Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

3 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-09-21
2019-09-21
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
330 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
61 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Bartłomiej Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1-2 Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nequima (35)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / ADAM PRAŻUCH / STADNINA KONI PRUDNIK
2.0 46.20s 95.00 zł
1-2 Natalia Szylwańska
BPK
Con Calypso (121)
GNIADA / - / Wałach / Con Capitol / Wendy / ALEKSANDRA FERDYNANDZKA / Josef Muenzebrock
2.0 48.61s 95.00 zł
3-6 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (59)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
2.5 43.73s 45.00 zł
3-6 Alicja Jóźwiak
Bez Przynależności Klubowej S L A
Karina (52)
gn. / - / Klacz / Dantes Blue Mount / Blue Max / Kirka / Fly To The Stars / - / -
2.5 47.48s 45.00 zł
3-6 Julia Lubicz
BPK
LA BELLE (43)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Artur Lubicz / Aneta Dybała
2.5 49.13s 45.00 zł
3-6 Jagna Ginko
BPK
Blue Lady (19)
SIWA / - / Klacz / BEVERLY / MALAX / ANNA BELICZYŃSKA / JADWIGA I WOJCIECH KOZŁOWCY
2.5 50.28s 45.00 zł
7-8 Zuzanna Krzysztofik
BPK śląsk
Chanti (81)
Srokata / - / Klacz / NN / NN / - / -
3.0 47.69s 15.00 zł
7-8 Julia Lubicz
BPK
LA BELLE (43)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Artur Lubicz / Aneta Dybała
3.0 53.57s 15.00 zł
9-13 Natalia Szylwańska
BPK
Con Calypso (121)
GNIADA / - / Wałach / Con Capitol / Wendy / ALEKSANDRA FERDYNANDZKA / Josef Muenzebrock
3.5 44.97s
9-13 Kinga Kurczek
LZJ Drama Zbrosławice
Dakar (45)
Gniada / - / Wałach / Rumianek / Donata / Aleksandra Kurczek / -
3.5 47.28s
9-13 Maria Prażuch
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nequima (35)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / ADAM PRAŻUCH / STADNINA KONI PRUDNIK
3.5 49.86s
9-13 Emilia Budarczyk
LZJ DRAMA Zbroslawice
Emil (29)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Małgorzata Ordon / -
3.5 54.92s
9-13 Jagoda Justyńska
Bpk
Halny (62)
Siwa / - / Wałach / Rytm / Hipnologia / - / -
3.5 60.02s
14-18 Małgorzata Starak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Baker (1)
sk.gn. / - / Wałach / Chester / Emetyt / Bona / Moabit / Jacek Starak / -
4.0 47.35s
14-18 Martyna Biadacz - Binkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milan (10)
bul. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Martyna Biadacz / -
4.0 49.20s
14-18 Kinga Gdynia
Klub Jeździecki Zbrosławice
Encorn (60)
Gniady / - / Wałach / Na / Na / - / -
4.0 51.24s
14-18 Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Join Me (44)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Jagienka / Eden Ii / Piotrowska-Burda Alicja / Mielcarek Alicja
4.0 52.49s
14-18 Kinga Gdynia
Klub Jeździecki Zbrosławice
Encorn (60)
Gniady / - / Wałach / Na / Na / - / -
4.0 54.35s
19-21 Aleksandra Tracz
BPK
Wika (33)
Gniada / - / Klacz / Cytrus / Wenicja / Roman Tracz / Gąsiorowski Krzysztof
4.5 52.87s
19-21 Jagoda Justyńska
Bpk
Halny (62)
Siwa / - / Wałach / Rytm / Hipnologia / - / -
4.5 62.10s
19-21 Iga Żelazkiewicz
BPK
K-Rewita (63)
Kara / - / Klacz / Marinero / Kenia / Barbara Noga / -
4.5 62.33s
22 Marcelina Matkowska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sweet Silvia (32)
siwa / - / Klacz / Wieland / Wernefels / Silvana / Silvio I / Katarzyna Mikołajczyk / Remigiusz Makowski
5.0 56.66s
23 Zuzanna Krzysztofik
BPK śląsk
Chanti (81)
Srokata / - / Klacz / NN / NN / - / -
5.5 46.63s
24 Marta Domańska
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Warka (134)
Siwa / - / Klacz / Benitol / Wirka / Anna Nowak / Walczak Jerzy
6.0 48.85s
25 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (21)
gn. / - / Wałach / Fs Bengali / Myrna / Fawor / HIERONIM KASICA / NN
7.5 53.97s
26 Iga Żelazkiewicz
BPK
K-Rewita (63)
Kara / - / Klacz / Marinero / Kenia / Barbara Noga / -
13.0 86.89s
Eliminacja Wiktoria Obstarczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Casalita Elizar (50)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / Fritsch Bernd
Eliminacja Natalia Pierz
LZJ Drama Zbrosławice
Fallada (30)
- / - / Klacz / - / - / - / -
Eliminacja Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Join Me (44)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Jagienka / Eden Ii / Piotrowska-Burda Alicja / Mielcarek Alicja
Eliminacja Wiktoria Obstarczyk
Klub Jeździecki Pro Horses
Casalita Elizar (50)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / Fritsch Bernd
Przejazd treningowy Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sweet Silvia (32)
siwa / - / Klacz / Wieland / Wernefels / Silvana / Silvio I / Katarzyna Mikołajczyk / Remigiusz Makowski
3.5 56.34s
30
1-2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nequima (35)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / ADAM PRAŻUCH / STADNINA KONI PRUDNIK
2.0 / 46.20s
95.00 zł
Con Calypso (121)
GNIADA / - / Wałach / Con Capitol / Wendy / ALEKSANDRA FERDYNANDZKA / Josef Muenzebrock
2.0 / 48.61s
95.00 zł
12
3-6
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (59)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
2.5 / 43.73s
45.00 zł
26
3-6
Bez Przynależności Klubowej S L A
Karina (52)
gn. / - / Klacz / Dantes Blue Mount / Blue Max / Kirka / Fly To The Stars / - / -
2.5 / 47.48s
45.00 zł
8
3-6
LA BELLE (43)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Artur Lubicz / Aneta Dybała
2.5 / 49.13s
45.00 zł
9
3-6
Blue Lady (19)
SIWA / - / Klacz / BEVERLY / MALAX / ANNA BELICZYŃSKA / JADWIGA I WOJCIECH KOZŁOWCY
2.5 / 50.28s
45.00 zł
14
7-8
Chanti (81)
Srokata / - / Klacz / NN / NN / - / -
3.0 / 47.69s
15.00 zł
10
7-8
LA BELLE (43)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Artur Lubicz / Aneta Dybała
3.0 / 53.57s
15.00 zł
Con Calypso (121)
GNIADA / - / Wałach / Con Capitol / Wendy / ALEKSANDRA FERDYNANDZKA / Josef Muenzebrock
3.5 / 44.97s
31
9-13
LZJ Drama Zbrosławice
Dakar (45)
Gniada / - / Wałach / Rumianek / Donata / Aleksandra Kurczek / -
3.5 / 47.28s
28
9-13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nequima (35)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / ADAM PRAŻUCH / STADNINA KONI PRUDNIK
3.5 / 49.86s
3
9-13
LZJ DRAMA Zbroslawice
Emil (29)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Małgorzata Ordon / -
3.5 / 54.92s
Halny (62)
Siwa / - / Wałach / Rytm / Hipnologia / - / -
3.5 / 60.02s
29
14-18
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Baker (1)
sk.gn. / - / Wałach / Chester / Emetyt / Bona / Moabit / Jacek Starak / -
4.0 / 47.35s
13
14-18
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milan (10)
bul. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Martyna Biadacz / -
4.0 / 49.20s
35
14-18
Klub Jeździecki Zbrosławice
Encorn (60)
Gniady / - / Wałach / Na / Na / - / -
4.0 / 51.24s
32
14-18
Klub Jeździecki Zbrosławice
Join Me (44)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Jagienka / Eden Ii / Piotrowska-Burda Alicja / Mielcarek Alicja
4.0 / 52.49s
33
14-18
Klub Jeździecki Zbrosławice
Encorn (60)
Gniady / - / Wałach / Na / Na / - / -
4.0 / 54.35s
2
19-21
Wika (33)
Gniada / - / Klacz / Cytrus / Wenicja / Roman Tracz / Gąsiorowski Krzysztof
4.5 / 52.87s
20
19-21
Halny (62)
Siwa / - / Wałach / Rytm / Hipnologia / - / -
4.5 / 62.10s
21
19-21
K-Rewita (63)
Kara / - / Klacz / Marinero / Kenia / Barbara Noga / -
4.5 / 62.33s
17
22
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sweet Silvia (32)
siwa / - / Klacz / Wieland / Wernefels / Silvana / Silvio I / Katarzyna Mikołajczyk / Remigiusz Makowski
5.0 / 56.66s
16
23
Chanti (81)
Srokata / - / Klacz / NN / NN / - / -
5.5 / 46.63s
37
24
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Warka (134)
Siwa / - / Klacz / Benitol / Wirka / Anna Nowak / Walczak Jerzy
6.0 / 48.85s
6
25
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (21)
gn. / - / Wałach / Fs Bengali / Myrna / Fawor / HIERONIM KASICA / NN
7.5 / 53.97s
K-Rewita (63)
Kara / - / Klacz / Marinero / Kenia / Barbara Noga / -
13.0 / 86.89s
25
Elim
Klub Jeździecki Pro Horses
Casalita Elizar (50)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / Fritsch Bernd
11
Elim
LZJ Drama Zbrosławice
Fallada (30)
- / - / Klacz / - / - / - / -
34
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
Join Me (44)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Jagienka / Eden Ii / Piotrowska-Burda Alicja / Mielcarek Alicja
27
Elim
Klub Jeździecki Pro Horses
Casalita Elizar (50)
gn. / - / Klacz / Casall / Caretino / Perle Xxi / Acobat Ii / - / Fritsch Bernd
1 (T)
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sweet Silvia (32)
siwa / - / Klacz / Wieland / Wernefels / Silvana / Silvio I / Katarzyna Mikołajczyk / Remigiusz Makowski
3.5 / 56.34s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl