Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

4A - L - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 27 05 2017
2017-05-27
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
430 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
74 s
Sedzia główny:
Zofia Falińska
Gospodarz toru:
Paweł Gołygowski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-30 Kamila Błaszczyk
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (117)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
0.0 52.06s
1-30 Anna Górzeńska
KJ Victor
Black Star (105)
Kara / - / Klacz / Weltjunge / Melissa-Bell / Małgorzata Górzeńska / Stutteri Horsager
0.0 52.94s
1-30 Paulina Kozakiewicz
Odessa profi (67)
gniada / - / Klacz / Vandamme / Orgia Profi / Lidia Bieniek / Szyszkala Leszek
0.0 57.05s
1-30 Anna Gumowska
Klub Sportowy Small Cherry
Call Of Duty "M" (18)
siwa / - / Wałach / Calido / Cantus / Fatima / Castilio / Anna Gumowska / Małgorzata i Tomasz Siergiej
0.0 57.66s
1-30 Paulina Kozakiewicz
Midnight star (66)
gniada / - / Klacz / Scendix / Bodeste T / Paulina Kozakiewicz / Tom lievens
0.0 59.26s
1-30 Paulina Kozakiewicz
Ulli z (69)
siwa / - / Klacz / Utrillo Van De Heffinck / Loou / Michal Kownacki / xxx
0.0 61.32s
1-30 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Numcimba (42)
gniada / - / Klacz / Numero Uno / Cimba/Castillo / Tomasz Gałczyński / Agroterra
0.0 62.38s
1-30 Aleksandra Skąpska
Klub Jeździecki Picador
Celadine (126)
siwa / - / Klacz / Contendro Ii / Contender / Callas / Castillo / Aleksandra Skąpska / MONTIS Sp. z.o.o.
0.0 62.70s
1-30 Weronika Guszpil
Klub Jeździecki Jaroszówka
Cassone (77)
Siwa / - / Wałach / Colman / Orlanda VIII / Weronika Guszpil / Gloor hansruedi
0.0 62.99s
1-30 Maja Kaźmierczak
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Cadence (28)
gn. / - / Klacz / Canturo / La Le Lu Ii / Landstreicher / Maja Kaźmierczak / Montis Sp.zo.o.
0.0 63.16s
1-30 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Numcimba (42)
gniada / - / Klacz / Numero Uno / Cimba/Castillo / Tomasz Gałczyński / Agroterra
0.0 63.66s
1-30 Paulina Burdyka
KJ Bachmat
Pippi (157)
kara / - / Klacz / Perigeux / A Lafayette / Paulina Burdyka / Niemcy
0.0 63.85s
1-30 Jaroslaw Poreba
Karkonowski KJ
V dally (166)
gniada / - / Klacz / werdi / zally / jaroslaw poreba / xxx
0.0 64.02s
1-30 Jacek Gurbiel
KJ PICADOR
Garton (82)
siwa / - / Ogier / Voltaire / Golanda / Able Albert / Dariusz Czuchryta / Dariusz Czuchryta
0.0 64.49s
1-30 Aleksandra Skąpska
Klub Jeździecki Picador
Celadine (126)
siwa / - / Klacz / Contendro Ii / Contender / Callas / Castillo / Aleksandra Skąpska / MONTIS Sp. z.o.o.
0.0 64.52s
1-30 Zofia Kubacka
KJ Bachmat
Corrmann (158)
gniada / - / Wałach / Colman / N-Kithara / Marta Baczyńska - Nowak / Wojciech Kasperski
0.0 64.70s
1-30 Laura Forysiak
Bez Przynależności Klubowej W I E
Emisja M (170)
gn. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Eneida / Fanimo / - / -
0.0 64.90s
1-30 Joanna Stasiak
KJ Stajnia Bukowiec
Lucyfer (13)
kasztan / - / Wałach / Arnold / Libera / Joanna Stasiak / Krzesaj Tomasz
0.0 65.49s
1-30 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Keyra (43)
siwa / - / Klacz / Casilio / Korsika / KJ Osadkowski / KJ Osadkowski
0.0 65.89s
1-30 Jarosław Kaczmarczyk
KJ Bachmat
Artea (156)
siwa / - / Klacz / Ulco / Argentina / Katarzyna Kaczmarczyk / Mirosław Wilczyński
0.0 66.65s
1-30 Joanna Stasiak
KJ Stajnia Bukowiec
Lucyfer (13)
kasztan / - / Wałach / Arnold / Libera / Joanna Stasiak / Krzesaj Tomasz
0.0 67.78s
1-30 Ewa Rosiak
KS Pegaz Chwałowice
Gala-w (73)
GNIADA / - / Klacz / Turbud Quirinus / Gambetta / - / -
0.0 68.89s
1-30 Wiktoria Hordejuk
BPK
Leo (149)
SIWY / - / Wałach / HETMAN / LUISA14 / Dorota Hordejuk / Zbigniew Lademann
0.0 69.28s
1-30 Sara Horbacz
BPK
Gaspra (171)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 69.50s
1-30 Aleksandra Jackiewicz
JKS "W siodle"
Dreams (70)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / Ewa Jackiewicz / Agnieszka Czyż
0.0 70.13s
1-30 Oliwia Malińska
KS Pegaz Chwałowice
Jackson (29)
GNIADA / - / Wałach / Candiavolo / Janis / Oliwia Malińska / Ewa Jakubek-Iwanków
0.0 70.48s
1-30 Filip Dziuba
Klub Jeździecki Jaroszówka
O-Carmen (78)
c.gn. / - / Klacz / Czeladnik / Orania / Gostyk / Dziuba Filip / Chrobak Joanna
0.0 71.26s
1-30 Maja Sukiennik
KJ PICADOR
Genaro (148)
GNIADY / - / Wałach / CHICAGO I Z / GOLANDA / Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
0.0 72.00s
1-30 Angelika Skiba
BPK
Nikozja (26)
ciemnogniada / - / Klacz / Clear to jump ST gyvan z / Nitoloma / Angelika Skiba / Krzysztof Tyszko
0.0 72.15s
1-30 Angelika Skiba
BPK
Nikozja (26)
ciemnogniada / - / Klacz / Clear to jump ST gyvan z / Nitoloma / Angelika Skiba / Krzysztof Tyszko
0.0 72.49s
31 Maja Kaźmierczak
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Cadence (28)
gn. / - / Klacz / Canturo / La Le Lu Ii / Landstreicher / Maja Kaźmierczak / Montis Sp.zo.o.
1.0 77.26s
32-38 Zuzanna Antoniak
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Candy lady (151)
siwa / - / Klacz / CANTOBLANCO / LUISA / LUCKY LIONEL / Antoniak Krzysztof / -
4.0 60.17s
32-38 Paulina Burdyka
KJ Bachmat
Pippi (157)
kara / - / Klacz / Perigeux / A Lafayette / Paulina Burdyka / Niemcy
4.0 63.29s
32-38 Aleksandra Kosiorowska
KJ BIAŁY LAS PRZYBYLSCY
Talent (150)
gniada / - / Wałach / - / - / Aleksandra Kosiorowska / -
4.0 63.90s
32-38 Daria Sowa
KJ Picador
Touareg (86)
sk.gn. / - / Ogier / DOMINGO / TOP DARK DREAM / TOSCA / ARDAHAN / Andrzej Sowa / Niemcy
4.0 64.81s
32-38 Wiktoria Hordejuk
BPK
Leo (149)
SIWY / - / Wałach / HETMAN / LUISA14 / Dorota Hordejuk / Zbigniew Lademann
4.0 67.19s
32-38 Paulina Weska
KJ Osadkowski sp.zo.o
Evitto i (39)
gniady / - / Wałach / Conus B / Emmily / Attis P.P.Rol / Attis P.P.Rol
4.0 69.43s
32-38 Małgorzata Kaminiarz
OSK Michalscy
Geneza (23)
gn. / - / Klacz / Leandro / Lenz / Galilea / Przedświt Xiii-4 / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
4.0 70.37s
39 Małgorzata Kaminiarz
OSK Michalscy
Enter (22)
gn. / - / Wałach / BARNABA / EURYDYKA / HARUN I / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
5.0 74.14s
40-43 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Keyra (43)
siwa / - / Klacz / Casilio / Korsika / KJ Osadkowski / KJ Osadkowski
8.0 66.97s
40-43 Aleksandra Kosiorowska
KJ BIAŁY LAS PRZYBYLSCY
Talent (150)
gniada / - / Wałach / - / - / Aleksandra Kosiorowska / -
8.0 67.24s
40-43 Jakub Żmigrodzki
BPK
Atena (15)
gniada / - / Klacz / Aron / Agusia / Jakub Żmigrodzki / Edward Machowski
8.0 67.29s
40-43 Agnieszka Środecka
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Sandra diamond s (8)
Gniada / - / Klacz / Sandro Boy / Apanaczi plus s/ Power Prince / Agnieszka Środecka / Zbigniew Szumlakowski
8.0 68.04s
44-45 Aleksandra Jackiewicz
JKS "W siodle"
Dreams (70)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / Ewa Jackiewicz / Agnieszka Czyż
10.0 79.27s
44-45 Małgorzata Kaminiarz
OSK Michalscy
Enter (22)
gn. / - / Wałach / BARNABA / EURYDYKA / HARUN I / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
10.0 79.39s
46 Jakub Żmigrodzki
BPK
Atena (15)
gniada / - / Klacz / Aron / Agusia / Jakub Żmigrodzki / Edward Machowski
11.0 83.00s
47 Fazia Adrar
Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław
Glorin f (104)
Gniada / - / Klacz / Lorenso / Grand Lady / Anna Papierowska / Bolesław Kuczerawy
24.0 105.63s
Eliminacja Anna Nadolna
KJ PICADOR
Star Mangal (87)
gn. / - / Wałach / King Charlemagne / Sea Of Star / Persian Bold / Nadolna / Pepo
20
1-30
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (117)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
0.0 / 52.06s
60
1-30
Black Star (105)
Kara / - / Klacz / Weltjunge / Melissa-Bell / Małgorzata Górzeńska / Stutteri Horsager
0.0 / 52.94s
Odessa profi (67)
gniada / - / Klacz / Vandamme / Orgia Profi / Lidia Bieniek / Szyszkala Leszek
0.0 / 57.05s
25
1-30
Klub Sportowy Small Cherry
Call Of Duty "M" (18)
siwa / - / Wałach / Calido / Cantus / Fatima / Castilio / Anna Gumowska / Małgorzata i Tomasz Siergiej
0.0 / 57.66s
Midnight star (66)
gniada / - / Klacz / Scendix / Bodeste T / Paulina Kozakiewicz / Tom lievens
0.0 / 59.26s
Ulli z (69)
siwa / - / Klacz / Utrillo Van De Heffinck / Loou / Michal Kownacki / xxx
0.0 / 61.32s
12
1-30
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Numcimba (42)
gniada / - / Klacz / Numero Uno / Cimba/Castillo / Tomasz Gałczyński / Agroterra
0.0 / 62.38s
42
1-30
Klub Jeździecki Picador
Celadine (126)
siwa / - / Klacz / Contendro Ii / Contender / Callas / Castillo / Aleksandra Skąpska / MONTIS Sp. z.o.o.
0.0 / 62.70s
27
1-30
Klub Jeździecki Jaroszówka
Cassone (77)
Siwa / - / Wałach / Colman / Orlanda VIII / Weronika Guszpil / Gloor hansruedi
0.0 / 62.99s
39
1-30
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Cadence (28)
gn. / - / Klacz / Canturo / La Le Lu Ii / Landstreicher / Maja Kaźmierczak / Montis Sp.zo.o.
0.0 / 63.16s
8
1-30
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Numcimba (42)
gniada / - / Klacz / Numero Uno / Cimba/Castillo / Tomasz Gałczyński / Agroterra
0.0 / 63.66s
16
1-30
Pippi (157)
kara / - / Klacz / Perigeux / A Lafayette / Paulina Burdyka / Niemcy
0.0 / 63.85s
62
1-30
Karkonowski KJ
V dally (166)
gniada / - / Klacz / werdi / zally / jaroslaw poreba / xxx
0.0 / 64.02s
23
1-30
KJ PICADOR
Garton (82)
siwa / - / Ogier / Voltaire / Golanda / Able Albert / Dariusz Czuchryta / Dariusz Czuchryta
0.0 / 64.49s
47
1-30
Klub Jeździecki Picador
Celadine (126)
siwa / - / Klacz / Contendro Ii / Contender / Callas / Castillo / Aleksandra Skąpska / MONTIS Sp. z.o.o.
0.0 / 64.52s
38
1-30
KJ Bachmat
Corrmann (158)
gniada / - / Wałach / Colman / N-Kithara / Marta Baczyńska - Nowak / Wojciech Kasperski
0.0 / 64.70s
63
1-30
Bez Przynależności Klubowej W I E
Emisja M (170)
gn. / - / Klacz / So In Love / Calvados / Eneida / Fanimo / - / -
0.0 / 64.90s
58
1-30
KJ Stajnia Bukowiec
Lucyfer (13)
kasztan / - / Wałach / Arnold / Libera / Joanna Stasiak / Krzesaj Tomasz
0.0 / 65.49s
45
1-30
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Keyra (43)
siwa / - / Klacz / Casilio / Korsika / KJ Osadkowski / KJ Osadkowski
0.0 / 65.89s
34
1-30
Artea (156)
siwa / - / Klacz / Ulco / Argentina / Katarzyna Kaczmarczyk / Mirosław Wilczyński
0.0 / 66.65s
56
1-30
KJ Stajnia Bukowiec
Lucyfer (13)
kasztan / - / Wałach / Arnold / Libera / Joanna Stasiak / Krzesaj Tomasz
0.0 / 67.78s
54
1-30
KS Pegaz Chwałowice
Gala-w (73)
GNIADA / - / Klacz / Turbud Quirinus / Gambetta / - / -
0.0 / 68.89s
Leo (149)
SIWY / - / Wałach / HETMAN / LUISA14 / Dorota Hordejuk / Zbigniew Lademann
0.0 / 69.28s
64
1-30
Gaspra (171)
- / - / Klacz / / / - / -
0.0 / 69.50s
55
1-30
Dreams (70)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / Ewa Jackiewicz / Agnieszka Czyż
0.0 / 70.13s
59
1-30
KS Pegaz Chwałowice
Jackson (29)
GNIADA / - / Wałach / Candiavolo / Janis / Oliwia Malińska / Ewa Jakubek-Iwanków
0.0 / 70.48s
61
1-30
Klub Jeździecki Jaroszówka
O-Carmen (78)
c.gn. / - / Klacz / Czeladnik / Orania / Gostyk / Dziuba Filip / Chrobak Joanna
0.0 / 71.26s
49
1-30
KJ PICADOR
Genaro (148)
GNIADY / - / Wałach / CHICAGO I Z / GOLANDA / Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
0.0 / 72.00s
46
1-30
Nikozja (26)
ciemnogniada / - / Klacz / Clear to jump ST gyvan z / Nitoloma / Angelika Skiba / Krzysztof Tyszko
0.0 / 72.15s
43
1-30
Nikozja (26)
ciemnogniada / - / Klacz / Clear to jump ST gyvan z / Nitoloma / Angelika Skiba / Krzysztof Tyszko
0.0 / 72.49s
36
31
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Cadence (28)
gn. / - / Klacz / Canturo / La Le Lu Ii / Landstreicher / Maja Kaźmierczak / Montis Sp.zo.o.
1.0 / 77.26s
14
32-38
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Candy lady (151)
siwa / - / Klacz / CANTOBLANCO / LUISA / LUCKY LIONEL / Antoniak Krzysztof / -
4.0 / 60.17s
22
32-38
Pippi (157)
kara / - / Klacz / Perigeux / A Lafayette / Paulina Burdyka / Niemcy
4.0 / 63.29s
41
32-38
KJ BIAŁY LAS PRZYBYLSCY
Talent (150)
gniada / - / Wałach / - / - / Aleksandra Kosiorowska / -
4.0 / 63.90s
2
32-38
KJ Picador
Touareg (86)
sk.gn. / - / Ogier / DOMINGO / TOP DARK DREAM / TOSCA / ARDAHAN / Andrzej Sowa / Niemcy
4.0 / 64.81s
32
32-38
Leo (149)
SIWY / - / Wałach / HETMAN / LUISA14 / Dorota Hordejuk / Zbigniew Lademann
4.0 / 67.19s
51
32-38
KJ Osadkowski sp.zo.o
Evitto i (39)
gniady / - / Wałach / Conus B / Emmily / Attis P.P.Rol / Attis P.P.Rol
4.0 / 69.43s
57
32-38
Geneza (23)
gn. / - / Klacz / Leandro / Lenz / Galilea / Przedświt Xiii-4 / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
4.0 / 70.37s
35
39
Enter (22)
gn. / - / Wałach / BARNABA / EURYDYKA / HARUN I / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
5.0 / 74.14s
48
40-43
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Keyra (43)
siwa / - / Klacz / Casilio / Korsika / KJ Osadkowski / KJ Osadkowski
8.0 / 66.97s
40
40-43
KJ BIAŁY LAS PRZYBYLSCY
Talent (150)
gniada / - / Wałach / - / - / Aleksandra Kosiorowska / -
8.0 / 67.24s
52
40-43
Atena (15)
gniada / - / Klacz / Aron / Agusia / Jakub Żmigrodzki / Edward Machowski
8.0 / 67.29s
9
40-43
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Sandra diamond s (8)
Gniada / - / Klacz / Sandro Boy / Apanaczi plus s/ Power Prince / Agnieszka Środecka / Zbigniew Szumlakowski
8.0 / 68.04s
53
44-45
Dreams (70)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / Ewa Jackiewicz / Agnieszka Czyż
10.0 / 79.27s
37
44-45
Enter (22)
gn. / - / Wałach / BARNABA / EURYDYKA / HARUN I / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
10.0 / 79.39s
Atena (15)
gniada / - / Klacz / Aron / Agusia / Jakub Żmigrodzki / Edward Machowski
11.0 / 83.00s
3
47
Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław
Glorin f (104)
Gniada / - / Klacz / Lorenso / Grand Lady / Anna Papierowska / Bolesław Kuczerawy
24.0 / 105.63s
5
Elim
KJ PICADOR
Star Mangal (87)
gn. / - / Wałach / King Charlemagne / Sea Of Star / Persian Bold / Nadolna / Pepo

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl