Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

12 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-06-23
2019-06-23
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
470 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
12
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
81 s
Sedzia główny:
Magdalena Świerkosz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (99)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 48.93s 1.00 zł
2 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kokaina (45)
gn. / - / Klacz / Goofi "R" / Campari "M" / Kenia / Montevideo / Marcin Piksa / Katowicki Klub Jeździecki
0.0 54.48s 1.00 zł
3 Patryk Mike
Klub Jeździecki Global
Tiore (243)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Libero H / Odior / Habsburg / Patryk Mike / -
0.0 55.22s 1.00 zł
4 Grzegorz Wypchlak
BPK
Notis (343)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / Grzegorz Wypchlak
0.0 55.31s
5 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Sigma (275)
gn. / - / Klacz / Analog / Lando / Sinez / Lansjer L / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
0.0 57.34s
6 Kamil Pszowski
Klub Jazdy Konnej Elizar
Luissome Despoire (334)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Lissome / Topas / - / -
0.0 58.52s
7 Katarzyna Bula
Klub Jeździecki Lando
Erazm (2)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
0.0 58.65s
8 Marlena Rogosz
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (215)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemohle
0.0 59.27s
9 Monika Materlik
Politechnika Śląska w Gliwicach
S-Rubin (313)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
0.0 61.05s
10 Dominika Glück
BPK
Cynara (166)
gn. / - / Klacz / Special Power / Cudna / Beaconsfield / Beata Glück / -
0.0 62.46s
11 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (70)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
0.0 64.87s
12 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Eskobar (316)
c.gn. / - / Wałach / Carlos Dz / Cantus / Europa / Ewerest / - / -
0.0 64.97s
13 Kamila Czyż
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kastor Van De Noordheuvel (106)
gn. / - / Wałach / Borisvan Het Kluizebos / Heartbreaker 89.4336 / Valelaika Vd Noordhevvel / Lys De Darmen 77037115E / Tomasz Czyż / Franken Corneel
0.0 65.46s
14 Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Honneur van de Bernsehoeve (44)
siwa / - / Wałach / Tornesch / Lux / Sierra Nevada / Corland / Marcin Piksa / F.A.B. van de Pas
0.0 65.58s
15 Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Korgan (311)
gn. / - / Wałach / Gandis / Maram / Kasandra / Cordial / Weronika Kachel / Dorota Markowska
0.0 65.78s
16 Karolina Leda
Klub Jeździecki Global
Domare G (270)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Golec Henryk
0.0 66.74s
17 Zuzanna Sztangret
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Iriane (326)
kaszt. / - / Klacz / Vittorio / Calippo / Tessa / Goodtimes / Izabela Sztangret / Titulaer
0.0 68.35s
18 Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Rumian (69)
gn. / - / Wałach / Ekoton / Harris Bej / Rudzianka / Arcus / Paulina Gonera / Dąbrowski Bogusław
0.0 70.17s
19 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ewerton (141)
gn. / - / Wałach / Emetyt / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Elegancja / Harpun / Wojciech Matuszczyk / Sęczek Grzegorz
0.0 71.51s
20 Maria Kaczyna
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Stollberg (205)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / - / -
0.0 73.53s
21 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (96)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
0.0 74.98s
22 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Saragoss (173)
c.gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Saragossa / Lansjer L / Maxtop / Udorz
0.0 76.04s
23 Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (276)
kaszt. / - / Klacz / Hetman / Trawant / Hańcza / Grey / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
0.0 76.62s
24 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (321)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
0.0 77.01s
25 Anna Badura
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (312)
gn. / - / Klacz / Cannavaros / Cassini I / Sien Lady / Comics / Jan Badura / Aholainen Erja
4.0 58.37s
26 Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (209)
gn. / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
4.0 61.86s
27 Szymon Bula
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (4)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
4.0 62.48s
28 Kamil Pszowski
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dux (35)
GNIADA / - / Wałach / Love Affair / Dolores / JOANNA PSZOWSKA / MAKOWSKI REMIGIUSZ
4.0 66.48s
29 Emilia Szyja
Stajnia Laredo
Peggy (68)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Emilia Szyja / Mzyk Edmund
4.0 69.29s
30 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (207)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Zofia Bugla / -
4.0 72.41s
31 Magdalena Lesisz
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Patagonia (308)
c.gn. / - / Klacz / Bonaparte / Pick Wick / Korea / Karat / Magdalena Lesisz / -
4.0 78.17s
32 Aneta Woźniak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Erissa (247)
kaszt. / - / Klacz / Irches / Chef Supreme / Erma / Maram / Aneta Woźniak / SK Prudnik Sp. z o. o.
5.0 84.29s
33 Monika Bugla
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki "Plessówka"
Laur (323)
gniada / - / Wałach / Professional / Lady In Heaven / Agnieszka Potysz / Pokrywka Marian
8.0 66.23s
34 Dobrosława Janasik
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Laufer (219)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / Dobrosława Janasik / -
8.0 67.59s
35 Maria Kanior-Schott
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sahara (212)
gn. / - / Klacz / Mar Bej / Elsing / Semida / Sas / Maria Kanior-Schott / Chotkowski kazimierz
12.0 72.23s
36 Piotr Spendel
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (286)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
20.0 110.86s
Eliminacja Agata Hubner
Klub Jeździecki "Laredo"
Jasyr (201)
siwa / - / Wałach / Forest / First Des Termes / Japa / Puszczyk / Izabela Hubner / Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Macieja Rataja
Eliminacja Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (235)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
Eliminacja Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (95)
kaszt. / Kuc / Wałach / Madison B / Monte Christo / Wilkina / Abakan / Roman Telepko / Schmidt Ingeborg
Rezygnacja Paulina Wolf
Klub Sportowy Faruk
Demolka (229)
c.gn. / - / Klacz / Trefl / Cabrol / Donna Welt / Weltstein / - / -
Rezygnacja Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (235)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
Przejazd treningowy Magdalena Piksa
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kokaina (45)
gn. / - / Klacz / Goofi "R" / Campari "M" / Kenia / Montevideo / Marcin Piksa / Katowicki Klub Jeździecki
0.0 52.29s
Przejazd treningowy Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (325)
Kasztanowata / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
0.0 69.04s
Przejazd treningowy Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Saragoss (173)
c.gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Saragossa / Lansjer L / Maxtop / Udorz
0.0 77.42s
Przejazd treningowy Dominika Glück
BPK
Cynara (166)
gn. / - / Klacz / Special Power / Cudna / Beaconsfield / Beata Glück / -
4.0 63.86s
Przejazd treningowy Paulina Sowa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (209)
gn. / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
4.0 64.25s
Przejazd treningowy Kamil Pszowski
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dux (35)
GNIADA / - / Wałach / Love Affair / Dolores / JOANNA PSZOWSKA / MAKOWSKI REMIGIUSZ
4.0 64.76s
Przejazd treningowy Piotr Spendel
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (286)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
4.0 68.57s
Przejazd treningowy Emilia Dratwińska
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (276)
kaszt. / - / Klacz / Hetman / Trawant / Hańcza / Grey / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
4.0 76.85s
Przejazd treningowy Kamila Czyż
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kastor Van De Noordheuvel (106)
gn. / - / Wałach / Borisvan Het Kluizebos / Heartbreaker 89.4336 / Valelaika Vd Noordhevvel / Lys De Darmen 77037115E / Tomasz Czyż / Franken Corneel
8.0 62.84s
Przejazd treningowy Weronika Kachel
Klub Jazdy Konnej Romico
Korgan (311)
gn. / - / Wałach / Gandis / Maram / Kasandra / Cordial / Weronika Kachel / Dorota Markowska
8.0 65.12s
Przejazd treningowy Magdalena Lesisz
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Patagonia (308)
c.gn. / - / Klacz / Bonaparte / Pick Wick / Korea / Karat / Magdalena Lesisz / -
8.0 70.49s
43
1
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (99)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 / 48.93s
1.00 zł
1
2
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kokaina (45)
gn. / - / Klacz / Goofi "R" / Campari "M" / Kenia / Montevideo / Marcin Piksa / Katowicki Klub Jeździecki
0.0 / 54.48s
1.00 zł
15
3
Klub Jeździecki Global
Tiore (243)
gn. / - / Klacz / Numero Uno / Libero H / Odior / Habsburg / Patryk Mike / -
0.0 / 55.22s
1.00 zł
Notis (343)
gn. / - / Wałach / Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Nota / Contender Son / Grzegorz Wypchlak / Grzegorz Wypchlak
0.0 / 55.31s
45
5
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Sigma (275)
gn. / - / Klacz / Analog / Lando / Sinez / Lansjer L / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
0.0 / 57.34s
65
6
Klub Jazdy Konnej Elizar
Luissome Despoire (334)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Lissome / Topas / - / -
0.0 / 58.52s
10
7
Klub Jeździecki Lando
Erazm (2)
gn. / - / Wałach / Bre Gun / Top Gun / Enigma / Decybel I / Bula Katarzyna / Soska Jacek
0.0 / 58.65s
54
8
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (215)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemohle
0.0 / 59.27s
5
9
Politechnika Śląska w Gliwicach
S-Rubin (313)
siwa / - / Wałach / Silver Dream / Silbersee / Rosa / Nn / Patrycja Pieńkos / Świder Jawiga
0.0 / 61.05s
Cynara (166)
gn. / - / Klacz / Special Power / Cudna / Beaconsfield / Beata Glück / -
0.0 / 62.46s
56
11
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Granulka (70)
gn. / - / Klacz / Czarownik / Granula / Lukan / - / -
0.0 / 64.87s
46
12
Klub Jeździecki Zbrosławice
Eskobar (316)
c.gn. / - / Wałach / Carlos Dz / Cantus / Europa / Ewerest / - / -
0.0 / 64.97s
26
13
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kastor Van De Noordheuvel (106)
gn. / - / Wałach / Borisvan Het Kluizebos / Heartbreaker 89.4336 / Valelaika Vd Noordhevvel / Lys De Darmen 77037115E / Tomasz Czyż / Franken Corneel
0.0 / 65.46s
52
14
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Honneur van de Bernsehoeve (44)
siwa / - / Wałach / Tornesch / Lux / Sierra Nevada / Corland / Marcin Piksa / F.A.B. van de Pas
0.0 / 65.58s
25
15
Klub Jazdy Konnej Romico
Korgan (311)
gn. / - / Wałach / Gandis / Maram / Kasandra / Cordial / Weronika Kachel / Dorota Markowska
0.0 / 65.78s
50
16
Klub Jeździecki Global
Domare G (270)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Golec Henryk
0.0 / 66.74s
24
17
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Iriane (326)
kaszt. / - / Klacz / Vittorio / Calippo / Tessa / Goodtimes / Izabela Sztangret / Titulaer
0.0 / 68.35s
62
18
Stajnia Bastion
Rumian (69)
gn. / - / Wałach / Ekoton / Harris Bej / Rudzianka / Arcus / Paulina Gonera / Dąbrowski Bogusław
0.0 / 70.17s
19
19
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ewerton (141)
gn. / - / Wałach / Emetyt / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Elegancja / Harpun / Wojciech Matuszczyk / Sęczek Grzegorz
0.0 / 71.51s
35
20
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Stollberg (205)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / - / -
0.0 / 73.53s
13
21
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (96)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
0.0 / 74.98s
31
22
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Saragoss (173)
c.gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Saragossa / Lansjer L / Maxtop / Udorz
0.0 / 76.04s
2
23
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (276)
kaszt. / - / Klacz / Hetman / Trawant / Hańcza / Grey / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
0.0 / 76.62s
6
24
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Szalony Chicco (321)
gn. / - / Wałach / Chicago I / Szalona Queen / Quidam De Revel / Adrian Feliks / Stadnina Koni Ochaby
0.0 / 77.01s
30
25
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (312)
gn. / - / Klacz / Cannavaros / Cassini I / Sien Lady / Comics / Jan Badura / Aholainen Erja
4.0 / 58.37s
42
26
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (209)
gn. / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
4.0 / 61.86s
32
27
Klub Jeździecki Lando
Marcepan (4)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / - / -
4.0 / 62.48s
36
28
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dux (35)
GNIADA / - / Wałach / Love Affair / Dolores / JOANNA PSZOWSKA / MAKOWSKI REMIGIUSZ
4.0 / 66.48s
40
29
Stajnia Laredo
Peggy (68)
kaszt. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Pestka / Chef Supreme / Emilia Szyja / Mzyk Edmund
4.0 / 69.29s
34
30
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (207)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Zofia Bugla / -
4.0 / 72.41s
9
31
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Patagonia (308)
c.gn. / - / Klacz / Bonaparte / Pick Wick / Korea / Karat / Magdalena Lesisz / -
4.0 / 78.17s
58
32
Bez Przynależności Klubowej S L A
Erissa (247)
kaszt. / - / Klacz / Irches / Chef Supreme / Erma / Maram / Aneta Woźniak / SK Prudnik Sp. z o. o.
5.0 / 84.29s
64
33
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki "Plessówka"
Laur (323)
gniada / - / Wałach / Professional / Lady In Heaven / Agnieszka Potysz / Pokrywka Marian
8.0 / 66.23s
57
34
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Laufer (219)
gn. / - / Wałach / Larron / Lancer Ii / Lillyfer / Larrenco / Dobrosława Janasik / -
8.0 / 67.59s
23
35
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki Plessówka
Sahara (212)
gn. / - / Klacz / Mar Bej / Elsing / Semida / Sas / Maria Kanior-Schott / Chotkowski kazimierz
12.0 / 72.23s
39
36
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (286)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
20.0 / 110.86s
63
Elim
Klub Jeździecki "Laredo"
Jasyr (201)
siwa / - / Wałach / Forest / First Des Termes / Japa / Puszczyk / Izabela Hubner / Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Macieja Rataja
21
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (235)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
12
Elim
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (95)
kaszt. / Kuc / Wałach / Madison B / Monte Christo / Wilkina / Abakan / Roman Telepko / Schmidt Ingeborg
51
Rez
Klub Sportowy Faruk
Demolka (229)
c.gn. / - / Klacz / Trefl / Cabrol / Donna Welt / Weltstein / - / -
67
Rez
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (235)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
3 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kokaina (45)
gn. / - / Klacz / Goofi "R" / Campari "M" / Kenia / Montevideo / Marcin Piksa / Katowicki Klub Jeździecki
0.0 / 52.29s
61 (T)
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (325)
Kasztanowata / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 69.04s
33 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Saragoss (173)
c.gn. / - / Wałach / Bockman's Looping / Lasino / Saragossa / Lansjer L / Maxtop / Udorz
0.0 / 77.42s
Cynara (166)
gn. / - / Klacz / Special Power / Cudna / Beaconsfield / Beata Glück / -
4.0 / 63.86s
44 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Morgoth (209)
gn. / - / Wałach / Sex / First Des Termes / Margaret / Bolivar / Sowa Paweł / Szczepanek Zdzisław
4.0 / 64.25s
38 (T)
Klub Jazdy Konnej Elizar
Dux (35)
GNIADA / - / Wałach / Love Affair / Dolores / JOANNA PSZOWSKA / MAKOWSKI REMIGIUSZ
4.0 / 64.76s
41 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Lady Lima (286)
gn. / - / Klacz / Grand Amour / Grannus / Lima / Larysz / ELŹBIETA POŚPIECH / -
4.0 / 68.57s
4 (T)
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
Hamada (276)
kaszt. / - / Klacz / Hetman / Trawant / Hańcza / Grey / Arkadiusz Dratwiński / SK Udórz
4.0 / 76.85s
28 (T)
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Kastor Van De Noordheuvel (106)
gn. / - / Wałach / Borisvan Het Kluizebos / Heartbreaker 89.4336 / Valelaika Vd Noordhevvel / Lys De Darmen 77037115E / Tomasz Czyż / Franken Corneel
8.0 / 62.84s
27 (T)
Klub Jazdy Konnej Romico
Korgan (311)
gn. / - / Wałach / Gandis / Maram / Kasandra / Cordial / Weronika Kachel / Dorota Markowska
8.0 / 65.12s
11 (T)
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Patagonia (308)
c.gn. / - / Klacz / Bonaparte / Pick Wick / Korea / Karat / Magdalena Lesisz / -
8.0 / 70.49s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl