Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

11 - LL - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 28 05 2017
2017-05-28
Dystans:
480 m
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
82 s
Sedzia główny:
Zofia Falińska
Gospodarz toru:
Paweł Gołygowski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-18 Oliwia Hałka
BPK
Strzałka (44)
gniada / - / Klacz / San / Satena / Adriatyk / Oliwia Hałka / nn
0.0 59.04s
1-18 Róża Szeląg
KS Small Cherry
Dynamic (136)
ciemno gniada / - / Wałach / Ray of Light / Dystynkcja / Julia Mieszczak / Polska
0.0 59.97s
1-18 Róża Szeląg
KS Small Cherry
Dynamic (136)
ciemno gniada / - / Wałach / Ray of Light / Dystynkcja / Julia Mieszczak / Polska
0.0 61.06s
1-18 Paulina Kozakiewicz
Lantino (68)
kary / - / Wałach / Libero H / Achill / Michal Kownacki / Sprehe
0.0 63.28s
1-18 Paulina Kozakiewicz
Lantino (68)
kary / - / Wałach / Libero H / Achill / Michal Kownacki / Sprehe
0.0 64.09s
1-18 Filip Dziuba
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
O-Carmen (78)
c.gn. / - / Klacz / Czeladnik / Orania / Gostyk / Dziuba Filip / Chrobak Joanna
0.0 67.28s
1-18 Kaja Żuk
Klub Jeździecki Kietlów
Blustar (102)
kara / - / Ogier / N N / N N / Marian Gomułkiewicz / NN
0.0 69.03s
1-18 Daniel Wieliczko
KJ Pobet
Hajlatino (125)
siwa / - / Wałach / Caretino k / Hajla / CHIPPENDALE Z / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
0.0 69.85s
1-18 Maja Piasecka
BPK
Mehen (114)
c. gn. / - / Wałach / Bachus / Minerwa / Dorota Piasecka / Bogdan Jarząbek
0.0 70.09s
1-18 Maja Piasecka
BPK
Mehen (114)
c. gn. / - / Wałach / Bachus / Minerwa / Dorota Piasecka / Bogdan Jarząbek
0.0 70.95s
1-18 Sarah Gamperl
KJ BIAŁY LAS PRZYBYLSCY
Obora' s evening tea (153)
gniiada / - / Klacz / - / - / Obora Stable / Obora Stable
0.0 71.18s
1-18 Krzysztof Szczawiński
Stowarzyszenie KJ "Szewce"
Cookie (111)
siwa / - / Klacz / NN / NN / K.Szczawiński / M. Michalski
0.0 71.60s
1-18 Ewa Kocon
Kujawsko Pomorski KJ
Gabbana (63)
gniada / - / Wałach / arizona / wottie k / Hubert Kierznowski / brak
0.0 72.35s
1-18 Ewa Kocon
Kujawsko Pomorski KJ
Gabbana (63)
gniada / - / Wałach / arizona / wottie k / Hubert Kierznowski / brak
0.0 73.06s
1-18 Daniel Wieliczko
KJ Pobet
Hebertino (124)
gniada / - / Wałach / Caretino K / Hebe / Bajou du Rouet / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
0.0 73.30s
1-18 Maja Banaś
Stowarzyszenie "Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia"
Amua (37)
c.gn. / - / Klacz / ALVAREZ 17 / NILA / NN / Monika Cymanek / Monika Cymanek
0.0 73.44s
1-18 Patrycja Skiba
BPK
Artemida bh (27)
gniada / - / Klacz / Elf / Afrodyta BH / Łukasz Skiba / Renata Bogna Hupa
0.0 73.66s
1-18 Patrycja Skiba
BPK
Artemida bh (27)
gniada / - / Klacz / Elf / Afrodyta BH / Łukasz Skiba / Renata Bogna Hupa
0.0 75.17s
19-23 Adrianna Petyniak
KJ Picador
Lalka-w (84)
kara / - / Klacz / QUMBAL / LOTTY LUX / LIMES / Petyniak / Marek Rosiak
4.0 56.72s
19-23 Amelia Lis
KJ Picador
Brzoza (83)
gn. / - / Klacz / WALLON / BRDA / ROS / Lis / Bogdan Mierzejewski
4.0 65.55s
19-23 Sarah Gamperl
KJ BIAŁY LAS PRZYBYLSCY
Obora' s evening tea (153)
gniiada / - / Klacz / - / - / Obora Stable / Obora Stable
4.0 71.56s
19-23 Krzysztof Szczawiński
Stowarzyszenie KJ "Szewce"
B - Ultima (110)
j.kaszt. / - / Klacz / Ulco / Berta / Lider / M. Greniuk / Kasprzak Krzysztof
4.0 76.29s
19-23 Beata Mączka
Klub Sportowy Small Cherry
L'chicos (112)
sk.gn. / - / Ogier / Chico's Boy / Luna / Landjonker / Beata Mączka / Marita Niehaus
4.0 81.53s
24-25 Krzysztof Szczawiński
Stowarzyszenie KJ "Szewce"
Cookie (111)
siwa / - / Klacz / NN / NN / K.Szczawiński / M. Michalski
8.0 73.51s
24-25 Daniel Wieliczko
KJ Pobet
Hebertino (124)
gniada / - / Wałach / Caretino K / Hebe / Bajou du Rouet / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
8.0 74.47s
26 Dominika Warmus
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń w Łagowie
Morientes (9)
Ciemnogniada / - / Wałach / Walor / Miss Malina / Warmus Adam / Andrzej Potaczek
16.0 69.75s
27 Daniel Wieliczko
KJ Pobet
Hajlatino (125)
siwa / - / Wałach / Caretino k / Hajla / CHIPPENDALE Z / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
24.0 112.02s
28 Krzysztof Szczawiński
Stowarzyszenie KJ "Szewce"
B - Ultima (110)
j.kaszt. / - / Klacz / Ulco / Berta / Lider / M. Greniuk / Kasprzak Krzysztof
25.0 117.21s
Eliminacja Karolina Wolan
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
Vykarlos (121)
gn / - / Wałach / Numero Uno / Libero H / Nykarla / Holland / Artur Dawidowicz / -
Eliminacja Karolina Wolan
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
Vykarlos (121)
gn / - / Wałach / Numero Uno / Libero H / Nykarla / Holland / Artur Dawidowicz / -
9
1-18
Strzałka (44)
gniada / - / Klacz / San / Satena / Adriatyk / Oliwia Hałka / nn
0.0 / 59.04s
30
1-18
KS Small Cherry
Dynamic (136)
ciemno gniada / - / Wałach / Ray of Light / Dystynkcja / Julia Mieszczak / Polska
0.0 / 59.97s
23
1-18
KS Small Cherry
Dynamic (136)
ciemno gniada / - / Wałach / Ray of Light / Dystynkcja / Julia Mieszczak / Polska
0.0 / 61.06s
Lantino (68)
kary / - / Wałach / Libero H / Achill / Michal Kownacki / Sprehe
0.0 / 63.28s
Lantino (68)
kary / - / Wałach / Libero H / Achill / Michal Kownacki / Sprehe
0.0 / 64.09s
28
1-18
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
O-Carmen (78)
c.gn. / - / Klacz / Czeladnik / Orania / Gostyk / Dziuba Filip / Chrobak Joanna
0.0 / 67.28s
5
1-18
Klub Jeździecki Kietlów
Blustar (102)
kara / - / Ogier / N N / N N / Marian Gomułkiewicz / NN
0.0 / 69.03s
24
1-18
Hajlatino (125)
siwa / - / Wałach / Caretino k / Hajla / CHIPPENDALE Z / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
0.0 / 69.85s
8
1-18
Mehen (114)
c. gn. / - / Wałach / Bachus / Minerwa / Dorota Piasecka / Bogdan Jarząbek
0.0 / 70.09s
6
1-18
Mehen (114)
c. gn. / - / Wałach / Bachus / Minerwa / Dorota Piasecka / Bogdan Jarząbek
0.0 / 70.95s
14
1-18
KJ BIAŁY LAS PRZYBYLSCY
Obora' s evening tea (153)
gniiada / - / Klacz / - / - / Obora Stable / Obora Stable
0.0 / 71.18s
1
1-18
Stowarzyszenie KJ "Szewce"
Cookie (111)
siwa / - / Klacz / NN / NN / K.Szczawiński / M. Michalski
0.0 / 71.60s
19
1-18
Kujawsko Pomorski KJ
Gabbana (63)
gniada / - / Wałach / arizona / wottie k / Hubert Kierznowski / brak
0.0 / 72.35s
16
1-18
Kujawsko Pomorski KJ
Gabbana (63)
gniada / - / Wałach / arizona / wottie k / Hubert Kierznowski / brak
0.0 / 73.06s
4
1-18
Hebertino (124)
gniada / - / Wałach / Caretino K / Hebe / Bajou du Rouet / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
0.0 / 73.30s
7
1-18
Stowarzyszenie "Dla Zdrowia, Dla Sportu, Dla Życia"
Amua (37)
c.gn. / - / Klacz / ALVAREZ 17 / NILA / NN / Monika Cymanek / Monika Cymanek
0.0 / 73.44s
11
1-18
Artemida bh (27)
gniada / - / Klacz / Elf / Afrodyta BH / Łukasz Skiba / Renata Bogna Hupa
0.0 / 73.66s
10
1-18
Artemida bh (27)
gniada / - / Klacz / Elf / Afrodyta BH / Łukasz Skiba / Renata Bogna Hupa
0.0 / 75.17s
15
19-23
Lalka-w (84)
kara / - / Klacz / QUMBAL / LOTTY LUX / LIMES / Petyniak / Marek Rosiak
4.0 / 56.72s
13
19-23
KJ Picador
Brzoza (83)
gn. / - / Klacz / WALLON / BRDA / ROS / Lis / Bogdan Mierzejewski
4.0 / 65.55s
12
19-23
KJ BIAŁY LAS PRZYBYLSCY
Obora' s evening tea (153)
gniiada / - / Klacz / - / - / Obora Stable / Obora Stable
4.0 / 71.56s
25
19-23
Stowarzyszenie KJ "Szewce"
B - Ultima (110)
j.kaszt. / - / Klacz / Ulco / Berta / Lider / M. Greniuk / Kasprzak Krzysztof
4.0 / 76.29s
18
19-23
Klub Sportowy Small Cherry
L'chicos (112)
sk.gn. / - / Ogier / Chico's Boy / Luna / Landjonker / Beata Mączka / Marita Niehaus
4.0 / 81.53s
3
24-25
Stowarzyszenie KJ "Szewce"
Cookie (111)
siwa / - / Klacz / NN / NN / K.Szczawiński / M. Michalski
8.0 / 73.51s
2
24-25
Hebertino (124)
gniada / - / Wałach / Caretino K / Hebe / Bajou du Rouet / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
8.0 / 74.47s
21
26
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń w Łagowie
Morientes (9)
Ciemnogniada / - / Wałach / Walor / Miss Malina / Warmus Adam / Andrzej Potaczek
16.0 / 69.75s
22
27
Hajlatino (125)
siwa / - / Wałach / Caretino k / Hajla / CHIPPENDALE Z / Daniel Wieliczko / Daniel Wieliczko
24.0 / 112.02s
27
28
Stowarzyszenie KJ "Szewce"
B - Ultima (110)
j.kaszt. / - / Klacz / Ulco / Berta / Lider / M. Greniuk / Kasprzak Krzysztof
25.0 / 117.21s
29
Elim
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
Vykarlos (121)
gn / - / Wałach / Numero Uno / Libero H / Nykarla / Holland / Artur Dawidowicz / -
31
Elim
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
Vykarlos (121)
gn / - / Wałach / Numero Uno / Libero H / Nykarla / Holland / Artur Dawidowicz / -

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl