Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

12 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 28 05 2017
2017-05-28
Dystans:
480 m
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
82 s
Sedzia główny:
Zofia Falińska
Gospodarz toru:
Paweł Gołygowski
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 Joanna Zawadka
KJ Picador
Boss (107)
kaszt. / - / Ogier / BONAPARTE / PICK WICK / META / MARZĄCY / Marian Gomułkiewicz / Anna Zając
0.0 50.55s
2 Weronika Guszpil
Klub Jeździecki Jaroszówka
Cassone (77)
Siwa / - / Wałach / Colman / Orlanda VIII / Weronika Guszpil / Gloor hansruedi
0.0 54.18s
3 Katarzyna Góra
BPK
Fela (58)
siwa / - / Klacz / Lubicz / Festyna / Edward Machowski / Edward Machowski
0.0 56.49s
4 Joanna Stasiak
KJ Stajnia Bukowiec
Lucyfer (13)
kasztan / - / Wałach / Arnold / Libera / Joanna Stasiak / Krzesaj Tomasz
0.0 56.94s
5 Anna Gumowska
Klub Sportowy Small Cherry
Call Of Duty "M" (18)
siwa / - / Wałach / Calido / Cantus / Fatima / Castilio / Anna Gumowska / Małgorzata i Tomasz Siergiej
0.0 60.69s
6 Paulina Kozakiewicz
Midnight star (66)
gniada / - / Klacz / Scendix / Bodeste T / Paulina Kozakiewicz / Tom lievens
0.0 60.95s
7 Paulina Kozakiewicz
Odessa profi (67)
gniada / - / Klacz / Vandamme / Orgia Profi / Lidia Bieniek / Szyszkala Leszek
0.0 63.32s
8 Weronika Staszak
Bankiet (164)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 64.03s
9 Karolina Wolan
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
Celadine (126)
siwa / - / Klacz / Contendro Ii / Contender / Callas / Castillo / Aleksandra Skąpska / MONTIS Sp. z.o.o.
0.0 65.88s
10 Zuzanna Siwek
Klub Jeździecko-Woltyżerski "Faworyt"
Centurion l (ex centurion) (31)
gn. / - / Wałach / CAJERO / CENTURIA / POWER PRINCE / MANORYK EWA / NICPOŃ ARTUR
0.0 66.41s
11 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Numcimba (42)
gniada / - / Klacz / Numero Uno / Cimba/Castillo / Tomasz Gałczyński / Agroterra
0.0 67.44s
12 Beata Mączka
Klub Sportowy Small Cherry
L'chicos (112)
sk.gn. / - / Ogier / Chico's Boy / Luna / Landjonker / Beata Mączka / Marita Niehaus
0.0 68.87s
13 Małgorzata Kaminiarz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Geneza (23)
gn. / - / Klacz / Leandro / Lenz / Galilea / Przedświt Xiii-4 / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
0.0 69.06s
14 Maja Sukiennik
KJ PICADOR
Genaro (148)
GNIADY / - / Wałach / CHICAGO I Z / GOLANDA / Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
0.0 69.48s
15 Aleksandra Jackiewicz
JKS "W siodle"
Dreams (70)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / Ewa Jackiewicz / Agnieszka Czyż
0.0 71.15s
16 Maja Kaźmierczak
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Cadence (28)
gn. / - / Klacz / Canturo / La Le Lu Ii / Landstreicher / Maja Kaźmierczak / Montis Sp.zo.o.
0.0 71.90s
17 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Keyra (43)
siwa / - / Klacz / Casilio / Korsika / KJ Osadkowski / KJ Osadkowski
0.0 74.13s
18 Angelika Skiba
BPK
Nikozja (26)
ciemnogniada / - / Klacz / Clear to jump ST gyvan z / Nitoloma / Angelika Skiba / Krzysztof Tyszko
0.0 75.64s
19 Oliwia Frankiewicz
Kj Jaroszówka
Baciar wm (101)
Gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Krzysztof Frankiewicz / Wojciech Majewski
0.0 75.73s
20 Aleksandra Pałasz
Karkonoski KJ
Galion (76)
Gniada / - / Wałach / Love Soprem / Gafa / Aleksandra Pałasz / Eco-ani Ewa Fabińska
4.0 58.48s
21 Katarzyna Góra
BPK
Agusia (59)
gniada / - / Klacz / Novum / Aronia / Edward Machowski / Edward Machowski
4.0 63.57s
22 Paulina Kozakiewicz
Ulli z (69)
siwa / - / Klacz / Utrillo Van De Heffinck / Loou / Michal Kownacki / xxx
4.0 63.84s
23 Filip Dziuba
Klub Jeździecki Jaroszówka
O-Carmen (78)
c.gn. / - / Klacz / Czeladnik / Orania / Gostyk / Dziuba Filip / Chrobak Joanna
4.0 65.47s
24 Daria Sowa
KJ Picador
Touareg (86)
sk.gn. / - / Ogier / DOMINGO / TOP DARK DREAM / TOSCA / ARDAHAN / Andrzej Sowa / Niemcy
4.0 73.26s
25 Tomasz Gałczyński
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Keyra (43)
siwa / - / Klacz / Casilio / Korsika / KJ Osadkowski / KJ Osadkowski
4.0 73.31s
26 Małgorzata Kaminiarz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Enter (22)
gn. / - / Wałach / BARNABA / EURYDYKA / HARUN I / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
4.0 77.95s
27 Kamila Błaszczyk
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (117)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
8.0 51.41s
28 Milena Barczyk
S easy fly (169)
- / - / Wałach / / / - / -
8.0 65.53s
29 Aleksandra Maziarz
KS Small Cherry
Carlass i (49)
ciemno gniada / - / Wałach / Carlos DZ / Pergola / Aleksandra Maziarz / Waldemar Kasperski
8.0 79.00s
30 Jakub Żmigrodzki
BPK
Atena (15)
gniada / - / Klacz / Aron / Agusia / Jakub Żmigrodzki / Edward Machowski
9.0 101.28s
31 Filip Dziuba
Klub Jeździecki Jaroszówka
O-Carmen (78)
c.gn. / - / Klacz / Czeladnik / Orania / Gostyk / Dziuba Filip / Chrobak Joanna
12.0 65.18s
32 Aleksandra Kosiorowska
KJ BIAŁY LAS PRZYBYLSCY
Talent (150)
gniada / - / Wałach / - / - / Aleksandra Kosiorowska / -
12.0 70.89s
33 Anna Nadolna
KJ PICADOR
Star Mangal (87)
gn. / - / Wałach / King Charlemagne / Sea Of Star / Persian Bold / Nadolna / Pepo
17.0 101.73s
Przejazd treningowy Weronika Staszak
Bankiet (164)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 61.02s
Przejazd treningowy Anna Nadolna
KJ PICADOR
Star Mangal (87)
gn. / - / Wałach / King Charlemagne / Sea Of Star / Persian Bold / Nadolna / Pepo
0.0 62.12s
Przejazd treningowy Maja Sukiennik
KJ PICADOR
Genaro (148)
GNIADY / - / Wałach / CHICAGO I Z / GOLANDA / Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
0.0 65.15s
Przejazd treningowy Sandy Kulejewska
BPK
Grais (113)
siwa / - / Klacz / Bajou du Rouet / Grafia / Sandy Kulejewska / Robert Stasiuk
0.0 67.17s
Przejazd treningowy Aleksandra Maziarz
KS Small Cherry
Carlass i (49)
ciemno gniada / - / Wałach / Carlos DZ / Pergola / Aleksandra Maziarz / Waldemar Kasperski
0.0 71.64s
Przejazd treningowy Angelika Skiba
BPK
Nikozja (26)
ciemnogniada / - / Klacz / Clear to jump ST gyvan z / Nitoloma / Angelika Skiba / Krzysztof Tyszko
0.0 73.64s
Przejazd treningowy Maja Kaźmierczak
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Cadence (28)
gn. / - / Klacz / Canturo / La Le Lu Ii / Landstreicher / Maja Kaźmierczak / Montis Sp.zo.o.
0.0 76.78s
Przejazd treningowy Jakub Żmigrodzki
BPK
Atena (15)
gniada / - / Klacz / Aron / Agusia / Jakub Żmigrodzki / Edward Machowski
4.0 67.07s
Przejazd treningowy Karolina Wolan
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
Celadine (126)
siwa / - / Klacz / Contendro Ii / Contender / Callas / Castillo / Aleksandra Skąpska / MONTIS Sp. z.o.o.
4.0 70.15s
Przejazd treningowy Małgorzata Kaminiarz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Enter (22)
gn. / - / Wałach / BARNABA / EURYDYKA / HARUN I / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
4.0 71.62s
Przejazd treningowy Aleksandra Jackiewicz
JKS "W siodle"
Dreams (70)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / Ewa Jackiewicz / Agnieszka Czyż
4.0 72.21s
Przejazd treningowy Aleksandra Kosiorowska
KJ BIAŁY LAS PRZYBYLSCY
Talent (150)
gniada / - / Wałach / - / - / Aleksandra Kosiorowska / -
8.0 64.47s
Przejazd treningowy Zuzanna Siwek
Klub Jeździecko-Woltyżerski "Faworyt"
Centurion l (ex centurion) (31)
gn. / - / Wałach / CAJERO / CENTURIA / POWER PRINCE / MANORYK EWA / NICPOŃ ARTUR
8.0 77.42s
Eliminacja Dominika Warmus
KJ Jaroszówka
Morientes (9)
Ciemnogniada / - / Wałach / Walor / Miss Malina / Warmus Adam / Andrzej Potaczek
Eliminacja Sandy Kulejewska
BPK
Grais (113)
siwa / - / Klacz / Bajou du Rouet / Grafia / Sandy Kulejewska / Robert Stasiuk
45
1
KJ Picador
Boss (107)
kaszt. / - / Ogier / BONAPARTE / PICK WICK / META / MARZĄCY / Marian Gomułkiewicz / Anna Zając
0.0 / 50.55s
17
2
Klub Jeździecki Jaroszówka
Cassone (77)
Siwa / - / Wałach / Colman / Orlanda VIII / Weronika Guszpil / Gloor hansruedi
0.0 / 54.18s
Fela (58)
siwa / - / Klacz / Lubicz / Festyna / Edward Machowski / Edward Machowski
0.0 / 56.49s
33
4
KJ Stajnia Bukowiec
Lucyfer (13)
kasztan / - / Wałach / Arnold / Libera / Joanna Stasiak / Krzesaj Tomasz
0.0 / 56.94s
16
5
Klub Sportowy Small Cherry
Call Of Duty "M" (18)
siwa / - / Wałach / Calido / Cantus / Fatima / Castilio / Anna Gumowska / Małgorzata i Tomasz Siergiej
0.0 / 60.69s
Midnight star (66)
gniada / - / Klacz / Scendix / Bodeste T / Paulina Kozakiewicz / Tom lievens
0.0 / 60.95s
Odessa profi (67)
gniada / - / Klacz / Vandamme / Orgia Profi / Lidia Bieniek / Szyszkala Leszek
0.0 / 63.32s
55
9
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
Celadine (126)
siwa / - / Klacz / Contendro Ii / Contender / Callas / Castillo / Aleksandra Skąpska / MONTIS Sp. z.o.o.
0.0 / 65.88s
26
10
Klub Jeździecko-Woltyżerski "Faworyt"
Centurion l (ex centurion) (31)
gn. / - / Wałach / CAJERO / CENTURIA / POWER PRINCE / MANORYK EWA / NICPOŃ ARTUR
0.0 / 66.41s
5
11
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Numcimba (42)
gniada / - / Klacz / Numero Uno / Cimba/Castillo / Tomasz Gałczyński / Agroterra
0.0 / 67.44s
3
12
Klub Sportowy Small Cherry
L'chicos (112)
sk.gn. / - / Ogier / Chico's Boy / Luna / Landjonker / Beata Mączka / Marita Niehaus
0.0 / 68.87s
64
13
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Geneza (23)
gn. / - / Klacz / Leandro / Lenz / Galilea / Przedświt Xiii-4 / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
0.0 / 69.06s
39
14
KJ PICADOR
Genaro (148)
GNIADY / - / Wałach / CHICAGO I Z / GOLANDA / Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
0.0 / 69.48s
18
15
Dreams (70)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / Ewa Jackiewicz / Agnieszka Czyż
0.0 / 71.15s
21
16
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Cadence (28)
gn. / - / Klacz / Canturo / La Le Lu Ii / Landstreicher / Maja Kaźmierczak / Montis Sp.zo.o.
0.0 / 71.90s
48
17
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Keyra (43)
siwa / - / Klacz / Casilio / Korsika / KJ Osadkowski / KJ Osadkowski
0.0 / 74.13s
Nikozja (26)
ciemnogniada / - / Klacz / Clear to jump ST gyvan z / Nitoloma / Angelika Skiba / Krzysztof Tyszko
0.0 / 75.64s
10
19
Kj Jaroszówka
Baciar wm (101)
Gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Krzysztof Frankiewicz / Wojciech Majewski
0.0 / 75.73s
52
20
Karkonoski KJ
Galion (76)
Gniada / - / Wałach / Love Soprem / Gafa / Aleksandra Pałasz / Eco-ani Ewa Fabińska
4.0 / 58.48s
Agusia (59)
gniada / - / Klacz / Novum / Aronia / Edward Machowski / Edward Machowski
4.0 / 63.57s
Ulli z (69)
siwa / - / Klacz / Utrillo Van De Heffinck / Loou / Michal Kownacki / xxx
4.0 / 63.84s
11
23
Klub Jeździecki Jaroszówka
O-Carmen (78)
c.gn. / - / Klacz / Czeladnik / Orania / Gostyk / Dziuba Filip / Chrobak Joanna
4.0 / 65.47s
53
24
KJ Picador
Touareg (86)
sk.gn. / - / Ogier / DOMINGO / TOP DARK DREAM / TOSCA / ARDAHAN / Andrzej Sowa / Niemcy
4.0 / 73.26s
50
25
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Keyra (43)
siwa / - / Klacz / Casilio / Korsika / KJ Osadkowski / KJ Osadkowski
4.0 / 73.31s
51
26
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Enter (22)
gn. / - / Wałach / BARNABA / EURYDYKA / HARUN I / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
4.0 / 77.95s
9
27
Stowarzyszenie Klub Sportowy "Arkadia"
Lanos (117)
c.gn. / - / Wałach / Harwest / Laska / Antokol / Paulina Grocka / Witkówek
8.0 / 51.41s
59
29
KS Small Cherry
Carlass i (49)
ciemno gniada / - / Wałach / Carlos DZ / Pergola / Aleksandra Maziarz / Waldemar Kasperski
8.0 / 79.00s
Atena (15)
gniada / - / Klacz / Aron / Agusia / Jakub Żmigrodzki / Edward Machowski
9.0 / 101.28s
2
31
Klub Jeździecki Jaroszówka
O-Carmen (78)
c.gn. / - / Klacz / Czeladnik / Orania / Gostyk / Dziuba Filip / Chrobak Joanna
12.0 / 65.18s
38
32
KJ BIAŁY LAS PRZYBYLSCY
Talent (150)
gniada / - / Wałach / - / - / Aleksandra Kosiorowska / -
12.0 / 70.89s
25
33
KJ PICADOR
Star Mangal (87)
gn. / - / Wałach / King Charlemagne / Sea Of Star / Persian Bold / Nadolna / Pepo
17.0 / 101.73s
Bankiet (164)
- / - / Wałach / / / - / -
0.0 / 61.02s
27 (T)
KJ PICADOR
Star Mangal (87)
gn. / - / Wałach / King Charlemagne / Sea Of Star / Persian Bold / Nadolna / Pepo
0.0 / 62.12s
42 (T)
KJ PICADOR
Genaro (148)
GNIADY / - / Wałach / CHICAGO I Z / GOLANDA / Maria Czuchryta / Maria Czuchryta
0.0 / 65.15s
Grais (113)
siwa / - / Klacz / Bajou du Rouet / Grafia / Sandy Kulejewska / Robert Stasiuk
0.0 / 67.17s
61 (T)
KS Small Cherry
Carlass i (49)
ciemno gniada / - / Wałach / Carlos DZ / Pergola / Aleksandra Maziarz / Waldemar Kasperski
0.0 / 71.64s
32 (T)
Nikozja (26)
ciemnogniada / - / Klacz / Clear to jump ST gyvan z / Nitoloma / Angelika Skiba / Krzysztof Tyszko
0.0 / 73.64s
23 (T)
Klub Jeździecki Jeziorki - Osieczna
Cadence (28)
gn. / - / Klacz / Canturo / La Le Lu Ii / Landstreicher / Maja Kaźmierczak / Montis Sp.zo.o.
0.0 / 76.78s
Atena (15)
gniada / - / Klacz / Aron / Agusia / Jakub Żmigrodzki / Edward Machowski
4.0 / 67.07s
57 (T)
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
Celadine (126)
siwa / - / Klacz / Contendro Ii / Contender / Callas / Castillo / Aleksandra Skąpska / MONTIS Sp. z.o.o.
4.0 / 70.15s
49 (T)
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Enter (22)
gn. / - / Wałach / BARNABA / EURYDYKA / HARUN I / Agnieszka Kaminiarz / Kalników
4.0 / 71.62s
20 (T)
Dreams (70)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / NN / Ewa Jackiewicz / Agnieszka Czyż
4.0 / 72.21s
40 (T)
KJ BIAŁY LAS PRZYBYLSCY
Talent (150)
gniada / - / Wałach / - / - / Aleksandra Kosiorowska / -
8.0 / 64.47s
28 (T)
Klub Jeździecko-Woltyżerski "Faworyt"
Centurion l (ex centurion) (31)
gn. / - / Wałach / CAJERO / CENTURIA / POWER PRINCE / MANORYK EWA / NICPOŃ ARTUR
8.0 / 77.42s
4
Elim
KJ Jaroszówka
Morientes (9)
Ciemnogniada / - / Wałach / Walor / Miss Malina / Warmus Adam / Andrzej Potaczek
22
Elim
Grais (113)
siwa / - / Klacz / Bajou du Rouet / Grafia / Sandy Kulejewska / Robert Stasiuk

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl