Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

6 - 90 cm, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.1.5.2), 2019-09-21
2019-09-21
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
330 m
Ilość przeszkód:
7
Ilość skoków:
8
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
57 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Bartłomiej Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
FAZA 1
Czas
FAZA 1
Punkty karne
FAZA 2
Czas
FAZA 2
Nagroda
1 Julia Krzemień
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Atrakcyjna Olimpia (12)
kara / - / Klacz / Logos / Lord Alexander / Aisza / Patric / - / -
0.0 40.06s 0.0 30.11s 100.00 zł
2 Emilia Mura
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hardy (109)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Martyna Mura / nn
0.0 34.53s 0.0 30.39s 90.00 zł
3 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (108)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 40.20s 0.0 32.26s 80.00 zł
4 Kamila Przybysz–Chmiela
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Santa De La Corde (57)
siwa / - / Klacz / Vector / Corde / Sasanka / Five Star Camp / Kamila Przybysz / Martyna Kasprzak
0.0 41.96s 0.0 34.68s 70.00 zł
5 Alicja Bijan
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (16)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Michał Bijan / Andrzej Skibiński
0.0 39.81s 0.0 34.71s 50.00 zł
6 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (65)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 41.41s 0.0 35.70s 30.00 zł
7 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (76)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 38.93s 0.0 37.26s 30.00 zł
8 Angelika Kucias
Klub Jeździecki Global
Wivo (100)
siwa / - / Wałach / Veloce De Favi / Jouan De Frely / Wiquerra / Quercus Du Maury / - / -
0.0 43.01s 0.0 39.10s
9 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (9)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / - / -
0.0 38.27s 0.0 39.84s
10 Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hyrda (133)
siwa / - / Klacz / Garson / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Hewea / Fapsort / anna nowak / majchrzak janusz
0.0 38.59s 4.0 31.43s
11 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (47)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 40.10s 4.0 31.49s
12 Martyna Mura - Pierchała
BPK
Lena (110)
gn. / - / Klacz / Len / Eidam / Baśka / Nn / Kazimierz Ostarek / Pączko Tadeusz
0.0 36.34s 4.0 32.17s
13 Emilia Kolaniak
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Ikra (79)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Nagrodzka Katarzyna / Huzar Roman
0.0 41.25s 4.0 32.92s
14 Pola Żyglicka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ibiza (106)
siwa / - / Klacz / Lascadell / Landgraf I / Izoklina / Orkisz / Izabella Żyglicka / Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp.z o.o.
0.0 41.89s 4.0 37.06s
15 Magdalena Twardoch
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
Koperek (51)
gn. / - / Wałach / Han / Ramzes / Kopiejka / Książe / - / Brożyńska Aleksandra
0.0 36.02s 4.0 38.79s
16-21 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (87)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
4.0 36.18s
16-21 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (77)
kaszt. / Kuc / Klacz / Nico-K / Nandy Man / Daga Ii / Graf Quidam / Roland Kosmol / Magdalena Lipińska
4.0 37.72s
16-21 Julia Kremer
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (71)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / - / -
4.0 37.83s
16-21 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (48)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
4.0 39.83s
16-21 Marta Łagiewska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nicefor ZK (131)
gn. / - / Wałach / Nice Boy / Lancer Ii / Miss Magic / Hokus Pokus / Krzysztof Zieliński / -
4.0 41.14s
16-21 Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ron (22)
Kara / - / Wałach / Medik / Rytmika / - / -
4.0 44.56s
22-23 Maja Fajfur
Kjk Romico
Wild Boy (38)
kaszt. / - / Wałach / Le Voltaire / Voltaire / Wild Shadow / Czandor / Katarzyna Wirtek-Fajfur / Daria Wachnowska
8.0 43.67s
22-23 Marta Łagiewska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nicefor ZK (131)
gn. / - / Wałach / Nice Boy / Lancer Ii / Miss Magic / Hokus Pokus / Krzysztof Zieliński / -
8.0 53.50s
Przejazd treningowy Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (108)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 40.37s 0.0 32.52s
Przejazd treningowy Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (76)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 38.98s 0.0 40.41s
Przejazd treningowy Kamila Przybysz–Chmiela
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Santa De La Corde (57)
siwa / - / Klacz / Vector / Corde / Sasanka / Five Star Camp / Kamila Przybysz / Martyna Kasprzak
0.0 39.17s 4.0 35.42s
Przejazd treningowy Martyna Mura - Pierchała
BPK
Lena (110)
gn. / - / Klacz / Len / Eidam / Baśka / Nn / Kazimierz Ostarek / Pączko Tadeusz
0.0 36.06s 4.0 37.42s
Przejazd treningowy Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (65)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 39.57s 4.0 37.45s
Przejazd treningowy Agnieszka Krupińska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ron (22)
Kara / - / Wałach / Medik / Rytmika / - / -
0.0 40.36s 4.0 39.74s
27
1
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Atrakcyjna Olimpia (12)
kara / - / Klacz / Logos / Lord Alexander / Aisza / Patric / - / -
0.0 / 40.06s / 0.0 / 30.11s
100.00 zł
4
2
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hardy (109)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Martyna Mura / nn
0.0 / 34.53s / 0.0 / 30.39s
90.00 zł
25
3
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (108)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 / 40.20s / 0.0 / 32.26s
80.00 zł
30
4
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Santa De La Corde (57)
siwa / - / Klacz / Vector / Corde / Sasanka / Five Star Camp / Kamila Przybysz / Martyna Kasprzak
0.0 / 41.96s / 0.0 / 34.68s
70.00 zł
20
5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Charlotte (16)
gn. / - / Klacz / Le Voltaire / Voltaire / Fontana / Salazar / Michał Bijan / Andrzej Skibiński
0.0 / 39.81s / 0.0 / 34.71s
50.00 zł
10
6
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (65)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 / 41.41s / 0.0 / 35.70s
30.00 zł
24
7
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (76)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 / 38.93s / 0.0 / 37.26s
30.00 zł
29
8
Klub Jeździecki Global
Wivo (100)
siwa / - / Wałach / Veloce De Favi / Jouan De Frely / Wiquerra / Quercus Du Maury / - / -
0.0 / 43.01s / 0.0 / 39.10s
19
9
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (9)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / - / -
0.0 / 38.27s / 0.0 / 39.84s
34
10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Hyrda (133)
siwa / - / Klacz / Garson / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Hewea / Fapsort / anna nowak / majchrzak janusz
0.0 / 38.59s / 4.0 / 31.43s
8
11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (47)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 / 40.10s / 4.0 / 31.49s
Lena (110)
gn. / - / Klacz / Len / Eidam / Baśka / Nn / Kazimierz Ostarek / Pączko Tadeusz
0.0 / 36.34s / 4.0 / 32.17s
21
13
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Ikra (79)
kaszt. / - / Klacz / Alvarez 17 / Alexis Z / Istna / Rambo / Nagrodzka Katarzyna / Huzar Roman
0.0 / 41.25s / 4.0 / 32.92s
2
14
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ibiza (106)
siwa / - / Klacz / Lascadell / Landgraf I / Izoklina / Orkisz / Izabella Żyglicka / Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp.z o.o.
0.0 / 41.89s / 4.0 / 37.06s
5
15
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
Koperek (51)
gn. / - / Wałach / Han / Ramzes / Kopiejka / Książe / - / Brożyńska Aleksandra
0.0 / 36.02s / 4.0 / 38.79s
3
16-21
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (87)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
4.0 / 36.18s
1
16-21
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Nihet (77)
kaszt. / Kuc / Klacz / Nico-K / Nandy Man / Daga Ii / Graf Quidam / Roland Kosmol / Magdalena Lipińska
4.0 / 37.72s
6
16-21
Bez Przynależności Klubowej S L A
Stollberg (71)
sk.gn. / - / Wałach / Stolzenberg / Stakkato / Hauptstutbuch Dalida Ii / Drosselbart / - / -
4.0 / 37.83s
14
16-21
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (48)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
4.0 / 39.83s
33
16-21
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nicefor ZK (131)
gn. / - / Wałach / Nice Boy / Lancer Ii / Miss Magic / Hokus Pokus / Krzysztof Zieliński / -
4.0 / 41.14s
9
16-21
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ron (22)
Kara / - / Wałach / Medik / Rytmika / - / -
4.0 / 44.56s
17
22-23
Kjk Romico
Wild Boy (38)
kaszt. / - / Wałach / Le Voltaire / Voltaire / Wild Shadow / Czandor / Katarzyna Wirtek-Fajfur / Daria Wachnowska
8.0 / 43.67s
31
22-23
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nicefor ZK (131)
gn. / - / Wałach / Nice Boy / Lancer Ii / Miss Magic / Hokus Pokus / Krzysztof Zieliński / -
8.0 / 53.50s
28 (T)
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (108)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 / 40.37s / 0.0 / 32.52s
26 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (76)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 / 38.98s / 0.0 / 40.41s
32 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Santa De La Corde (57)
siwa / - / Klacz / Vector / Corde / Sasanka / Five Star Camp / Kamila Przybysz / Martyna Kasprzak
0.0 / 39.17s / 4.0 / 35.42s
Lena (110)
gn. / - / Klacz / Len / Eidam / Baśka / Nn / Kazimierz Ostarek / Pączko Tadeusz
0.0 / 36.06s / 4.0 / 37.42s
12 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (65)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
0.0 / 39.57s / 4.0 / 37.45s
11 (T)
Bez Przynależności Klubowej S L A
Ron (22)
Kara / - / Wałach / Medik / Rytmika / - / -
0.0 / 40.36s / 4.0 / 39.74s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl