipała / -
0.0 61.13s
20 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (36)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
0.0 61.22s
21 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (168)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 62.44s
22 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (133)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
0.0 62.78s
23 Iwona Domin
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Hamilton F (7)
kaszt. / - / Wałach / Tenerife Vdl / Raphael / Queda Vid Grundeval / Landetto / Femis Sp. z o.o. / Baert Filip
0.0 64.82s
24 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (189)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
0.0 64.94s
25 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Honneur van de Bernsehoeve (5)
siwa / - / Wałach / Tornesch / Lux / Sierra Nevada / Corland / Marcin Piksa / F.A.B. van de Pas
0.0 65.21s
26 Iwona Domin
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Fajna Sunshine Z (6)
siwa / - / Klacz / Falbrus / Aviano / Sagiwara / Asceta / Femis Sp. z o.o. / Femis Sp. z o.o.
0.0 66.49s
27 Aleksandra Szpryngiel
Klub jeździecki Royal Opole
Brenda (196)
gn. / - / Klacz / Barbur / Bakarina / Nn / Sebastian Kleinert / Adam Małys
0.0 71.99s
28 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (235)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
2.0 80.20s
29 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (54)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 52.39s
30 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (186)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
4.0 54.22s
31 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (130)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
4.0 54.52s
32 Karolina Kobylec
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (258)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Gracja / Grajcar / Karolina Kobylec / Przemysław Kruszyński
4.0 55.53s
33 Daria Kotarska
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Eroika (111)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Freedom's Choice / Erotyka / Elmero / Edmund Kloc / SK Racot
4.0 57.11s
34 Barbara Krywult
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Colandro (264)
c.gn. / - / Wałach / Com Air / Contender / K-Lina D / Leandro / Barbara Rygoł / Petzold Susanne
4.0 60.38s
35 Milena Wiśniewska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (225)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Skadena / Denard / Arkadiusz Wiśniewski / SK Ochaby
4.0 62.00s
36 Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (194)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
4.0 63.62s
37 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (113)
kaszt. / - / Klacz / Hetman / Trawant / Hańcza / Grey / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
4.0 63.80s
38 Monika Rzepka
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (41)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
4.0 64.50s
39 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Delta I (215)
c.gn. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Dera / Harwest / Katarzyna Guzik / -
4.0 70.79s
40 Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Bacardia (98)
kaszt. / - / Klacz / Baracuda / Baloubet D.Rouet / Una V / Limbus / Marek Szweda / -
4.0 74.22s
41 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (224)
kaszt. / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
6.0 83.41s
42 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (53)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
7.0 84.14s
43 Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cokablanca (128)
gn. / - / Klacz / Imoko / Viking's Way / Melice Du Fruitier / Bon Conseil / - / -
8.0 52.66s
44 Wiktoria Śliwka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (116)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
8.0 57.12s
45 Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (105)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
8.0 57.43s
46 Natalia Zielant
Klub Jeździecki Volta
Bretania (202)
c.gn. / - / Klacz / Seigon / Nobody / Balanga / Ottis Vant Eikhof / ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
8.0 57.74s
47 Dominika Glück
Bez Przynależności Klubowej O P O
Cynara (157)
gn. / - / Klacz / Special Power / Cudna / Beaconsfield / Beata Glück / -
8.0 66.61s
48 Magdalena Pinocy
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (272)
c.gn. / - / Klacz / Desant / Lando / Alexandria Ex Turbud Aria / Carenzo / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
8.0 68.92s
49 Martyna Zaporowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cortes (193)
Siwy / - / Wałach / - / - / Aleksandra Bąk / -
8.0 69.04s
50 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (174)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Zofia Bugla / -
8.0 88.36s
51 Klara Zegar
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salsa (50)
gn. / - / Klacz / Caprioland / Caprisio / Sorbona / Emir / Martyna Barczyk / Nowak Tomasz
9.0 94.92s
52 Małgorzata Zoń
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (29)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
12.0 58.19s
53 Oliwia Lentowicz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (105)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
13.0 76.92s
54 Tomasz Burzyński
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (209)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
16.0 104.49s
Eliminacja Elżbieta Pośpiech
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (39)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / Elżbieta Pośpiech / -
Eliminacja Klara Zegar
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salsa (50)
gn. / - / Klacz / Caprioland / Caprisio / Sorbona / Emir / Martyna Barczyk / Nowak Tomasz
Eliminacja Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (156)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
Eliminacja Natalia Słoniec
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Chira (44)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michal Słoniec / -
Eliminacja Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (72)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / Bernadetta Wieczorek / Martyna Borowska
Rezygnacja Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (60)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
Przejazd treningowy Bianka Łakomiec
Klub Jeździecki Volta
Cumbria (205)
kaszt. / - / Klacz / Paquito Go / Maizauber / Cordea / Hamlet Go / ŁAKOMIEC / -
0.0 51.80s
Przejazd treningowy Anna Lazar
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Bacardia (98)
kaszt. / - / Klacz / Baracuda / Baloubet D.Rouet / Una V / Limbus / Marek Szweda / -
0.0 52.98s
Przejazd treningowy Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (54)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 56.52s
Przejazd treningowy Wiktoria Śliwka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (116)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
0.0 58.36s
Przejazd treningowy Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Calida R (104)
siwa / - / Klacz / Chalet / Calido / Guste / Gotthardsen / Anna Michalik / mgr inż. DIRK ROST
0.0 58.82s
Przejazd treningowy Tomasz Burzyński
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (209)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 61.02s
Przejazd treningowy Małgorzata Zoń
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (29)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
0.0 61.51s
Przejazd treningowy Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (130)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
0.0 62.59s
Przejazd treningowy Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Delta I (215)
c.gn. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Dera / Harwest / Katarzyna Guzik / -
0.0 72.76s
Przejazd treningowy Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (224)
kaszt. / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
2.0 82.44s
Przejazd treningowy Paulina Wolf
Klub Sportowy Faruk
Demolka (66)
c.gn. / - / Klacz / Trefl / Cabrol / Donna Welt / Weltstein / - / -
4.0 46.16s
Przejazd treningowy Szymon Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (101)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
4.0 53.20s
Przejazd treningowy Daria Kotarska
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Eroika (111)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Freedom's Choice / Erotyka / Elmero / Edmund Kloc / SK Racot
4.0 53.59s
Przejazd treningowy Julia Wieczorek
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (72)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / Bernadetta Wieczorek / Martyna Borowska
7.0 87.79s
Przejazd treningowy Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (156)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
8.0 91.46s
Przejazd treningowy Natalia Słoniec
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Chira (44)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michal Słoniec / -
10.0 81.96s
Przejazd treningowy Milena Wiśniewska
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (225)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Skadena / Denard / Arkadiusz Wiśniewski / SK Ochaby
16.0 62.87s
Przejazd treningowy Natalia Zielant
Klub Jeździecki Volta
Bretania (202)
c.gn. / - / Klacz / Seigon / Nobody / Balanga / Ottis Vant Eikhof / ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
16.0 63.91s
66
1
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Madam " W " (271)
siwotar. / - / Klacz / Desant / Lando / Mesalinka / Monsun / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 / 46.58s
1.00 zł
74
2
Klub Sportowy Faruk
Demolka (66)
c.gn. / - / Klacz / Trefl / Cabrol / Donna Welt / Weltstein / - / -
0.0 / 48.18s
1.00 zł
68
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (184)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 / 50.33s
1.00 zł
60
4
KLUB JEŹDZIECKI GLOBAL
Chalandra (259)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 / 50.63s
46
5
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Opium W (246)
gn. / - / Klacz / Bijou Be / Balou Du Rouet / Osada W / Desant / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
0.0 / 50.85s
31
6
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Nirwana (242)
kara / - / Klacz / Oliver / Voltaire / Nigeria / Marafon / Mariusz Kułaga / Andrzej Bieniek
0.0 / 51.89s
61
7
Klub Jeździecki Volta
Cumbria (205)
kaszt. / - / Klacz / Paquito Go / Maizauber / Cordea / Hamlet Go / ŁAKOMIEC / -
0.0 / 54.04s
35
8
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (101)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
0.0 / 55.23s
57
9
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (268)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / Grzegorz Wypchlak
0.0 / 56.51s
71
10
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kastor Van De Noordheuvel (8)
gn. / - / Wałach / Borisvan Het Kluizebos / Heartbreaker 89.4336 / Valelaika Vd Noordhevvel / Lys De Darmen 77037115E / Tomasz Czyż / Franken Corneel
0.0 / 56.89s
56
11
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (235)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
0.0 / 56.94s
26
12
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Sisi Sza (42)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Sisi Queen / Quidam De Revel / Bronisława Biskup / Mirosław Loska
0.0 / 56.98s
25
13
Klub Jeździecki Lando
Erazm (99)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
0.0 / 58.24s
40
14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Calida R (104)
siwa / - / Klacz / Chalet / Calido / Guste / Gotthardsen / Anna Michalik / mgr inż. DIRK ROST
0.0 / 58.68s
59
15
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Sztaluga (9)
kaszt. / - / Klacz / Graf Quidam / Quidam De Revel / Szansa / Sir Laryks / Danuta Słowikowska / SK Ochaby Sp. z o.o.
0.0 / 58.92s
24
16
Bez Przynależności Klubowej S L A
Levisionn Contanga E.W.P. (2)
siwa / - / Klacz / Levisonn / Levisto / Gitanga / Contango / Wiesław Piecha / Bernhard Janetzko
0.0 / 59.99s
65
17
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Isabella (195)
kaszt. / - / Klacz / Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho / Burghoeve's Ellise / Kantje's Ronaldo / Katarzyna Badura / P. Burg
0.0 / 60.32s
48
18
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
DUKAT (263)
gn. / - / Wałach / Karmel / Cugnot / Domra / Orsini / Barbara Rygoł / Mirosław Kulpiński
0.0 / 60.89s
70
19
Klub Jazdy Konnej Romico
Caryca (38)
kara / - / Klacz / Carlos Dz / Cantus / Celtica / Conteur / Barbara Chlipała / -
0.0 / 61.13s
27
20
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (36)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
0.0 / 61.22s
28
21
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (168)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 / 62.44s
38
22
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (133)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
0.0 / 62.78s
73
23
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Hamilton F (7)
kaszt. / - / Wałach / Tenerife Vdl / Raphael / Queda Vid Grundeval / Landetto / Femis Sp. z o.o. / Baert Filip
0.0 / 64.82s
44
24
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (189)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / DOROTA ROGOSZ / PAUL SCHOCKEMOEHLE
0.0 / 64.94s
69
25
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Honneur van de Bernsehoeve (5)
siwa / - / Wałach / Tornesch / Lux / Sierra Nevada / Corland / Marcin Piksa / F.A.B. van de Pas
0.0 / 65.21s
6
26
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Fajna Sunshine Z (6)
siwa / - / Klacz / Falbrus / Aviano / Sagiwara / Asceta / Femis Sp. z o.o. / Femis Sp. z o.o.
0.0 / 66.49s
45
27
Klub jeździecki Royal Opole
Brenda (196)
gn. / - / Klacz / Barbur / Bakarina / Nn / Sebastian Kleinert / Adam Małys
0.0 / 71.99s
54
28
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (235)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
2.0 / 80.20s
8
29
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (54)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
4.0 / 52.39s
47
30
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (186)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
4.0 / 54.22s
1
31
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (130)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
4.0 / 54.52s
58
32
Bez Przynależności Klubowej S L A
Garus (258)
c.gn. / - / Wałach / Guffi / Gracja / Grajcar / Karolina Kobylec / Przemysław Kruszyński
4.0 / 55.53s
12
33
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Eroika (111)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Freedom's Choice / Erotyka / Elmero / Edmund Kloc / SK Racot
4.0 / 57.11s
78
34
Ludowy Klub Jeździecki " Solec" W Bieruniu
Colandro (264)
c.gn. / - / Wałach / Com Air / Contender / K-Lina D / Leandro / Barbara Rygoł / Petzold Susanne
4.0 / 60.38s
20
35
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (225)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Skadena / Denard / Arkadiusz Wiśniewski / SK Ochaby
4.0 / 62.00s
49
36
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (194)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
4.0 / 63.62s
13
37
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (113)
kaszt. / - / Klacz / Hetman / Trawant / Hańcza / Grey / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
4.0 / 63.80s
75
38
Bez Przynależności Klubowej S L A
HARNAŚ (41)
kaszt. / - / Wałach / Kreol / Rubin / Harmonia / Barok / Monika Rzepka / Stadnina Koni Kierzbuń
4.0 / 64.50s
19
39
Klub Jeździecki Zbrosławice
Delta I (215)
c.gn. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Dera / Harwest / Katarzyna Guzik / -
4.0 / 70.79s
34
40
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Bacardia (98)
kaszt. / - / Klacz / Baracuda / Baloubet D.Rouet / Una V / Limbus / Marek Szweda / -
4.0 / 74.22s
53
41
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (224)
kaszt. / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
6.0 / 83.41s
30
42
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Cornet MW (53)
kaszt. / - / Wałach / Coupie / Coupe De Coeur / Hauptstutbuch Elvita / Eschudo I / Adam Wojda / Witold Pietrzyk
7.0 / 84.14s
16
43
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Cokablanca (128)
gn. / - / Klacz / Imoko / Viking's Way / Melice Du Fruitier / Bon Conseil / - / -
8.0 / 52.66s
15
44
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (116)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
8.0 / 57.12s
5
45
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (105)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
8.0 / 57.43s
62
46
Klub Jeździecki Volta
Bretania (202)
c.gn. / - / Klacz / Seigon / Nobody / Balanga / Ottis Vant Eikhof / ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
8.0 / 57.74s
18
47
Bez Przynależności Klubowej O P O
Cynara (157)
gn. / - / Klacz / Special Power / Cudna / Beaconsfield / Beata Glück / -
8.0 / 66.61s
67
48
Jeździecki Klub Sportowy Desant
Awangarda "W" (272)
c.gn. / - / Klacz / Desant / Lando / Alexandria Ex Turbud Aria / Carenzo / Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
8.0 / 68.92s
4
49
Bez Przynależności Klubowej S L A
Cortes (193)
Siwy / - / Wałach / - / - / Aleksandra Bąk / -
8.0 / 69.04s
33
50
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (174)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Zofia Bugla / -
8.0 / 88.36s
81
51
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salsa (50)
gn. / - / Klacz / Caprioland / Caprisio / Sorbona / Emir / Martyna Barczyk / Nowak Tomasz
9.0 / 94.92s
72
52
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (29)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
12.0 / 58.19s
3
53
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Baster (105)
gn. / - / Wałach / Bankiet / Landos / Batuta / Lubicz / Dariusz Lentowicz / Kokot Stanisław
13.0 / 76.92s
50
54
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (209)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
16.0 / 104.49s
7
Elim
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (39)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / Elżbieta Pośpiech / -
77
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salsa (50)
gn. / - / Klacz / Caprioland / Caprisio / Sorbona / Emir / Martyna Barczyk / Nowak Tomasz
41
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (156)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
29
Elim
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Chira (44)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michal Słoniec / -
79
Elim
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (72)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / Bernadetta Wieczorek / Martyna Borowska
9
Rez
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (60)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
63 (T)
Klub Jeździecki Volta
Cumbria (205)
kaszt. / - / Klacz / Paquito Go / Maizauber / Cordea / Hamlet Go / ŁAKOMIEC / -
0.0 / 51.80s
36 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Bacardia (98)
kaszt. / - / Klacz / Baracuda / Baloubet D.Rouet / Una V / Limbus / Marek Szweda / -
0.0 / 52.98s
10 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (54)
gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / Adam Wojda / nn
0.0 / 56.52s
17 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Jamal (116)
siwa / - / Wałach / Ramadan / Lirnik / Judea / Aragon / Wiktoria Śliwka / Palczak Lechosław
0.0 / 58.36s
42 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Calida R (104)
siwa / - / Klacz / Chalet / Calido / Guste / Gotthardsen / Anna Michalik / mgr inż. DIRK ROST
0.0 / 58.82s
52 (T)
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Cargo (209)
gn. / - / Wałach / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher / - / -
0.0 / 61.02s
82 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Bajkał (29)
siwa / - / Wałach / Balisco Ii / Quidam De Revel / Bajka / Nn / - / -
0.0 / 61.51s
2 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (130)
siwa / - / Klacz / Nn / Nn / Nn / Nn / Ryszard Barczyk / nn
0.0 / 62.59s
21 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Delta I (215)
c.gn. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Dera / Harwest / Katarzyna Guzik / -
0.0 / 72.76s
55 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (224)
kaszt. / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
2.0 / 82.44s
76 (T)
Klub Sportowy Faruk
Demolka (66)
c.gn. / - / Klacz / Trefl / Cabrol / Donna Welt / Weltstein / - / -
4.0 / 46.16s
37 (T)
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (101)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
4.0 / 53.20s
14 (T)
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Eroika (111)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Freedom's Choice / Erotyka / Elmero / Edmund Kloc / SK Racot
4.0 / 53.59s
39 (T)
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
Belveder (72)
gn. / - / Wałach / Vector / Corde / Baluna / Louis / Bernadetta Wieczorek / Martyna Borowska
7.0 / 87.79s
43 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire LG (156)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Eliza Stranc-Habestroh / Agro-Mazury Sp. z o.o.
8.0 / 91.46s
80 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Con Chira (44)
gn. / - / Klacz / Convoi / Contender / Saphira / Saccor / Michal Słoniec / -
10.0 / 81.96s
22 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Saszika (225)
kaszt. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Skadena / Denard / Arkadiusz Wiśniewski / SK Ochaby
16.0 / 62.87s
64 (T)
Klub Jeździecki Volta
Bretania (202)
c.gn. / - / Klacz / Seigon / Nobody / Balanga / Ottis Vant Eikhof / ANNA MIŚKIEWICZ / ANNA MIŚKIEWICZ
16.0 / 63.91s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl