Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

18 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2019-09-22
2019-09-22
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
360 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
62 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Bartłomiej Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Nagroda
1 Emilia Frankowska
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BALANDO (125)
gn. / - / Wałach / Wencco / Cacao Courcelle / Balladyna / Balisco Ii / Jacek Tura / Tomasz Tura
0.0 46.14s 100.00 zł
2 Oliwia Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Aperitif (67)
siwa / - / Wałach / Fusain Du Defey / Phosph Or / Auforta / First Des Termes / Roland Kosmol / SK Ochaby
0.0 48.98s 90.00 zł
3 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (92)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 49.46s 80.00 zł
4 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Enjoy Me Z (102)
gn. / - / Klacz / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Newada / Dido / - / -
0.0 49.65s 70.00 zł
5 Magdalena Cymbryłowicz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (53)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
0.0 50.61s 50.00 zł
6 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (47)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 52.72s 30.00 zł
7 Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (76)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 52.73s 30.00 zł
8 Julia Oleszczuk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (111)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
0.0 55.55s
9 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (17)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Zofia Bugla / -
0.0 59.32s
10 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (108)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 60.26s
11 Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (65)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
4.0 53.16s
12 Oliwia Kempa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (87)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
4.0 53.59s
13 Julia Krzemień
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Atrakcyjna Olimpia (12)
kara / - / Klacz / Logos / Lord Alexander / Aisza / Patric / - / -
4.0 53.81s
14 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Ramira-K (78)
siwa / - / Klacz / Cantanis / Cantus / Renoma / Renommee / - / -
4.0 54.98s
15 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Wivo (100)
siwa / - / Wałach / / / - / -
4.0 60.68s
16 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (9)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / - / -
6.0 68.14s
17 Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Haszim (127)
gn. / - / Wałach / Jurysta / Barok / Harfa / Eremita / Tomasz Tura / Poletyło Zygmunt
8.0 47.48s
18 Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (27)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
8.0 53.18s
19 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (48)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
8.0 55.77s
20 Wacław Wiesner
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (41)
kaszt. / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
11.0 71.76s
21 Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (128)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Rygoł / -
12.0 53.35s
22 Maja Fajfur
Kjk Romico
Wild Boy (38)
kaszt. / - / Wałach / Le Voltaire / Voltaire / Wild Shadow / Czandor / Katarzyna Wirtek-Fajfur / Daria Wachnowska
15.0 70.46s
23 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Cezar (39)
gn. / - / Klacz / Czekan / Mangan / Czara / Czaprak / Grzegorz Wypchlak / -
17.0 64.97s
Przejazd treningowy Alicja Kosmol
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (76)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 52.19s
Przejazd treningowy Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (9)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / - / -
0.0 54.30s
Przejazd treningowy Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (48)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
0.0 54.31s
Przejazd treningowy Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (108)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
4.0 55.87s
Przejazd treningowy Monika Machnik
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Haszim (127)
gn. / - / Wałach / Jurysta / Barok / Harfa / Eremita / Tomasz Tura / Poletyło Zygmunt
8.0 48.09s
Przejazd treningowy Aleksandra Stanek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (65)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
8.0 55.81s
Przejazd treningowy Katarzyna Cieślińska
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (27)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
12.0 48.90s
Przejazd treningowy Maja Fajfur
Kjk Romico
Wild Boy (38)
kaszt. / - / Wałach / Le Voltaire / Voltaire / Wild Shadow / Czandor / Katarzyna Wirtek-Fajfur / Daria Wachnowska
12.0 58.32s
25
1
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BALANDO (125)
gn. / - / Wałach / Wencco / Cacao Courcelle / Balladyna / Balisco Ii / Jacek Tura / Tomasz Tura
0.0 / 46.14s
100.00 zł
28
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Aperitif (67)
siwa / - / Wałach / Fusain Du Defey / Phosph Or / Auforta / First Des Termes / Roland Kosmol / SK Ochaby
0.0 / 48.98s
90.00 zł
32
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (92)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
0.0 / 49.46s
80.00 zł
13
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Enjoy Me Z (102)
gn. / - / Klacz / Eldorado Van De Zeshoek / Clinton / Newada / Dido / - / -
0.0 / 49.65s
70.00 zł
27
5
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Milord (53)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
0.0 / 50.61s
50.00 zł
4
6
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (47)
c.gn. / - / Klacz / Corleone Z / Coriall Z / Matnia / Mass / Magdalena Galwas / Parkitny
0.0 / 52.72s
30.00 zł
14
7
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (76)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 / 52.73s
30.00 zł
24
8
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mirabela (111)
c.gn. / - / Klacz / Con Calma / Calato / Metaksa / Leonardo Da Vinci / Julia Oleszczuk / Tadeusz Tomala
0.0 / 55.55s
23
9
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (17)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Zofia Bugla / -
0.0 / 59.32s
15
10
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (108)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
0.0 / 60.26s
18
11
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (65)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
4.0 / 53.16s
8
12
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bławatek (87)
kaszt. / - / Wałach / Sir Luron / Luron / Bajdurka / Bard / Agnieszka Kempa / Ostrowska Aneta GR "Napoleańska Zagroda"
4.0 / 53.59s
2
13
Jeździecki Klub Sportow A-Prim
Atrakcyjna Olimpia (12)
kara / - / Klacz / Logos / Lord Alexander / Aisza / Patric / - / -
4.0 / 53.81s
30
14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Ramira-K (78)
siwa / - / Klacz / Cantanis / Cantus / Renoma / Renommee / - / -
4.0 / 54.98s
33
15
Klub Jeździecki Zbrosławice
Wivo (100)
siwa / - / Wałach / / / - / -
4.0 / 60.68s
19
16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (9)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / - / -
6.0 / 68.14s
29
17
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Haszim (127)
gn. / - / Wałach / Jurysta / Barok / Harfa / Eremita / Tomasz Tura / Poletyło Zygmunt
8.0 / 47.48s
10
18
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (27)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
8.0 / 53.18s
9
19
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (48)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
8.0 / 55.77s
26
20
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Lucardia (41)
kaszt. / - / Klacz / Ramadan / Lirnik / Luczia / Czynel / Wacław Wiesner / Stadnina Koni Prudnik
11.0 / 71.76s
1
21
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Warna (128)
siwa / - / Klacz / Kilian 38 / Boreas / Wenturia / Iloczyn / Barbara Rygoł / -
12.0 / 53.35s
3
22
Kjk Romico
Wild Boy (38)
kaszt. / - / Wałach / Le Voltaire / Voltaire / Wild Shadow / Czandor / Katarzyna Wirtek-Fajfur / Daria Wachnowska
15.0 / 70.46s
22
23
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Cezar (39)
gn. / - / Klacz / Czekan / Mangan / Czara / Czaprak / Grzegorz Wypchlak / -
17.0 / 64.97s
16 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (76)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Roland Kosmol / Friedrich Niemeyer
0.0 / 52.19s
21 (T)
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Surinam (9)
c.kaszt. / - / Wałach / Mag / Empik / Sugestia / Elsing / - / -
0.0 / 54.30s
11 (T)
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Szanowna Dama (48)
siwa / - / Klacz / Devin Du Maury / Quatar De Plape / Szansa / Sir Larys / - / -
0.0 / 54.31s
17 (T)
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (108)
kaszt.tar. / Kuc / Klacz / Bakarat / Modern / Vini Ponysport / Amoretto / Urszula Jurczyk / Barbara Guniewicz
4.0 / 55.87s
31 (T)
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
Haszim (127)
gn. / - / Wałach / Jurysta / Barok / Harfa / Eremita / Tomasz Tura / Poletyło Zygmunt
8.0 / 48.09s
20 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Quentchen (65)
kaszt. / - / Klacz / Quaterback / Quaterman / Greta / Dream Of Heidelberg I I / Aleksandra Stanek / -
8.0 / 55.81s
12 (T)
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Sabra (27)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
12.0 / 48.90s
5 (T)
Kjk Romico
Wild Boy (38)
kaszt. / - / Wałach / Le Voltaire / Voltaire / Wild Shadow / Czandor / Katarzyna Wirtek-Fajfur / Daria Wachnowska
12.0 / 58.32s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl