Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

2 - 70 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2017-06-03
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
390 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
72 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-21 Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Saragoss (21)
kary / - / Wałach / Bockman's Looping / Saragossa / Andrzej Szewczyk / Stadnina koni w Udorzu
0.0 49.70s
1-21 Wiktoria Dymer
BPK
Blue lady (113)
siwa / - / Klacz / Malax / Beverly / Anna Beliczyńska / nn
0.0 49.96s
1-21 Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (162)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
0.0 52.64s
1-21 Jagna Silarska
Kjk Elizar
Werka (34)
Siwa / - / Klacz / Nimroy / Wierchowodka / Gawałek Stanisława / Polska
0.0 52.81s
1-21 Jennifer Lewandowska
Klub Jazdy Konnej Elizar
FOUR ROSES (35)
gn. / - / Klacz / 856 Silvio Ii / Sandro Z / Runa / Lumen I / Stanisława / Czechy
0.0 53.42s
1-21 Klaudia Jasnos
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dakota II (29)
siwa / - / Klacz / Hetman / Trawant / Dubeltówka / Bemol / Klaudia Jasnos / Jerzy Hławiczka
0.0 53.63s
1-21 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (163)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
0.0 53.73s
1-21 Weronika Sikora
Klub Jeździecki Facimiech
R-calvados (17)
siwa / - / Wałach / Corrado Son / Rezeda / Marcin Smura / Kwiron Juszczak
0.0 54.09s
1-21 Agnieszka Siemińska
BPK
Brando (24)
kasztanowata / - / Wałach / Halogen / Brzoza / Agnieszka Siemińska / Mierzejewski Bogdan
0.0 54.54s
1-21 Agnieszka Siemińska
BPK
Brando (24)
kasztanowata / - / Wałach / Halogen / Brzoza / Agnieszka Siemińska / Mierzejewski Bogdan
0.0 55.24s
1-21 Nadia Książkiewicz
Bez Przynależności Klubowej M A L
Sonata (38)
Kasztanowata / - / Klacz / Strayer's Samson / Sinfonie / Nadia Książkiewicz / X
0.0 56.10s
1-21 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (140)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 56.32s
1-21 Gabriela Godek
BPK
Sorinna (18)
gn. / - / Klacz / Nobody / Indoctro / Sorbona / Genius / Joanna Gardulska / Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
0.0 58.37s
1-21 Patryk Sławiański
BPK
Bajarz (103)
tarantowata / - / Wałach / Łyk Szampana / Borówka / Nina Jarosz / Karolina Rogalska
0.0 58.55s
1-21 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (13)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 59.21s
1-21 Patryk Sławiański
BPK
Bajarz (103)
tarantowata / - / Wałach / Łyk Szampana / Borówka / Nina Jarosz / Karolina Rogalska
0.0 59.25s
1-21 Magda Kowalska
Kj Trachy Sośnicowice
Werdi (176)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
0.0 59.55s
1-21 Adrianna Pala
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Arietta pasjonata (183)
gniada / - / Klacz / Tijd vlijt's Santiago / Anja / Halina Pasamonik / Kołodziejek Elżbieta
0.0 60.16s
1-21 Jagna Silarska
Kjk Elizar
Werka (34)
Siwa / - / Klacz / Nimroy / Wierchowodka / Gawałek Stanisława / Polska
0.0 61.43s
1-21 Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tamiza (27)
Gniada / - / Klacz / Esaul / Taja / Katowicki Klub Jeździecki / Stadnina Koni Liski
0.0 62.71s
1-21 Aleksandra Wewiórska
BPK
Jamajka (172)
GNIADA / - / Klacz / GRAF QUIDAM / JANCZARA / ALEKSANDRA WEWIÓRSKA / KAMILA LEWEK
0.0 67.01s
22 Adrianna Pala
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Arietta pasjonata (183)
gniada / - / Klacz / Tijd vlijt's Santiago / Anja / Halina Pasamonik / Kołodziejek Elżbieta
1.0 72.18s
23-31 Irena Grzesik
BPK
Brema (42)
myszata / - / Klacz / nn / nn / Hanna Doroz-Tomasik / nn
4.0 52.13s
23-31 Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (162)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
4.0 52.74s
23-31 Sebastian Białczak
BPK
Milan (118)
gniada / - / Wałach / Boeckmann's Looping / Dolmet Milly Laforet / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
4.0 54.80s
23-31 Weronika Sikora
Klub Jeździecki Facimiech
R-calvados (17)
siwa / - / Wałach / Corrado Son / Rezeda / Marcin Smura / Kwiron Juszczak
4.0 56.83s
23-31 Jennifer Lewandowska
Klub Jazdy Konnej Elizar
FOUR ROSES (35)
gn. / - / Klacz / 856 Silvio Ii / Sandro Z / Runa / Lumen I / Stanisława / Czechy
4.0 57.45s
23-31 Gabriela Godek
BPK
Sorinna (18)
gn. / - / Klacz / Nobody / Indoctro / Sorbona / Genius / Joanna Gardulska / Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
4.0 57.77s
23-31 Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
Brego (61)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / Anna Połap / nn
4.0 61.79s
23-31 Maria Kaprzyk
Vanto Jumping Team
Brego (61)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / Anna Połap / nn
4.0 63.45s
23-31 Hanna Suchan
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Escada (84)
gniada / - / Klacz / Embassy III / Weltina / Władysław Kwapisz / Anna Piwońska
4.0 70.50s
32 Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Saragoss (21)
kary / - / Wałach / Bockman's Looping / Saragossa / Andrzej Szewczyk / Stadnina koni w Udorzu
8.0 63.21s
33 Sebastian Białczak
BPK
Milan (118)
gniada / - / Wałach / Boeckmann's Looping / Dolmet Milly Laforet / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
16.0 56.21s
Eliminacja Agata Borowczak
Klub Jeździecki Zbrosławice
Patsy (73)
gn. / - / Klacz / Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent / Nn / Katarzyna Borowczak / Dhr. Beys
Eliminacja Zuzanna Krajewska
BPK
Iga (58)
Siwa / - / Klacz / Bajou du Rouet / Izolda / Tomasz Tarczyński / Piotr Ryszka
34
1-21
Klub Jeździecki Impuls
Saragoss (21)
kary / - / Wałach / Bockman's Looping / Saragossa / Andrzej Szewczyk / Stadnina koni w Udorzu
0.0 / 49.70s
30
1-21
Blue lady (113)
siwa / - / Klacz / Malax / Beverly / Anna Beliczyńska / nn
0.0 / 49.96s
25
1-21
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (162)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
0.0 / 52.64s
17
1-21
Kjk Elizar
Werka (34)
Siwa / - / Klacz / Nimroy / Wierchowodka / Gawałek Stanisława / Polska
0.0 / 52.81s
18
1-21
Klub Jazdy Konnej Elizar
FOUR ROSES (35)
gn. / - / Klacz / 856 Silvio Ii / Sandro Z / Runa / Lumen I / Stanisława / Czechy
0.0 / 53.42s
27
1-21
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dakota II (29)
siwa / - / Klacz / Hetman / Trawant / Dubeltówka / Bemol / Klaudia Jasnos / Jerzy Hławiczka
0.0 / 53.63s
24
1-21
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (163)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
0.0 / 53.73s
13
1-21
Klub Jeździecki Facimiech
R-calvados (17)
siwa / - / Wałach / Corrado Son / Rezeda / Marcin Smura / Kwiron Juszczak
0.0 / 54.09s
Brando (24)
kasztanowata / - / Wałach / Halogen / Brzoza / Agnieszka Siemińska / Mierzejewski Bogdan
0.0 / 54.54s
Brando (24)
kasztanowata / - / Wałach / Halogen / Brzoza / Agnieszka Siemińska / Mierzejewski Bogdan
0.0 / 55.24s
1
1-21
Bez Przynależności Klubowej M A L
Sonata (38)
Kasztanowata / - / Klacz / Strayer's Samson / Sinfonie / Nadia Książkiewicz / X
0.0 / 56.10s
3
1-21
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (140)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 / 56.32s
8
1-21
Sorinna (18)
gn. / - / Klacz / Nobody / Indoctro / Sorbona / Genius / Joanna Gardulska / Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
0.0 / 58.37s
Bajarz (103)
tarantowata / - / Wałach / Łyk Szampana / Borówka / Nina Jarosz / Karolina Rogalska
0.0 / 58.55s
28
1-21
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (13)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 / 59.21s
Bajarz (103)
tarantowata / - / Wałach / Łyk Szampana / Borówka / Nina Jarosz / Karolina Rogalska
0.0 / 59.25s
26
1-21
Kj Trachy Sośnicowice
Werdi (176)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
0.0 / 59.55s
6
1-21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Arietta pasjonata (183)
gniada / - / Klacz / Tijd vlijt's Santiago / Anja / Halina Pasamonik / Kołodziejek Elżbieta
0.0 / 60.16s
15
1-21
Kjk Elizar
Werka (34)
Siwa / - / Klacz / Nimroy / Wierchowodka / Gawałek Stanisława / Polska
0.0 / 61.43s
29
1-21
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tamiza (27)
Gniada / - / Klacz / Esaul / Taja / Katowicki Klub Jeździecki / Stadnina Koni Liski
0.0 / 62.71s
Jamajka (172)
GNIADA / - / Klacz / GRAF QUIDAM / JANCZARA / ALEKSANDRA WEWIÓRSKA / KAMILA LEWEK
0.0 / 67.01s
4
22
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Arietta pasjonata (183)
gniada / - / Klacz / Tijd vlijt's Santiago / Anja / Halina Pasamonik / Kołodziejek Elżbieta
1.0 / 72.18s
5
23-31
Brema (42)
myszata / - / Klacz / nn / nn / Hanna Doroz-Tomasik / nn
4.0 / 52.13s
23
23-31
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (162)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
4.0 / 52.74s
Milan (118)
gniada / - / Wałach / Boeckmann's Looping / Dolmet Milly Laforet / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
4.0 / 54.80s
11
23-31
Klub Jeździecki Facimiech
R-calvados (17)
siwa / - / Wałach / Corrado Son / Rezeda / Marcin Smura / Kwiron Juszczak
4.0 / 56.83s
16
23-31
Klub Jazdy Konnej Elizar
FOUR ROSES (35)
gn. / - / Klacz / 856 Silvio Ii / Sandro Z / Runa / Lumen I / Stanisława / Czechy
4.0 / 57.45s
10
23-31
Sorinna (18)
gn. / - / Klacz / Nobody / Indoctro / Sorbona / Genius / Joanna Gardulska / Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
4.0 / 57.77s
19
23-31
Vanto Jumping Team
Brego (61)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / Anna Połap / nn
4.0 / 61.79s
21
23-31
Vanto Jumping Team
Brego (61)
gn. / - / Wałach / Seigon / Nobody / B-Pilotta / Power Prince / Anna Połap / nn
4.0 / 63.45s
32
23-31
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Escada (84)
gniada / - / Klacz / Embassy III / Weltina / Władysław Kwapisz / Anna Piwońska
4.0 / 70.50s
35
32
Klub Jeździecki Impuls
Saragoss (21)
kary / - / Wałach / Bockman's Looping / Saragossa / Andrzej Szewczyk / Stadnina koni w Udorzu
8.0 / 63.21s
Milan (118)
gniada / - / Wałach / Boeckmann's Looping / Dolmet Milly Laforet / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
16.0 / 56.21s
2
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
Patsy (73)
gn. / - / Klacz / Kantje's Ronaldo / Watershof Pretendent / Nn / Katarzyna Borowczak / Dhr. Beys
Iga (58)
Siwa / - / Klacz / Bajou du Rouet / Izolda / Tomasz Tarczyński / Piotr Ryszka

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl