Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

14 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Z oceną stylu jeźdźca (Art. 6 reg.), 2019-09-22
2019-09-22
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
330 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
61 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Bartłomiej Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1-2 Natalia Szylwańska
BPK
Con Calypso (121)
GNIADA / - / Wałach / Con Capitol / Wendy / ALEKSANDRA FERDYNANDZKA / Josef Muenzebrock
2.0 46.11s 95.00 zł
1-2 Maria Prażuch
Bpk
Nequima (35)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / ADAM PRAŻUCH / STADNINA KONI PRUDNIK
2.0 47.52s 95.00 zł
3 Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Join Me (44)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Jagienka / Eden Ii / Piotrowska-Burda Alicja / Mielcarek Alicja
2.5 48.90s 80.00 zł
4-5 Julia Lubicz
BPK
La Belle (43)
Gniada / - / Klacz / Kurdesz / Lozanna / Artur Lubicz / Aneta Dybała
3.0 46.60s 40.00 zł
4-5 Julia Lubicz
BPK
La Belle (43)
Gniada / - / Klacz / Kurdesz / Lozanna / Artur Lubicz / Aneta Dybała
3.0 52.49s 40.00 zł
6-7 Martyna Biadacz - Binkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milan (10)
bul. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Martyna Biadacz / -
3.5 50.98s 30.00 zł
6-7 Marcelina Matkowska
SKJ Omega
Sweet Silvia (32)
siwa / - / Klacz / Wieland / Wernefels / Silvana / Silvio I / Katarzyna Mikołajczyk / Remigiusz Makowski
3.5 59.28s 30.00 zł
8-10 Natalia Szylwańska
BPK
Con Calypso (121)
GNIADA / - / Wałach / Con Capitol / Wendy / ALEKSANDRA FERDYNANDZKA / Josef Muenzebrock
4.0 46.44s
8-10 Wiktoria Bratek
KJ PROFIT Orzesze
Hodar (118)
kasztanowata / - / Wałach / - / - / Marek Szweda / -
4.0 50.17s
8-10 Michalina Zacharz
SKJ OMEGA
Nektar (18)
Gniada / - / Wałach / Torino / Nemeta / Karolina Petrosyan / -
4.0 52.23s
11 Michalina Zacharz
SKJ OMEGA
Nektar (18)
Gniada / - / Wałach / Torino / Nemeta / Karolina Petrosyan / -
4.5 56.85s
12 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (66)
kaszt. / Kuc / Wałach / Madison B / Monte Christo / Wilkina / Abakan / Roman Telepko / Schmidt Ingeborg
5.0 49.98s
13 Lena Wójcik
Bpk
Talizman (11)
Gniady / Kuc / Wałach / Meteor / Tara / - / -
5.5 48.79s
14-16 Wiktoria Bratek
KJ PROFIT Orzesze
Hodar (118)
kasztanowata / - / Wałach / - / - / Marek Szweda / -
6.0 51.81s
14-16 Natalia Zaręba
KJ PROFIT Orzesze
Flamenco (2)
kasztanowata / - / Wałach / Falk / Fanny / Marek Szweda / Urszula i Zbigniew Bedlińscy
6.0 53.50s
14-16 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (72)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
6.0 54.13s
17-18 Zuzanna Krzysztofik
BPK
Chanti (81)
Srokata / - / Klacz / NN / NN / - / -
6.5 50.15s
17-18 Aleksandra Suchanek
Bpk
Rocket (14)
gniada / - / Klacz / Tribal Instinct / Rhapsody / Anna Łukasz Tokarscy / -
6.5 63.70s
19-23 Julia Sitarek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (59)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
7.0 44.37s
19-23 Martyna Biadacz - Binkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milan (10)
bul. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Martyna Biadacz / -
7.0 51.77s
19-23 Aleksandra Tracz
BPK
Wika (33)
Gniada / - / Klacz / Cytrus / Wenicja / Roman Tracz / Gąsiorowski Krzysztof
7.0 53.64s
19-23 Natalia Pierz
LZJ Drama Zbrosławice
Fallada (30)
- / - / Klacz / - / - / - / -
7.0 55.87s
19-23 Natalia Pierz
LZJ Drama Zbrosławice
Fallada (30)
- / - / Klacz / - / - / - / -
7.0 56.58s
24-25 Aleksandra Tracz
BPK
Wika (33)
Gniada / - / Klacz / Cytrus / Wenicja / Roman Tracz / Gąsiorowski Krzysztof
7.5 52.55s
24-25 Jagna Ginko
BPK
Blue Lady (19)
SIWA / - / Klacz / BEVERLY / MALAX / ANNA BELICZYŃSKA / JADWIGA I WOJCIECH KOZŁOWCY
7.5 68.68s
26 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (21)
GNIADA / - / Wałach / FS Bengali (De) / MYRNA / HIERONIM KASICA / NN
9.0 72.42s
27 Emilia Budarczyk
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Emil (29)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / - / -
13.0 77.65s
28 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (72)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
13.5 74.01s
29 Emilia Budarczyk
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Emil (29)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / - / -
16.0 78.11s
Eliminacja Aleksandra Suchanek
Bpk
Rocket (14)
gniada / - / Klacz / Tribal Instinct / Rhapsody / Anna Łukasz Tokarscy / -
Eliminacja Julia Wozak
Bpk
Shivvy's Girl (26)
Siwa / - / Klacz / Rynn Richard / Banrough Lass / Ilona Lipińska-Wozak / -
Eliminacja Jagna Ginko
BPK
Blue Lady (19)
SIWA / - / Klacz / BEVERLY / MALAX / ANNA BELICZYŃSKA / JADWIGA I WOJCIECH KOZŁOWCY
Eliminacja Agnieszka Beberok - Surowiec
Preria Wilkowice
Arkada (86)
ciemnogniada / - / Klacz / Paulliac de Meia Lua / Arkadia / Agnieszka Beberok - Surowiec / -
Eliminacja Agnieszka Beberok - Surowiec
Preria Wilkowice
Arkada (86)
ciemnogniada / - / Klacz / Paulliac de Meia Lua / Arkadia / Agnieszka Beberok - Surowiec / -
Eliminacja Zuzanna Pieniążek
Kj Profit Orzesze
Hermes (25)
gniada / - / Wałach / hektor / hera / - / -
Przejazd treningowy Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sweet Silvia (32)
siwa / - / Klacz / Wieland / Wernefels / Silvana / Silvio I / Katarzyna Mikołajczyk / Remigiusz Makowski
8.0 65.69s
Con Calypso (121)
GNIADA / - / Wałach / Con Capitol / Wendy / ALEKSANDRA FERDYNANDZKA / Josef Muenzebrock
2.0 / 46.11s
95.00 zł
34
1-2
Nequima (35)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / ADAM PRAŻUCH / STADNINA KONI PRUDNIK
2.0 / 47.52s
95.00 zł
36
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
Join Me (44)
sk.gn. / - / Klacz / Hippica Koh-I-Noor / Kannan / Jagienka / Eden Ii / Piotrowska-Burda Alicja / Mielcarek Alicja
2.5 / 48.90s
80.00 zł
15
4-5
La Belle (43)
Gniada / - / Klacz / Kurdesz / Lozanna / Artur Lubicz / Aneta Dybała
3.0 / 46.60s
40.00 zł
13
4-5
La Belle (43)
Gniada / - / Klacz / Kurdesz / Lozanna / Artur Lubicz / Aneta Dybała
3.0 / 52.49s
40.00 zł
23
6-7
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milan (10)
bul. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Martyna Biadacz / -
3.5 / 50.98s
30.00 zł
33
6-7
Sweet Silvia (32)
siwa / - / Klacz / Wieland / Wernefels / Silvana / Silvio I / Katarzyna Mikołajczyk / Remigiusz Makowski
3.5 / 59.28s
30.00 zł
Con Calypso (121)
GNIADA / - / Wałach / Con Capitol / Wendy / ALEKSANDRA FERDYNANDZKA / Josef Muenzebrock
4.0 / 46.44s
4
8-10
KJ PROFIT Orzesze
Hodar (118)
kasztanowata / - / Wałach / - / - / Marek Szweda / -
4.0 / 50.17s
5
8-10
Nektar (18)
Gniada / - / Wałach / Torino / Nemeta / Karolina Petrosyan / -
4.0 / 52.23s
7
11
Nektar (18)
Gniada / - / Wałach / Torino / Nemeta / Karolina Petrosyan / -
4.5 / 56.85s
9
12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (66)
kaszt. / Kuc / Wałach / Madison B / Monte Christo / Wilkina / Abakan / Roman Telepko / Schmidt Ingeborg
5.0 / 49.98s
20
13
Talizman (11)
Gniady / Kuc / Wałach / Meteor / Tara / - / -
5.5 / 48.79s
2
14-16
KJ PROFIT Orzesze
Hodar (118)
kasztanowata / - / Wałach / - / - / Marek Szweda / -
6.0 / 51.81s
16
14-16
KJ PROFIT Orzesze
Flamenco (2)
kasztanowata / - / Wałach / Falk / Fanny / Marek Szweda / Urszula i Zbigniew Bedlińscy
6.0 / 53.50s
31
14-16
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (72)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
6.0 / 54.13s
Chanti (81)
Srokata / - / Klacz / NN / NN / - / -
6.5 / 50.15s
Rocket (14)
gniada / - / Klacz / Tribal Instinct / Rhapsody / Anna Łukasz Tokarscy / -
6.5 / 63.70s
32
19-23
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Selene (59)
sk.gn. / - / Klacz / Banita / Arcus / Safira / Awans / Joanna Sitarek / Tomasz Nowak
7.0 / 44.37s
21
19-23
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milan (10)
bul. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Martyna Biadacz / -
7.0 / 51.77s
8
19-23
Wika (33)
Gniada / - / Klacz / Cytrus / Wenicja / Roman Tracz / Gąsiorowski Krzysztof
7.0 / 53.64s
19
19-23
LZJ Drama Zbrosławice
Fallada (30)
- / - / Klacz / - / - / - / -
7.0 / 55.87s
17
19-23
LZJ Drama Zbrosławice
Fallada (30)
- / - / Klacz / - / - / - / -
7.0 / 56.58s
10
24-25
Wika (33)
Gniada / - / Klacz / Cytrus / Wenicja / Roman Tracz / Gąsiorowski Krzysztof
7.5 / 52.55s
14
24-25
Blue Lady (19)
SIWA / - / Klacz / BEVERLY / MALAX / ANNA BELICZYŃSKA / JADWIGA I WOJCIECH KOZŁOWCY
7.5 / 68.68s
11
26
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (21)
GNIADA / - / Wałach / FS Bengali (De) / MYRNA / HIERONIM KASICA / NN
9.0 / 72.42s
1
27
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Emil (29)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / - / -
13.0 / 77.65s
29
28
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Norwich (72)
siwa / - / Wałach / Corrado Boy / Corrado I / Niagara / Gaidar / - / -
13.5 / 74.01s
3
29
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Emil (29)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / - / -
16.0 / 78.11s
Rocket (14)
gniada / - / Klacz / Tribal Instinct / Rhapsody / Anna Łukasz Tokarscy / -
6
Elim
Shivvy's Girl (26)
Siwa / - / Klacz / Rynn Richard / Banrough Lass / Ilona Lipińska-Wozak / -
12
Elim
Blue Lady (19)
SIWA / - / Klacz / BEVERLY / MALAX / ANNA BELICZYŃSKA / JADWIGA I WOJCIECH KOZŁOWCY
27
Elim
Arkada (86)
ciemnogniada / - / Klacz / Paulliac de Meia Lua / Arkadia / Agnieszka Beberok - Surowiec / -
25
Elim
Arkada (86)
ciemnogniada / - / Klacz / Paulliac de Meia Lua / Arkadia / Agnieszka Beberok - Surowiec / -
38
Elim
Kj Profit Orzesze
Hermes (25)
gniada / - / Wałach / hektor / hera / - / -
26 (T)
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sweet Silvia (32)
siwa / - / Klacz / Wieland / Wernefels / Silvana / Silvio I / Katarzyna Mikołajczyk / Remigiusz Makowski
8.0 / 65.69s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl