Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

3 - 90 - Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1) - 03 06 2017
2017-06-03
Wysokość przeszkód:
90 cm
Dystans:
420 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
78 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-26 Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Brenna (8)
kaszt. / - / Klacz / Decybel I / Chef Supreme / Brenda / Top Gun / Anna Makulska / Soska Jacek
0.0 54.45s
1-26 Anna Nowak
Klub Jeździecki Facimiech
Gawrosz (26)
gn. / - / Wałach / Szron / Robin I I Z / Granula / Lukan / Anna Nowak / Izabela Janasik
0.0 54.68s
1-26 Małgorzata Kluba
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Faworyt (166)
gniady / - / Wałach / Rabiat II Turbud Z / Fantazja / Kluba Sebastian / Andrzej Skibiński
0.0 57.09s
1-26 Julia Satoła
Klub Jeździecki Facimiech
Dioryt (5)
siwa / - / Wałach / Rubin / Rabino / Dyplomacja / Jantar / Iwona Niemiec - Satoła / Zbigniew Piecuch
0.0 57.45s
1-26 Julia Satoła
Klub Jeździecki Facimiech
Dioryt (5)
siwa / - / Wałach / Rubin / Rabino / Dyplomacja / Jantar / Iwona Niemiec - Satoła / Zbigniew Piecuch
0.0 57.77s
1-26 Małgorzata Kluba
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Faworyt (166)
gniady / - / Wałach / Rabiat II Turbud Z / Fantazja / Kluba Sebastian / Andrzej Skibiński
0.0 58.32s
1-26 Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tamiza (27)
Gniada / - / Klacz / Esaul / Taja / Katowicki Klub Jeździecki / Stadnina Koni Liski
0.0 58.83s
1-26 Barbara Połap
Vanto Jumping Team
Dorado (59)
gn. / - / Wałach / Cancoon / Colman / Diablica / Lais / Arkadiusz Pschionko / nn
0.0 59.18s
1-26 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (28)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 59.29s
1-26 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (28)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 59.67s
1-26 Natalia Godela
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
Life dream (37)
gn. / - / Klacz / LANDOR S / LANDADEL / KURMUSIK / SANDRO / ANNA ROGOWSKA-GODELA / VOLKER WIEHE
0.0 59.93s
1-26 Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tamiza (27)
Gniada / - / Klacz / Esaul / Taja / Katowicki Klub Jeździecki / Stadnina Koni Liski
0.0 60.51s
1-26 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (175)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 60.62s
1-26 Magdalena Cymbryłowicz
Milord (193)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
0.0 60.84s
1-26 Natalia Godela
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
Life dream (37)
gn. / - / Klacz / LANDOR S / LANDADEL / KURMUSIK / SANDRO / ANNA ROGOWSKA-GODELA / VOLKER WIEHE
0.0 60.93s
1-26 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (13)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 61.64s
1-26 Barbara Kapsa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marcepan (138)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / J.KORZECZEK / A. Loj
0.0 61.74s
1-26 Magda Kowalska
Kj Trachy Sośnicowice
Werdi (176)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
0.0 62.50s
1-26 Katarzyna Borowczak
Vanto Jumping Team
Gingerino L (3)
kara / - / Wałach / Levantino L / Levantos I / Georgina / Grannus / Katarzyna Borowczak / Leszek Adamowicz
0.0 62.79s
1-26 Anna Badura
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (55)
gn. / - / Klacz / Cannavaros / Cassini I / Sien Lady / Comics / Jan Badura / Aholainen Erja
0.0 63.25s
1-26 Hanna Suchan
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Escada (84)
gniada / - / Klacz / Embassy III / Weltina / Władysław Kwapisz / Anna Piwońska
0.0 64.50s
1-26 Izabela Klaassen
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Balou Balou (157)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Sofia / Wantoz / Adam Safinowski / Adam Safinowski
0.0 64.95s
1-26 Mateusz Mrugała
LKJ Moszna
Mercury (53)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / Karolina Kozik / SK Prudnik SP.z o.o
0.0 65.10s
1-26 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (140)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 65.72s
1-26 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (140)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 66.10s
1-26 Aleksandra Wewiórska
BPK
Jamajka (172)
GNIADA / - / Klacz / GRAF QUIDAM / JANCZARA / ALEKSANDRA WEWIÓRSKA / KAMILA LEWEK
0.0 70.42s
27-37 Ewa Kuśmierz
BPK
Sephora (117)
Kasztanowata / - / Klacz / Jubilat / Setia / Janusz Kuśmierz / PPHU Algas Sp. J. Stadnina Koni w Udorzu
4.0 55.32s
27-37 Katarzyna Borowczak
Vanto Jumping Team
Gingerino L (3)
kara / - / Wałach / Levantino L / Levantos I / Georgina / Grannus / Katarzyna Borowczak / Leszek Adamowicz
4.0 58.15s
27-37 Sebastian Białczak
BPK
Malibu (119)
gn. / - / Wałach / Mockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
4.0 58.60s
27-37 Ewa Łukasik
BPK
Bekas (156)
ciemnogniada / - / Ogier / Divisor / Basetla / Grzegorz Łukasik / SK Janów Podlaski
4.0 58.72s
27-37 Barbara Połap
Vanto Jumping Team
Dorado (59)
gn. / - / Wałach / Cancoon / Colman / Diablica / Lais / Arkadiusz Pschionko / nn
4.0 61.16s
27-37 Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Kennedy hippica (10)
ciemno gniady / - / Wałach / Kannan / La Silla / Jerzy Pandel / Zbigniew Kostrzewski
4.0 62.00s
27-37 Barbara Kapsa
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marcepan (138)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / J.KORZECZEK / A. Loj
4.0 62.57s
27-37 Nadia Książkiewicz
Bez Przynależności Klubowej M A L
Sonata (38)
Kasztanowata / - / Klacz / Strayer's Samson / Sinfonie / Nadia Książkiewicz / X
4.0 62.97s
27-37 Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Kennedy hippica (10)
ciemno gniady / - / Wałach / Kannan / La Silla / Jerzy Pandel / Zbigniew Kostrzewski
4.0 63.48s
27-37 Katarzyna Łopatka
Klub Jeździecki Facimiech
Okland (15)
gn. / - / Wałach / Elliot / Ofelia / My Will / Paweł Łopatka / Małgorzata Siergiej
4.0 68.15s
27-37 Adrianna Pala
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Monsun (182)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Teresa Pala / Marta Heblik
4.0 70.15s
38-39 Magdalena Będkowska
KJ IMPULS Dąbrowa Górnicza
Gajusz (20)
ciemno gniady / - / Ogier / Corde / Galicjuszka / Anita Będkowska / Polska
5.0 78.81s
38-39 Maciej Stopa
Klub Jeździecki Impuls
Brenna (8)
kaszt. / - / Klacz / Decybel I / Chef Supreme / Brenda / Top Gun / Anna Makulska / Soska Jacek
5.0 80.73s
40 Magdalena Cymbryłowicz
Milord (193)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
7.0 87.21s
41 Ewa Łukasik
BPK
Bekas (156)
ciemnogniada / - / Ogier / Divisor / Basetla / Grzegorz Łukasik / SK Janów Podlaski
8.0 51.59s
42-43 Ewa Kuśmierz
BPK
Sephora (117)
Kasztanowata / - / Klacz / Jubilat / Setia / Janusz Kuśmierz / PPHU Algas Sp. J. Stadnina Koni w Udorzu
12.0 55.42s
42-43 Klaudia Jasnos
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dakota II (29)
siwa / - / Klacz / Hetman / Trawant / Dubeltówka / Bemol / Klaudia Jasnos / Jerzy Hławiczka
12.0 55.54s
Eliminacja Magdalena Będkowska
KJ IMPULS Dąbrowa Górnicza
Gajusz (20)
ciemno gniady / - / Ogier / Corde / Galicjuszka / Anita Będkowska / Polska
Eliminacja Wiktoria Dymer
BPK
Blue lady (113)
siwa / - / Klacz / Malax / Beverly / Anna Beliczyńska / nn
3
1-26
Klub Jeździecki Impuls
Brenna (8)
kaszt. / - / Klacz / Decybel I / Chef Supreme / Brenda / Top Gun / Anna Makulska / Soska Jacek
0.0 / 54.45s
30
1-26
Klub Jeździecki Facimiech
Gawrosz (26)
gn. / - / Wałach / Szron / Robin I I Z / Granula / Lukan / Anna Nowak / Izabela Janasik
0.0 / 54.68s
29
1-26
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Faworyt (166)
gniady / - / Wałach / Rabiat II Turbud Z / Fantazja / Kluba Sebastian / Andrzej Skibiński
0.0 / 57.09s
15
1-26
Klub Jeździecki Facimiech
Dioryt (5)
siwa / - / Wałach / Rubin / Rabino / Dyplomacja / Jantar / Iwona Niemiec - Satoła / Zbigniew Piecuch
0.0 / 57.45s
17
1-26
Klub Jeździecki Facimiech
Dioryt (5)
siwa / - / Wałach / Rubin / Rabino / Dyplomacja / Jantar / Iwona Niemiec - Satoła / Zbigniew Piecuch
0.0 / 57.77s
27
1-26
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
Faworyt (166)
gniady / - / Wałach / Rabiat II Turbud Z / Fantazja / Kluba Sebastian / Andrzej Skibiński
0.0 / 58.32s
7
1-26
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tamiza (27)
Gniada / - / Klacz / Esaul / Taja / Katowicki Klub Jeździecki / Stadnina Koni Liski
0.0 / 58.83s
21
1-26
Vanto Jumping Team
Dorado (59)
gn. / - / Wałach / Cancoon / Colman / Diablica / Lais / Arkadiusz Pschionko / nn
0.0 / 59.18s
13
1-26
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (28)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 / 59.29s
11
1-26
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (28)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 / 59.67s
32
1-26
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
Life dream (37)
gn. / - / Klacz / LANDOR S / LANDADEL / KURMUSIK / SANDRO / ANNA ROGOWSKA-GODELA / VOLKER WIEHE
0.0 / 59.93s
9
1-26
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tamiza (27)
Gniada / - / Klacz / Esaul / Taja / Katowicki Klub Jeździecki / Stadnina Koni Liski
0.0 / 60.51s
38
1-26
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (175)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 / 60.62s
Milord (193)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
0.0 / 60.84s
34
1-26
KJ SZWADRON BARDA JANKOWICE
Life dream (37)
gn. / - / Klacz / LANDOR S / LANDADEL / KURMUSIK / SANDRO / ANNA ROGOWSKA-GODELA / VOLKER WIEHE
0.0 / 60.93s
6
1-26
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (13)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 / 61.64s
25
1-26
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marcepan (138)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / J.KORZECZEK / A. Loj
0.0 / 61.74s
5
1-26
Kj Trachy Sośnicowice
Werdi (176)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
0.0 / 62.50s
12
1-26
Vanto Jumping Team
Gingerino L (3)
kara / - / Wałach / Levantino L / Levantos I / Georgina / Grannus / Katarzyna Borowczak / Leszek Adamowicz
0.0 / 62.79s
28
1-26
Klub Jeździecki Lando
Della Rosa (55)
gn. / - / Klacz / Cannavaros / Cassini I / Sien Lady / Comics / Jan Badura / Aholainen Erja
0.0 / 63.25s
10
1-26
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Escada (84)
gniada / - / Klacz / Embassy III / Weltina / Władysław Kwapisz / Anna Piwońska
0.0 / 64.50s
36
1-26
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Balou Balou (157)
kaszt. / - / Wałach / Bijou Be / Balou Du Rouet / Sofia / Wantoz / Adam Safinowski / Adam Safinowski
0.0 / 64.95s
33
1-26
Mercury (53)
c.gn. / - / Wałach / Sword / Glimmerman / Merquria / Qulester / Karolina Kozik / SK Prudnik SP.z o.o
0.0 / 65.10s
41
1-26
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (140)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 / 65.72s
43
1-26
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (140)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 / 66.10s
Jamajka (172)
GNIADA / - / Klacz / GRAF QUIDAM / JANCZARA / ALEKSANDRA WEWIÓRSKA / KAMILA LEWEK
0.0 / 70.42s
22
27-37
Sephora (117)
Kasztanowata / - / Klacz / Jubilat / Setia / Janusz Kuśmierz / PPHU Algas Sp. J. Stadnina Koni w Udorzu
4.0 / 55.32s
14
27-37
Vanto Jumping Team
Gingerino L (3)
kara / - / Wałach / Levantino L / Levantos I / Georgina / Grannus / Katarzyna Borowczak / Leszek Adamowicz
4.0 / 58.15s
Malibu (119)
gn. / - / Wałach / Mockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
4.0 / 58.60s
24
27-37
Bekas (156)
ciemnogniada / - / Ogier / Divisor / Basetla / Grzegorz Łukasik / SK Janów Podlaski
4.0 / 58.72s
19
27-37
Vanto Jumping Team
Dorado (59)
gn. / - / Wałach / Cancoon / Colman / Diablica / Lais / Arkadiusz Pschionko / nn
4.0 / 61.16s
39
27-37
Klub Jeździecki Impuls
Kennedy hippica (10)
ciemno gniady / - / Wałach / Kannan / La Silla / Jerzy Pandel / Zbigniew Kostrzewski
4.0 / 62.00s
23
27-37
Bez Przynależności Klubowej S L A
Marcepan (138)
kara / - / Wałach / Huzar / Jalienny / Mocca / Baryt / J.KORZECZEK / A. Loj
4.0 / 62.57s
42
27-37
Bez Przynależności Klubowej M A L
Sonata (38)
Kasztanowata / - / Klacz / Strayer's Samson / Sinfonie / Nadia Książkiewicz / X
4.0 / 62.97s
37
27-37
Klub Jeździecki Impuls
Kennedy hippica (10)
ciemno gniady / - / Wałach / Kannan / La Silla / Jerzy Pandel / Zbigniew Kostrzewski
4.0 / 63.48s
31
27-37
Klub Jeździecki Facimiech
Okland (15)
gn. / - / Wałach / Elliot / Ofelia / My Will / Paweł Łopatka / Małgorzata Siergiej
4.0 / 68.15s
40
27-37
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Monsun (182)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Teresa Pala / Marta Heblik
4.0 / 70.15s
18
38-39
KJ IMPULS Dąbrowa Górnicza
Gajusz (20)
ciemno gniady / - / Ogier / Corde / Galicjuszka / Anita Będkowska / Polska
5.0 / 78.81s
1
38-39
Klub Jeździecki Impuls
Brenna (8)
kaszt. / - / Klacz / Decybel I / Chef Supreme / Brenda / Top Gun / Anna Makulska / Soska Jacek
5.0 / 80.73s
Milord (193)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
7.0 / 87.21s
26
41
Bekas (156)
ciemnogniada / - / Ogier / Divisor / Basetla / Grzegorz Łukasik / SK Janów Podlaski
8.0 / 51.59s
20
42-43
Sephora (117)
Kasztanowata / - / Klacz / Jubilat / Setia / Janusz Kuśmierz / PPHU Algas Sp. J. Stadnina Koni w Udorzu
12.0 / 55.42s
4
42-43
Bez Przynależności Klubowej S L A
Dakota II (29)
siwa / - / Klacz / Hetman / Trawant / Dubeltówka / Bemol / Klaudia Jasnos / Jerzy Hławiczka
12.0 / 55.54s
16
Elim
KJ IMPULS Dąbrowa Górnicza
Gajusz (20)
ciemno gniady / - / Ogier / Corde / Galicjuszka / Anita Będkowska / Polska
8
Elim
Blue lady (113)
siwa / - / Klacz / Malax / Beverly / Anna Beliczyńska / nn

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl